Jump to content

HomTom HT17 pro


johnstef
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μην ανχωνεστε τζαμπα παιδια,οπως και τα αλλα μοντελα της εταιριας θα δουλευει και αυτο στο 4g,δηλαδη οπου εχετε καλυψη θα πιανει και αυτο.

Προσωπικά δεν αγχώνομαι για το 4G γιατί αυτό θα δουλεύει προφανώς. Αυτό που αναφέρω από χθες είναι για το 3G. Δηλαδή ναι καλά όταν είμαι στην πόλη και έχω κάλυψη θα πιάνω 4G, όπως πολύ σωστά λες κι εσύ, αλλά από κει και πέρα τι γίνεται; Δηλαδή αν βγω εκτός πόλης και δεν έχω κάλυψη 4G, θα νεκρώνει το mobile internet;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 378
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προσωπικά δεν αγχώνομαι για το 4G γιατί αυτό θα δουλεύει προφανώς. Αυτό που αναφέρω από χθες είναι για το 3G. Δηλαδή ναι καλά όταν είμαι στην πόλη και έχω κάλυψη θα πιάνω 4G, όπως πολύ σωστά λες κι εσύ, αλλά από κει και πέρα τι γίνεται; Δηλαδή αν βγω εκτός πόλης και δεν έχω κάλυψη 4G, θα νεκρώνει το mobile internet;

 

oxi απλα θα ειναι πιο αργο, σε σχεση παντα με το 4G

Link to comment
Share on other sites

oxi απλα θα ειναι πιο αργο, σε σχεση παντα με το 4G

 

Ακριβως αυτο.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

εγω το αλλαξα χθες με ενα ξιαομι (που επισης θα σταλθει ελπιζω 30 ,1-2 σεμπτεβρη) μου ηρθε αυτο το μαιλ σημερα οταν τους ειχα ρωτησει αν το εχουν ηδη...

οποτε και αυτο πριν τα τελη αυγουστου δεν το βλεπω να το στελνουν..........

: is extremely popular and we need a number of it to meet demands ,it will be available in next week on our warehouse.Would you mind waiting for some days ?

After testing and packing ,we will send out soon .

You will get the tracking number .

Link to comment
Share on other sites

εγω το αλλαξα χθες με ενα ξιαομι (που επισης θα σταλθει ελπιζω 30 ,1-2 σεμπτεβρη) μου ηρθε αυτο το μαιλ σημερα οταν τους ειχα ρωτησει αν το εχουν ηδη...

οποτε και αυτο πριν τα τελη αυγουστου δεν το βλεπω να το στελνουν..........

: is extremely popular and we need a number of it to meet demands ,it will be available in next week on our warehouse.Would you mind waiting for some days ?

After testing and packing ,we will send out soon .

You will get the tracking number .

Nαι κλασσικες Κινεζο@@ς οταν δεν εχουν stock.........:lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν από τα όσα γνωρίζω ή έχω διαβάσει τις τελευταίες μέρες, όσο αφορά το mobile internet, έχουμε και λέμε:

 

Το πιο χαμηλό στρώμα είναι το 2G που λειτουργεί με τις GSM συχνότητες (δίπλα από το σήμα του κινητού εμφανίζεται το γράμμα G ή E). Στο συγκεκριμένο στρώμα το κινητό πιάνει πολύ χαμηλές ταχύτητες που του επιτρέπουν να έχει ένα υποτυπώδες ίντερνετ. Προφανώς και ΔΕΝ λειτουργεί ο browser, δε λειτουργούν βιντεοκλίσεις και λοιπές διαδικτυακές εφαρμογές, αλλά μόνο κανένα messenger, skype και γενικά εφαρμογές ανταλλαγής γραπτών μηνυμάτων.

 

Το μεσαίο στρώμα είναι το 3G που λειτουργεί με τις UMTS συχνότητες (δίπλα από το σήμα του κινητού εμφανίζεται το γράμμα Η ή Η+, γνωστό και ως 3.5G). Σε αυτό το στρώμα το κινητό είναι απόλυτα λειτουργικό στις διαδικτυακές εφαρμογές του. Το "σερφάρισμα" είναι απολύτως ικανοποιητικό και ειδικά στο H+, για τα μέχρι στιγμής δεδομένα, το κινητό "πετάει".

