Jump to content

Redmi Note 3 Pro (International edition)


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τωρα ειδα τι εννοεις, πολυ σωστος φιλε μου, ιδιες διαστασεις τα κινητα αλλα με λιγο διαφορετικες οθονες (σε μεγεθος) οποτε δεν μας κανει...

 

To μόνο τζάμι που παίζει αυτή την στιγμή είναι αυτό οι εικόνες είναι οι πρώτες

 

http://www.honorbuy.com/952-tempered-glass-screen-protector-for-redmi-note-3-pro-international-version.html

 

https://imgur.com/a/OZX6y

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κάνουν και οι θήκες αλλά θέλει τρύπα για δαχτυλικό και ακουστικά.

 

το note 3 ειναι πιο λεπτο, δεν θα κολυμπαει μεσα στην θηκη?

Link to comment
Share on other sites

Στην global dev....πια ρομ φοράς?

 

sent from my Redmi Note 3 pro Global Edition using tapatalk

 

την stable και γενικα επειδη δε το κατεχω δεν το πολυπειραζω. οκ το βρηκα καπου στην τυχη σε ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως το σημαντικότερο πρόβλημα που αντιμετωπίζουμε σήμερα με το τηλέφωνο είναι ή έλλειψη από προστατευτικές θήκες και tempered glass. Αν αυτά λυθούν σύντομα, τότε θα μιλάμε για ένα πλήρες τηλέφωνο. Για όσους βέβαια θέλουν να το "πειράξουν", θά πρέπει νά λυθεί και το θέμα του official κλειδώματος του bootloader.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα μια εφαρμογή που στην notification bar σε όλα τα κινητά που ειχα έδειχνε ενα μικρο animation στην μπάρα.

Με το redmi και την dev τώρα δείχνει μόνο το σύμβολό του στην μπάρα.

 

Τι κάνω εδώ?

Στις ρυθμίσεις δεν βρήκα κάτι

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

πολύ ωραίος.

Θα σου έρθει γρήγορα οπότε μας ειδοποιεις ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ να μην το χάσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Το Geek απαντάει σε email?

Τους έχω στείλει email να ρωτήσω τι γίνεται με το κινητό και κανείς δεν έχει απαντήσει.

Μήπως να ανοίξω κανένα case στο paypal ?

 

EDIT : Τους έκανα μία ερώτηση για καλό και για κακό μέσα απο το paypal.

Δεν τους βλέπω και πολύ επαγγελματίες. Απο το Gearbest θα είχε έρθει μέχρι τώρα το τηλέφωνο.

Edited by andreasp
Xiaomi Redmi Note 3 Pro International MIUI 8.2
Link to comment
Share on other sites

Κανενα προβλημα με γκικ μονο για να γελασουμε και λιγο η σοφτ case δεν ηρθε ποτε (τουλαχιστον μεχρι τωρα) και το tempered με την πρωτη χρηση ειναι φουλ δαχτυλια. Επειδη δεν το κατεχω υπαρχουν tempered τα οποια δεν αφηνουν δαχτυλιες? Το κινητο για τα δικα μου δεδομενα φυσαει
Link to comment
Share on other sites

Από αυτήν την εταιρεία είχα πάρει μεμβράνες για άλλο τηλέφωνο , να πω πως ήταν πολύ ποιοτικές.Τώρα για glass δεν ξέρω

 

http://www.protectionfilms24.com/article/brotect-airglass-premium-glass-screen-protector-xiaomi-redmi-note-3-pro-special-edition-2730742.html?sf24=87b9fb846abbed65ae5f02cbae688332&currency=EUR%22

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όλα καλά με την international edision αλλά τι γίνεται εάν σπάσει κάτι, λέω εγώ τώρα, μία οθόνη, το πίσω καπάκι της μπαταρίας, κτλ... Υπάρχουν ανταλλακτικά;;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όλα καλά με την international edision αλλά τι γίνεται εάν σπάσει κάτι, λέω εγώ τώρα, μία οθόνη, το πίσω καπάκι της μπαταρίας, κτλ... Υπάρχουν ανταλλακτικά;;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φυσικά υπάρχουν και πολλά μαγαζιά που κάνουν τέτοιου είδους αλλαγές αν εσένα δεν πιάνουν τα χέρια σου

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mε το σημερινο update έφτιαξε και το κρασάρισμα της εφαρμογής "εικόνες" όταν πηγαινες μεσω αυτής να φορτωσεις εικόνα σε Viber -email κτλ

Well done

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά υπάρχουν και πολλά μαγαζιά που κάνουν τέτοιου είδους αλλαγές αν εσένα δεν πιάνουν τα χέρια σου

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φίλε ότι υπάρχουν μαγαζιά το ξερω όπως επίσης ξέρω να τα κάνω και μόνος μου αυτά που ανέφερα παραπάνω. Ανταλλακτικά υπάρχουν;;; Το kenzo φοράει άλλη οθόνη ( μέγεθος ) από την οθόνη του kate. Αυτό είπα, αν υπάρχουν ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ;;; Εδώ δεν βρίσκουμε τζάμια και θήκες, θα υπάρχουν ανταλλακτικά;;; Αυτό είπα. Μήπως έχει βρει κανείς ανταλλακτικά για το KATE??

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mε το σημερινο update έφτιαξε και το κρασάρισμα της εφαρμογής "εικόνες" όταν πηγαινες μεσω αυτής να φορτωσεις εικόνα σε Viber -email κτλ

Well done

Για dev μιλας?

Beelink BT1,Pipo M9pro, Meizu Mx3 , Nvidia Shield TV , Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE , LeEco Le Max 2
Link to comment
Share on other sites

εχει εξτρα κεραιες, διαβασε την πρωτη σελιδα.

 

οι εξτρα κεραίες πιάνουν έξτρα χώρο.

 

η οθόνη που κολλάει?

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

τι διαφορά έχει δηλ η οθόνη τους;:ninja:

Φίλε μου ή δεν έχεις διαβάσει το νήμα καθόλου ή με κοροϊδεύεις... Εάν δεν είχαν διαφορά οι οθόνες τους ( μεγέθους) τότε γιατί όλοι οι κάτοχοι kate ψάχνουν για τζαμακια οθόνης;; Το ένα έχει 152.5mm μήκος και το άλλο 150 mm. Εγώ απλός αναρωτιέμαι εάν υπάρχουν πουθενά ανταλλακτικά για το συγκεκριμένο τηλέφωνο , γιατί για το kenzo βρίσκουμε τα πάντα. Δηλαδή εάν πέσει κάποιου το τηλέφωνο (kate) και σπάσει η οθόνη ( δεν το εύχομαι για κανέναν αυτό ) θα βρεί οθόνη;;;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

οι εξτρα κεραίες πιάνουν έξτρα χώρο.

 

η οθόνη που κολλάει?

Δηλαδή εσένα το tempered glass του kenzo σου ταιριάζει στο kate;; και δεν σου είναι μικρό;;;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...