Jump to content

Singles (Mega)


Dem
 Κοινοποίηση

Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles  

323 members have voted

  1. 1. Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles

    • Λίλα
      81
    • Ράνια
      91
    • Κατερίνα
      8
    • Φώτης
      42
    • Περιστερόπουλος
      89
    • Billy
      12


Recommended Posts

Paidia egw to para 5 pote de to sympathisa...se adithesh me to singles pou thewrw pws exei APOPSH san sirial kai pio wrimo xioumor..me ekseresh ton peristeropoulo poymoy thimizei kati vlaxous edw sth larisa...alla exei kai aytos th fash toy!

 

πως τα καταφερνει το παρα πεντε κ μπαινει σε καθε συζητηση ομως....:rolleyes: :rolleyes:

 

 

 

παντως ειναι τα δυο αγαπημενα μου σιριαλ:) (παρα πεντε κ singles)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το φετινό Singles έχει ξεπέσει πάρα πολύ.

 

1. Οι νέοι χαρακτήρες είναι μέτριοι κατά μέσο όρο. Ο Φώτης είναι εξαιρετικός, ο Περιστερόπουλος είναι πολύ καλός (αντιπαθέστατος και αηδιαστικός μεν, αλλά ρεαλιστικότατος), η κοπέλα είναι ΟΚ, αλλά ο ρόλος του Σερβετάλη είναι τελείως αντιρεαλιστικός (πολύ καλός ηθοποιός ο Σερβετάλης αλλά ηλίθιος ο ρόλος).

2. Η Ράνια πώς είναι δυνατόν να έχει γίνει πιο σκύλα από ότι ήταν στην αρχή του πρώτου κύκλου; Τότε ήταν έτσι επειδή είχε απογητευτεί από τους άντρες, αλλά μετά γνώρισε το Λουκά και σιγά σιγά μαλάκωσε. Τώρα είναι μάνα, έχει γνωρίσει την αγάπη, ε δε μπορεί να είναι τόσο σκύλα. Είναι εμφανές ότι το τράβηξαν από τα μαλλιά.

3. Ο ρόλος του μικρού Λουκά επίσης είναι υπερβολικά στημένος. Προσοχή, δεν εννοώ τον τρόπο που παίζει το παιδί (μια χαρά είναι ο μπόμπιρας), αλλά οι ατάκες του είναι τελείως αντιρεαλιστικές.

4. Όσο για την πλοκή, όπου να ναι θα μπει και ο αστυνόμος Πρέκας ως guest. Είναι εμφανής η προσπάθεια να αντιγραφεί το Παρά Πέντε.

 

Από τη σειρά φέτος μόνο η Λίλα και ο Φώτης είναι κορυφαίοι, και λίγο πιο πίσω ο Περιστερόπουλος. Όλοι οι άλλοι κινούνται στη μετριότητα.

Δε λέω ότι η σειρά είναι τόσο χάλια όσο οι υπόλοιπες του χαζοκουτιού, είναι απλώς ελαφρά καλύτερη.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το φετινό Singles έχει ξεπέσει πάρα πολύ.

 

1. Οι νέοι χαρακτήρες είναι μέτριοι κατά μέσο όρο. Ο Φώτης είναι εξαιρετικός, ο Περιστερόπουλος είναι πολύ καλός (αντιπαθέστατος και αηδιαστικός μεν, αλλά ρεαλιστικότατος), η κοπέλα είναι ΟΚ, αλλά ο ρόλος του Σερβετάλη είναι τελείως αντιρεαλιστικός (πολύ καλός ηθοποιός ο Σερβετάλης αλλά ηλίθιος ο ρόλος).

2. Η Ράνια πώς είναι δυνατόν να έχει γίνει πιο σκύλα από ότι ήταν στην αρχή του πρώτου κύκλου; Τότε ήταν έτσι επειδή είχε απογητευτεί από τους άντρες, αλλά μετά γνώρισε το Λουκά και σιγά σιγά μαλάκωσε. Τώρα είναι μάνα, έχει γνωρίσει την αγάπη, ε δε μπορεί να είναι τόσο σκύλα. Είναι εμφανές ότι το τράβηξαν από τα μαλλιά.

3. Ο ρόλος του μικρού Λουκά επίσης είναι υπερβολικά στημένος. Προσοχή, δεν εννοώ τον τρόπο που παίζει το παιδί (μια χαρά είναι ο μπόμπιρας), αλλά οι ατάκες του είναι τελείως αντιρεαλιστικές.

