Jump to content

iPhone 7


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Montoya!

Eιχα 6s και τωρα ειμαι στο 7αρι. Το 7αρι δουλευει ποιο καλα απο το 6s. Και η αληθεια ειναι το πηρα το back up οπως ηταν , δεν το εκανα set up as new.

 

Σε οτι κανω ειναι ποιο γρηγορο και καθολου lag. Τωρα τι προβλημα αντιμετωπιζει ο φιλος Τασος δεν το γνωριζω. Αλλα αν δεις ολοι υποστηριζουμε οτι το 7αρι παει καλυτερα, γιαυτο το λογο καναμε και την μεταβαση!

 

Οκ ευχαριστώ για την ενημέρωση !!

 

 

τι προβλημα εχεις με το hands free?!

 

Ειναι πιο δυνατο σε αυτονομια δε το συζηταμε καθολου!

 

Είναι ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζουν πολλοί από ότι γνωρίζω .. Όταν χρησιμοποιώ Hands Free , κάποιες φορές , δεν με ακούν και χρεάζεται να πατήσω το κουμπί ανοικτής ακρόασης στιγμιαία .. Κόνοντας αυτό επανέρχεται ( μέχρι να το ξανακάνει )

Συμβαίνει μια δυο φορές την εβδομάδα ( Ios 10.1.1 ) αλλά νομίζω ισχύει ότι δεν έχει διορθωθεί ούτε στις επόμενες εκδόσεις ...

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είναι ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζουν πολλοί από ότι γνωρίζω .. Όταν χρησιμοποιώ Hands Free , κάποιες φορές , δεν με ακούν και χρεάζεται να πατήσω το κουμπί ανοικτής ακρόασης στιγμιαία .. Κόνοντας αυτό επανέρχεται ( μέχρι να το ξανακάνει )

Συμβαίνει μια δυο φορές την εβδομάδα ( Ios 10.1.1 ) αλλά νομίζω ισχύει ότι δεν έχει διορθωθεί ούτε στις επόμενες εκδόσεις ...

 

Στη 10.2.1 δεν το εχω πλεον ενω πριν το ειχα αντιμετωπισει και εγω μερικες φορες με Plantronics hands free. Αυτο που συνεχιζω να εχω, ειναι αν απομακρυνθω απο το hands free και αποσυνδεθει, δεν επανασυνδεεται μονο του οταν βρεθουν κοντα οι συσκευες (οπως γινεται πχ στο αυτοκινητο) αλλα θελει βοηθεια απο εμενα!

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Στη 10.2.1 δεν το εχω πλεον ενω πριν το ειχα αντιμετωπισει και εγω μερικες φορες με Plantronics hands free. Αυτο που συνεχιζω να εχω, ειναι αν απομακρυνθω απο το hands free και αποσυνδεθει, δεν επανασυνδεεται μονο του οταν βρεθουν κοντα οι συσκευες (οπως γινεται πχ στο αυτοκινητο) αλλα θελει βοηθεια απο εμενα!

 

Νομίζω πως και αυτό είναι ένα πρόβλημα που δεν έχει διορθωθεί , αν και προσωπικά στο σύστημα ανοικτής ακρόασης που διαθέτει το αυτοκίνητο , δεν το έχω αντιμετωπίσει.

Πάντως εγώ που είμαι σε σκέψη αναβάθμισης στο ios 10.2.1 , από 10.1.1 , βλέπω πως δεν αξίζει τον κόπο , ρίσκο είναι ..Μάλλον θα περιμένω την 10.3 ( αν έχουν υπάρξει θετικά feed back )..

Γενικά , νομίζω ότι πλέον λείπει η σταθερότητα από την Apple , όσο αφορά τις αναβαθμίσεις....

 

Επίσης , όσο αφορά την μετάβαση στο 7άρι από το 6s , μάλλον αξίζει τον κόπο , ακούγοντας τις απόψεις σας ως χρήστες ..

Απλά επειδή και ο φίλος @Tasos19s ήταν πολύ ευχαριστημένος αρχικά , το ψάχνω περισσότερο για να δω τι άλλαξε..

