Jump to content

Redmi Note 3 Pro (International edition)


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο σημερα ανεμενεται η εκδοση 8.2 της MIUI. Αν δεν εχουμε κανει την 8.1.3 θα την βγαλει ή πρεπει να γινει κ αυτη για να βγαλει ενημερωση για την 8.2;
Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα το κατεβασω να δω.στην ρομ ομως που εχω δεν κλεινει η δευτερη σιμ.δεν υπαρχει επιλογη.την φωτεινότητα την εχω στη μεση.Θα την κατεβασω αλλο λιγο αλλα αν το βαλω 0 θα στραβωθω

 

βαλε στο to 0 για να εχουμε την ιδια μετρηση ολοι , αν την βαλεις στην μεση και αλλος το βαλει στο full ή στο 0 θα εχει αλλα αποτελεσματα.

αν βαλεις πτησης να στα κλεισει ολα και μετα ανοιξε wifi

 

ενοειτε βαλε το το βραδυ που κοιμασαι , θα παει μεχρι 20% οποτε μην ανησυχείς για ξυπνητηρι, αλλα θα χρειαστει φορτηση μετα.

Link to comment
Share on other sites

Απο σημερα ανεμενεται η εκδοση 8.2 της MIUI. Αν δεν εχουμε κανει την 8.1.3 θα την βγαλει ή πρεπει να γινει κ αυτη για να βγαλει ενημερωση για την 8.2;

 

Μάλλον θα πάει άμεσα. Αλλά όπως και να έχει θα γίνει αυτόματα.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα πάει άμεσα. Αλλά όπως και να έχει θα γίνει αυτόματα.

 

Για να δουμε..Thanks!

Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ερώτηση.

Οι εφαρμογές απενεργοποιούνται χωρίς root?Η επιλογή πχ για google music είναι απαεγκατασταση ενημερώσεων και μετά δεν μου δίνει επιλογή απενεργοποίησης...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ερώτηση.

Οι εφαρμογές απενεργοποιούνται χωρίς root?Η επιλογή πχ για google music είναι απαεγκατασταση ενημερώσεων και μετά δεν μου δίνει επιλογή απενεργοποίησης...

Δες αυτό

https://youtu.be/1ovMPJJR__0

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν μου ανοίγει κανένα παράθυρο φίλε μου...

Ακολούθησα το βιντεάκι ακριβώς όπως τα έδειχνε.Ευχαριστω πάντως!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Κάνα καλό widget για καιρό με ψιλοκαλη πρόβλεψη και μειωμένη χρήση μπαταρίας; έχω βάλει τον nova launcher και δεν μπορώ να έχω το default της miui. Καμία καλή πρόταση;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καμία θήκη τύπου smart cover με τζαμάκι, για να τη χρησιμοποιείς και κλειστή, για το συγκεκριμένο κινητό; Edited by kistos
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καμία θήκη τύπου smart cover με τζαμάκι, για να τη χρησιμοποιείς και κλειστή, για το συγκεκριμένο κινητό;

 

κανε μια βολτα στο Γερμανο αν σε βολεψει ειχα δει κατι τετοιες θηκες σε μαυρο χρωμα.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου ανοίγει κανένα παράθυρο φίλε μου...

Ακολούθησα το βιντεάκι ακριβώς όπως τα έδειχνε.Ευχαριστω πάντως!

 

Γυρνα τη γλωσσα στα αγγλικα, κανε reboot και μετα ακολουθα αυτο https://www.youtube.com/watch?v=-_c2smIKHkM&feature=youtu.be

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

Εδώ ή στο google play, ένα ακριβώς ίδιο με το το default καιρό της miui, αλλά με περισσότερες ρυθμίσεις.
Sony Ericsson P800 - Sony Ericsson P990 - HTC P3300 - HTC KAISER - LG GT540 - LG Optimus 2X - Lenovo S939 - Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE
Link to comment
Share on other sites

τα έχω παίξει με το κινητό αυτό 2 βδομάδες προσπαθώ να το ξεκλειδώσω αλλά τίποτα...
εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Γυρνα τη γλωσσα στα αγγλικα, κανε reboot και μετα ακολουθα αυτο https://www.youtube.com/watch?v=-_c2smIKHkM&feature=youtu.be

Επιβεβαιώνω ότι δουλεύει.

Ευχαριστώ.

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

τα έχω παίξει με το κινητό αυτό 2 βδομάδες προσπαθώ να το ξεκλειδώσω αλλά τίποτα...

