Jump to content

iPhone 7


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η μπαταρία να ξέρεις είναι μέτρια προς κακή! Πριν με iOS 10 ήταν καλύτερη!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Σε κανα μήνα θα έρθει στα ίσια πιστεύω

Κάποιες μικρό διορθώσεις ακόμα και θα είμαστε καλά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πολύ φθηνά το δίνει

Ξανά ψάξε μήπως παίζει κάτι

Καμία αλλαγμένη οθόνη η κάτι που να έχει η συσκευή.

Ότι πληρώνεις παίρνεις

450€ το έδωσα εγώ πριν ένα μήνα. 570€ έχει καινούργιο

χμμμ καλα το ειχα ψιλιαστει...οτι ειναι πολυ λιγα αλλα οκ δε μπορω να το ελεγξω αφου δε το εχω στα χερια μου...πρπει πρωτα να το πληρωσω..αρα ακυρο παω για αλλα!

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

χμμμ καλα το ειχα ψιλιαστει...οτι ειναι πολυ λιγα αλλα οκ δε μπορω να το ελεγξω αφου δε το εχω στα χερια μου...πρπει πρωτα να το πληρωσω..αρα ακυρο παω για αλλα!

 

Το έχει βάλει κάποια αγγελία;

Έχει αξιολογήσεις;

Τον ρώτησες σε τι κατάσταση είναι η συσκευή;

Μήπως iCloud locked, μήπως αλλαγμένη οθόνη, μήπως κάποιο πρόβλημα στην μητρική δηλαδή στην γενική λειτουργία της συσκευής;

Σε καλή κατάσταση και άψογη λειτουργία αποκλείεται να είναι. Τόσο δίνουν τα 6s κι αυτά πάλι κάποια όχι τόσο προσεγμένα.

Φυσικά αν ήταν τέλειο θα το είχε ήδη πουλήσει. 100€ κάτω από την φυσιολογική τιμή ενός παρόμοιου μεταχειρισμένο, θα το είχε δώσει σε 1-2 μέρες το πολύ

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

χμμμ καλα το ειχα ψιλιαστει...οτι ειναι πολυ λιγα αλλα οκ δε μπορω να το ελεγξω αφου δε το εχω στα χερια μου...πρπει πρωτα να το πληρωσω..αρα ακυρο παω για αλλα!

 

 

 

Μακριά ψάξε για αγγελίες με την δυνατότητα να το δεις από κοντά ! Μην παίρνεις έτσι

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Περασα χθες την 11.1.2. Μπορω να πω οτι εχει γινει ποιο smooth το τηλεφωνο , ποιο γρηγορο , μπαταρια για 1η μερα μου φαινεται στα ιδια πλαισια του 10.3 που ημουν. Με μετρησεις που εκανα στο qeekbench 4 ειναι ποιο γρηγορο (ασχετο βεβαια αλλα ετσι γιατι το ψαχουλευα χθες) , μου αρεσει που εχουν βαλει στο χωρο του iphone Και μπορεις να εξοικονομισεις χωρο. Υπολοιπες εντυπωσεις σε καμια βδομαδα παλι :P :D
Link to comment
Share on other sites

Λογικα εννοεις την 11.2.1...εχει οντως μια χαρα λειτουργια, και καλυτερη μπαταρια απο τις προηγουμενες 11αρες. Οσο παει, φτιαχνει!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εγω κυριοι εκανα setup as new αφου ειχα βαλει την τελευταια ρομ μεχρι τωρα εχει βγαλει:51 ωρες αναμονη και 4 ωρες χρηση και η μπαταρια είναι στο 60% δεν ξερω αν είναι καλα αλλα εμενα με ικανοποιει...πλήρως για τον τροπο που το χρησιμοποιώ. Ναι μερικες φορες τα χερια μου πανε πιο γρηγορα από την οθονη αλλα δεν είναι σε τοσο ασχημη κατασταση, απλα μια μικρη διαφορα...στο 6σ με 10.3.3 το κινητουλι πεταει αστερι

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

εγω κυριοι εκανα setup as new αφου ειχα βαλει την τελευταια ρομ μεχρι τωρα εχει βγαλει:51 ωρες αναμονη και 4 ωρες χρηση και η μπαταρια είναι στο 60% δεν ξερω αν είναι καλα αλλα εμενα με ικανοποιει...πλήρως για τον τροπο που το χρησιμοποιώ. Ναι μερικες φορες τα χερια μου πανε πιο γρηγορα από την οθονη αλλα δεν είναι σε τοσο ασχημη κατασταση, απλα μια μικρη διαφορα...στο 6σ με 10.3.3 το κινητουλι πεταει αστερι

 

Ότι και να κάνουμε η 10.3.3 ήταν από τις καλύτερες

Μακάρι να φτάσουμε σ εκείνα τα επίπεδα αλλά ήδη υπάρχει βελτίωση δεν είναι όπως όταν ξεκίνησε η 11.0

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Λογικα εννοεις την 11.2.1...εχει οντως μια χαρα λειτουργια, και καλυτερη μπαταρια απο τις προηγουμενες 11αρες. Οσο παει, φτιαχνει!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

ναι την 11.2.1 εννοουσα...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά με last update έχω την χειρότερη μπαταρία εβερ! Σε σημείο να σκέφτομαι να το δώσω! Είναι άθλια απλά!!