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Το έβρεξα για όχι περισσότερο από 5 δευτ. Στο πρώτο μισάωρο δεν άκουγα τον συνομιλητή στο ακουστικό. Μετά έβγαλε το μήνυμα για το home button.

Σε μερικές ώρες το κεντρικό κουμπί αποκαταστάθηκε από μόνο του.

Το πρόβλημα συνεχίζεται να υπάρχει στην ανάδραση και στη δόνηση

 

ΠΡΟΣΟΧΗ

Επανερχομαι στο θέμα iPhone 7 και αδιαβροχοποιηση.

Το πρόβλημα αφού το εψαξα τόσο σε διεθνή forum, όσο και με την istorm, αλλά και με third party επισκευαστες (ifixit) είναι υπαρκτό και γνωστό.

Από το δε istorm μου είπαν ότι από τη στιγμή που το κινητό ήρθε σε επαφή με υγρό στοιχείο, έχουν εντολή να μην ξεκινήσουν καν την διαδικασία επισκευής, αλλά να ζητηθεί αντικατάσταση. Και ενώ στην αρχή άκουγεται πολύ ωραίο, μετά μαθαινεις για τον λάκο που έχει η φάβα. Ζητούν (ΑΚΟΥΣΟΝ-ΑΚΟΥΣΟΝ) 415 ευρώ (στην περίπτωση των 128MB) για να σου δώσουν νέα συσκευή και να αποσύρουν την παλιά. . Επιλογή επισκευής δεν έχεις. Σε ερώτηση "μα καλά δεν είναι αδιάβροχο"; η απάντηση είναι ότι είναι water resistant και όχι waterproof.

Από το μεν ifixit μου είπαν επίσης ότι είναι γνωστό το θέμα και κοστίζει ο σχετικός καθαρισμός 100 ευρώ εφόσον επισκευαστεί και 50 ευρώ εφόσον ΔΕΝ μπορέσουν να το επισκευάσουν (υπάρχει και τέτοια περίπτωση).

Προσοχή λοιπόν. Μακρυά από νερό. Μπορεί να μην πάθει τίποτα, αλλά αν τελικά πάθει ΔΕΝ σας καλύπτει κανένας.

Εγώ την πάτησα , τουλάχιστον ας μην την πατήσουν αλλοι

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ

Επανερχομαι στο θέμα iPhone 7 και αδιαβροχοποιηση.

Το πρόβλημα αφού το εψαξα τόσο σε διεθνή forum, όσο και με την istorm, αλλά και με third party επισκευαστες (ifixit) είναι υπαρκτό και γνωστό.

Από το δε istorm μου είπαν ότι από τη στιγμή που το κινητό ήρθε σε επαφή με υγρό στοιχείο, έχουν εντολή να μην ξεκινήσουν καν την διαδικασία επισκευής, αλλά να ζητηθεί αντικατάσταση. Και ενώ στην αρχή άκουγεται πολύ ωραίο, μετά μαθαινεις για τον λάκο που έχει η φάβα. Ζητούν (ΑΚΟΥΣΟΝ-ΑΚΟΥΣΟΝ) 415 ευρώ (στην περίπτωση των 128MB) για να σου δώσουν νέα συσκευή και να αποσύρουν την παλιά. . Επιλογή επισκευής δεν έχεις. Σε ερώτηση "μα καλά δεν είναι αδιάβροχο"; η απάντηση είναι ότι είναι water resistant και όχι waterproof.

Από το μεν ifixit μου είπαν επίσης ότι είναι γνωστό το θέμα και κοστίζει ο σχετικός καθαρισμός 100 ευρώ εφόσον επισκευαστεί και 50 ευρώ εφόσον ΔΕΝ μπορέσουν να το επισκευάσουν (υπάρχει και τέτοια περίπτωση).

Προσοχή λοιπόν. Μακρυά από νερό. Μπορεί να μην πάθει τίποτα, αλλά αν τελικά πάθει ΔΕΝ σας καλύπτει κανένας.

