Jump to content

iPhone 7


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στα καλα του καθουμενου το κινητο ενω δειχνει οτι εχει σημα δεν συνδεεται πουθενα στο ιντερνετ με ανοιγμενα τα δεδομενα.γιατι το κανει αυτο.δεν το εχει κανει πολλες φορες 2 φορες στον 1 μηνα που το εχω και στρωνει μονο με επανεκινηση

 

Welcome to the club! Cosmote? Wind? Vodafone? Για κλάματα όλες τους!

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στα καλα του καθουμενου το κινητο ενω δειχνει οτι εχει σημα δεν συνδεεται πουθενα στο ιντερνετ με ανοιγμενα τα δεδομενα.γιατι το κανει αυτο.δεν το εχει κανει πολλες φορες 2 φορες στον 1 μηνα που το εχω και στρωνει μονο με επανεκινηση

 

Και σε εμένα με 6αρι και με COSMOTE το κάνει μερικές φορές και σε άλλους ....κλείνω τα δεδομένα και τα ξαναανοιγω μετά από μερικά δευτερόλεπτα και στρώνει

Link to comment
Share on other sites

Και γω το παθαίνω με COSMOTE

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Και σε εμένα με 6αρι και με COSMOTE το κάνει μερικές φορές και σε άλλους ....κλείνω τα δεδομένα και τα ξαναανοιγω μετά από μερικά δευτερόλεπτα και στρώνει

 

H Cosmote μου έδωσε μια λύση που κρατάει λιγο καιρό τώρα, δοκιμάστε την:

 

Ρυθμίσεις/Δεδομένα/επιλογές/κινητό δίκτυο δεδομένων/

 

Στο ΑΡΝ σβήνουμε το internet γράφουμε κατι αλλο, βγαίνουμε απο τις ρυθμίσεις, ξαναμπαίνουμε και ξαναγράφουμε internet, ξαναβγαίνουμε, επανεκκίνηση συσκευής. Για την ώρα λειτουργεί πάντως χωρίς να κολλάει κάθε τρεις και λίγο!

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα στην Χαλκίδα έκανε το ίδιο με φουλ 4g.Θέμα παρόχου είναι το έκανε και σε άλλες συσκευές γύρω μου διαφορετικού λειτουργικού

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα στην Χαλκίδα έκανε το ίδιο με φουλ 4g.Θέμα παρόχου είναι το έκανε και σε άλλες συσκευές γύρω μου διαφορετικού λειτουργικού

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Είμαι loop των δικτύων παιδιά

Δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι

Όπως μερικές φορές όταν παίρνεις τηλέφωνο δεν καλεί καθόλου η την ώρα που το σηκώνει ο συνομιλητής ακούς μέσα κάτι χρατς χρουτς και αλλά τέτοια

Αυτά δεν μπορούμε να τα διορθώσουμε έτσι είναι το δίκτυο.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν κανει κανενα θεμα οχι μονο με κοσμοτε,αλλα και με Wind.Ομως με Wind μονο δεν δουλευαν σωστα,και αυτο λογω κακου σηματος(και σε αλλες συσκευες το εκανε).Ολα αυτα με 5s αν παιζει ρολο η συσκευη.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει κανενα προγραμμα free να βλεπουμε live αγωνες απο ισπανια γερμανια uefa champions league? να μην λαγκαρει κιολας..
Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει κανενα προγραμμα free να βλεπουμε live αγωνες απο ισπανια γερμανια uefa champions league? να μην λαγκαρει κιολας..

 

Μεσω διαφορων σαιτ μπορεις στο σαφαρι(εγω εβλεπα σειρες και ταινιες κανονικα).

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει κανενα προγραμμα free να βλεπουμε live αγωνες απο ισπανια γερμανια uefa champions league? να μην λαγκαρει κιολας..

εγω βλεπω απο youtube ανετοτατα.εχω γραφτει σε ενα καναλι live το βρισκεις στην αριστερη πλευρα που γραφει τασεις (desctop εκδοση).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω βλεπω απο youtube ανετοτατα.εχω γραφτει σε ενα καναλι live το βρισκεις στην αριστερη πλευρα που γραφει τασεις (desctop εκδοση).

 

μπορεισ να μου πεις αμα μπορριε λιγο λεπτομερειες? ποιο καναλι? σου βγαζει toye live αγωνες ολους μαζι και πατας το λινκ που θελεις?

Link to comment
Share on other sites

μπορεισ να μου πεις αμα μπορριε λιγο λεπτομερειες? ποιο καναλι? σου βγαζει toye live αγωνες ολους μαζι και πατας το λινκ που θελεις?

σου ειπα ακριβως παραπανω.π.χ απο την mobile εκδοση ανοιγω την εφαρμογη κανονικα την προ-εγκατεστημενη,πηγαινω κατω χαμηλα που γραφει τασεις (σημα με φλογα).ανοιγει ενα νεο παραθυρο που εχει επιλογες {μουσικη-παιχνιδα-ειδησεις-Live} και παταω live και μου βγαζει τα διαθεσιμα live σε ολο τον κοσμο.συνηθως μπασκετ που βλεπω περισσοτερο βλεπω χωρις διακοπη.τα ελληνικα πολλες φορες τα κλειδωνουν...αλλα ειναι ευχρηστο και αμεσο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οταν πατατε σε μια εφαρμογη για να χρησιμοποιησετε το 3D touch σας κανει δονηση? Στο 6s που ειχα το εκανε, σε αυτο οχι. Eιναι καποια ρυθμιση μηπως?
Link to comment
Share on other sites

Οταν πατατε σε μια εφαρμογη για να χρησιμοποιησετε το 3D touch σας κανει δονηση? Στο 6s που ειχα το εκανε, σε αυτο οχι. Eιναι καποια ρυθμιση μηπως?