Set as new ? Τι είναι αυτό;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά με last update έχω την χειρότερη μπαταρία εβερ! Σε σημείο να σκέφτομαι να το δώσω! Είναι άθλια απλά!!

Set as new ? Τι είναι αυτό;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ο φίλος πιο πάνω αναφέρεται στη διαδικασία διαμόρφωσης της συσκευής ως καινούργιας, έπειτα από επαναφορά των εργοστασιακών ρυθμίσεων - επιλογή "Περιεχόμενο και Ρυθμίσεις," στις Ρυθμίσεις > Γενικά > Επαναφορά.

Απόρροια αυτού, φυσικά, θα είναι η ολική διαγραφή όλων των δεδομένων που περιέχει η συσκευή σου, αυτή τη στιγμή.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά με last update έχω την χειρότερη μπαταρία εβερ! Σε σημείο να σκέφτομαι να το δώσω! Είναι άθλια απλά!!

Set as new ? Τι είναι αυτό;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Μπορεις να πας σε καποιο καταστημα document istorm και να σου μετρησουν την μπαταρια...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με την 11.2.1 είμαι καλύτερα από τις προηγούμενες 11αρες σε χρήση και μπαταρία (όχι στα επίπεδα της 10.3.3 φυσικά!) .

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

οι χρονοι μου με IOS 10.3.3 με αρκετο gaming

 

25551891_10155930375263972_7600405809795298688_n.jpg

Edited by RAVER
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και γω παιζω ενα game το hearthstone . Τα εχω ολα ανοιχτα και ποτε σε flight mode..οποτε και πριν τους ιδιους εβγαζα.
Link to comment
Share on other sites

και γω παιζω ενα game το hearthstone . Τα εχω ολα ανοιχτα και ποτε σε flight mode..οποτε και πριν τους ιδιους εβγαζα.

ανοιχτα τα εχω κι'εγω.απλα η φωτογραφια ειναι πριν το βαλω για φορτιση για αυτο και το flight mode.

φιλος μου εχει το κινητο ακομη με IOS 9 και το κινητο αγγιζει σχεδον 8 ωρες και ειδικα σε αναμονη εχει 3-4 μερες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εμενα με σκυπε παντα ανοιχτο και αρκετη χρηση, παντα με ΒΤ παντα με ασυρματο ανοιχτο εβγαλε 123 ωρες αναμονη και 8 χρηση και αρκετη χρηση σαν τηλεφωνο και καθολου δεδομενα...εμενα μου ειναι αρκετο και δε με χαλαει καθολου...!

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

εμενα με σκυπε παντα ανοιχτο και αρκετη χρηση, παντα με ΒΤ παντα με ασυρματο ανοιχτο εβγαλε 123 ωρες αναμονη και 8 χρηση και αρκετη χρηση σαν τηλεφωνο και καθολου δεδομενα...εμενα μου ειναι αρκετο και δε με χαλαει καθολου...!

με ποιο IOs??? me to 11 αποκλειεται να δεις τετοιους χρονους..:whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φυσικα με 11.2.1 δεν εχω λογο να πω ψεματα κρατησε μεχρι και 1%αρκετη ωρα και μετα εσβησε

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πρωί ξαφνικά σταμάτησε να λειτουργεί η απτικη ανάδραση γενικά σε κάθε λειτουργία της συσκευής. Έκανα force restart και δεν έφτιαξε. Μένει μια ένα αφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων πριν παει για iStorm, αλλά είμαι σε διακοπές και δεν έχω iTunes πρόχειρο για backup.
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδια τι ειναι τα απτικα που λεει ποτε δε καταλαβα τι σημαινει απτικα χο χο χο

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδια τι ειναι τα απτικα που λεει ποτε δε καταλαβα τι σημαινει απτικα χο χο χο

Είναι η ανάδραση από το εικονικό home button. Σε apple watch θα το καταλάβεις ακριβώς τι είναι.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά παιδιά καλές γιορτές να έχουμε με υγεία και με το καλό να έρθει ο καινούργιος χρόνος!!

 

Θέλω να κάνω τώρα που έχω χρόνο επαναφορά εργοστασιακών αλλά μετά να ξανά επαναφέρω κωδικούς κτλπ με κάποιο backup γίνεται αυτό; Αν ναι δώστε κάποια βοήθεια

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά!

 

Νέος κάτοχος iphone μετά απο πολλάααα χρόνια σε android και ήθελα να ρωτήσω κάτι.

Το βράδυ, κατα τον ύπνο, είναι φυσιολογικό να χάνει περίπου 10% η μπαταρία?

Σε όποια άλλη συσκευη είχα έχανε 1-2% με δεδομένα + wifi πάντα ανοιχτά

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 7
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...