Jump to content

iPhone 7


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πείτε ρε παιδιά κανένα καλό tempered glass. Το πήρα μεταχειρισμένο και φοράει προστατευτικό αλλά στα άκρα δεν εφαρμόζει καθόλου καλά και φαίνεται σαν φουσκωμένο . Τώρα δεν ξέρω αν οφείλεται στο γυαλί η στο ότι δεν περάστηκε καλά . Αν έχει βάλει κανένας και κάθεται ωραία ας μου πει την μάρκα . Ευχαριστώ .
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πείτε ρε παιδιά κανένα καλό tempered glass. Το πήρα μεταχειρισμένο και φοράει προστατευτικό αλλά στα άκρα δεν εφαρμόζει καθόλου καλά και φαίνεται σαν φουσκωμένο . Τώρα δεν ξέρω αν οφείλεται στο γυαλί η στο ότι δεν περάστηκε καλά . Αν έχει βάλει κανένας και κάθεται ωραία ας μου πει την μάρκα . Ευχαριστώ .

 

Θα σου πω εγω. Gd smith δες απο aliexpress μακραν το καλυτερο και σχετικα φτηνο και θηκη rhinoshield playproof απο ebay. Αυτα που σου λεω ειναι τα καλυτερα. Για την θηκη το επιβεβαιωνεις και απο το site mobilereviews.eh για το γυαλι το επιβεβαιωνεις απο γιτιουμπ προτιμησε το 2.5d ή το 3d

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ενδιαφέρεται (δυστυχώς για εμένα - μην παρεξηγηθώ, απλά το θεωρώ υπερτιμημένο για τόσα χρήματα) η γυναίκα μου για το συγκεκριμένο κινητό και είχαμε πάει σε κάποιο public να το δούμε. Προς το παρόν έχει ακόμα το 4s.

Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι πως σε κουβέντα που κάναμε με τον πωλητή και επειδή έχω διαβάσει διάφορα για το service, τον ρώτησα αν σε περίπτωση προβλήματος στην πορεία η εγγύηση καλύπτει και το γνωστό θέμα υγρασίας.

Η απάντησή του ήταν πως παρόλο που το κινητό είναι αδιάβροχο, δεν καλύπτεται σε θέματα υγρασίας.

 

Πείτε μου κάτι πάνω σ αυτό. Μου λένε δηλαδή πως ενώ μπορώ να το ρίξω μέσα σε νερό και όλα καλά, υπάρχει ενδεχόμενο μέσα στο σπίτι μου ή οπουδήποτε αλλού το κινητό να πιάσει υγρασία και να βγει εκτός εγγύησης...Εγώ είμαι παράλογος ή μιλάμε για τρελά πράγματα?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ενδιαφέρεται (δυστυχώς για εμένα - μην παρεξηγηθώ, απλά το θεωρώ υπερτιμημένο για τόσα χρήματα) η γυναίκα μου για το συγκεκριμένο κινητό και είχαμε πάει σε κάποιο public να το δούμε. Προς το παρόν έχει ακόμα το 4s.

Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι πως σε κουβέντα που κάναμε με τον πωλητή και επειδή έχω διαβάσει διάφορα για το service, τον ρώτησα αν σε περίπτωση προβλήματος στην πορεία η εγγύηση καλύπτει και το γνωστό θέμα υγρασίας.

Η απάντησή του ήταν πως παρόλο που το κινητό είναι αδιάβροχο, δεν καλύπτεται σε θέματα υγρασίας.

 

Πείτε μου κάτι πάνω σ αυτό. Μου λένε δηλαδή πως ενώ μπορώ να το ρίξω μέσα σε νερό και όλα καλά, υπάρχει ενδεχόμενο μέσα στο σπίτι μου ή οπουδήποτε αλλού το κινητό να πιάσει υγρασία και να βγει εκτός εγγύησης...Εγώ είμαι παράλογος ή μιλάμε για τρελά πράγματα?

