Jump to content

Φοιτητικό what's up


MIKU
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έως 21/11 έχει 2πλασια ομιλία και mb το πακέτο των 8,5ευρω. Πώς το πάθαμε; Καλοδεχουμενο

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, kostas123464 said:

Έως 21/11 έχει 2πλασια ομιλία και mb το πακέτο των 8,5ευρω. Πώς το πάθαμε; Καλοδεχουμενο

Απάντηση στο CU φοιτητικό 

Link to comment
Share on other sites

Έως 21/11 έχει 2πλασια ομιλία και mb το πακέτο των 8,5ευρω. Πώς το πάθαμε; Καλοδεχουμενο
Εγώ που ανανέωσα στις 28/10 πήρα τα κλασικά.
Από σήμερα ισχύει ο διπλασιασμός;

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Φαντάζομαι πως ναι εφόσον δίνουν και σε ιδιωτικά σίγουρα. Με βεβαίωση σπουδών μέσα από την εφαρμογή ή το σαιτ το κάνεις άνετα.

Στάλθηκε από το M2101K9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Mark_K said:

Ξέρουμε αν δίνει φοιτητικό σε σπουδαστές δημοσίου ΙΕΚ;

Εάν δεν άλλαξε κάτι, Ναι δίνουν! 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή οι φοιτητές έχουν απεριόριστα δεδομένα κατά το διάστημα που βρίσκονται εντός του πανεπιστημίου;

 

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ποσο καιρο κανει να ερθει νεος αριθμος? με βεβαιωση σπουδων πρεπει να εχω κλεισει μηνα και ακομα περιμενω!το αιτημα εγινε απο την σελιδα τους

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να αποκτήσω 2ο φοιτητικό στην cosmote, ή θα μου κόψουν το 1ο;

Το 1ο το έκανα προ 2 ετών και λειτουργεί κανονικά έως σήμερα. Τώρα είμαι ξανά φοιτητής σε άλλο πρόγραμμα.

 

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, user_one said:

Μπορώ να αποκτήσω 2ο φοιτητικό στην cosmote, ή θα μου κόψουν το 1ο;

Το 1ο το έκανα προ 2 ετών και λειτουργεί κανονικά έως σήμερα. Τώρα είμαι ξανά φοιτητής σε άλλο πρόγραμμα.

 

Στην Cosmote δεν μπορείς να έχεις 2 φοιτητικά στο όνομά σου..

Μπορείς Vodafone και Wind

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να αποκτήσω 2ο φοιτητικό στην cosmote, ή θα μου κόψουν το 1ο;
Το 1ο το έκανα προ 2 ετών και λειτουργεί κανονικά έως σήμερα. Τώρα είμαι ξανά φοιτητής σε άλλο πρόγραμμα.
 
Αν είσαι ξανά φοιτητής σε άλλο πτυχίο η μεταπτυχιακό γίνεται

Η τουλάχιστον γινότανε καθώς το είχα κάνει


Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Το 1ο το φοιτητικό, το έχω δώσει στη μητέρα μου η οποία κάνει γερή χρήση (ομιλία)

Εγώ έχω frog. Τώρα που είμαι ξανά φοιτητής σε διαφορετικό μεταπτυχιακό λέω να γυρίσω και το δικό μου. Με τη μεγάλη ανανέωση των 30€ + 3€ bonus, και τη μεταφορά υπολοίπου, περίπου στα ίδια χρήματα θα μου βγαίνει. 

Μήπως όμως θα μου κόψουν το 1ο; Αυτό με ανησυχεί

Edited by user_one

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνω,

βέβαια δεν μπορώ να σου εγγυηθώ τι θα γίνει

Σε εμένα πάντως έγινε

Αργότερα πέταξα το ένα νούμερο και το άλλο το έδωσα στην φουκαριαρα την μάνα μου αφού το έκανα φρογκ, οπότε τώρα δεν τα έχω




Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας
Πως γίνεται η αυτόματη ανανέωση ;

1. Πληρωμής μέσω paypal 
2. Ανανέωση φοιτητικού πακέτου 8,50€/ 30 ημερες? 

Ωστε να μην χάνω συνέχεια την προσθήκη των λεπτών και ΜΒ στο υπόλοιπό μου;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπερα! θελω να κανω το κινητο μου wu φοιτητικο στο ονομα της κορης μου (εχει cu φοιτητικο), κρατωντας ομως το νουμερο μου.

Μπαινω στην φορμα να το κανω on line κι αφου συμπληρωνω ολα οσα χρειαζεται (κλικαρωντας στο να κρατησω τον ιδιο αριθμο), και φτανωντας στο τελος πριν την αποστολη, παρατηρω οτι πουθενα δεν ζητανε τον αριθμο του κινητου μου που θελω να κρατησω. Πως βρισκουν τον αριθμο; τον αντλουν απο καποια βαση δεδομενων; γιατι φοβαμαι να μην γινει η αλλαγη στο νουμερο του κινητου της κορης μου......

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, telisgr said:

Καλησπερα! θελω να κανω το κινητο μου wu φοιτητικο στο ονομα της κορης μου (εχει cu φοιτητικο), κρατωντας ομως το νουμερο μου.

Μπαινω στην φορμα να το κανω on line κι αφου συμπληρωνω ολα οσα χρειαζεται (κλικαρωντας στο να κρατησω τον ιδιο αριθμο), και φτανωντας στο τελος πριν την αποστολη, παρατηρω οτι πουθενα δεν ζητανε τον αριθμο του κινητου μου που θελω να κρατησω. Πως βρισκουν τον αριθμο; τον αντλουν απο καποια βαση δεδομενων; γιατι φοβαμαι να μην γινει η αλλαγη στο νουμερο του κινητου της κορης μου......

Όταν σε καλέσουν θα το κάνετε μαζί. Δεν θα επηρεαστεί το νούμερο της κόρης σου

Edited by paanos
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Με μεταφορα υπόλοιπου δεν ανανεώνεται η ημερομηνία ληξης των χρημάτων στο νούμερο που γίνεται η μεταφορα; Εχει αλλάξει κατι;

Link to comment
Share on other sites

Στο απλο wu με 5€ και ανω ανανεωνεται. Λογικα ισχυει και για το φοιτητικο εκτος και αν αλλαξε κατι απο αρχες Δεκεμβρίου

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...