4. Όσο για την πλοκή, όπου να ναι θα μπει και ο αστυνόμος Πρέκας ως guest. Είναι εμφανής η προσπάθεια να αντιγραφεί το Παρά Πέντε.

 

Από τη σειρά φέτος μόνο η Λίλα και ο Φώτης είναι κορυφαίοι, και λίγο πιο πίσω ο Περιστερόπουλος. Όλοι οι άλλοι κινούνται στη μετριότητα.

Δε λέω ότι η σειρά είναι τόσο χάλια όσο οι υπόλοιπες του χαζοκουτιού, είναι απλώς ελαφρά καλύτερη.

 

 

Εχεις σε μερικα δικιο απο οσα λες.Κατα βαση,και εδω ισχυει το καθε περσι και καλυτερα...

Link to comment
Share on other sites

Το παρα 5 εχει μεινει απο μονο του πισω μιας και ο κυριος Καπουτζιδης ξεμεινε απο εμπνευση και αναλωνεται πλεον σε βλακειουλες.Σχετικα με το singles,δεν ειναι σαν το περσινο αλλα εχουν φαση ορισμενοι ρολοι και φετος
Σα να συμφωνούμε μου φαίνεται και ας βλέπω και τα 2, όσο αναφορά τις ατάκες προτιμώ το "Singles":D
Link to comment
Share on other sites

αλλά ο ρόλος του Σερβετάλη είναι τελείως αντιρεαλιστικός (πολύ καλός ηθοποιός ο Σερβετάλης αλλά ηλίθιος ο ρόλος).

 

Τι έχει αυτός ο ρόλος δηλαδή; :confused:

Link to comment
Share on other sites

ναι οντως εχει σπασει λιγο η σειρα φετος!

 

παντως σιγα σιγα επιστρεφουν καποια προσωπα του πρωτου κυκλου!

 

ιδωμεν........

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

Τι έχει αυτός ο ρόλος δηλαδή; :confused:
Ξέρεις πολλούς ανθρώπους που είναι τόσο ηλίθια ερωτευμένοι;

Ολόκληρο το φετινό Singles είναι υπερβολικό, αλλά ειδικά αυτός ο ρόλος είναι υπερβολικός σε βαθμό που βγάζει μάτια.

Κρίμα το παιδί που χαραμίζει το ταλέντο του.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις πολλούς ανθρώπους που είναι τόσο ηλίθια ερωτευμένοι;

Ολόκληρο το φετινό Singles είναι υπερβολικό, αλλά ειδικά αυτός ο ρόλος είναι υπερβολικός σε βαθμό που βγάζει μάτια.

Κρίμα το παιδί που χαραμίζει το ταλέντο του.

Εγώ ξέρω ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ;)

Ξέρεις άνθρωπο που έπιασε να τον κερατώνει "ο άνθρωπός του" (δεν αναφέρω φύλο για λόγους γενικότητας), και μετά τον αφήνει να του βγαίνει και από πάνω για το "κενό στη σχέση τους";

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγω διαβασα καπου οτι επιστρεφει ο Ορεσττης στη σειρα και οτι θα εχει το ιδιο ρολο με αυτον που ειχε πριν 2 χρονια.Επίσης οτι θα συμμετασχει σε 5 τουλαχιστον επεισοδια και απο κει και επειτα με την εξελιξη του σεναριου ισως,να γινει και μονιμος στο β΄΄κυκλο της σειρας..
Link to comment
Share on other sites

Εγω διαβασα καπου οτι επιστρεφει ο Ορεσττης στη σειρα και οτι θα εχει το ιδιο ρολο με αυτον που ειχε πριν 2 χρονια.Επίσης οτι θα συμμετασχει σε 5 τουλαχιστον επεισοδια και απο κει και επειτα με την εξελιξη του σεναριου ισως,να γινει και μονιμος στο β΄΄κυκλο της σειρας..

Στο γ' θες να πεις.

Μην ξεχνάμε τον πρώτο και κορυφαίο μέχρι στιγμής.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Στο υπόλοιπο του δεύτερου κύκλου εννοεί

A, sorry. :O

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις άνθρωπο που έπιασε να τον κερατώνει "ο άνθρωπός του" (δεν αναφέρω φύλο για λόγους γενικότητας), και μετά τον αφήνει να του βγαίνει και από πάνω για το "κενό στη σχέση τους";

 

!!!

