Jump to content

iPhone 7 Plus


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εδώ που είμαι εγώ, είμαι με 4 γραμμες Ε, αλλα οταν ανοιγω το 4G εχω σταθερα 2 γραμμες και παει σφαιρα...με cosmote συνδεση...οτι να'ναι!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλό μήνα . Περιμένω να μου έρθει το 7 plus jet black και θέλω να ρωτήσω αν θα χρειαστεί να βάλω μεμβράνη στην πισω πλευρά του κινητού γιατί άκουσα πως ξεφλουδιζεται από τις θήκες . Ισχύει κάτι τέτοιο ; και αν ναι μπορείτε να μου προτείνετε κάποια ; Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλό μήνα . Περιμένω να μου έρθει το 7 plus jet black και θέλω να ρωτήσω αν θα χρειαστεί να βάλω μεμβράνη στην πισω πλευρά του κινητού γιατί άκουσα πως ξεφλουδιζεται από τις θήκες . Ισχύει κάτι τέτοιο ; και αν ναι μπορείτε να μου προτείνετε κάποια ; Ευχαριστώ

 

Πιθανόν το πήρες επειδή σ αρέσει και το θέλεις έτσι. Οπότε δεν έχει νόημα να βάλεις τίποτα. Άδικα τα το χαλάσεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

βαζοντας ζελατινα στην πλατη δεν το χαλαει! ισα ισα που μπορεις να το κραταει και χωρις θηκη!! Εχω βαλει και γω στο silver που εχω γιατι το χρησιμοποιω και με θηκη Bumper. Δεν θα χασεις την αισθηση ουτε το χρωμα. Κατα την γνωμη μου βαλε!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλό μήνα . Περιμένω να μου έρθει το 7 plus jet black και θέλω να ρωτήσω αν θα χρειαστεί να βάλω μεμβράνη στην πισω πλευρά του κινητού γιατί άκουσα πως ξεφλουδιζεται από τις θήκες . Ισχύει κάτι τέτοιο ; και αν ναι μπορείτε να μου προτείνετε κάποια ; Ευχαριστώ

 

Αναλογως τη θηκη που θα του βαλεις. Ειναι ευαισθητο το χρωμα 100%! Αν το αφησεις χωρις θηκη παντως εννοειται θα του βαλεις ζελατινα!

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως απενεργοποιω τα μηνύματα στον Mac? Ρυθμιζω από που; Δεν θέλω να έρχονται στον υπολογιστή

 

Ρυθμίσεις/μηνύματα/προώθηση μηνυμάτων

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Είναι μη ενεργή η επιλογή αυτή

Ωστόσο έρχονται στο Mac

 

Έχεις κάνει sign in στο Mac στα imessage γι αυτό

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ετοιμάζομαι να αγοράσω το κινητό και καταλήγω σε μεταχειρισμένο μάλλον

 

Τι συμβουλές θα μου δίνατε;Τι να προσέξω;

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

Ετοιμάζομαι να αγοράσω το κινητό και καταλήγω σε μεταχειρισμένο μάλλον

 

Τι συμβουλές θα μου δίνατε;Τι να προσέξω;

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Το βασικό είναι να δεις αν έχουν γράψει νερό/υγρασία οι μετρητές υγρασίας.

Μετά τα κλασικά, να το δουλέψεις λίγο, να κάνεις 1 κλήση για να δεις μικρόφωνο/ακουστικό, κτλ.

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ

οι μετρητες υγρασιας που βρισκονται;

εγγυηση εχουν ολα οσα ειναι αγορασμενα απο ευρωπαικη ενωση;η αγγλια μετραει κανονικα;

Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ

οι μετρητες υγρασιας που βρισκονται;

εγγυηση εχουν ολα οσα ειναι αγορασμενα απο ευρωπαικη ενωση;η αγγλια μετραει κανονικα;

 

*Κάθε μοντέλο έχει και αλλού τους μετρητές. Γκουγλαρε αυτό που θες. Αρκετοί είναι μέσα στην υποδοχή της κάρτας SIM. Πετάς την καρτα έξω και ρίχνεις μέσα φως έναν φακό να τον δεις.

Η εγγύηση είναι παγκόσμια 1 έτος χωρίς καν να έχεις την απόδειξη. Αν είναι αγορασμένο από ΕΕ (με την Αγγλία μέσα ακόμα) τότε είναι 2 έτη εφ' όσον έχεις την απόδειξη.

Αν θα πάρεις από εξωτερικό, μεγάλη προσοχή μην είναι κλειδωμένο σε κάποιον πάροχο.

Edited by georgemv
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.Επειδη είδα κάτι στα Google services και στραβωσα, έχω ανοίξει ένα θέμα στους τεχνολογικούς προβληματισμούς και θα ήθελα την άποψη σας εκ μέρους Apple.

Ευχαριστώ πολύ

 

Sent from Winterfell using crow

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=451888

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Θέλω να κάνω την εξής ερώτηση,

υπάρχει τρόπος να διαγράψεις από το Apple Store της συσκευής τις εφαρμογές που είχες κατεβάσει στο παρελθόν αλλά δε θες πλέον να φαίνονται κατεβασμένες???

Θέλω στην αναζήτηση που κάνω να φαίνεται λες και η εφαρμογή δεν είχε κατέβει ποτέ και όχι με το συννεφάκι του Icloud.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Θέλω να κάνω την εξής ερώτηση,

υπάρχει τρόπος να διαγράψεις από το Apple Store της συσκευής τις εφαρμογές που είχες κατεβάσει στο παρελθόν αλλά δε θες πλέον να φαίνονται κατεβασμένες???

