Jump to content

Moto Z


Shuffle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 185
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Yeap, το ψιλιστανταρ μου ήταν αυτό, χωρίς το battery mod.

 

Sent from my XT1635-02 using Tapatalk

Αυτό που με φρικάρει είναι που έχω περισσότερο awake time απ'ότι ώρα ανοιχτής οθόνης...

 

Στάλθηκε από το moto z μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πώς το πήρες σε τόσο καλή τιμή;

 

Στάλθηκε από το moto z μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

'Ενα συγκεκριμένο σκρουτζομάγαζο φέρνει μερικά κομμάτια σε πάρα πολύ καλή τιμή. Την πρώτη φορά που το έβγαλε στα 320 το έχασα, την δεύτερη φορά όμως το τσίμπησα. Τώρα το ίδιο μαγαζί το έχει 350...

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι άλλο που το έχω απορία : Η συσκευή μου παίρνει δύο σιμ αλλά δεν παίρνει 2 σιμ και ταυτόχρονα SD card... Προφανώς έχω το Dual sim έτσι; Το Motorola z play που είχα ήταν Dual sim και υποστήριζε ταυτόχρονα και κάρτα μνήμης

 

Στάλθηκε από το moto z μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχει αγοράσει κανείς κανένα ανταπτοράκι microusb - Usb-C? Θέλω κάτι φτηνό και μικρό σε μέγεθος. Επίσης tempered glass, έχετε πάρει κάτι καλό;
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φόρτιση και στήσιμο. Έχω πρόβλημα;;

 

bc2db80c0b86786dc9b6e0abc3847939.jpgbc2cfd988756e5171777bcb5bcd4cead.jpg

 

Στάλθηκε από το XT1650 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με τον πόνο μας παίζεις ρε Αχιλλέα; :p :p :D :D

 

Στάλθηκε από το moto z μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η αλήθεια είναι ότι είχα τρομάξει με αυτά που άκουγα για την μπαταρία. be5393331c7f0caeb1e865328e1599d3.jpg86012bdb840521fc9f8746630d72ecb6.jpg0e0dc21bc59af3628f174bb5f043cb7f.jpg

 

Στάλθηκε από το XT1650 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι είχα τρομάξει με αυτά που άκουγα για την μπαταρία.

 

Στάλθηκε από το XT1650 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μήπως το έχεις αφήσει με τη marshmallow ακόμα; Δεν εξηγείται διαφορετικά

 

Στάλθηκε από το moto z μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως το έχεις αφήσει με τη marshmallow ακόμα; Δεν εξηγείται διαφορετικά

 

Στάλθηκε από το moto z μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μόλις το πήρα προχτές έκανε απανωτά 6-7 update. Όταν ολοκληρώθηκαν όλα έκανα επαναφορά εργοστασιακών.65d1591913f501d9871e13768448c250.jpg

 

Στάλθηκε από το XT1650 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το πήρα προχτές έκανε απανωτά 6-7 update. Όταν ολοκληρώθηκαν όλα έκανα επαναφορά εργοστασιακών.

 

Στάλθηκε από το XT1650 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στο ίδιο update είμαστε... Τι να πω... Ίσως να μην το έχεις φορτώσει με πολλές εφαρμογές. Πόσες έχεις; Εγώ 94

 

Στάλθηκε από το moto z μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Eπαναφορά έκανες μετά το update;

Από επαναφορά την πηρα τη συσκευή, από φίλο μου

 

Στάλθηκε από το moto z μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο ίδιο update είμαστε... Τι να πω... Ίσως να μην το έχεις φορτώσει με πολλές εφαρμογές. Πόσες έχεις; Εγώ 94

 

Στάλθηκε από το moto z μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

77 έχω.

eb27a24743695fc56f9e924f82ba2503.jpg

 

Στάλθηκε από το XT1650 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά σε βλέπω, εγώ τέτοιους χρόνους ποτέ, αλλά εγώ πάλι μέχρι και το nfc ανοιχτό έχω και ας μη το χρησιμοποιώ
Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Πρώτες εντυπώσεις: Κατασκευή πολύ ποιοτική, μπαταρία καλύτερη από όσα διάβαζα, κάμερα ούτε κρύο ούτε ζέστη. Αρκετά μεγάλα bezel, θα μπορούσε να έχει μεγαλύτερη οθόνη για το μέγεθος της συσκευής.