Καμία εταιρία δεν καλύπτει την εγγύηση και ότι το κινητό είναι αδιάβροχο δεν σημαίνει πως θα το κάνεις βόλτα στο νερό. Το ίδιο κάνει και η samsung με το s6 και s7. Αναφέρει στην εγγύηση πως δεν καλύπτεται βλάβη από νερό και διάφορα υγρά.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Καμία εταιρία δεν καλύπτει την εγγύηση και ότι το κινητό είναι αδιάβροχο δεν σημαίνει πως θα το κάνεις βόλτα στο νερό. Το ίδιο κάνει και η samsung με το s6 και s7. Αναφέρει στην εγγύηση πως δεν καλύπτεται βλάβη από νερό και διάφορα υγρά.

 

Εννοείται πως δεν θα το ρίχνουμε μέσα σε νερά κλπ αλλά δεν μου φαίνεται και λογικό να πληρώνω 1 μηνιάτικο για ένα κινητό και να μου το βγάλουν με το παραμικρό εκτός εγγύησης για υγρασία που θεωρητικά θα πιάσει μέσα στο διαμερισμά μου.

Προσωπικά μια τέτοια εταιρεία με τόσο υψηλά κοστολογημένη συσκευή θα ήθελα να μου παρέχει κάποια ασφάλεια στην εγγυησή της, γιατί πέρα από το όντως πολύ καλό λειτουργικό της, δεν θεωρώ πως πληρώνω κάποια super specs στη συσκευή σε σχέση με άλλες - φθηνότερες ναυαρχίδες.

Τέσπα, αν εσείς το θεωρείτε λογικό, πάω πάσο...αλλά ο όρος "αδιάβροχο" δεν θα έπρεπε να υφίσταται...

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως δεν θα το ρίχνουμε μέσα σε νερά κλπ αλλά δεν μου φαίνεται και λογικό να πληρώνω 1 μηνιάτικο για ένα κινητό και να μου το βγάλουν με το παραμικρό εκτός εγγύησης για υγρασία που θεωρητικά θα πιάσει μέσα στο διαμερισμά μου.

Προσωπικά μια τέτοια εταιρεία με τόσο υψηλά κοστολογημένη συσκευή θα ήθελα να μου παρέχει κάποια ασφάλεια στην εγγυησή της, γιατί πέρα από το όντως πολύ καλό λειτουργικό της, δεν θεωρώ πως πληρώνω κάποια super specs στη συσκευή σε σχέση με άλλες - φθηνότερες ναυαρχίδες.

Τέσπα, αν εσείς το θεωρείτε λογικό, πάω πάσο...αλλά ο όρος "αδιάβροχο" δεν θα έπρεπε να υφίσταται...

 

Το 4s τόσα χρόνια γιατί δεν πήρε υγρασια;

Δεν χαλάει έτσι εύκολα.

Το σκεπτικό τους έχει ως εξής

Η συσκευή έχει πιστοποίηση ip67 που της δίνει πχ μισή ώρα σε 1 μέτρο νερό.

Που θα ξέρει η Apple και η κάθε εταιρεία ότι εσύ δεν το άφησες παραπάνω ώρα η σε παραπάνω βάθος;

Οπότε είναι αδιάβροχο με κάποια στάνταρ που με δική σου ευθύνη τα προσέχεις.

Δεν πρόκειται να χαλάσει από υγρασία μην το σκέφτεσαι καν. Ούτε υπάρχει περίπτωση η γυναίκα σου να το βουταει στην πισίνα.

 

Απλά θα σε σώσει αν πέσει ένα ποτήρι νερό επάνω. Αν σου πέσει στο δρόμο και έχει νερά. Αν το βγάλεις στην βροχή να μιλήσεις

Για τέτοια πράγματα μιλάμε και δεν θα έχεις πρόβλημα.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως δεν θα το ρίχνουμε μέσα σε νερά κλπ αλλά δεν μου φαίνεται και λογικό να πληρώνω 1 μηνιάτικο για ένα κινητό και να μου το βγάλουν με το παραμικρό εκτός εγγύησης για υγρασία που θεωρητικά θα πιάσει μέσα στο διαμερισμά μου.

Προσωπικά μια τέτοια εταιρεία με τόσο υψηλά κοστολογημένη συσκευή θα ήθελα να μου παρέχει κάποια ασφάλεια στην εγγυησή της, γιατί πέρα από το όντως πολύ καλό λειτουργικό της, δεν θεωρώ πως πληρώνω κάποια super specs στη συσκευή σε σχέση με άλλες - φθηνότερες ναυαρχίδες.