Εγώ την πάτησα , τουλάχιστον ας μην την πατήσουν αλλοι

 

Το οτι δεν μας καλυπτει τιποτα το ξεραμε. Οπως και ολες οι εταιρειες κινουνται σε αυτο το μοτιβο πλεον.

Γιατι ομως τους ειπες οτι επεσε νερο? Απλα επρεπε να στειλεις την συσκευη χωρις να πεις κατι και απλα να αναφερεις οτι δεν λειτουργει αυτο κι αυτο.

Ειναι σαν να τους ειπες παιδια ειμαι εκτος εγγυησης μηπως μπορειτε να το φτιαξετε δωρεαν? Δεν υπηρχε περιπτωση

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Το αναφέρουν στην εγγύηση πως δεν καλύπτεται όταν βρεθεί ίχνος από νερό και λοιπά υγρά. Τα κινητά που φέρουν IPΧΧ είναι ανθεκτικά στο νερό και όχι αδιάβροχα, για αυτό και τα αναφέρουν ως water-resistant. Και samsung και Apple και LG και γενικά όλοι οι κατασκευαστές το ίδιο αναφέρουν.

 

Δυστυχώς αυτό που αναφέρουν ως ανθεκτικά σε νερό δεν σε καλύπτει 100% σε περίπτωση που το κινητό έρθει σε επαφή με το νερό. Έχουν αναφερθεί πολλά "ατυχήματα" στα οποία δεν "λειτούργησε" η ανθεκτικότητα στο νερό.

 

Και το σίγουρο είναι πως πρέπει να προσέχουμε όσο μπορούμε ακόμα και αν έχουμε κινητά που φέρουν την πιστοποίηση IPXX.

 

Κρίμα πάντως να πάθεις τέτοιο πράγμα και χωρίς να το έχεις κάνει επίτηδες για να έρθει σε επαφή με νερό, πχ να το πας στην θάλασσα ή την πισίνα για να βγάλεις φωτογραφία μέσα στο νερό.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Το αναφέρουν στην εγγύηση πως δεν καλύπτεται όταν βρεθεί ίχνος από νερό και λοιπά υγρά. Τα κινητά που φέρουν IPΧΧ είναι ανθεκτικά στο νερό και όχι αδιάβροχα, για αυτό και τα αναφέρουν ως water-resistant. Και samsung και Apple και LG και γενικά όλοι οι κατασκευαστές το ίδιο αναφέρουν.

 

Δυστυχώς αυτό που αναφέρουν ως ανθεκτικά σε νερό δεν σε καλύπτει 100% σε περίπτωση που το κινητό έρθει σε επαφή με το νερό. Έχουν αναφερθεί πολλά "ατυχήματα" στα οποία δεν "λειτούργησε" η ανθεκτικότητα στο νερό.

 

Και το σίγουρο είναι πως πρέπει να προσέχουμε όσο μπορούμε ακόμα και αν έχουμε κινητά που φέρουν την πιστοποίηση IPXX.

 

Κρίμα πάντως να πάθεις τέτοιο πράγμα και χωρίς να το έχεις κάνει επίτηδες για να έρθει σε επαφή με νερό, πχ να το πας στην θάλασσα ή την πισίνα για να βγάλεις φωτογραφία μέσα στο νερό.

 

Εγώ πάντως είμαι με το μέρος των εταιριών σε αυτό το κομμάτι

Δεν μπορούν να αποδείξουν αν εσυ το άφησες 1 δέκατο του δευτερολέπτου στο νερό η το ξέχασες 2 ώρες σε μια λεκάνη

Δεν αποδεικνύετε αυτό

Όποτε βάζουν την αδιαβροχοποιηση αλλά σου λένε με δίκη σου ευθύνη ότι συμβεί όπως και αν το χρησιμοποιήσεις. Κάπως έτσι το καταλαβαίνω εγώ πάντως

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως είμαι με το μέρος των εταιριών σε αυτό το κομμάτι

Δεν μπορούν να αποδείξουν αν εσυ το άφησες 1 δέκατο του δευτερολέπτου στο νερό η το ξέχασες 2 ώρες σε μια λεκάνη

