Jump to content

Pizza Lovers


DENIOR
 Κοινοποίηση

Ποια πιτσαρία κάνει την καλύτερη πίτσα?  

462 members have voted

  1. 1. Ποια πιτσαρία κάνει την καλύτερη πίτσα?

    • pizza Hut
      186
    • pizza Fun
      53
    • Roma pizza
      41
    • Dominos
      73
    • Αλλη? Ποιά?
      109


Recommended Posts

Αυτο τον καιρο εχω ξεσκισει την πιτσα χάτ με το φιλαδελφια στην κρουστα.....:D..απολαυση

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 347
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η Hut παντως ειναι η πιο νοστιμη και εχει την μεγαλυτερη ποικιλια.
Link to comment
Share on other sites

για προτεινετε ρε παιδια καμια καλη πιτσαρια που να φερνει τουμπα....εκτος hut,roma,romea... τις βαρεθηκα αυτες :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Ενας Θεός ξερει τι βρωμιες γινονται κι εκει :X

 

δε νομίζω να είναι βρωμιά η hut.

ούτε βρωμάει (όπως τα goodys δηλαδή) ούτε έχει τίποτα ύποπτα συστατικά στην γεύση. ούτε με έχει πάει κόψιμο ποτέ :p

 

για τα λεφτά της όμως παραπάει οκ

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Στην Κύπρο μία είναι η πίτσα, pepperoni pizza και συγκεκριμένα στη Λεμεσό. Δεν την αλλάζω με τίποτα.
ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ Η ΓΗ ΘΑ ΤΡΕΜΕΙ!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω οταν περνω Pizza περνω απο το BenVisto στο Νεο Ρυσιο εχει πολυ ορεα Pizza οπος και κρεπες:grin:

[sIGPIC][/sIGPIC]

My bikepics member

http://www.bikepics.com/members/akis236/

Tα παντα για τα scooter

http://greekscooters.50.forumer.com

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψήφισα άλλη γιατί η καλύτερη πίτσα για μένα βρίσκεται(ή μάλλον παράγεται:lol:)στην πιτσαρία ΓΑΛΗΝΗ στον Άγιο Ιερόθεο στο Περιστέρι.Άσχετα αν τα 3-4 τελευταία χρόνια έχει μειώσει το μέγεθος και η τιμή έχει ανέβει 3 ευρώ παραπάνω.:D:(:p
Κύριος είναι μόνο ο ΘΕΟΣ.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Στην Κύπρο μία είναι η πίτσα, pepperoni pizza και συγκεκριμένα στη Λεμεσό. Δεν την αλλάζω με τίποτα.

Διαφωνω κάθετα! Μια ειναι η πίτσα! TORONTO pizza!

If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Θα εχετε ακουσει οτι στην Ελλαδα κανουμε καλυτερες πιτσες απο Ιταλια.....:up:

Ψοφαω για πιτσα με ροκφορ.:respect:

Προτιμω την Ascot (αιγαλεω-κορυδαλο).

Πολλοι γνωστοι-γνωστες που την δοκιμασαν ξετρελλαθικαν!!!!!:wacko:

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Θα εχετε ακουσει οτι στην Ελλαδα κανουμε καλυτερες πιτσες απο Ιταλια.....:up:

 

Εξαρτάται από την πόλη. Η αυθεντική ιταλική πίτσα είναι πολύ λεπτή, με ελάχιστο τυρί και φρέσκα λαχανικά (πχ ρόκα ωμή που προστίθεται μετά το ψήσιμο της πίτσας ή βασιλικός)...

Στη Νάπολι έφαγα ίσως την καλύτερη πίτσα, δε συγκρίνεται με καμία ελληνική, τα καλά εστιατόρια την ψήνουν σε πολύ δυνατή φωτιά για 2-3 λεπτά, φρέσκια τομάτα, λίγη μοτσαρέλα από νεροβούβαλο (η άσπρη), ελαιόλαδο και βασιλικό...απίστευτος συνδυασμός τρυφερότητας ζύμης και "τραγανότητας"...