Υ.Γ. Εξαιρετικό wifi.

Στάλθηκε από το XT1650 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

Πρώτες εντυπώσεις: Κατασκευή πολύ ποιοτική, μπαταρία καλύτερη από όσα διάβαζα, κάμερα ούτε κρύο ούτε ζέστη. Αρκετά μεγάλα bezel, θα μπορούσε να έχει μεγαλύτερη οθόνη για το μέγεθος της συσκευής.

Υ.Γ. Εξαιρετικό wifi.

Στάλθηκε από το XT1650 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εμ, άμα έχεις το s8 στο ένα χέρι και το moto στο άλλο, πώς να μη σου φανούν τεράστια τα bezel... :p Πέρα από την πλάκα, θα συμφωνήσω σε όλα, πέραν της μπαταρίας που για μένα δυστυχώς δεν με εξυπηρετεί χωρίς το battery mod...

 

Στάλθηκε από το moto z μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμ, άμα έχεις το s8 στο ένα χέρι και το moto στο άλλο, πώς να μη σου φανούν τεράστια τα bezel... :p Πέρα από την πλάκα, θα συμφωνήσω σε όλα, πέραν της μπαταρίας που για μένα δυστυχώς δεν με εξυπηρετεί χωρίς το battery mod...

 

Στάλθηκε από το moto z μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όταν το παρήγγειλα θεωρούσα αναγκαίο να πάρω το mod της μπαταρίας. Διάβασα όμως ότι το βλέπει σαν εξωτερικό φορτιστή και όχι επέκταση της μπαταρίας και για κάτι θεματάκια με υπερθέρμασνη. Μια και είμαι λάτρης της ασύρματης φόρτισης δεν ξέρω αν θα πάρω το mod ή τα καινούργια καπάκια που έβγαλαν ταυτόχρονο με το moto z play. Επίσης να συμπληρώσω ότι δεν φορτίζω με τον δικό του φορτιστή αλλά με έναν 5 volt 2.0 Α, ποτέ δεν συμπάθησα τη γρήγορη φόρτιση. Πάντως δεν τα πάει τόσο χάλια όσο περίμενα.

 

f58ae0acfbe77c4c0cc72d28f7faa891.jpg

 

a27c0d60daa12f035b78a101a63aca9a.jpg

 

7fee465c300cca9b4a3ea3a65ba05604.jpg

Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζει να με εκπλήσσει θετικά ή μπαταρία. Βέβαια το λειτουργώ σαν δεύτερο αλλά κρατάει καλά.1f341ed67ba44a3128b69c2c9e093922.jpga2381df09e5a3dff74586b6289779d26.jpgea703e057cda37ec6628e85951236a02.jpg

 

Στάλθηκε από το XT1650 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημέρα σας.Σουπερ τιμή σε όποιον έχει κάποιον να το φέρει από Γερμανία. 279 ασπρο και μαύρο στο Saturn.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.Σουπερ τιμή σε όποιον έχει κάποιον να το φέρει από Γερμανία. 279 ασπρο και μαύρο στο Saturn.

Υπάρχει και το mailbox για να στο στείλει :)

Link to comment
Share on other sites

Σωστό φίλε μου. Αν κ δεν γνωρίζω πόσο θα κοστίσει να το στείλουν, έκανα μια κρουση προς Stuttgart μεριά. Ακόμα το σκέφτομαι. Αλλά μην ξεφεύγουμε από το θέμα. Edited by StathisTs
Link to comment
Share on other sites

Σωστό φίλε μου. Αν κ δεν γνωρίζω πόσο θα κοστίσει να το στείλουν, έκανα μια κρουση προς Stuttgart μεριά. Ακόμα το σκέφτομαι. Αλλά μην ξεφεύγουμε από το θέμα.

Βαριά 15 ευρώ

 

Στάλθηκε από το XT1650 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto Z

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...