Δεν αποδεικνύετε αυτό

Όποτε βάζουν την αδιαβροχοποιηση αλλά σου λένε με δίκη σου ευθύνη ότι συμβεί όπως και αν το χρησιμοποιήσεις. Κάπως έτσι το καταλαβαίνω εγώ πάντως

Πιστεύω πως είναι πολύ λεπτό το θέμα και δύσκολα μπορείς να βρεις μια μέση και δίκαιη λύση. Έτσι διαλέγουν αυτό τον τρόπο για να είναι καλυμμένοι εκείνοι.

 

Σου λέει πως είναι ανθεκτικό σε νερό και σκόνη αλλά δεν σημαίνει πως θα το πας και υποβρύχια βόλτα, αυτό το καταλαβαίνω, οπότε αν κάνεις κάτι τέτοιο είσαι υπεύθυνος για την ζημιά που μπορεί να προκληθεί. Σε αυτή την περίπτωση δίκαια να σου πει δεν σε καλύπτω που το έκανες υποβρύχιο. Από την άλλη όμως όταν συμβεί κάτι για το οποίο δεν είσαι εσύ υπεύθυνος θα έπρεπε και εσένα να σε καλύψει με κάποιο τρόπο γιατί δεν ήταν δικό σου θέμα το ότι πχ έπεσε νερό στο τραπέζι και βράχηκε λίγο το κινητό σου. Εκεί όμως πάλι δεν σε καλύπτει το οποίο δεν είναι δίκαιο, γιατί έγινε άθελα σου.

 

Είναι κουβέντα που δεν βγάζει πουθενά βέβαια και το θέμα είναι πως πάντα πρέπει να προσέχουμε το κινητό μας ότι και αν είναι.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως είμαι με το μέρος των εταιριών σε αυτό το κομμάτι

Δεν μπορούν να αποδείξουν αν εσυ το άφησες 1 δέκατο του δευτερολέπτου στο νερό η το ξέχασες 2 ώρες σε μια λεκάνη

Δεν αποδεικνύετε αυτό

Όποτε βάζουν την αδιαβροχοποιηση αλλά σου λένε με δίκη σου ευθύνη ότι συμβεί όπως και αν το χρησιμοποιήσεις. Κάπως έτσι το καταλαβαίνω εγώ πάντως

Συμφωνώ μαζί σου Τάσο, έτσι είναι όπως τα λες, αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι πως στο καλό μπορεί με τόσο λίγο χρόνο

να πήρε νερό το κινητό του φίλου, εκτός αν είχε κάποιο πρόβλημα το κινητό. Και το λέω αυτό γιατί το έπαθα και εγώ έξω

σε μαγαζί και απλώς το σκούπισα και όλα καλά.

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ μαζί σου Τάσο, έτσι είναι όπως τα λες, αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι πως στο καλό μπορεί με τόσο λίγο χρόνο

να πήρε νερό το κινητό του φίλου, εκτός αν είχε κάποιο πρόβλημα το κινητό. Και το λέω αυτό γιατί το έπαθα και εγώ έξω

σε μαγαζί και απλώς το σκούπισα και όλα καλά.

 

Εντάξει δεν είναι τόσο ευαίσθητη η συσκευή αλλά τώρα πως έτυχε και ποιες ήταν οι συνθήκες δεν μπορούμε να ξέρουμε

Εγώ το είχα αρκετές ώρες ψιλό μούσκεμα δυο τρεις φορές φέτος στο χιονοδρομικό μέσα στην τσέπη αλλά εντάξει ήταν

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα να το πουλήσεις Τάσο; :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Όχι ακόμα

Είμαι υπό σκέψη.

Άμα διορθωθεί το viber και το instagram μετά θα μου φύγει το μικρόβιο.