Link to comment
Share on other sites

Pizza Hut! Όσο για την συγκριση πίτσας Ελλάδας με Ιταλίας θα προτιμησω της Ελλάδας, πολυ νερουλες λεπτες κ αυτο το πραγμα να ρίχνουν τα λαχανικά έτσι οπως ειναι χωρις να ειναι καλοψημενα σαν γευση δεν μαρεσει!
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

αναθεωρηση για την καλυτερη πιτσα

 

πιτσα capri στο πευκοχωρι.

δοκιμαστε σαλατα του σεφ και μια πιτσα απ ολα στην οποια θα προσθεσετε και λιγη απο την σως της σαλατας- αν δε σας χαλαει-

η ποσοτητα που αναφερω ειναι για 3-4 ατομα...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ παίρνω από μία που είναι κοντά στο σπίτι μου γιατί 3 κυρίους λόγους:

1) Είναι νόστιμη πίτσα

2) Ξέρουν το σπίτι μου και δεν χρειάζετε να λέω μισή ώρα σε αυτόν το δρόμο κλπ. (Πιο πολύ ώρα τρως στο να εξηγήσεις στον άλλο που είναι το σπίτι παρά την παραγγελία που δίνεις :p)

3) Έρχετε γρήγορα το delivery επειδή είναι πολύ κοντά στο σπίτι. Μερικές φορές άμα βαριέμε παω και με τα πόδια και τις πέρνω... Να κάψουμε και τις θερμίδες που θα πάρουμε :p.

my Desktop PC: Intel Core I7-920 2.66GHz - OCZ Gold Low Voltage 6GB 1600MHz - Sapphire 5850 SVGA 1GB - Asus P6T - 2XWD Caviar Blue 640GB - Windows 7 Professional 64bit GR

my Phones: HTC HD (Dutty's HD WM6.5 Leo Holly Grail R0) - HTC Desire AMOLED (AOSP Oxygen v2.0.3 Android 2.3 Gingerbread)

Σταύρος

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Παιδιά BBQ Chicken απο την Pizza Fan ολα τα λεφτά...!Στο site τους δίνουν 30% εκπτωση για παραδοση στο σπίτι και στους φοιτητες 40%. και επειδη τους παρακολουθώ εχουν κάνει και μια αλλη πατέντα, σου δίνουν 50% εκπτωση για παραδοση στο σπίτι αμα παραγγειλεις μεσω facebook!!!:cool:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά BBQ Chicken απο την Pizza Fan ολα τα λεφτά...!Στο site τους δίνουν 30% εκπτωση για παραδοση στο σπίτι και στους φοιτητες 40%. και επειδη τους παρακολουθώ εχουν κάνει και μια αλλη πατέντα, σου δίνουν 50% εκπτωση για παραδοση στο σπίτι αμα παραγγειλεις μεσω facebook!!!:cool:

 

και για την εκπτωση του φοιτητη, σου ζητανε πασο?

τι εχει αυτη η πιτσα που προτεινεις?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φίλε pexths η πιτσα αυτη ειναι με μοτσαρελα, κοτόπουλο, μανιταρια και σαλτσα μπαρμπεκιου!

οσο για το πάσο, τους παιρνεις τηλεφωνο και απλα τους λες οτι εχω φοιτητικο πασο και αυτο ειναι ολο...!:cool:

 

περιμενω να μου πεις εντυπωσεις...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως όσες φορές έχω φάει pizza fαn δε μου άρεσε και ιδιαιτέρα... παντώς αυτές οι εκπτώσεις είναι πολύ έξυπνες για να τραβήξει πελάτες... Αλλά με τόσο μεγάλες εκπτώσεις τι ποιότητας υλικά θα βάζει.......?
Hello !
Link to comment
Share on other sites

Φίλε pexths η πιτσα αυτη ειναι με μοτσαρελα, κοτόπουλο, μανιταρια και σαλτσα μπαρμπεκιου!

οσο για το πάσο, τους παιρνεις τηλεφωνο και απλα τους λες οτι εχω φοιτητικο πασο και αυτο ειναι ολο...!:cool:

 

περιμενω να μου πεις εντυπωσεις...

 

θα την δοκιμασω αμεσα και θα ενημερωσω. γενικα μου αρεσουν οι πιτσες με κρεας. εχω δοκιμασει μο κοματακια χοιρινου απο pizza hut, αυτη θα ειναι η επομενη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...