Jump to content

LG V20


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι στις ταχυμεταφορές ΕΛΤΑ της γειτονιάς μου. Λογικά παραλαμβάνω σήμερα

 

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 758
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σας ευχαριστώ!

 

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

 

μας φωτογράφησες το κουτί....και μας άφησες κάγκελο...το μέσα,το μέσα:heat:

....με γειές!!!

....κι εντυπώσεις

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Το έχει κανείς αρκετό καιρό; Έχουμε κρούσματα bootloop και image retention; Απο sot πως πάει; Ευχαριστώ. Edited by wpandroidios
Link to comment
Share on other sites

Αχ αυτές οι 3.5 -4 ώρες οθόνης μου κόβει τα πόδια. Κρίμα γιατί είναι η πιο ολοκληρωμένη συσκευή.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πιο ολοκληρωμένο κινητό από τα καινούργια που έχει τα πάντα αλλά είναι LG. Την φοβάμαι πολύ αυτή την εταιρεία η αξιοπιστία της είναι στο 0 όπως και το service της. Η τιμή που έχει από την άλλη είναι αρκετά καλή για αυτά που προσφέρει.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

1. Ακουστικά περιείχε η συσκευασία;

2. Αυτό με το ότι δεν ισχύει παγκόσμια η εγγύηση, τουλάχιστο για ένα έτος, πρέπει να είναι ελληνικό κόλπο. Ίσως κάποιος φίλος από έξω να μας διαφωτίσει τι ισχύει τελικά.

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Το πιο ολοκληρωμένο κινητό από τα καινούργια που έχει τα πάντα αλλά είναι LG. Την φοβάμαι πολύ αυτή την εταιρεία η αξιοπιστία της είναι στο 0 όπως και το service της. Η τιμή που έχει από την άλλη είναι αρκετά καλή για αυτά που προσφέρει.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Καποτε ηταν υπόδειγμα η ελ τζι στο σερβις!

Τοσο χάλια πλέον?

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

1. Ακουστικά περιείχε η συσκευασία;

2. Αυτό με το ότι δεν ισχύει παγκόσμια η εγγύηση, τουλάχιστο για ένα έτος, πρέπει να είναι ελληνικό κόλπο. Ίσως κάποιος φίλος από έξω να μας διαφωτίσει τι ισχύει τελικά.

 

ναι είχε τα ακουστικά της b&o

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους ήρθαν!efc223b7e2bf20b7e0ed9ef950679423.jpg

 

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

 

Καλημέρα :. Αλέξανδρε με γεια το θηρίο καλοδουλευτο, δώσε ινφο για τα αξεσουάρ, θήκη σιλικόνης Nillkin είχα στα προηγούμενα κινητά όπως και γυαλί και τα θεωρώ κορυφαία, δυστηχως στην εδώ αγορά δεν βρήκα :(

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα :. Αλέξανδρε με γεια το θηρίο καλοδουλευτο, δώσε ινφο για τα αξεσουάρ, θήκη σιλικόνης Nillkin είχα στα προηγούμενα κινητά όπως και γυαλί και τα θεωρώ κορυφαία, δυστηχως στην εδώ αγορά δεν βρήκα :(

 

από ebay. ότι βρήκα πιο φθηνό. 1.5 μήνα σχεδόν να έρθουν

Link to comment
Share on other sites

από ebay. ότι βρήκα πιο φθηνό. 1.5 μήνα σχεδόν να έρθουν

 

Πω....ενάμιση μήνα...χαρά στην υπομονή σου :)

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καποτε ηταν υπόδειγμα η ελ τζι στο σερβις!

Τοσο χάλια πλέον?

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

L9 II με 2 μήνες χρήση καινούργιο δηλαδή φούσκωσε η μπαταρία. Από μόνη της ούτε έπεσε ούτε νερό μπήκε. Βραχυκύκλωσε το κινητό κάηκε η μητρική. Στο service Θεσσαλονίκης μου λένε 150 ευρώ να την αλλάξουν. 120 είχε καινούργιο το κινητό στο skroutz. Γενικά μετά το g3 έπεσε πολύ στα μάτια του κόσμου. Όλο προβλήματα. Για αυτό η τεράστια πτώση στα κινητά της. Αλλά και πάλι δεν αξίζει το ρίσκο. 3 lg είχα όλα σκάρτα βγήκαν. Το v20 μου αρέσει πολύ έχει ότι θέλω σε ένα κινητό αλλά δεν την πατάω και τέταρτη φορά.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο karagalex!! καλορίζικο εύχομαι να το ευχαριστηθείς! είδα σου έστειλαν και αντάπτορα για τη πρίζα, τους έχω ζητήσει και εγω. είπες πως έχει και ακουστικά και με φτιάχνεις... χαχχαχα άντε να ρθει και το δικό μου!! 20 του μήνα έκανα τη παραγγελία , 23 είχε πάει στην εταιρεία κουριερ και είχε αλλάξει τρακινγκ ναμπερ, και απο τις 24/6 μου το δείχνει πως έφυγε απο UK με προορισμό Ελλάδα με εκτιμώμενη ημερομηνία 6/7 , την άλλη πέμπτη. Σύνολο 16 μέρες, ελπίζω να ρθει και νωρίτερα χεχεχε , θα ενημερώσω και εδώ ξανά οταν παραλάβω. Άντε και πάλι καλορίζικο, απροβλημάτιστο και αγρατζούνιστο ;)
Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν δεν έχει προβλήματα. Σοτ κανένα 3.5 Ώρο βγάζει άνετα601f381c8d0a09b2241e9b761b947ff4.jpg1b0e8276d3242240c677fd403c07b41b.jpgb02d20ec1c750a09ab608af7d0913603.jpg

