Jump to content

Φοιτητικό what's up


MIKU
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ότι δε σας έχει τύχει δε σημαίνει ότι οι υπάλληλοι ήταν σωστοί. Απλά πετύχατε σε υπάλληλο που είπε μέσα του, σιγά μη κάτσω να τσακωθώ ή σιγά, άστον να χαρεί ακόμα το φοιτητικό. Κανονικά σε τσεκάρουν.
Link to comment
Share on other sites

ότι δε σας έχει τύχει δε σημαίνει ότι οι υπάλληλοι ήταν σωστοί. Απλά πετύχατε σε υπάλληλο που είπε μέσα του, σιγά μη κάτσω να τσακωθώ ή σιγά, άστον να χαρεί ακόμα το φοιτητικό. Κανονικά σε τσεκάρουν.

 

Για να λυθει το θεμα. Εσυ αμα εχεις φοιτητικο μπορεις να τους ενημερώσεις οταν ληξει το πασο σου η εχει ληξει. Τωρα για το αν ο υπαλληλος ειναι σωστος η οχι δε μας αφορα νομιζω, επισης για να ξερεις στη διαδικασια αλλαγης της σιμ ουτε καν φαινεται αν ειναι φοιτητικο η οχι.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Επειδή πρόσφατα πήρα καινούργια συσκευή έπρεπε να αλλάξω τη σιμ σε νάνο....απλά μου έδωσαν την σιμ ούτε που με ρώτησαν αν εχώ σύνδεση η κάρτα. Έχω έναν φίλο μου που δουλεύει κοσμοτέ και η ενημέρωση που έχουν είναι οτι συνήθως συνεχίζετε το φοιτητικο περίπου 1 με 1μιση χρόνο αφού λήξει και μετά το σύστημα στο ακυρώνει (όταν γίνει έλεγχος για ληγμενα πασο). Αυτό που ρωτώ είναι αν κάποιος από εδώ του έχει λήξει το πάσο πάνω από 2 χρόνια και έχει ακόμα φοιτητικο

 

Στάλθηκε από το SM-G935F

Edited by anestispro
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τα 5 gb που δίνει δώρο το whatsup, για το τριήμερο, ισχύουν και για το φοιτητικό. Στείλτε gigask στο 1330.
Δικαιοσύνη θα βρεις στην επόμενη ζωή. Σ' αυτήν εδώ έχουμε τους νόμους.
Link to comment
Share on other sites

Το φοιτητικό What's Up, έβαλε τα γυαλιά στο φοιτητικό CU: μέχρι τις 30 Απριλίου, το πακέτο των 4,03€, θα δίνει 1 GB, αντί για 200 MB. Μπράβο τους! Να λέμε και τα καλά της Cosmote, όχι μόνο των άλλων δύο.
Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω που το διάβασες αυτό αλλά ακόμα και τώρα άμα την εφαρμογή μέσα αν μπεις αναφέρεις ότι με το πακέτο 4,03€ έχεις 200mb

c50ab82583cb93df79e63faa19ee3336.jpg

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω που το διάβασες αυτό αλλά ακόμα και τώρα άμα την εφαρμογή μέσα αν μπεις αναφέρεις ότι με το πακέτο 4,03€ έχεις 200mb

c50ab82583cb93df79e63faa19ee3336.jpg

Αν καλέσεις το 1330, θα το ακούσεις. Δε δίνει πλέον 200 MB, αλλά 1 GB. Απλούστατα, δεν έχουν ενημερώσει ακόμη την εφαρμογή, ούτε το site του What's Up. Είναι γνωστή η υστέρηση της Cosmote στον τομέα της online διαχείρισης των καρτοκινητών.

Link to comment
Share on other sites

Το φοιτητικό What's Up, έβαλε τα γυαλιά στο φοιτητικό CU: μέχρι τις 30 Απριλίου, το πακέτο των 4,03€, θα δίνει 1 GB, αντί για 200 MB. Μπράβο τους! Να λέμε και τα καλά της Cosmote, όχι μόνο των άλλων δύο.

 

Με 5€ τωρα θα πιανουμε το 1,5GB και 1000'.Η τιμη ειναι χωμα πραγματικα,ειδικα για φοιτητικο.Μακαρι να εδιναν στο whats up αυτα με 10€ το μηνα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Το φοιτητικό What's Up, έβαλε τα γυαλιά στο φοιτητικό CU: μέχρι τις 30 Απριλίου, το πακέτο των 4,03€, θα δίνει 1 GB, αντί για 200 MB. Μπράβο τους! Να λέμε και τα καλά της Cosmote, όχι μόνο των άλλων δύο.

 

Τώρα βρήκε που πήραμε cu?

Μετά όμως;

Νομίζω αυτό το διάστημα το φοιτητικό cu είναι ότι καλύτερο υπάρχει και με τα λιγότερα χρήματα για αυτά που προσφέρει

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Άρα, όπως έχω προβλέψει, όλο και καλύτερα θα γίνονται τα φοιτητικά WU και CU, εκκινώντας είτε από το 1 , είτε από το άλλο:

Τέλη 2016 έδωσε 600 κάθε 1η μήνα χωρίς προϋπόθεση, λόγω του κόκκινου φοιτητικού.

Σειρά του κόκκινου φοιτητικού να δώσει και αυτό 1000ΜΒ (μαζί με τα 1000΄προς όλους) στα 4,03€.

