Jump to content

Singles (Mega)


Dem
 Κοινοποίηση

Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles  

323 members have voted

  1. 1. Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles

    • Λίλα
      81
    • Ράνια
      91
    • Κατερίνα
      8
    • Φώτης
      42
    • Περιστερόπουλος
      89
    • Billy
      12


Recommended Posts

Τανια βαλτο με σποιλερ να το δουμε..

 

 

 

"Ζήτημα οπτικής γωνίας"

Είναι η πραγματικότητα οπτικής γωνίας; Κι αν ναι, μπορούμε ποτέ να καταλάβουμε πραγματικά ο ένας τον άλλον;

'Ενα μήνα μετά τη νύχτα που συγκλόνισε τον κόσμο των s1NgLes, ξαναβρίσκουμε τους χαρακτήρες να προσπαθούν να να επανέλθουν στους φυσιολογικούς ρυθμούς της ζωής, ξεπερνώντας τα όσα συνέβησαν. Η Ράνια προσπαθεί να αντιμετωπίσει τα προβλήματα στη δουλειά της αλλά και το πώς επηρεάζουν την καινούργια σχέση της με τον Γιάννη, ο Μπίλης κάνει μια επίσκεψη στον οφθαλμίατρο που θα τον βάλει σε σκέψεις για τον τρόπο που βλέπει την πραγματικότητα και ο Ορέστης κι η Λίλα κάνουν διάρρηξη στα αρχεία της ναυτιλιακής ετιαρείας της μητέρας του Λουκά. 'Οσο για το τι συνέβη με τον Φώτη και τον Περιστερόπουλο...

 

:p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

1)Όχι.

 

2)Όντως τη γουστάρει.

 

3)Έκαναν έρωτα για πρώτη φορά. Το φόρεμα της το έδωσε αυτός να το φορέσει.

Thanks :D

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο το χθεσινο επεισοδιο!
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Θέλω τη Σολωμού με τα γυαλάκια στο εργαστηρίο μου ΤΩΡΑ να κάνουμε έρευνα μαζί!!!

 

Φοβερό το χθεσινό επεισόδιο! Πάντως ο Γιάννης μου φαίνεται ότι πάει για τα λεφτά της διαθήκης. Αν κρίνω από το γεγονός ότι ζητούσε λεφτά από τη μάνα του μάλλον προσπαθεί να εκμεταλλευτεί καταστάσεις.

 

Υ.Γ.: Όταν το κάνανε Γιάννης και Ράνια χρησιμοποιήσανε προφυλακτικό;; :lol: :lol: :p

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να βαλενε γιατι ειχανε πει και οι δυο οτι δεν βαζουνε...ασε που ητανε και μεθυσμενοι.

λες να βγει κανενα κουτσουβελο...λαγουδακις junior:lol:???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα ο Περιστερόπουλος,πραγματικά τον λυπήθηκα,και εκείνη την Μαρία τη σιχάθηκε η ψυχη μου,τη σκρόφα(επιτρέψτε μου την έκφραση).όσο για το Λουκά κάτι έγινε με τη περιουσία του!Αλλά και τι ήταν αυτό άραγε?

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να βαλενε γιατι ειχανε πει και οι δυο οτι δεν βαζουνε...ασε που ητανε και μεθυσμενοι.

λες να βγει κανενα κουτσουβελο...λαγουδακις junior:lol:???

 

Συνονοματε εννοει τον Γιαννη και τη Ρανια, που το κανανε χθες, οχι τον Φωτη με την Κατερινα!!!:) :)

 

 

 

Freewayn ειναι το "Single" απο τους "Closure"! Εγω ακομα το ψαχνω στο DC...

Link to comment
Share on other sites

Συνονοματε εννοει τον Γιαννη και τη Ρανια, που το κανανε χθες, οχι τον Φωτη με την Κατερινα!!!:) :)

 

 

 

Freewayn ειναι το "Single" απο τους "Closure"! Εγω ακομα το ψαχνω στο DC...

 

opps!!!εχεις δικιο συνονοματε.απο την βιασυνη μου ειπα για αλλο ζευγαρι!!!:O :O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φοβερό και το χθεσινό :up: κάθε φορά και πιο πολύ μπλέκονται

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

:) Απλα Α-π-ε-χ-τ-ο το σημερινο επεισοδειο....:)

Το σημερινό ήταν το πιο βαθύ από όσα έχουν παιχτεί φέτος μέχρι στιγμής.

Link to comment
Share on other sites

ωραιο και το χθεσινο....