 

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Η οθόνη είναι για τα πανηγύρια. Διάχυση φωτός σε όλο του το μεγαλείο.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο karagalex!! καλορίζικο εύχομαι να το ευχαριστηθείς! είδα σου έστειλαν και αντάπτορα για τη πρίζα, τους έχω ζητήσει και εγω. είπες πως έχει και ακουστικά και με φτιάχνεις... χαχχαχα άντε να ρθει και το δικό μου!! 20 του μήνα έκανα τη παραγγελία , 23 είχε πάει στην εταιρεία κουριερ και είχε αλλάξει τρακινγκ ναμπερ, και απο τις 24/6 μου το δείχνει πως έφυγε απο UK με προορισμό Ελλάδα με εκτιμώμενη ημερομηνία 6/7 , την άλλη πέμπτη. Σύνολο 16 μέρες, ελπίζω να ρθει και νωρίτερα χεχεχε , θα ενημερώσω και εδώ ξανά οταν παραλάβω. Άντε και πάλι καλορίζικο, απροβλημάτιστο και αγρατζούνιστο ;)

 

πιο γρήγορα θα σου έρθει

Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη είναι για τα πανηγύρια. Διάχυση φωτός σε όλο του το μεγαλείο.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ips problem τέτοιο θέμα είχα και με lg 4x και g3. Ποτέ δεν θα βάλει μυαλό η LG.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση σε όσους το πήραν απo eglobal, επειδή παλιά που είχα πάρει το έστειλαν κατευθείαν με ένα κουριερ και δεν άλλαξε το tracking number, τώρα την αλλαγή του tracking που την βλέπουμε ; Το δικό μου ( όχι το v20 αλλά το g6 απλά γράφω εδώ μιας και είστε περισσότεροι με παραγγελίες απο εκεί ), το έστειλαν με τη Landmark Global και σήμερα έδειξε ότι έφυγε από το hong kong.
Link to comment
Share on other sites

Θα πάει αρχικά Αγγλία και μετά Βέλγιο και θα σου έρθει. Αν παρακολουθείς την σελίδα που έχει για tracking θα δεις την αλλαγή. Στην Αγγλία γίνεται

 

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Edited by karagalexk
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, παρέλαβα και εγώ το τηλέφωνο απο eglobal, οπότε να ενημερώσω όσους τυχόν ενδιαφέρονται.

 

Η παραγγελία έγινε δευτέρα 19 ιουνίου και το τηλέφωνο ήταν στα χέρια μου πέμπτη 29 ιουνίου. Πριν κάνω τη παραγγελία είχα επικοινωνήσει με το σαιτ και είχα ρωτήσει για τελωνείο, αν έχει global rom ή έχουν περάσει αυτοί κάποια δική τους custom (γιατι φοβόμουν και λίγο να πω την αλήθεια) και τι περιέχει το πακέτο. Γενικά πολύ καλή επικοινωνία με το σαιτ, απάντησαν στις ερωτήσεις μου και επειδή διάβασα εδώ και απο άλλα παιδιά πως ήταν οκ προχώρησα.

 

Τελώνείο δεν έχει και το έχουν εξηγήσει και άλλα παιδιά πιο πάνω, κανονικά ιντερνατιοναλ ρομ και το πακέτο περιέχει , τηλέφωνο - μπαταρία, φορτιστή UK (συν έναν αντάπτορα για ευρώπη που βάζουν αυτοί έξτρα) και τα ακουστικά.

Adversus στην ερώτηση σου: όταν κάνεις παραγγελία σου στέλνουν ένα λίνκ που παρακολούθεις την εξέλιξη, όταν φτάσει απο hong kong ευρώπη θα αλλάξει τρακινγκ ναμπερ, και θα δεις νέο λινκ.

 

Εγώ το αγόρασα στα 312ευρώ, απο τη δική μου εμπειρία , όποιος θέλει να κάνει παραγγελία δε θα έχει πρόβλημα. Το τηλέφωνο το έχω χειριστεί 3 μέρες στην ουσία και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος είναι όλα όπως τα περίμενα πάνω κάτω. Για τη συσκευή δε θα πω κάτι άλλο , υπάρχουν πάρα πολλά βιντεάκια κτλ στο νετ που αναλύουν τα πάντα, έκανα το ποστ για να βοηθήσω όσο γίνεται για τη παραγγελία επειδή είδα πως αρκετός κόσμος το ψάχνει (όπως και εγώ πριν λίγο καιρό και βρήκα πληροφορίες εδώ μέσα - και ευχαριστώ ξανά τους προηγούμενους) αν υπάρχει κάποια απορία στη διάθεση σας.

Καλό καλοκαίρι σε όλους!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...