Jump to content

Φοιτητικό what's up


MIKU
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά μια ερώτηση :)
Αν βάλω το πρόγραμμα ( όχι φοιτητικό) το οποίο είναι 1gb + 200 λεπτά ομιλίας ( + δυο δώρα ) με 10ευρω κάθε μήνα , θα βάζω στο λογαριασμό μέσα 10 ευρώ και είμαι οκ η θα πρέπει να βάλω πχ 12 ευρώ για να μείνουν μέσα 10 ; Θα το κάνω με αυτόματη ανανέωση κάθε μήνα .Ευχαριστώ


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι μέχρι 29 ετών , θα βάζεις 10 ευρώ τον μήνα. Αν είσαι μεγαλύτερος θα βάζεις 12 ευρώ τον μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι μέχρι 29 ετών , θα βάζεις 10 ευρώ τον μήνα. Αν είσαι μεγαλύτερος θα βάζεις 12 ευρώ τον μήνα.

Ευχαριστώ πολύ :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, Vasileios said:

Αν είσαι μέχρι 29 ετών , θα βάζεις 10 ευρώ τον μήνα. Αν είσαι μεγαλύτερος θα βάζεις 12 ευρώ τον μήνα.

Σωστά αλλά αυτό προϋποθέτει να έχει εγγραφεί πρώτα στο μητρώο απαλλαγής

Link to comment
Share on other sites

Οποίο άτομο θέλει να έχει φοιτητικό what’s up ας μου στείλει μήνυμα για να στείλω πρόσκληση.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάνει κανείς παραγγελία φοιτητικού αριθμού whatsup? Έχω κάνει αίτηση απο την Δευτέρα και δεν έχω πάρει πίσω καμία απάντηση. Είναι νορμάλ αυτο; Ούτε έναν αριθμό παραγγελίας...

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ! ΤΟ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ ΠΑΚΕΤΟ ΜΕ 1000 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ 600 ΜΒ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΟΝΟ ΜΕ 3€! ΓΙΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗΣΗ ΣΤΕΙΛΕ Α(ΚΕΝΟ)88 ΣΤΟ 12565 ΜΕΧΡΙ 29/01/2022

Είναι κανείς άλλος που έχει ενεργοποιήσει την εν' λόγω προσφορά;

Σας μετέφερε το υπόλοιπο των λεπτών και ΜΒ που είχατε συγκεντρώσει μέχρι εκείνη τη στιγμή;

Edited by user_one

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, user_one said:

ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ! ΤΟ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ ΠΑΚΕΤΟ ΜΕ 1000 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ 600 ΜΒ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΟΝΟ ΜΕ 3€! ΓΙΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗΣΗ ΣΤΕΙΛΕ Α(ΚΕΝΟ)88 ΣΤΟ 12565 ΜΕΧΡΙ 29/01/2022

Είναι κανείς άλλος που έχει ενεργοποιήσει την εν' λόγω προσφορά;

Σας μετέφερε το υπόλοιπο των λεπτών και ΜΒ που είχατε συγκεντρώσει μέχρι εκείνη τη στιγμή;

Δεν μου εμφανίζει αντίστοιχη προσφορά, ωστόσο σε άλλο φόρουμ χρέωσε το άτομο όσο έλεγε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιλέγω, 3€ θα χρεώσει. Το θέμα είναι αν μεταφέρει τα υπόλοιπα λεπτών και ΜΒ που έχω συγκεντρώσει.

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιλέγω, 3€ θα χρεώσει. Το θέμα είναι αν μεταφέρει τα υπόλοιπα λεπτών και ΜΒ που έχω συγκεντρώσει.
Δεν τα μεταφέρει από δική μου εμπειρία πριν καιρό.

Στάλθηκε από το SM-T860 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο είχα πάθει κι εγώ. Γι' αυτό ρώτησα να δω μήπως ήταν αστοχία του συστήματος.

Οπότε μάλλον δεν αξίζει αφού είναι σαν να "πουλάς" το απόθεμα λεπτών & ΜΒ που έχεις συγκεντρώσει, για μόλις 4€..

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

On 22/1/2022 at 9:04 ΜΜ, black3539 said:

Έχει κάνει κανείς παραγγελία φοιτητικού αριθμού whatsup? Έχω κάνει αίτηση απο την Δευτέρα και δεν έχω πάρει πίσω καμία απάντηση. Είναι νορμάλ αυτο; Ούτε έναν αριθμό παραγγελίας...

Είχα κάνει κι εγώ αίτηση για κανονικό whatsup, το Νοέμβριο.... Δε με εχουν παρει τηλέφωνο ακόμα.

Μάλιστα μετά από λιγες ημέρες πήγα σε κατάστημα Cosmote (περισσότερα από 2) και μου είπαν όλα πως δεν έχουν κάρτες sim για whatsup, παρά μόνο για συμβόλαιο. Σε ερώτησή μου αν θα φέρουν, ή αν ξέμειναν, δε μου απάντησαν. 