 

Εμένα μου κάνει τεράστια εντύπωση ότι το βρίσκεις τραβηγμένο. Εγώ ξέρω ΠΟΛΛΟΥΣ που έχουν βρεθεί στην ίδια θέση. Όταν ο άνθρωπος είναι ερωτευμένος, εθελοτυφλεί και δε θέλει να πιστέψει τα προφανή. Ε σε μια τέτοια κατάσταση είναι και ο Φώτης φαντάζομαι. Όσο για το ότι βγαίνει και από πάνω η απαυτούλα, όλες και όλοι έτσι κάνουν, σαν άμυνα για να κρύψουν τα καμώματά τους. Η καλύτερη άμυνα είναι η επίθεση..

Link to comment
Share on other sites

!!!

 

Εμένα μου κάνει τεράστια εντύπωση ότι το βρίσκεις τραβηγμένο. Εγώ ξέρω ΠΟΛΛΟΥΣ που έχουν βρεθεί στην ίδια θέση. Όταν ο άνθρωπος είναι ερωτευμένος, εθελοτυφλεί και δε θέλει να πιστέψει τα προφανή. Ε σε μια τέτοια κατάσταση είναι και ο Φώτης φαντάζομαι. Όσο για το ότι βγαίνει και από πάνω η απαυτούλα, όλες και όλοι έτσι κάνουν, σαν άμυνα για να κρύψουν τα καμώματά τους. Η καλύτερη άμυνα είναι η επίθεση..

Έτσι είναι δυστυχώς!

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, παιδιά, παίρνω πίσω το ότι ο ρόλος του Σερβετάλη είναι αντιρεαλιστικός... αν και εγώ δεν έχω συναντήσει τέτοιο άτομο, και κρατάω το ότι είναι πολύ εκνευριστικά ερωτευμένος (όπως και ο Περιστερόπουλος δεν αντέχεται).

Εν πάσει περιπτώσει, από ότι είδα στο trailer, θα την σουτάρει τη Μαρία σήμερα ο Σερβετάλης (πώς τον λένε στη σειρά, όλο το ξεχνάω).

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

!!!

 

Εμένα μου κάνει τεράστια εντύπωση ότι το βρίσκεις τραβηγμένο. Εγώ ξέρω ΠΟΛΛΟΥΣ που έχουν βρεθεί στην ίδια θέση. Όταν ο άνθρωπος είναι ερωτευμένος, εθελοτυφλεί και δε θέλει να πιστέψει τα προφανή. Ε σε μια τέτοια κατάσταση είναι και ο Φώτης φαντάζομαι. Όσο για το ότι βγαίνει και από πάνω η απαυτούλα, όλες και όλοι έτσι κάνουν, σαν άμυνα για να κρύψουν τα καμώματά τους. Η καλύτερη άμυνα είναι η επίθεση..

+1. Έτσι είναι, δυστυχώς.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Απιστευτο το σημερινο επεισοδιο!! :up: :yahoo:

 

Τα διαφημιστικα σποτ για τους τουριστες ηταν :respect: !

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Απιστευτο το σημερινο επεισοδιο!! :up: :yahoo:

 

Τα διαφημιστικα σποτ για τους τουριστες ηταν :respect: !

+1 πολυ καλο το επεισοδιο,πολυ καψιμο απο τον ηλιο παντως.:p

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Εγω ελιωσα στο γελιο στην αρχη με τις τουριστριες και το Περιστεροπουλο που του πανε **** off και εκεινος λεει:"Yes,all together!":lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Γενικα παντως το σημερινο επεισοδειο μαλλον στη πλοκη βοηθησε περισσοτερο
iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

χαρηκα και εγω οταν ειδα την Σωλομου να βγαινει απο το μπανιο αλλα τζιφος...πεταχτηκε ο αλλος:D :D
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εμένα μου άρεσε ο Περιστερόπουλος που έλεγε στις τουρίστριες "me, you and you together or me in your mouth and you watch". πέθανα στο γέλιο

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα την ρεαλιστικοτητα στους ρολους, ενταξει, ο Σερβεταλης να ειναι στο κλαμπ, και να τον πιανει κουβεντα η τυπισσα και αυτος να αρχισει να της λεει για την γκομενα του και τι δουλεια κανει, ημαρτον!! Οντως ειναι ηλιθιος ο ρολος...

 

 

Απο την αλλη, και ο ρολος του Περιστεροπουλου δεν ειναι λιιιγο τραβηγμενος; Παντως ειναι μαματος!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...