 

Έτσι πάνε αυτά...Το 1 φέρνει το άλλο: Και μόνο καλύτερα για όλα τα φοιτητικά {Δεν υπολογίζεται σε αυτά το μπλε, καθώς δεν πρόκειται για φοιτητικό}.

Link to comment
Share on other sites

Τα φοιτητικά What's Up/CU είναι πλέον ίδια σχεδόν. Η πρσφορά του 1GB της Cosmote στο μικρό πακέτο για να "συμπαρασύρει" το CU πιστεύω θα πρέπει να μονιμοποιηθεί. Στην πράξη, και ειδικά για όποιον δεν χρησιμοποιεί SMS, κανιβαλίζει το ακριβότερο πακέτο των 7,06€, καθώς η διαφορά σε λεπτά ομιλίας είναι μικρή (+200) και εκείνο έδινε 600ΜΒ.
Link to comment
Share on other sites

Τα φοιτητικά What's Up/CU είναι πλέον ίδια σχεδόν. Η πρσφορά του 1GB της Cosmote στο μικρό πακέτο για να "συμπαρασύρει" το CU πιστεύω θα πρέπει να μονιμοποιηθεί. Στην πράξη, και ειδικά για όποιον δεν χρησιμοποιεί SMS, κανιβαλίζει το ακριβότερο πακέτο των 7,06€, καθώς η διαφορά σε λεπτά ομιλίας είναι μικρή (+200) και εκείνο έδινε 600ΜΒ.

Αμα γινει αυτο,θα γινει χαμος.Μακαρι να ειχα δυνατοτητα να επαιρνα και εγω(δυστυχως whats up δεν μπορεσα να παρω).Στην Αριστοτελους που μοιραζουν νουμερα,φοιτητικα whatsup δινουν; Μηπως μπορεσω να κανω το δικο μου(σε καταστημα το απορριψαν).Γιατι πριν κανα μηνα που πηγα στο ΠΑ.ΜΑΚ εδιναν νουμερα κοσμοτε(και φοιτητικα).

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

γιατί σε απέρριψαν σε κατάστημα; Ον λάην δοκίμασες να κάνεις μονος σου την αίτηση ; Edited by tasosbin
Link to comment
Share on other sites

γιατί σε απέρριψαν σε κατάστημα; Ον λάην δοκίμασες να κάνεις μονος σου την αίτηση ;

 

Ειναι απο πανεπιστημιο εξωτερικου με γραφεια εδω.Και ονλαιν δεν νομιζω να το κανουν.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Stigmiotypo2017-03-031.45.41mm.png

 

σε αυτή την κατηγορια δεν ανήκεις ; Γιατι να μην γίνεται;

Δοκιμασε, δεν χάνεις κάτι άλλωστε

https://www.whatsup.gr/el/studentregistration

Link to comment
Share on other sites

 

σε αυτή την κατηγορια δεν ανήκεις ; Γιατι να μην γίνεται;

Δοκιμασε, δεν χάνεις κάτι άλλωστε

https://www.whatsup.gr/el/studentregistration

 

Ο αγαπητός μας Νικόλας μπορεί και να'ναι το μικρότερο ηλικιακά μέλος και τόσο ενεργό. Εεεεε εντάξει: "Πετάει" κάτι...@...@.. μερικές φορές: ΟΚ!!

 

Περίμενε μπρε το '18: Έχεις πολλά μπροστά σου: Μη βιάζεσαι....:)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα αγόρασα το πακέτο με 4,03€ αλλά 1 gb δεν πήρα. Πήρα τα 200

Και για του λόγου το αληθές

 

3f79ba8dcd6c1601fd7d8d835b490c98.jpg

 

Και στην εφαρμογή όταν μπαίνω πάλι δεν μου έχει βάλει το 1gb

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by bolek7
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Ο αγαπητός μας Νικόλας μπορεί και να'ναι το μικρότερο ηλικιακά μέλος και τόσο ενεργό. Εεεεε εντάξει: "Πετάει" κάτι...@...@.. μερικές φορές: ΟΚ!!

 

Περίμενε μπρε το '18: Έχεις πολλά μπροστά σου: Μη βιάζεσαι....:)

 

Εμ,ηθελα να δοκιμασω αλλα σπασαν τα νευρα μας με τον πατερα μου.Μιλαμε θελουν 100 πραγματα για να δωσουν εγκριση.Θα περιμενω ενα χρονο ακομα(αν περασω δηλαδη στη σχολη που θελω).

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Η αγορά έγινε από την εφαρμογή;

 

Sent from my XT1562

 

 

 

Όχι πήρα το 1330 και επέλεξα το "6"

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Περίεργο. Εχθές αγόρασα εγώ το ίδιο πακέτο, και έχω την εντύπωση πως μου έδωσε 1gb. Λέω έχω την εντύπωση γιατι δεν κοίταξα πόσα είχα πριν, αλλά θυμάμαι να ήταν λίγο πάνω από 2000. Και στο τέλος είχα 3100+.

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κανείς με φοιτητικό WU να βάλει screenshot για το τι γράφει για αυτό το πακέτο 4,03€;

200ΜΒ ή 1000ΜΒ (μαζί με τα 1000΄προς όλους);

 

Μήπως τα 1000ΜΒ τα δίνει μόνο απ'το app;

Link to comment
Share on other sites

Είχα 75 περίπου και έχω 1368

 

500 από ανανέωση

75 περίπου είχα ...

200 από το πακέτο

100 από το reload

Πάλι δεν βγαίνει

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...