 

Τέλος το πιο σύγχρονο στρώμα είναι το 4G (αν και πλέον υπάρχει και το 4.5G) που λειτουργεί με τις LTE συχνότητες (δίπλα από το σήμα του κινητού εμφανίζεται το 4G). Εδώ το κινητό πλέον περνάει σε άλλη διάσταση, πιάνοντας ταχύτητες εφάμιλλες ή και μεγαλύτερες από WiFi σε αρκετές περιπτώσεις. Προφανώς και λειτουργούν τα πάντα όλα κι εδώ!

 

Και τώρα στο ερώτημα που τίθεται: Ναι εντάξει 4G έχουμε. Σε περίπτωση όμως που δεν υπάρχει κάλυψη, το κινητό θα πέφτει στο στρώμα του 2G; Γιατί ναι ρε παιδιά θα είναι πιο αργό σε σχέση με το 4G αλλά άλλο να μπορείς να μπεις και ένα ίντερνετ, και άλλο να μπορείς να στείλεις απλά ένα μήνυμα φβ! Προσωπικά πιστεύω ότι δεν αξίζουν τα χρήματα σε περίπτωση που ισχύει κάτι τέτοιο, καθώς το ίντερνετ είναι πρωτευούσης σημασίας για μένα! Και φυσικά αν ισχύει, βλέπω το κινητό να πάει για "σκότωμα"!

 

Συγνώμη αν κούρασα και αν κάνω κάπου λάθος στα όσα έγραψα, παρακαλώ όποιον γνωρίζει επί του θέματος να με διορθώσει!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν από τα όσα γνωρίζω ή έχω διαβάσει τις τελευταίες μέρες, όσο αφορά το mobile internet, έχουμε και λέμε:

 

Το πιο χαμηλό στρώμα είναι το 2G που λειτουργεί με τις GSM συχνότητες (δίπλα από το σήμα του κινητού εμφανίζεται το γράμμα G ή E). Στο συγκεκριμένο στρώμα το κινητό πιάνει πολύ χαμηλές ταχύτητες που του επιτρέπουν να έχει ένα υποτυπώδες ίντερνετ. Προφανώς και ΔΕΝ λειτουργεί ο browser, δε λειτουργούν βιντεοκλίσεις και λοιπές διαδικτυακές εφαρμογές, αλλά μόνο κανένα messenger, skype και γενικά εφαρμογές ανταλλαγής γραπτών μηνυμάτων.

 

Το μεσαίο στρώμα είναι το 3G που λειτουργεί με τις UMTS συχνότητες (δίπλα από το σήμα του κινητού εμφανίζεται το γράμμα Η ή Η+, γνωστό και ως 3.5G). Σε αυτό το στρώμα το κινητό είναι απόλυτα λειτουργικό στις διαδικτυακές εφαρμογές του. Το "σερφάρισμα" είναι απολύτως ικανοποιητικό και ειδικά στο H+, για τα μέχρι στιγμής δεδομένα, το κινητό "πετάει".

 

Τέλος το πιο σύγχρονο στρώμα είναι το 4G (αν και πλέον υπάρχει και το 4.5G) που λειτουργεί με τις LTE συχνότητες (δίπλα από το σήμα του κινητού εμφανίζεται το 4G). Εδώ το κινητό πλέον περνάει σε άλλη διάσταση, πιάνοντας ταχύτητες εφάμιλλες ή και μεγαλύτερες από WiFi σε αρκετές περιπτώσεις. Προφανώς και λειτουργούν τα πάντα όλα κι εδώ!

 

Και τώρα στο ερώτημα που τίθεται: Ναι εντάξει 4G έχουμε. Σε περίπτωση όμως που δεν υπάρχει κάλυψη, το κινητό θα πέφτει στο στρώμα του 2G; Γιατί ναι ρε παιδιά θα είναι πιο αργό σε σχέση με το 4G αλλά άλλο να μπορείς να μπεις και ένα ίντερνετ, και άλλο να μπορείς να στείλεις απλά ένα μήνυμα φβ! Προσωπικά πιστεύω ότι δεν αξίζουν τα χρήματα σε περίπτωση που ισχύει κάτι τέτοιο, καθώς το ίντερνετ είναι πρωτευούσης σημασίας για μένα! Και φυσικά αν ισχύει, βλέπω το κινητό να πάει για "σκότωμα"!

 

Συγνώμη αν κούρασα και αν κάνω κάπου λάθος στα όσα έγραψα, παρακαλώ όποιον γνωρίζει επί του θέματος να με διορθώσει!