Τέσπα, αν εσείς το θεωρείτε λογικό, πάω πάσο...αλλά ο όρος "αδιάβροχο" δεν θα έπρεπε να υφίσταται...

Και πάλι σου λέω πως δεν το κάνει μόνο η apple, το κάνουν και όλες οι εταιρίες που έχουν κινητά τα οποία είναι ανθεκτικά σε νερό και σκόνη.

 

Επιπλέον δεν έχω ακούσει ποτέ ότι ένα κινητό μπορεί να πιάσει έτσι απλά υγρασία επειδή ένα σπίτι έχει υγρασία. Αν το κινητό χαλάσει από υγρασία σε σπίτι χωρίς να έχει έρθει σε επαφή με νερό τότε πάει να πει πως και οι κάτοικοι του σπιτιού έχουν θέματα υγείας από την υγρασία.

 

Δεν είναι αδιάβροχα τα κινητά, είναι ανθεκτικά σε νερό και σκόνη, water and dust resistant. Άλλο το αδιάβροχο άλλο το αντέχω σε νερό και σκόνη. Όπου και αν διαβάσεις αυτές τις λέξεις χρησιμοποιούν οι εταιρίες. Δεν λέει καμία εταιρία πως το κινητό της είναι waterproof. Waterproof μπορεί να είναι κινητά τα οποία βγάζει η εταιρία CAT και άλλες παρόμοιες εταιρίες.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

O φόβος μου δεν είναι ότι όντως θα πιάσει υγρασία, (εφόσον το προσέχει όπως πρέπει εννοείται) αλλά ότι αν προκύψει οποιοδήποτε άλλο θέμα, ίσως επικαλεστούν την υγρασία ως δικαιολογία. Πάνω κάτω αυτά διαβάζω ή ακούω κατά καιρούς και επειδή είμαι καμένος από άλλες συσκευές με θέματα service, με προβληματίζει το όλο θέμα. (Αν καείς από το χυλό που λένε...)

Συμφωνώ πως δεν είναι θέμα μόνο της Apple, απλά εδώ συζητάμε για το συγκεκριμένο...

Το 4s είχε αγοραστεί από Γερμανό και έκανε τον ενδιάμεσο σε κάποιο πρόβλημα που είχε προκύψει και έγινε αλλαγή συσκευής μετά από αρκετές περιπέτειες. Τώρα οι τιμές στο σκρουτζ είναι πολύ δελεαστικές γι αυτό και κοιτάω το θέμα service ακόμα περισσότερο γιατί θα τρέχουμε μόνοι μας για ότι συμβεί...

Θα μου πεις ξαναπάρτο από κει...αλλά πάει 200 ευρώ περίπου επάνω...

Link to comment
Share on other sites

O φόβος μου δεν είναι ότι όντως θα πιάσει υγρασία, (εφόσον το προσέχει όπως πρέπει εννοείται) αλλά ότι αν προκύψει οποιοδήποτε άλλο θέμα, ίσως επικαλεστούν την υγρασία ως δικαιολογία. Πάνω κάτω αυτά διαβάζω ή ακούω κατά καιρούς και επειδή είμαι καμένος από άλλες συσκευές με θέματα service, με προβληματίζει το όλο θέμα. (Αν καείς από το χυλό που λένε...)

Συμφωνώ πως δεν είναι θέμα μόνο της Apple, απλά εδώ συζητάμε για το συγκεκριμένο...

Το 4s είχε αγοραστεί από Γερμανό και έκανε τον ενδιάμεσο σε κάποιο πρόβλημα που είχε προκύψει και έγινε αλλαγή συσκευής μετά από αρκετές περιπέτειες. Τώρα οι τιμές στο σκρουτζ είναι πολύ δελεαστικές γι αυτό και κοιτάω το θέμα service ακόμα περισσότερο γιατί θα τρέχουμε μόνοι μας για ότι συμβεί...

Θα μου πεις ξαναπάρτο από κει...αλλά πάει 200 ευρώ περίπου επάνω...