Επίσης βλέπω διάφορες αγγελίες που πουλούν αριθμούς και κάρτες sim ιδιώτες. Γνωρίζει κάποιος τι γίνεται; 

Link to comment
Share on other sites

Μακριά από τέτοιου είδους αγγελίες. Καλυτερα κάνε αίτηση για φορητότητα μέσω του whatsup, και όταν ενεργοποιηθείς να κάνεις αίτηση για φοιτητικό μέσω του app.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, capthookb said:

Είχα κάνει κι εγώ αίτηση για κανονικό whatsup, το Νοέμβριο.... Δε με εχουν παρει τηλέφωνο ακόμα.

Μάλιστα μετά από λιγες ημέρες πήγα σε κατάστημα Cosmote (περισσότερα από 2) και μου είπαν όλα πως δεν έχουν κάρτες sim για whatsup, παρά μόνο για συμβόλαιο. Σε ερώτησή μου αν θα φέρουν, ή αν ξέμειναν, δε μου απάντησαν. 

Επίσης βλέπω διάφορες αγγελίες που πουλούν αριθμούς και κάρτες sim ιδιώτες. Γνωρίζει κάποιος τι γίνεται; 

Ααααα, ωραία πράγματα. Δεν γλυτώνω την επίσκεψη απο κατάστημα δηλαδή, να μου πουν απο κοντά τι γίνεται... Και στην Vodafone κάποτε υπήρχε η ίδια "ελλειψη", με το που ζήτησα αντικατάσταση SIM κατευθείαν βρήκαν...

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σε όλους σας. 

Έχω ένα πρόβλημα και δεν ξερω αν μπορεί κάποιος να μου πρεοτείνει καμία λύση.

Έχω τοποθετήση τη sim ενός φοιτητικόυ πακέτου σε ένα συναγερμό. Για να κάνω ανανέωση και ενεργοποίηση πακέτου μέσω της εφαρμογής ζητάει Login με κωδικό που έρχεται σε αυτό το νούμερο. Δυστυχώς το σπίτι που έχω το συναγερμό είναι μακριά και δεν μπορώ να πάω να βγαλω την κάρτα να την τοποθετησω στο κιινητό και να κάνω login στην εφαρμογη. Ξέρεις κανείς τι μπορώ να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι στο όνομά σου το νούμερο και έχεις κάποιο άλλο cosmote, θα μπορούσες να δοκιμάσεις με την εφαρμογή my cosmote.

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mark_K said:

Αν είναι στο όνομά σου το νούμερο και έχεις κάποιο άλλο cosmote, θα μπορούσες να δοκιμάσεις με την εφαρμογή my cosmote.

Sent from my Galaxy S10e
 

ΟΚ. σε ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι στο όνομά σου το νούμερο και έχεις κάποιο άλλο cosmote, θα μπορούσες να δοκιμάσεις με την εφαρμογή my cosmote.

Sent from my Galaxy S10e


Δεν χρειάζεται να είναι το κινητό στο όνομα σου για να το χειριστείς από την εφαρμογή.

Στην δική μου την εφαρμογή έχω το δικό μου κινητό , τα κινητά από τις δύο φοιτήτριες ανηψιες μου και της φίλης μου της Αμερικανός που έρχεται στην Ελλάδα μια φορά τον χρόνο....όλα αυτά τα χειρίζομαι εγω και τα παρακολουθώ ως προς το υπόλοιπο και τους χρόνους μηνύματα μβ

Sent from my UMIDIGI Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι στο όνομά σου συνδέεται άμεσα χωρίς να χρειαστεί τίποτα και βλέπεις τα πάντα για όλα τα νούμερα που έχεις στην κατοχή σου. Εναλλακτικά φτιάχνεις cosmote id και συνδέεται με κωδικούς.


Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι στο όνομά σου συνδέεται άμεσα χωρίς να χρειαστεί τίποτα και βλέπεις τα πάντα για όλα τα νούμερα που έχεις στην κατοχή σου. Εναλλακτικά φτιάχνεις cosmote id και συνδέεται με κωδικούς.


Sent from my Galaxy S10e


Α μάλιστα για άμεση χρήση λες....

Να μαι ειλικρινής αυτό δεν το ήξερα ότι γίνεται γιατί τώρα θα είναι ένα θέμα να το βγάλει από τον συναγερμό

.. βέβαια θα το κάνει μια φορά και θα είναι για παντα

Sent from my UMIDIGI Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην παρεα. Επειδη εχω φαει τον κοσμο να βρω φοιτητικο whats up (προφανως νομοτυπα) παιζει πουθενα καμμια προσφορα σαν αυτες που εδιναν σε μετρο πχ. η κατι αναλογο?

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είσαι φοιτητής δεν έχει νομότυπο wu

Sent from my UMIDIGI Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...