 

To παρακουραζεις,και παραανχωνεσε φιλε μου.:)

Εαν δεν εχεις 4g (ΑΚΟΜΑ Η ΚΑΛΥΨΗ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΙΚΡΗ.....) παει αυτοματα σε 3g κτλ.Και για το fb ακομα και με 2g κανεις την δουλεια σου που λεει ο λογος.Για τα λεφτα του ειναι κελεπουρακι τελος........:lol:

Αυτην την στιγμη ειμαι και μπαινω απο ενα βουνο στα 1200 μετρα........οχι 4g αλλα ουτε τζιτζι δεν πιανει το note7 μου.......αλλα την δουλεια μου την κανω.

Edited by kostast1

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

εγω το αλλαξα χθες με ενα ξιαομι (που επισης θα σταλθει ελπιζω 30 ,1-2 σεμπτεβρη) μου ηρθε αυτο το μαιλ σημερα οταν τους ειχα ρωτησει αν το εχουν ηδη...

οποτε και αυτο πριν τα τελη αυγουστου δεν το βλεπω να το στελνουν..........

: is extremely popular and we need a number of it to meet demands ,it will be available in next week on our warehouse.Would you mind waiting for some days ?

After testing and packing ,we will send out soon .

You will get the tracking number .

 

 

για πιο καταστημα αναφερεσε φιλε μου?

 

"Εαν δεν εχεις 4g (ΑΚΟΜΑ Η ΚΑΛΥΨΗ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΙΚΡΗ.....) παει αυτοματα σε 3g κτλ.Και για το fb ακομα και με 2g κανεις την δουλεια σου που λεει ο λογος.Για τα λεφτα του ειναι κελεπουρακι τελος........

Αυτην την στιγμη ειμαι και μπαινω απο ενα βουνο στα 1200 μετρα........οχι 4g αλλα ουτε τζιτζι δεν πιανει το note7 μου.......αλλα την δουλεια μου την κανω. "

 

φιλε κωστα αυτο ειπε ο φιλος πιο πανω....αυτο μαλλον γραφουν στο συγκεκριμενο site...οτι δηλαδη ΔΕΝ υποστηριζει στο συγκεκριμενο φασμα 3g...αρα θα παει αυτοματα αν ειναι σωστα αυτα που λενε απο 4g σε 2g!!!

 

 

Απο kimovil

Connectivity

Νetworks

4G LTE1800, 2100,2600, 800 MHz

3G2100, 900 MHz

2G1800, 1900,850, 900 MHz

 

Απο geekbying

 

Network

 

Wireless connectiveity GSM, 3G, 4G, GPS, WiFi, Bluetooth

Frequency

2G: GSM 850/900/1800/1900MHz

3G: WCDMA 900/2100MHz

4G: FDD-LTE 800/1800/2100/2600MHz

Edited by johnstef
Link to comment
Share on other sites

To παρακουραζεις

Όντως το παρακούρασα με το μέγεθος του κειμένου... Και γω όταν το ξαναδιάβασα, κουράστηκα!!! :p

και παραανχωνεσε

Δεν αγχώθηκα ούτε στιγμή. Είμαι χαλαρός και ωραίος κάτω από το κλιματιστικό! Το πολύ πολύ να "σκοτώσουμε" τη συσκευή! :lol:

με 2g κανεις την δουλεια σου που λεει ο λογος

Εξαρτάται τη δουλειά που θές να κάνεις. Δε μπορείς να σερφάρεις, δε μπορείς να χρησιμοποιήσεις διαδικτυακές εφαρμογές, δε μπορείς να κάνεις κλήσεις/βιντεοκλήσεις, κλπ. Μπορείς μόνο να στείλεις/λάβεις μήνυμα με κάποιες από τις εφαρμογές άντε και σε μια πολύ καλή περίπτωση να κάνεις τσεκ ιν στο foursquare. Για έναν μέσο χρήστη, το 2G είναι σχεδόν για πέταμα.

οτι δηλαδη ΔΕΝ υποστηριζει στο συγκεκριμενο φασμα 3g...αρα θα παει αυτοματα αν ειναι σωστα αυτα που λενε απο 4g σε 2g!!!

Τότε γιατί έχει στα specs συχνότητες WCDMA; :wacko:

 

Πάντως το πιο ασφαλές και σίγουρο θα ήταν αν κάποιος χρήστης είχε πάρει τον προκάτοχο του (HT17) να μας διαφωτίσει, γιατί και σε αυτό το μοντέλο λέει επίσης ότι δεν υποστηρίζει UMTS/3G.

Link to comment
Share on other sites

για πιο καταστημα αναφερεσε φιλε μου?