 

Ούτε σε αυτό έχεις δίκιο

Από skroutz αν αγοράσεις δεν έχεις δουλειά με το κατάστημα. Στέλνεις κατευθείαν την συσκευή με την απόδειξη πχ στο isquare και δεν μπλέκει με καταστήματα

Το ίδιο έπρεπε να κάνεις και με τον Γερμανό. Στέλνεις κατευθείαν στο service χωρίς ενδιαμεσους

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε αυτό έχεις δίκιο

Από skroutz αν αγοράσεις δεν έχεις δουλειά με το κατάστημα. Στέλνεις κατευθείαν την συσκευή με την απόδειξη πχ στο isquare και δεν μπλέκει με καταστήματα

Το ίδιο έπρεπε να κάνεις και με τον Γερμανό. Στέλνεις κατευθείαν στο service χωρίς ενδιαμεσους

 

Τότε θυμάμαι πως από τις πρώτες 10 ημέρες, είχε πρόβλημα το home button και δεν δεχόντουσαν να μας το αντικαταστήσουν παρά μόνο να γίνει επισκευή, ενώ το κινητό ήταν εβδομάδας. Με την μεσολάβηση του Γερμανού και μόνο έγινε αντικατάσταση..

Επίσης αν θυμάμαι καλά, ο πωλητής τώρα στο public μας είπε πως δεν υπάρχει καν DOA τώρα...

Edited by TNTGOM
Link to comment
Share on other sites

Τότε θυμάμαι πως από τις πρώτες 10 ημέρες, είχε πρόβλημα το home button και δεν δεχόντουσαν να μας το αντικαταστήσουν παρά μόνο να γίνει επισκευή, ενώ το κινητό ήταν εβδομάδας. Με την μεσολάβηση του Γερμανού και μόνο έγινε αντικατάσταση..

Επίσης αν θυμάμαι καλά, ο πωλητής τώρα στο public μας είπε πως δεν υπάρχει καν DOA τώρα...

 

Αν ήταν doa τότε έπρεπε να πάει στον Γερμανό γιατί το κατάστημα δίνει αυτό το doa και σε ορισμένο χρονικό περιθώριο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε μπορείτε να με βοηθήσετε σε κάτι?

 

Έχω βρει σφραγισμένο iphone 7 σε αγγελία από γερμανό. Μπορείτε να μου πείτε πως θα τσεκάρω τα περί ΙΜΕΙ?

 

1. Λογικά θα το γράφει στην απόδειξη

2. Στο κουτί

3. Στο πίσω μέρος της συσκευής.

 

Σωστά? (κρίνω από ένα iphone 4s, δεν ξέρω αν ισχύουν τα ίδια στο 7άρι)

Υπάρχει πρόβλημα αν δεν ανοίξω το κινητό να μπω στο λειτουργικό του να το επιβεβαιώσω και από κει? (Λόγω του ότι θα βρεθούμε έξω και θα πάρει χρόνο αυτό...ως αρχικό σετάρισμα)

 

Επίσης ένας φίλος μου ανέφερε να σιγουρευτώ πως δεν θα είναι κλειδωμένο, αλλά δεν κατάλαβα περί τίνος πρόκειται εφόσον θα είναι σφραγισμένο και αποδεδειγμένα από γερμανό...

 

Εσείς πως θα το τσεκάρατε?

 

Ευχαριστώ...

Edited by TNTGOM
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε μπορείτε να με βοηθήσετε σε κάτι?

 

Έχω βρει σφραγισμένο iphone 7 σε αγγελία από γερμανό. Μπορείτε να μου πείτε πως θα τσεκάρω τα περί ΙΜΕΙ?

 

1. Λογικά θα το γράφει στην απόδειξη

2. Στο κουτί

3. Στο πίσω μέρος της συσκευής.

 

Σωστά?

Υπάρχει πρόβλημα αν δεν ανοίξω το κινητό να μπω στο λειτουργικό του να το επιβεβαιώσω και από κει? (Λόγω του ότι θα βρεθούμε έξω και θα πάρει χρόνο αυτό...ως αρχικό σετάρισμα)

 

Επίσης ένας φίλος μου ανέφερε να σιγουρευτώ πως δεν θα είναι κλειδωμένο, αλλά δεν κατάλαβα περί τίνος πρόκειται εφόσον θα είναι σφραγισμένο και αποδεδειγμένα από γερμανό...

