Jump to content

iPhone 7 Plus


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαχαχαχαχαχαχαχα συγνώμη που γελάω αλλά και εγώ έτσι νόμιζα στις αρχές όταν έλεγαν προπαραγγελίες αλλά μετά κατάλαβα πως είτε θα πρέπει να πάρεις σβάρνα όλα τα καταστήματα και να ρωτάς τι έχουν είτε να έχεις γνωστό στις αλυσίδες και έτσι σου κρατήσουν κάποιο μοντέλο που θες.

 

Δεν είναι Αμερική ή Ευρώπη εδώ. Τι το πέρασες; Χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Εδώ κάνεις προπαραγγελία το μοντέλο που θες και σου λένε την ημέρα που θεωρητικά πρέπει να έχεις την συσκευή στα χέρια σου πως δεν είναι η σειρά σας για να το πάρετε. Το έχω ακούσει και αυτό.

 

Α τόσο καλά. Και θα σκάσω ένα κάρο λεφτά και θα τους παρακαλάω κιόλας... :X:mad::shock::hunter::knife::kill::rocket:

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε επίσημη ενημέρωση ότι το jet black χαράσσεται εύκολα;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

θα εχεις την Τεταρτη που θα το εχω στα χερια μου...

:lol:

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Κανενα νεο ποτε ανοιγουν οι προπαραγγελιες εδω στα επισημα μαγαζια περα απο την εκδηλωση ενδιαφεροντος;
Link to comment
Share on other sites

Κανενα νεο ποτε ανοιγουν οι προπαραγγελιες εδω στα επισημα μαγαζια περα απο την εκδηλωση ενδιαφεροντος;

Η cosmote και ο γερμανός θα ανοίξουν τις προπαραγγελίες την άλλη Παρασκευή στις 16/9 αν θυμάμαι καλά. Το διάβασα σήμερα αλλά δεν βρίσκω το link τώρα. Μόλις το βρω θα το παραθέσω.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω όλοι οι πάροχοι ταυτόχρονα ανοίγουν τις προπαραγγελίες απλά κάποιος "προλαβαίνει" να το διαφημίσει πρώτος.

Ωστόσο δεν ξέρω αν πρέπει κανείς να βιαστεί να προαγοράσει κάτι.

Αν μπορώ να συμβουλέψω, θα έλεγα πως είναι σοφό να περιμένει κανείς να γραφτούν κάποια πράγματα από τους πρώτους κατόχους (μην τυχόν βγει κανά κουσούρι βλ. bend gate) και μετά ας γίνει η (προ)παραγγελία.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω όλοι οι πάροχοι ταυτόχρονα ανοίγουν τις προπαραγγελίες απλά κάποιος "προλαβαίνει" να το διαφημίσει πρώτος.

Ωστόσο δεν ξέρω αν πρέπει κανείς να βιαστεί να προαγοράσει κάτι.

Αν μπορώ να συμβουλέψω, θα έλεγα πως είναι σοφό να περιμένει κανείς να γραφτούν κάποια πράγματα από τους πρώτους κατόχους (μην τυχόν βγει κανά κουσούρι βλ. bend gate) και μετά ας γίνει η (προ)παραγγελία.

 

Δεν δίνεις λεφτά στην προπαραγγελία, εξοφλείς το ποσό ή βάζεις δόσεις στην παράδοση της συσκευής.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Δεν δίνεις λεφτά στην προπαραγγελία, εξοφλείς το ποσό ή βάζεις δόσεις στην παράδοση της συσκευής.

 

Σωστό αλλά το θέμα δεν είναι ο τρόπος αγοράς αλλά η ίδια η πρόθεση για αγορά.

Link to comment
Share on other sites

Σωστό αλλά το θέμα δεν είναι ο τρόπος αγοράς αλλά η ίδια η πρόθεση για αγορά.

 

Αναφέρομαι ότι προπαραγγέλνεις και αν δεις έστω και στο τσακ πριν το πάρεις reviews ή/και demo στο κατάστημα την ακυρώνεις και κάνει πάρτι ο επόμενος στην λίστα αναμονής. Προσωπικά εκνευρίστηκα πολύ με τα +100€ για την 128άρα έκδοση αλλά επειδή τα έχω βάλει κάτω εδώ και μήνες και είδα ότι με καλύπτει το λειτουργικό αλλά και η συσκευή θέλω απλά να το έχω όσο πιο άμεσα στα χέρια μου.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Να και μία θήκη τις spigen για όσους πάρουν το black ή το jet black σε προσφορά στο amazon uk https://www.amazon.co.uk/iPhone-Spigen®-Hybrid-CUSHION-bumper/dp/B01GIWH34O/ref=sr_1_12?ie=UTF8&qid=1473373341&sr=8-12&keywords=iphone+7+plus

 

 

 

6 λιρες η θηκη και 10 τα μεταφορικα.

