Jump to content

Φοιτητικό what's up


MIKU
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπαρχει τροπος να γινεται αυτοματη ανανεωση καθε μηνα στο πακετο που εχεις επιλεξει?
Στο απλο Whats up ειχε επιλογη.
Στο φοιτητικο γινεται?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα, μπορώ να μεταφέρω χρήματα από ένα φοιτητικό wu σε άλλο φοιτητικό wu? Γνωρίζει κανείς τον τρόπο; ευχαριστώ! 

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς, από οποιοδήποτε what's up άσχετα αν είναι φοιτητικό ή απλό. Αρκεί να έχεις πραγματοποιήσει ανανεώσεις τουλάχιστον 20 τους τελευταίους 4 μήνες. Περισσότερα εδώ : https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/ipiresia-easy-transfer.html

Sent from my TCL 20 5G

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Mark_K said:

Μπορείς, από οποιοδήποτε what's up άσχετα αν είναι φοιτητικό ή απλό. Αρκεί να έχεις πραγματοποιήσει ανανεώσεις τουλάχιστον 20 τους τελευταίους 4 μήνες. Περισσότερα εδώ : https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/ipiresia-easy-transfer.html

Sent from my TCL 20 5G
 

Ευχαριστώ πολύ! Θα το δοκιμάσω 

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 22/3/2022 at 6:12 ΠΜ, Pppe said:

Εξαίρεση εάν ένα από τα WU έχει ενταχθεί στο μηδενικό τέλος κινητής.

Εαν και τα δύο έχουν μηδενικό τέλος κινητής όμως η μεταφορα γίνεται κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Το 8.5€ που γράφει ότι κάνει το φοιτητικό είναι με ΦΠΑ κλπ μέσα ή βγαίνει κοντά στα 10 με αυτά? Ας υποθέσουμε ότι είσαι πάνω των 29 αν παίζει κάποιο ρόλο. Σκέφτομαι να κάνω, αλλά αν πάει στα 10, τόσο πληρώνω και τώρα στο what up, δε βλέπω να κερδίζω ιδιαίτερα (δε με ενδιαφέρουν παραπάνω λεπτά ομιλίας).. Ευχαριστώ. 

Edited by sosimple2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, sosimple2 said:

Το 8.5€ που γράφει ότι κάνει το φοιτητικό είναι με ΦΠΑ κλπ μέσα ή βγαίνει κοντά στα 10 με αυτά? Ας υποθέσουμε ότι είσαι πάνω των 29 αν παίζει κάποιο ρόλο. Σκέφτομαι να κάνω, αλλά αν πάει στα 10, τόσο πληρώνω και τώρα στο what up, δε βλέπω να κερδίζω ιδιαίτερα (δε με ενδιαφέρουν παραπάνω λεπτά ομιλίας).. Ευχαριστώ. 

Χρεώνεστε όσο γράφει το πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι , τα 8,5 ευρώ είναι μαζί με το Φ.Π.Α. όπως ακριβώς και η ανανέωση των 10 ευρώ είναι μαζί με τον Φ.Π.Α.

Αν εννοείτε άλλον φόρο, μπορείτε να ξαναρωτήσετε.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Φοιτητικό what's up. Τι πρόγραμμα πρέπει να βάλω για ομιλία και ίντερνετ από Βαρκελώνη που θα βρίσκεται το παιδί μου για μια εβδομάδα;

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ θα εχει ομιλια, μονο sms και internet απο το φοιτητικο πακετο. Αν θελει ομιλια, βαζει και το κανονικο πακετο 300 λεπτα προς ολους πχ 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 minutes ago, madmax said:

Ναι το ειδα. Αλλα θυμομουν ενα 7αρη.

https://www.cosmote.gr/announcements/mobile/070422-anakoinosi-kartokinitis.pdf

4. Επιπλέον, για συνδρομητές καρτοκινητής WHAT’S UP, παύει η εμπορική διάθεση των πακέτων COMBO, COMBO με αυτόματη ενεργοποίηση, COMBO MAX, PLAY NOW για μαθητές, SOCIAL NOW για μαθητές, CHAT NOW για μαθητές, Φοιτητικό #1 (1000’ προς όλους και 600ΜΒ).