 

Εσείς πως θα το τσεκάρατε?

 

Ευχαριστώ...

 

Αν είναι σφραγισμένο και έχει ζελατίνα ασφαλείας από γύρω γύρω τι να τσεκάρεις?

Αν δεν είναι τότε πρέπει να του πεις μπροστά σου να το κάνει επαναφορά ρυθμίσεων και περιεχομένου.

Εκείνη την στιγμή σου ζητάει να αφαιρέσεις τα κλειδωματα αλλιώς δεν κάνει επαναφορά.

 

Δεν νομίζω να πέσεις σε απατεώνες. Καμία επιδότηση θα είχε ο άνθρωπος και πήρε την συσκευή και την πουλάει για να πάρει τα χρήματα

 

Αν είναι σφραγισμένο μόνο να δεις μήπως δεν είναι iPhone και είναι καμία replica. Αυτά θέλει να γνωρίζεις όμως δεν μπορώ να σου περιγράψω από εδώ.

 

Αν βρήκες την αγγελία στο myphone.gr η σε κανένα insomnia και έχει αξιολογήσεις μην φοβάσαι τίποτα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που να είχε και το 6s να μου πει κατά πόσο καλύτερη αυτονομία υπάρχει στο 7άρι με την ίδια χρήση;

Ευχαριστώ εκ τον προτέρον.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που να είχε και το 6s να μου πει κατά πόσο καλύτερη αυτονομία υπάρχει στο 7άρι με την ίδια χρήση;

Ευχαριστώ εκ τον προτέρον.

 

Είχα εγώ όλα τα μήλα

Στην δική μου χρήση είδα ένα 20-30% παραπάνω.

45 ώρες αυτονομία και 6 ώρες οθόνη δεν μετράει?

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Είχα εγώ όλα τα μήλα

Στην δική μου χρήση είδα ένα 20-30% παραπάνω.

45 ώρες αυτονομία και 6 ώρες οθόνη δεν μετράει?

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση, πάντα με την ίδια χρήση έτσι ;

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση, πάντα με την ίδια χρήση έτσι ;

 

Ναι εννοείται. Όσο μπορεί βέβαια αυτό να είναι εφικτό.

Μην σε πάρω στον λαιμό μου όμως. Δεν σημαίνει θα βγάζεις κι εσύ κάθε μέρα τα ίδια νούμερα.

Άλλες μέρες μπορεί πιο πολύ άλλες πιο λίγο

Πάντως είδα ένα 20% παραπάνω αυτονομία και γι αυτό είμαι 1000% σίγουρος. Και νομίζω ότι είδα αύξηση ειδικά σε χρηση με δεδομένα

Δεν πέφτει τόσο εύκολα η μπαταρία

 

Στην αρχή μόνο καμία 20 μέρες δεν τα πήγαινε καλά το τηλέφωνο αλλά πρέπει κάποια εφαρμογή που αναβαθμιστηκε αργότερα να μου δημιουργούμε πρόβλημα.

Αρχικά είχα σβήσει το instagram και όντως έφταιγε αυτό αλλά τελικά δεν ήταν μόνο αυτό. Ήταν και κάποια ακόμα

 

Φυσικά να τονίσω ότι δεν έχω ποτέ στην συσκευη μπαταριοφαγους Facebook και messenger.

Εκεί δεν ξέρω ο θεός βοηθός σε όποιον τα έχει

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα iPhone 7 και desktop με outlook 2013. Θέλω να κάνω κάποιες διορθώσεις στις επαφές μου. Επειδή στο παρελθόν είχα σημαντικό πρόβλημα με conflicts, duplications κλπ., θέλω να σιγουρευτώ ότι δεν θα ξαναγίνει. Τι πρέπει να κάνω?
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται δεν περιμένω κάθε μέρα αναγκαστικά την ίδια αυτονομία, όλο και κάτι θα αλλάζει.