Θέλω στην αναζήτηση που κάνω να φαίνεται λες και η εφαρμογή δεν είχε κατέβει ποτέ και όχι με το συννεφάκι του Icloud.

 

Από το iPhone δεν βλέπω να γίνεται. Το έψαξα λίγο τώρα

Πιο παλιά γινόταν. Εσβηνες οποίες ήθελες

Στον υπολογιστή δοκίμασε να μπεις με τα στοιχεία σου στο iCloud η αν έχεις mac από το iTunes Store

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

 

Θέλω να κάνω την εξής ερώτηση,

 

υπάρχει τρόπος να διαγράψεις από το Apple Store της συσκευής τις εφαρμογές που είχες κατεβάσει στο παρελθόν αλλά δε θες πλέον να φαίνονται κατεβασμένες???

 

Θέλω στην αναζήτηση που κάνω να φαίνεται λες και η εφαρμογή δεν είχε κατέβει ποτέ και όχι με το συννεφάκι του Icloud.

 

 

 

Γίνεται μόνο από το iTunes.

Δεν θυμάμαι ακριβώς την διαδρομή,κάπου στον λογαριασμό σου έχει όλες τις εφαρμογές που είχες κατεβάσει από την αρχή. Από εκεί διαγράφεις όσες θες.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Θέλω να κάνω την εξής ερώτηση,

υπάρχει τρόπος να διαγράψεις από το Apple Store της συσκευής τις εφαρμογές που είχες κατεβάσει στο παρελθόν αλλά δε θες πλέον να φαίνονται κατεβασμένες???

Θέλω στην αναζήτηση που κάνω να φαίνεται λες και η εφαρμογή δεν είχε κατέβει ποτέ και όχι με το συννεφάκι του Icloud.

 

Ανοίγεις το App Store πας στα "Αγορασμένα σου" βρίσκεις την εφαρμογή που θέλεις, σέρνεις προς τα αριστερά, και την κρύβεις, ετσι "φαίνεται" μη αγορασμένη/κατεβασμένη. Και κλείνεις το App Store ;)

 

Edit: δεν γίνεται σε iPhone τελικα αλλα μόνο σε iPad

Edited by mavrios
κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Ανοίγεις το App Store πας στα "Αγορασμένα σου" βρίσκεις την εφαρμογή που θέλεις, σέρνεις προς τα αριστερά, και την κρύβεις, ετσι "φαίνεται" μη αγορασμένη/κατεβασμένη. Και κλείνεις το App Store ;)

 

Edit: δεν γίνεται σε iPhone τελικα αλλα μόνο σε iPad

 

Γινόταν παλιά. Τώρα πλέον όχι. Δεν ξέρω γιατί

Το έψαξα κι εγώ συγκεκριμένα μόνο στο iPhone γιατί έτυχε ξανά να μπω εκεί παλαιότερα και είδα ότι δεν γινόταν

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ανοίγεις το App Store πας στα "Αγορασμένα σου" βρίσκεις την εφαρμογή που θέλεις, σέρνεις προς τα αριστερά, και την κρύβεις, ετσι "φαίνεται" μη αγορασμένη/κατεβασμένη. Και κλείνεις το App Store ;)

 

Edit: δεν γίνεται σε iPhone τελικα αλλα μόνο σε iPad

 

Από iTunes σε Mac γίνεται μόνο δυστυχώς, το δοκίμασα χθες. Το καλό τουλάχιστον είναι ότι έχει και επιλογή "Download all" για τις εφαρμογές στο κινητό κατι που μου είχε λείψει σε σχέση με το playstore

Link to comment
Share on other sites

Η ενημέρωση εφαρμογών από το Apple Store κάθε ποτέ γίνονται γιατί εδώ και πολλές ημέρες δεν μου κάνει αυτόματη ενημέρωση;;

( είναι ενεργοποιημένη η επιλογή για ενημερώσεις )

Link to comment
Share on other sites

Η ενημέρωση εφαρμογών από το Apple Store κάθε ποτέ γίνονται γιατί εδώ και πολλές ημέρες δεν μου κάνει αυτόματη ενημέρωση;;

( είναι ενεργοποιημένη η επιλογή για ενημερώσεις )

 

WiFi ανοικτο, να μην ειναι σε εξοικονομηση μπαταριας και φυσικα να εχει αρκετη μπαταρια! Αν εχει κολλησει το AppStore κανε ενα reset με τα πλαϊνα κουμπια πατημενα στη συσκευη

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρήγγειλα το 7 Plus 128GB. Έχετε να μου προτείνετε τι πρέπει να τσεκάρω με το που το πάρω; πχ ειχα διαβάσει για έναν ήχο που ακούγεται στην λήψη βίντεο. Ακόμα και αυτο πως πρέπει να το ελέγξω;
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρήγγειλα το 7 Plus 128GB. Έχετε να μου προτείνετε τι πρέπει να τσεκάρω με το που το πάρω; πχ ειχα διαβάσει για έναν ήχο που ακούγεται στην λήψη βίντεο. Ακόμα και αυτο πως πρέπει να το ελέγξω;

 

Στις πρώτες παρτίδες υπήρχαν τέτοια προβλήματα

Δεν νομίζω να αντιμετωπίσεις κάτι

Χρησιμοποίησε την συσκευή 2-3 μέρες και θα φανεί αν έχει κάτι που αποκλείεται

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 7 Plus
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...