εγω δεν καταλαβα ποτε ειχανε κανει ερωτα η λιλα με τον ορεστη???

αυτος ητανε τρελος για την μαρω.:wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Mhpws to eixan kanei se kapoio teuxos tou Comic pou ta gegonota sumvainoun anamesa sth prwth kai th deuteri Season!?

Mhpws kserei kanenas pio einai to tragoudi pou paizei sto xristougeniatiko treiler ths seiras pou to dafomizei gia kathe vradi??

Link to comment
Share on other sites

ωραιο και το χθεσινο....

εγω δεν καταλαβα ποτε ειχανε κανει ερωτα η λιλα με τον ορεστη???

αυτος ητανε τρελος για την μαρω.:wacko:

 

Και 'γω την ίδια απορία είχα. Mήπως το είχανε κάνει σε κάποιο απ' τα πολύ πρώτα επεισόδια το πρώτου κύκλου; Αν και τον παρακολούθησα, δε θυμάμαι κάτι τέτοιο...

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Και 'γω την ίδια απορία είχα. Mήπως το είχανε κάνει σε κάποιο απ' τα πολύ πρώτα επεισόδια το πρώτου κύκλου; Αν και τον παρακολούθησα, δε θυμάμαι κάτι τέτοιο...

 

και εγω τα εβλεπα ολα,δεν ειχα χασει κανενα.

μαλλον θα ειχε γινει κατι το οποιο δεν θα ειχε φανερωθει.:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Mhpws to eixan kanei se kapoio teuxos tou Comic pou ta gegonota sumvainoun anamesa sth prwth kai th deuteri Season!?

 

 

Ναι.μερικα απο τα γεγονοτα που αναφερουν οι ηθοποιοι στη σειρα σχετιζονται με το κομικς που κυκλοφορει με το τιτλο s1ngles και σε αυτο γινονται γεγονοτα απο α και β σεζον.

Link to comment
Share on other sites

Ωχ τι βλακεια αυτη σοβαρα;

 

Και ποσα τευχη εχουν βγει, τι παιζει μαυτο;

 

 

 

 

(ωραια τα αστερακια!!!!!!!)

 

Απ'οτι ξερω,το κομιξ κυκλοφορει αρκετο καιρο.Νομιζω απο το Σεπτεμβριο περιπου.Τωρα ακριβως ποτε δεν ξερω.Αυτο συνδεει τον Α κυκλο με τον Β ,και γι'αυτο οπως ειπα,και στο προηγουμενο μηνυμα μου,γινονται αναφορες και στο σιριαλ..

Link to comment
Share on other sites

Τι κοτσάνα αυτό βρε παιδιά, για να δεις μια σειρά να πρέπει να τρέχεις σε βιβλιοπωλεία και περίπτερα και να διαβάσεις comix...
...
Link to comment
Share on other sites

Τι κοτσάνα αυτό βρε παιδιά, για να δεις μια σειρά να πρέπει να τρέχεις σε βιβλιοπωλεία και περίπτερα και να διαβάσεις comix...

 

 

Δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Είναι μεν στο ενδιάμεσο των 2 κύκλων αλλά είναι σαν να μην έχει συμβεί τίποτα. Είναι καθαρά φανταστικά τα γεγονότα που περιγράφει. Και προφανώς οι σεναριογράφοι δεν έχουν συμπεριλάβει στο σενάριο γεγονότα/στιγμές από το κόμικ..

Link to comment
Share on other sites

Τα τεύχη είναι τρία...και νομίζω πως οτι συμβαίνει στα τεύχη ισχύουν κανονικά και θεωρούνται γεγονότα που συμβαίνουν ανάμεσα στη πρώτη και δεύτερη σεζόν!Μάλιστα μέσα στο κόμικς νομιζω πως βλέπουμε και τον χωρισμό του ορέστη με την Μάρω(δεν είμαι και πολύ σιγουρος γι' αυτό...απλά θυμάμαι οτι στην περιληψη του πρώτου τεύχους έγραφε σε μορφή ερώτησης "θα προλάβει ο Ορέστης να πάει στο γάμο του με την Μάρω?"...Άλλωστε η Λίλα ανέφερε οτι το κάνανε σε ένα ακυβέρνητο πλοίο όταν βρισκόντουσαν σε κίνδυνο(αυτό πολύ πιθανόν να συνέβη στο κόμικς)...Την Τρίτη θα τα έχω και τα τρία τεύχη στα χέρια μου και θα λυθούν οι απορίες!:D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...