Απλά στο 6s δεν έβγαζα την μέρα με τίποτα ( χρησιμοποιώ και τα 3 που ανέφερες, fb,messenger,instagram ) και viber και ως το απόγευμα το πάρα πολύ ήθελα φόρτιση.

Με το plus είχα βρει την ηρεμία μου και τώρα από την μία ψήνομαι να δοκιμάσω πάλι το απλό 7 αλλά με φοβίζει η αυτονομία του. Αν έχω κανα 10-20% παραπάνω μου αρκεί μιας και παω σπίτι το βραδάκι οπότε θα φορτίζω.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα iPhone 7 και desktop με outlook 2013. Θέλω να κάνω κάποιες διορθώσεις στις επαφές μου. Επειδή στο παρελθόν είχα σημαντικό πρόβλημα με conflicts, duplications κλπ., θέλω να σιγουρευτώ ότι δεν θα ξαναγίνει. Τι πρέπει να κάνω?

 

τον σταυρο σου :lol::lol:

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται δεν περιμένω κάθε μέρα αναγκαστικά την ίδια αυτονομία, όλο και κάτι θα αλλάζει.

Απλά στο 6s δεν έβγαζα την μέρα με τίποτα ( χρησιμοποιώ και τα 3 που ανέφερες, fb,messenger,instagram ) και viber και ως το απόγευμα το πάρα πολύ ήθελα φόρτιση.

Με το plus είχα βρει την ηρεμία μου και τώρα από την μία ψήνομαι να δοκιμάσω πάλι το απλό 7 αλλά με φοβίζει η αυτονομία του. Αν έχω κανα 10-20% παραπάνω μου αρκεί μιας και παω σπίτι το βραδάκι οπότε θα φορτίζω.

 

Ένα power bank χρειάζεσαι νομίζω όχι νέα συσκευή

Οι εφαρμογές Facebook και messenger δυστυχώς είναι χάλια από πάντα

Δοκίμασε να τις σβησεις μια δυο μέρες και θα δεις ότι θα βγάζεις την ημέρα πιστεύω

Τα υπόλοιπα δεν καταναλώνουν τόσο.

 

Μιλάμε για κατανάλωση όταν δεν τα δουλεύεις.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχω ένα iPhone 7 και desktop με outlook 2013. Θέλω να κάνω κάποιες διορθώσεις στις επαφές μου. Επειδή στο παρελθόν είχα σημαντικό πρόβλημα με conflicts, duplications κλπ., θέλω να σιγουρευτώ ότι δεν θα ξαναγίνει. Τι πρέπει να κάνω?

 

Λογικά τις επαφές σου τις έχεις στο icloud

Μία λύση είναι να μπεις από υπολογιστή στο icloud.com και να τις διορθώσεις από εκεί μια μια

Φυσικά θα συγχρονιστουν αυτόματα και στην συσκευη όλες οι αλλαγές. Αν σβησεις μια επαφή πχ θα σβήσει αυτόματα και από την συσκευή

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Με το plus μια χαρά την έβγαζα την μέρα και με το 7 edge κι ας τα χρησιμοποιούσα αυτά έντονα, powerbank δεν βολεύει για μένα.

Αν ισχύει το 20% καλύτερη αυτονομία με την ίδια χρήση μια χαρά θα είμαι.

Link to comment
Share on other sites

Με το plus μια χαρά την έβγαζα την μέρα και με το 7 edge κι ας τα χρησιμοποιούσα αυτά έντονα, powerbank δεν βολεύει για μένα.

Αν ισχύει το 20% καλύτερη αυτονομία με την ίδια χρήση μια χαρά θα είμαι.

 

Τι να πω φίλε εγώ αυτό είδα στις συσκευές μου με τις ίδιες εφαρμογές και παρόμοια χρήση

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω φίλε εγώ αυτό είδα στις συσκευές μου με τις ίδιες εφαρμογές και παρόμοια χρήση

 

Επιβεβαιώνω τον Τάσο , το έχω δει σε 7άρι συναδέλφου Vs 6s. Με την ίδια ( όσο πρακτικά μπορεί να είναι ίδια ..) χρήση , παίζει 20% περίπου καλύτερη αυτονομία..

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 7
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...