Πρώτη φορά πήρα καινούργιο iPhone και το λυπάμαι. Έχω αλλάξει βέβαια καμία 50αρια αλλά αυτήν την φορά είναι διαφορετικά

 

Έχω ένα ακόμη πρόβλημα που είχε κι άλλος φίλος εδώ στο forum και ψάχναμε τι συμβαίνει αλλά δεν είχαμε βγάλει άκρη

Κάθε τόσο μου βγάζει ειδοποίηση να ενεργοποιήσω το iMessage.

Με την κάρτα της cosmote δεν είχα ποτέ θέμα. Τώρα με την Vodafone συνέχεια το εμφανίζει.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Όχι ακόμα

Είμαι υπό σκέψη.

Άμα διορθωθεί το viber και το instagram μετά θα μου φύγει το μικρόβιο.

Πρώτη φορά πήρα καινούργιο iPhone και το λυπάμαι. Έχω αλλάξει βέβαια καμία 50αρια αλλά αυτήν την φορά είναι διαφορετικά

 

Έχω ένα ακόμη πρόβλημα που είχε κι άλλος φίλος εδώ στο forum και ψάχναμε τι συμβαίνει αλλά δεν είχαμε βγάλει άκρη

Κάθε τόσο μου βγάζει ειδοποίηση να ενεργοποιήσω το iMessage.

Με την κάρτα της cosmote δεν είχα ποτέ θέμα. Τώρα με την Vodafone συνέχεια το εμφανίζει.

Και με Wind επισης,εμενα παντα το εμφανιζει αφου βγει και ξαναμπει στο δικτυο.Το εχω κλειστο ομως.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Και με Wind επισης,εμενα παντα το εμφανιζει αφου βγει και ξαναμπει στο δικτυο.Το εχω κλειστο ομως.

 

Δεν ξέρω τι συμβαίνει

Δεν έχω κάρτα για να κάνω πειράματα να δω μήπως γίνει κάτι.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικα τι ανακαλυψα?

Στο iTunes ειχα πολλα χρονια λιστες με τραγουδια και εκανα συγχρονισμο και τα περνουσε στα iphone μου.

Ξαφνικα σε καποιες λιστες δεν υπαρχουν τραγουδια μεσα στο itunes. Πιθανον απο την τελευταια αναβαθμιση προκληθηκε το προβλημα. Εχει συμβει σε κανεναν?

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικα τι ανακαλυψα?

Στο iTunes ειχα πολλα χρονια λιστες με τραγουδια και εκανα συγχρονισμο και τα περνουσε στα iphone μου.

Ξαφνικα σε καποιες λιστες δεν υπαρχουν τραγουδια μεσα στο itunes. Πιθανον απο την τελευταια αναβαθμιση προκληθηκε το προβλημα. Εχει συμβει σε κανεναν?

Απλά εξαφανίστηκαν μόνα τους; Μήπως μεταφέρθηκαν από την αρχική τους τοποθεσία και για αυτό δεν εμφανίζονται;

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Απλά εξαφανίστηκαν μόνα τους; Μήπως μεταφέρθηκαν από την αρχική τους τοποθεσία και για αυτό δεν εμφανίζονται;

 

Απλα εξαφανιστηκαν μονα τους οπως το ειπες. Απο τις λιστες που ειχα φτιαξει, εξαφανιστηκαν τα κομματια. Οχι απο ολες. Μερικες

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Απλα εξαφανιστηκαν μονα τους οπως το ειπες. Απο τις λιστες που ειχα φτιαξει, εξαφανιστηκαν τα κομματια. Οχι απο ολες. Μερικες

Είχες καμία δωρεάν συνδρομή στο  music;

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Είχες καμία δωρεάν συνδρομή στο  music;

 

Όχι τίποτα.

Χρόνια τις έχω έτσι τις λίστες. Από το 2011 που έχω τον iMac

Παράξενα συμβαίνουν στις apple συσκευές μου τελευταία. Μάλλον είναι σημάδι για να τα στείλω

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Όχι τίποτα.