 

δοκιμασα να προσθεσω και αλλα πραγματα για να μοιρασω το κοστος των μεταφορικων αλλα τα αλλα δεν στελνονται Ελλαδα.

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

iPhone 7 Plus Photos from the Titans-Vikings Game

http://www.si.com/nfl/photo/2016/09/11/iphone-7-plus-sneak-preview-photos

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

iPhone 7 Plus Photos from the Titans-Vikings Game

http://www.si.com/nfl/photo/2016/09/11/iphone-7-plus-sneak-preview-photos

Ενταξει μιλαμε επαθα πλακα με την καμερα φοβερες φωτο βγαζει.
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον βρήκαν καινούργιο τρόπο διαφήμισης. Από NFL σε tennis και US Open.

http://www.espn.com/espn/feature/story/_/id/17496880/first-ever-iphone-7-photos-2016-us-open

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον βρήκαν καινούργιο τρόπο διαφήμισης. Από NFL σε tennis και US Open.

http://www.espn.com/espn/feature/story/_/id/17496880/first-ever-iphone-7-photos-2016-us-open

 

καταπληκτικές φωτογραφικές δυνατότητες πάτνως

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

το expansys θα το εχει σε 13 μερες

 

Αργούν πάντως ακόμα και σε σχέση με την επίσημη κυκλοφορία στην Ελλάδα.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Όσοι από εμάς πάντως προπαραγγείλαμε σε jet black, δεν νομίζω να πιάσουμε συσκευή στα χέρια μας πριν τις αρχές Οκτωβρίου...
Μια αστραπή η ζωή μας... μα προλαβαίνουμε
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Όσοι από εμάς πάντως προπαραγγείλαμε σε jet black, δεν νομίζω να πιάσουμε συσκευή στα χέρια μας πριν τις αρχές Οκτωβρίου...

 

Από που έκανες προπαραγγελία;

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Από που έκανες προπαραγγελία;

 

istorm από την πρώτη ημέρα που άνοιξαν και θα τους στείλω και email για επιβεβαίωση και αν ξέρουν πότε θα έρθει το μοντέλο που θέλω (jet black 128gb)

Μια αστραπή η ζωή μας... μα προλαβαίνουμε
Link to comment
Share on other sites

Μα οι προ παραγγελίες ανοίγουν στις 16/9. Τώρα έχει μόνο εκδήλωση ενδιαφέροντος που έχουν βγει στις αλυσίδες καταστημάτων, istorm, public, plaisio, κτλ.

 

Και στο site τους στο istorm λένε για εκδήλωση ενδιαφέροντος.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Μα οι προ παραγγελίες ανοίγουν στις 16/9. Τώρα έχει μόνο εκδήλωση ενδιαφέροντος που έχουν βγει στις αλυσίδες καταστημάτων, istorm, public, plaisio, κτλ.

 

Και στο site τους στο istorm λένε για εκδήλωση ενδιαφέροντος.

 

Εγώ πήγα Κώτσο τη Δευτέρα και άφησα στην κοπέλα τα στοιχεία μου για να μου βάλει προπαραγγελία με το που ανοίξουν ώστε να μην τρέχω να προλάβω κομμάτι. Μου είπε ότι θα είμαι στην πρώτη παραλαβή. Επέλεξα 128άρι χρυσό.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει αυτό είναι εκτός της φόρμας προ παραγγελίας που ανοίγει, κάνεις την παραγγελία, σου λέει τιμή και περιμένεις. Και τώρα μπορείς να πας σε όλα τα καταστήματα να δώσεις στοιχεία αλλά σίγουρα θα είσαι στην λίστα ή θα ψάχνεσαι; Αυτή είναι η απορία μου.

Γιατί όταν κάνεις προ παραγγελία λαμβάνεις και το αντίστοιχο κωδικό παραγγελίας.

 

Θα ευχηθώ όμως με το με το καλό :)

 

Και εγώ για χρυσό έλεγα πριν καν ανακοινώσουν το 7 αλλά τώρα μου είδα το matte μάλλον θα συνεχίσω για ακόμα μια χρονιά στα μαύρα.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνήσαμε να με βάλει από τους πρώτους στη λίστα. Σε κάθε περίπτωση έχω το όνομα της υπαλλήλου σε περίπτωση που γίνει το αντίθετο. Εμένα μόνο το jet black μου άρεσε αλλά δεν ρισκάρω τις μικρογρατζουνιές που γίνονται πολύ εύκολα. Οπότε πήγα στο χρυσό που μου αρέσει πολύ.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 7 Plus
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...