Jump to content

Φοιτητικό what's up


MIKU
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άρχισαν οι σκούπες στα φοιτητικά

Μου ήρθε και αντίστοιχο SMS

 

Screenshot-20181130-141728-Messages.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω κι εγώ μόλις μου ήρθε μήνυμα bcd1ad97e25f48eb07786ed9d176ccf2.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς, διότι καμμία σκούπα δεν ήρθε σε εμένα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Από πότε είχατε φοιτητικο?

 

Αυτό ακριβώς, διότι καμμία σκούπα δεν ήρθε σε εμένα.

 

Από τον Αύγουστο

Και καθώς μπόρεσα να ενεργοποιήσω τα μαθητικά (μέσω ανιψιού 3ης λυκειου), μου έδωσαν και τα φοιτητικά μαζί

Link to comment
Share on other sites

προφανως ειχατε φοιτιτικο με προεγκριση που δινουν σε αυτους που εχουν δωσει πανελληνιες....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Θα πάω Λονδίνο την Τρίτη, έχω τα ίδια data και λεπτά που έχω και στην Ελλάδα ή όχι;
Nokia 2760 -> LG GD510 -> Xperia X10 Mini -> Moto G 1st gen -> LG G4 -> Nexus 6P -> OnePlus 6 -> Pixel 4a 5G
Link to comment
Share on other sites

Όχι το φοιτητικό whatsUp δεν εργάζεται σε Roaming

Θα χρειαστεί να αγοράσεις εβδομαδιαίο πακέτο internet 4 ευρώ για 3 GB και το πακέτο των 7 ευρώ η των 8,5 για ομιλία.

SMS εργάζονται στο εξωτερικό.

Πάρε μοίρασε ισχύουν.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο πάνω κάποιος αναφέρει ότι πρόσφατα γύρισε από εξωτερικό και τα mb δουλευαν.

Όχι το φοιτητικό whatsUp δεν εργάζεται σε Roaming

Θα χρειαστεί να αγοράσεις εβδομαδιαίο πακέτο internet 4 ευρώ για 3 GB και το πακέτο των 7 ευρώ η των 8,5 για ομιλία.

SMS εργάζονται στο εξωτερικό.

Πάρε μοίρασε ισχύουν.

Link to comment
Share on other sites

Όχι το φοιτητικό whatsUp δεν εργάζεται σε Roaming

Θα χρειαστεί να αγοράσεις εβδομαδιαίο πακέτο internet 4 ευρώ για 3 GB και το πακέτο των 7 ευρώ η των 8,5 για ομιλία.

SMS εργάζονται στο εξωτερικό.

Πάρε μοίρασε ισχύουν.

 

ΟΛΑ δουλευουν κανονικα, ΕΚΤΟΣ απο τις εξερχομενες κλησεις που πρεπει να αγορασεις πακετο αν θελεις να παιρνεις τηλεφωνο χωρις να σου τρωει τα ευρω (υπολοιπο)

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Ποιο πάνω κάποιος αναφέρει ότι πρόσφατα γύρισε από εξωτερικό και τα mb δουλευαν.

Ναι , όπως δήλωσα και εγώ τα πάρε μοίρασε παίζουν . Αυτός έγραψε αόριστα ότι τα ΜΒ έπαιζαν αλλά δεν μας είπε πια από τα ΜΒ.

Reload δεν εργάζονται. Δώρα δεν εργάζονται , πάρε δώσε δεν παίζουν . Τα πάρε καβάτζα παίζουν.

Για τα φοιτητικά ΜΒ δεν είμαι απόλυτος. Δεν έχω φοιτητικό Cosmote .

Edit : Μόλις ρώτησα τον γυιο μου που πήγε πρόσφατα Πορτογαλία . Παίζουν και τα ΜΒ του φοιτητικού.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Μιας και θα πάω κι εγώ εξωτερικό, στην ουσία το μόνο που δε λειτουργεί είναι οι εξερχόμενες κλήσεις από το φοιτητικό. Τα mb & sms κανονικά έτσι;

 

Επίσης στην ανανέωση υπολοίπου, πλέον δεν υπάρχει 5€? Από 10€ και πάνω;

Link to comment
Share on other sites

προφανως ειχατε φοιτιτικο με προεγκριση που δινουν σε αυτους που εχουν δωσει πανελληνιες....

 

Τα φοιτητικά δηλαδή με πάσο κανονικά που σπούδαζες, όχι με πανελλήνιες κλπ, δεν τα πειράζουν ακόμα;

Link to comment
Share on other sites

Τα φοιτητικά δηλαδή με πάσο κανονικά που σπούδαζες, όχι με πανελλήνιες κλπ, δεν τα πειράζουν ακόμα;

Ακόμα δεν μας έχουν ενοχλήσει.Και μακάρι να αργήσουν να το κάνουν...Χαχα!

Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

Τα φοιτητικά δηλαδή με πάσο κανονικά που σπούδαζες, όχι με πανελλήνιες κλπ, δεν τα πειράζουν ακόμα;
δεν έχει ακουστεί κάτι....

 

τώρα το μέλλον θα δείξει.....

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως που εχω το ειδικης προσφορας, στο εξωτερικο μονο τα λεπτα δουλευαν και οχι τα μεγκαμπαιτ....
Link to comment
Share on other sites

Πόσο καιρό κάνει να ενεργοποιηθεί το φοιτητικό από την ημέρα που θα κάνω την αίτηση μου??
V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

αν θυμάμαι καλά 2 ημέρες .....
Να έχεις υπομονή με τους ανθρώπους...δεν ξέρεις τι ζόρια κουβαλάει ο καθένας...
Link to comment
Share on other sites

Αν Υπάρχει κανείς που έχει κάνει αίτηση για what's up ας μου στείλει το νούμερο του με μήνυμα να του δώσω 2gb τον μήνα για τρείς μήνες με τo bring a friend.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν Υπάρχει κανείς που έχει κάνει αίτηση για what's up ας μου στείλει το νούμερο του με μήνυμα να του δώσω 2gb τον μήνα για τρείς μήνες με τo bring a friend.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Που έχει κάνει αίτηση αλλά δεν έχει ενεργοποιηθεί ακόμα στο φοιτητικό πακέτο.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

Ξεκίνησα μεταπτυχιακό και ενδιαφέρομαι να βγάλω φοιτητικό WU.

Σε διάφορα καταστήματα Cosmote και Γερμανούς που ρώτησα πήρα αντικρουόμενες μεταξύ τους πληροφορίες:

Ενεργοποίηση: σε 2 μέρες έως και σε ένα μήνα, SIM: άλλος κάνει άμεση έκδοση φοιτητικής sim άλλος λέει να κάνω πρώτα κοσμοκάρτα και μετά κάποια στιγμή να μετατραπεί σε φοιτητικό, Κόστος: από 10 έως και 30 ευρώ, Δικαιολογητικά: σε άλλους φτάνει η φοιτητική ταυτότητα άλλος θέλει και βεβαίωση από τη σχολή...

Καταλαβαίνω ότι ο καθένας προσπαθεί να πουλήσει παράλληλα ό,τι περισσότερο μπορεί. Αν μπορεί μπορεί κάποιος να με πληροφορήσει ποιες είναι οι πραγματικές απαιτήσεις και αν υπάρχει κάποιο αξιόπιστο κατάστημα να κάνω τη δουλειά μου στην περιοχή της Θεσσαλονίκης (Κέντρο - Ανατολικά)

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Για μένα σε κατάστημα θα ταλαιπωρηθείς και θα καθυστερήσεις. Προτείνω να βρεις, αν δεν έχεις, ένα what's up (όχι cosmoκάρτα) και να προχωρήσεις τη διαδικασία on line. Σε 1-2 μέρες λογικά θα έχεις ξεμπερδέψει.

 

Sent from my moto g(6) play

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

Ξεκίνησα μεταπτυχιακό και ενδιαφέρομαι να βγάλω φοιτητικό WU.

Σε διάφορα καταστήματα Cosmote και Γερμανούς που ρώτησα πήρα αντικρουόμενες μεταξύ τους πληροφορίες:

Ενεργοποίηση: σε 2 μέρες έως και σε ένα μήνα, SIM: άλλος κάνει άμεση έκδοση φοιτητικής sim άλλος λέει να κάνω πρώτα κοσμοκάρτα και μετά κάποια στιγμή να μετατραπεί σε φοιτητικό, Κόστος: από 10 έως και 30 ευρώ, Δικαιολογητικά: σε άλλους φτάνει η φοιτητική ταυτότητα άλλος θέλει και βεβαίωση από τη σχολή...

Καταλαβαίνω ότι ο καθένας προσπαθεί να πουλήσει παράλληλα ό,τι περισσότερο μπορεί. Αν μπορεί μπορεί κάποιος να με πληροφορήσει ποιες είναι οι πραγματικές απαιτήσεις και αν υπάρχει κάποιο αξιόπιστο κατάστημα να κάνω τη δουλειά μου στην περιοχή της Θεσσαλονίκης (Κέντρο - Ανατολικά)

Ευχαριστώ.

 

Έλα Βέροια που θα γίνει μπαμ μπαμ και μετά είσαι κομπλέ... Δίπλα είναι η Βέροια...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν πας σε αυτό που σου είπε δύο ημέρες ;
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν πας σε αυτό που σου είπε δύο ημέρες ;

 

Να σου πω την αλήθεια Βασίλη, αυτό μου το μετέφερε άλλος φοιτητής που το έβγαλε όμως στα Γιάννενα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...