Χρόνια τις έχω έτσι τις λίστες. Από το 2011 που έχω τον iMac

Παράξενα συμβαίνουν στις apple συσκευές μου τελευταία. Μάλλον είναι σημάδι για να τα στείλω

δεν μου έχει συμβεί ποτέ κάτι τέτοιο. εγώ έχασα τραγούδια από τις λίστες μου όταν τελείωσε η δοκιμαστική συνδορμή μου στο  music και δεν πρόλαβα να κατεβάσω ξανά την μουσική μου.

 

Τα τραγούδια υπάρχουν γενικά στη κατηγορία μουσική στο itunes; Μήπως τα έσβησες μέσα από το iphone και όταν έκανες συγχρονισμό έφυγαν και από τις λίστες; Γιατί αυτό γίνεται. Εδώ και χρόνια έχεις την δυνατότητα να σβήνεις τραγούδια μέσα από την μουσική του iphone και όταν συγχρονίζεις τότε οι αλλαγές περνάνε και στις λίστες στο itunes.

 

Εντάξει αν είναι αυτό σημάδι τότε προχώρησε :lol::lol:

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

δεν μου έχει συμβεί ποτέ κάτι τέτοιο. εγώ έχασα τραγούδια από τις λίστες μου όταν τελείωσε η δοκιμαστική συνδορμή μου στο  music και δεν πρόλαβα να κατεβάσω ξανά την μουσική μου.

 

Τα τραγούδια υπάρχουν γενικά στη κατηγορία μουσική στο itunes; Μήπως τα έσβησες μέσα από το iphone και όταν έκανες συγχρονισμό έφυγαν και από τις λίστες; Γιατί αυτό γίνεται. Εδώ και χρόνια έχεις την δυνατότητα να σβήνεις τραγούδια μέσα από την μουσική του iphone και όταν συγχρονίζεις τότε οι αλλαγές περνάνε και στις λίστες στο itunes.

 

Εντάξει αν είναι αυτό σημάδι τότε προχώρησε :lol::lol:

 

Δεν έχω πειράξει απολύτως τίποτα.

Απλά θυμάμαι έγινε μια αναβάθμιση και από τότε και μετά δεν βρήκα κάποια κομμάτια.

Περίεργο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω πειράξει απολύτως τίποτα.

Απλά θυμάμαι έγινε μια αναβάθμιση και από τότε και μετά δεν βρήκα κάποια κομμάτια.

Περίεργο

Αναβάθμιση να αφαιρέσει συγκεκριμένα κομμάτια από λίστες λίγο κουλό που ακούγεται έως και απίθανο αλλά τώρα τι να σου πω; δεν μου έχει συμβεί ούτε έχω ψάξει ποτέ για κάτι τέτοιο. Κάνε μια αναζήτηση στo google μήπως και έχει υπάρξει κάτι τέτοιο.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμιση να αφαιρέσει συγκεκριμένα κομμάτια από λίστες λίγο κουλό που ακούγεται έως και απίθανο αλλά τώρα τι να σου πω; δεν μου έχει συμβεί ούτε έχω ψάξει ποτέ για κάτι τέτοιο. Κάνε μια αναζήτηση στo google μήπως και έχει υπάρξει κάτι τέτοιο.

 

Κάπως έτσι θα γίνει

Όντως υπάρχουν χρήστες ανα τον κόσμο που έχουν πάθει το ίδιο πράγμα με εμένα μετά από αναβάθμιση του iTunes

 

Όταν γυρίσω σπίτι το απόγευμα θα το ψάξω παραπάνω να δω πως θα τα επαναφέρω.

Edited by Tasos19s
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Κάπως έτσι θα γίνει

Όντως υπάρχουν χρήστες ανα τον κόσμο που έχουν πάθει το ίδιο πράγμα με εμένα μετά από αναβάθμιση του iTunes

 

Όταν γυρίσω σπίτι το απόγευμα θα το ψάξω παραπάνω να δω πως θα τα επαναφέρω.

Δεν χρειάζεται να επαναφέρεις κάτι. Αν τα τραγούδια σου ήδη συνεχίζουν να υπάρχουν μέσα στην βιβλιοθήκη της μουσικής σου τότε απλά θα τα τοποθετήσεις στις λίστες.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 7
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...