Link to comment
Share on other sites

https://www.cosmote.gr/announcements/mobile/070422-anakoinosi-kartokinitis.pdf
4. Επιπλέον, για συνδρομητές καρτοκινητής WHAT’S UP, παύει η εμπορική διάθεση των πακέτων COMBO, COMBO με αυτόματη ενεργοποίηση, COMBO MAX, PLAY NOW για μαθητές, SOCIAL NOW για μαθητές, CHAT NOW για μαθητές, Φοιτητικό #1 (1000’ προς όλους και 600ΜΒ).
Είπα και γω. Το κατηργησε η βοντα στο δικό της φοιτητικό το cu, θα το άφηναν αυτοί εδώ; μόνο τον χρόνο που θα το καταργουσαν δεν είχα προσδιορίσει

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια προσφορά 100gb για 15μερες που ληγει σήμερα φαίνεται στο app??? Γιατί δν την βλέπω κάπου... Υπάρχει άλλος τρόπος για ενεργοποίηση; πχ sms? 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους έχω φοιτητικό πακέτο. Και μέχρι τώρα έβαζα το πακέτο των 7 ευρώ. Από τον επόμενο μήνα θα βάζω των 8,5 ευρώ. Θέλω να ρωτήσω εάν τα λεπτά και τα mb που μου περίσσεψαν από το πακέτο των 7 ευρώ θα  μεταφερθούν στην ανανέωση με το πακέτο των 8,5 ευρώ; ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παλαιότερα που το είχα κάνει είχαν μεταφερθεί τα λεπτά προς όλους. Αν δεν βιάζεσαι, θα σου πω ξανά σε 2 μέρες. 18/5 λήγει το πακέτο μου(7αρι).

Sent from my TCL 20 5G

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Mark_K said:

Παλαιότερα που το είχα κάνει είχαν μεταφερθεί τα λεπτά προς όλους. Αν δεν βιάζεσαι, θα σου πω ξανά σε 2 μέρες. 18/5 λήγει το πακέτο μου(7αρι).

Sent from my TCL 20 5G
Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Όχι δεν βιάζομαι εμένα το δικό μου πακέτο λήγει στις 22/5.

Link to comment
Share on other sites

Εμείς που παρόλο έχουμε πάσο,Έχουμε περάσει λέει το όριο της ηλικίας για να έχουμε φοιτητικό δηλαδή κάποιος αν είναι πάνω από 27 δεν μπορεί να είναι στο πανεπιστήμιο δεν μπορεί να κάνει 2Έχουμε περάσει λέει το όριο της ηλικίας για να έχουμε φοιτητικό δηλαδή κάποιος αν είναι πάνω από 27 δεν μπορεί να είναι στο πανεπιστήμιο δεύτερη σχολή , Αν κάποιο αλάνι έχει καμιά λύση για φοιτητικό ας σφυρίξει.Αλληλεγγύη στα αδέρφιαΑλληλεγγύη στα αδέρφια

Link to comment
Share on other sites

61 χρονών είμαι και έχω κανονικά φοιτητικό.

Πρώτη φορά ακούω για όριο στα 27 .

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Vasileios said:

61 χρονών είμαι και έχω κανονικά φοιτητικό.

Πρώτη φορά ακούω για όριο στα 27 .

Η απάντηση ήταν αυτό ότι έχετε ξεπεράσει το όριο ηλικίας  για να ενεργοποιήσετε την φοιτητική προσφορά,Και εγώ πολύ παραξενεύτηκα κύριε αλλά δεν έχω λόγο να σας πω ανακρίβεια .

Edited by Eliseos
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε σε άλλη εταιρεία. 

Ίσως να υπάρχει αλλαγή πολιτικής στην Cosmote. 

Δεν είναι παράλογο να βάλανε όριο ηλικίας αλλά πρώτη φορά το βλέπω.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...