Μήπως έχει απενεργοποιήσει την δόνηση μέσα από το accessibility; Αν ναι τότε για αυτό δεν έχει δόνηση όταν ενεργοποιείς το 3d touch.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

ενεργοποιημενο ειναι.

το κανω ενα restart.

 

Οκ επανηλθε.

Θα έφαγε κόλλημα.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τη δόνηση μήπως είναι bug? Στο δικό μου αν το αφήσω χωρίς restart για πάνω από 3 μέρες δε δονείται. Με ρεσταρτ στρώνει....
Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα στην παρεα.εδω και κανα 2 μερες το κινητο κανει κατι χ@ζο...η φωτεινοτητα της οθονης μειωνετε αισθητα.και στο τερμα να την εχω δεν βλεπω τιποτα.αναγκαζομαι να το σβησω και να τανοιξω μετα απο 5-10 λεπτα για να στρωσει.

τι μπορει να φταιει?? παρομοιο προβλημα εγω δεν εχω αντιμετωπισει σε κανενα κινητο εως τωρα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καληπερα.

Παρατηρω οτι οταν παιζει καποιο videaki φουλ ηχος νιωθεις το μπασο στην πλατη της συσκευης. Απο την μια μου φαινεται λογικο λογο των διπλων ηχειων. το κανει και σε σας να υποθεω?

Link to comment
Share on other sites

καληπερα.

Παρατηρω οτι οταν παιζει καποιο videaki φουλ ηχος νιωθεις το μπασο στην πλατη της συσκευης. Απο την μια μου φαινεται λογικο λογο των διπλων ηχειων. το κανει και σε σας να υποθεω?

 

Ναι

Έχει πολύ ένταση η συσκευή και αναγκαστικά βγάζει αυτή την δόνηση σε διαφορά σημεία. Στην οθόνη, στην πλάτη. Λογικό μου φαίνεται

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα στην παρεα.εδω και κανα 2 μερες το κινητο κανει κατι χ@ζο...η φωτεινοτητα της οθονης μειωνετε αισθητα.και στο τερμα να την εχω δεν βλεπω τιποτα.αναγκαζομαι να το σβησω και να τανοιξω μετα απο 5-10 λεπτα για να στρωσει.

τι μπορει να φταιει?? παρομοιο προβλημα εγω δεν εχω αντιμετωπισει σε κανενα κινητο εως τωρα...

 

Μήπως έχεις την εξοικονόμηση μπαταρίας ενεργοποιημένη?

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα στην παρεα.εδω και κανα 2 μερες το κινητο κανει κατι χ@ζο...η φωτεινοτητα της οθονης μειωνετε αισθητα.και στο τερμα να την εχω δεν βλεπω τιποτα.αναγκαζομαι να το σβησω και να τανοιξω μετα απο 5-10 λεπτα για να στρωσει.

τι μπορει να φταιει?? παρομοιο προβλημα εγω δεν εχω αντιμετωπισει σε κανενα κινητο εως τωρα...

 

Μήπως από κάποια θήκη η κάποιο τζαμί η ζελατίνα;

Αλλιώς επαναφορά και αν δεν διορθωθεί τότε είναι πρόβλημα του αισθητήρα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα στην παρεα.εδω και κανα 2 μερες το κινητο κανει κατι χ@ζο...η φωτεινοτητα της οθονης μειωνετε αισθητα.και στο τερμα να την εχω δεν βλεπω τιποτα.αναγκαζομαι να το σβησω και να τανοιξω μετα απο 5-10 λεπτα για να στρωσει.

τι μπορει να φταιει?? παρομοιο προβλημα εγω δεν εχω αντιμετωπισει σε κανενα κινητο εως τωρα...

 

Έχεις ενεργοποιημένη την αυτόματη φωτεινότητα ή τη λειτουργία χαμηλής ισχύος;

Link to comment
Share on other sites

Έχεις ενεργοποιημένη την αυτόματη φωτεινότητα ή τη λειτουργία χαμηλής ισχύος;

Την αυτοματη φωτεινοτητα ναι την εχω..αλλα εδω μιλαμε μαυριζει τελειως.την εξοικονομηση δεν την χρησιμοποιω καθολου.λες να φταιει αυτο;;; Και να φανταστεις εμενα δρν μου αρεσει η φωτεινη η οθονη και τον κερσορα τον εχω λιγο πριν το εικονιδιο του bluetooth.ακριβως στην μεση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Την αυτοματη φωτεινοτητα ναι την εχω..αλλα εδω μιλαμε μαυριζει τελειως.την εξοικονομηση δεν την χρησιμοποιω καθολου.λες να φταιει αυτο;;; Και να φανταστεις εμενα δρν μου αρεσει η φωτεινη η οθονη και τον κερσορα τον εχω λιγο πριν το εικονιδιο του bluetooth.ακριβως στην μεση.

 

Κάτι παίζει με την συσκευή σου

Αρχικά μάλλον πρέπει να κανεις επαναφορά ρυθμίσεων και περιεχομένου

Μετά αν δεν διορθωθεί πας για επισκευή

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 7
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...