Εμένα ξεκλείδωσε με την μία. Έβαλα την dev rom και μέσα σε 10'' με το mi unlock ξεκλείδωσε.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by roxito
Link to comment
Share on other sites

τα έχω παίξει με το κινητό αυτό 2 βδομάδες προσπαθώ να το ξεκλειδώσω αλλά τίποτα...

προφανως ειχες και πριν xiaomi Κινητο.Πρεπει να σιγουρευτεις οτι στο Mi account ειναι δηλωμενο και αυτο το κινητο

Aντώνης
Link to comment
Share on other sites

προφανως ειχες και πριν xiaomi Κινητο.Πρεπει να σιγουρευτεις οτι στο Mi account ειναι δηλωμενο και αυτο το κινητο

όταν ξεκίνησα το κινητό έφτιαξα δικό του account, μου κολλάει το verify στο 50%

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

όταν ξεκίνησα το κινητό έφτιαξα δικό του account, μου κολλάει το verify στο 50%

 

Και εμενα εκει μου κολλησε την πρωτη φορα.Δε θυμαμαι να σε βοηθησω.Αλλα στις επιλογες προγραμματιστη,κατω απο το oem unlock κατι εγραφε για να προσθεσεις την συσκευη για ξεκλειδωμαδε θυμαμαι καλα.Επειτα ξεκλειδωσε σε δεκα δευτερα

Aντώνης
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα εκει μου κολλησε την πρωτη φορα.Δε θυμαμαι να σε βοηθησω.Αλλα στις επιλογες προγραμματιστη,κατω απο το oem unlock κατι εγραφε για να προσθεσεις την συσκευη για ξεκλειδωμαδε θυμαμαι καλα.Επειτα ξεκλειδωσε σε δεκα δευτερα

το βρήκα και αυτό αλλά τίποτα ίσως να φταίει η ρομ ίσως κάτι άλλο...

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

το βρήκα και αυτό αλλά τίποτα ίσως να φταίει η ρομ ίσως κάτι άλλο...

Έχεις την global dev απάνω; Δοκίμασε στο username αντί για email να γράψεις το memder ID.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εδώ ή στο google play, ένα ακριβώς ίδιο με το το default καιρό της miui, αλλά με περισσότερες ρυθμίσεις.

 

Ευχαριστώ, το κατέβασα. Το βλέπω λιγάκι δυσκίνητο με το μενου του, σαν να αργεί να αποκρίθει. Επισης δεν μπορώ να το αγοράσω κανονικά, αλλα μπρω για 1 εβδομάδα να αφαιρέσω τις διαφημίσεις. Ελπίζω να μην τρώει πολύ μπαταρία. Εσύ ποσο καιρό το έχεις; πως είναι απο μπαταρία;

 

Sent from mTalk

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, το κατέβασα. Το βλέπω λιγάκι δυσκίνητο με το μενου του, σαν να αργεί να αποκρίθει. Επισης δεν μπορώ να το αγοράσω κανονικά, αλλα μπρω για 1 εβδομάδα να αφαιρέσω τις διαφημίσεις. Ελπίζω να μην τρώει πολύ μπαταρία. Εσύ ποσο καιρό το έχεις; πως είναι απο μπαταρία;

 

Sent from mTalk

 

Το έχω κανά μήνα και δεν έχω κανένα πρόβλημα με την μπαταρία. Όσο για τις διαφημίσεις, πιθανόν λόγω του adaway, δεν μου έχει βγάλει ποτέ.

Sony Ericsson P800 - Sony Ericsson P990 - HTC P3300 - HTC KAISER - LG GT540 - LG Optimus 2X - Lenovo S939 - Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE
Link to comment
Share on other sites

Το adaway που το βρίσκω;

Επίσης πως μπορώ να απενεργοποιησω την υπάρχουσα εφαρμογή και να την αφαιρέσω από την γραμμή κατάστασης;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

1) Μπορω απλα να ξεκλειδωσω τον BL και να το αφησω ετσι χωρις να περασω καποια αλλη ROM ή χανω κατι? (π.χ. ενημερωσεις κλπ)

2) Εχει κανει κανεις το κολπο με 2 sim και SD ταυτοχρονα? Ειναι ευκολο ή υπαρχει περιπτωση να καταστρεψω κατι?

Galaxy 3 -> Sony Xperia Sola -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi Note 3 SE
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...