 

"Εαν δεν εχεις 4g (ΑΚΟΜΑ Η ΚΑΛΥΨΗ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΙΚΡΗ.....) παει αυτοματα σε 3g κτλ.Και για το fb ακομα και με 2g κανεις την δουλεια σου που λεει ο λογος.Για τα λεφτα του ειναι κελεπουρακι τελος........

Αυτην την στιγμη ειμαι και μπαινω απο ενα βουνο στα 1200 μετρα........οχι 4g αλλα ουτε τζιτζι δεν πιανει το note7 μου.......αλλα την δουλεια μου την κανω. "

 

φιλε κωστα αυτο ειπε ο φιλος πιο πανω....αυτο μαλλον γραφουν στο συγκεκριμενο site...οτι δηλαδη ΔΕΝ υποστηριζει στο συγκεκριμενο φασμα 3g...αρα θα παει αυτοματα αν ειναι σωστα αυτα που λενε απο 4g σε 2g!!!

 

 

Απο kimovil

Connectivity

Νetworks

4G LTE1800, 2100,2600, 800 MHz

3G2100, 900 MHz

2G1800, 1900,850, 900 MHz

 

Απο geekbying

 

Network

 

Wireless connectiveity GSM, 3G, 4G, GPS, WiFi, Bluetooth

Frequency

2G: GSM 850/900/1800/1900MHz

3G: WCDMA 900/2100MHz

4G: FDD-LTE 800/1800/2100/2600MHz

Geekbuying το είχε 69 γιουρια πριν 2 μέρες....

 

Sent from my CW-Hi8-super using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Geekbuying το είχε 69 γιουρια πριν 2 μέρες....

 

Sent from my CW-Hi8-super using Tapatalk

 

κανω το ιδιο κι εγω στο Geekbuying...τωρα το εχει 72κατι...βαζω ενα κουπονι απο kimovil που υποτιθετε ισχυει και μολις το βαζω

και κανω apply μου γραφει

EUR 82.44

original price

Order Subtotal: EUR 82.44

 

Coupon Amount: -EUR 4.12

 

 

Grand Total: EUR 78.32

:wacko::wacko::wacko::wacko:

οτι να ναι δηλαδη:blink:

Link to comment
Share on other sites

κανω το ιδιο κι εγω στο Geekbuying...τωρα το εχει 72κατι...βαζω ενα κουπονι απο kimovil που υποτιθετε ισχυει και μολις το βαζω

και κανω apply μου γραφει

EUR 82.44

original price

Order Subtotal: EUR 82.44

 

Coupon Amount: -EUR 4.12

 

 

Grand Total: EUR 78.32

:wacko::wacko::wacko::wacko:

οτι να ναι δηλαδη:blink:

 

Οχι οτι ναναι. Ειναι σαφες οτι τα δηθεν κουπονια ΔΕΝ ισχυουν σε προσφορες. και οι κινεζοι οπως βλεπεις εχουν φροντισει ωστε οοοοοοολα να ειναι σε προσφορα!

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια οσα εχω φερει,τα παλιο μοντελο pro βεβαια,απο 4g παει αυτοματα σε 3g,εγω αυτο εχω δει,υποθετω οτι το ιδιο θα γινει και με το νεο μοντελο,και αυτο γραφω.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους.

Μια μικρη ερωτηση για τους κατοχους. Μπορει να παρει το κινητο ελληνικο πληκτρολογιο? (να το εγκαταστησεις, γιατι φανταζομαι δε θα εχει)

Διαβασα μερικες σελιδες εδω, γενικα δεν ειδα να εχει προβληματα, οπου το εψαξα γενικα καλα σχολια διαβασα, κ σε αυτα τα χρηματα δε ξερω αν ειναι ευκολο να βρεις τοσο αξιοπιστες συσκευες. Οποτε εχω ψηθει για μενα, τον κολλητο κ μια φιλη!! :D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους.

Μια μικρη ερωτηση για τους κατοχους. Μπορει να παρει το κινητο ελληνικο πληκτρολογιο? (να το εγκαταστησεις, γιατι φανταζομαι δε θα εχει)

Διαβασα μερικες σελιδες εδω, γενικα δεν ειδα να εχει προβληματα, οπου το εψαξα γενικα καλα σχολια διαβασα, κ σε αυτα τα χρηματα δε ξερω αν ειναι ευκολο να βρεις τοσο αξιοπιστες συσκευες. Οποτε εχω ψηθει για μενα, τον κολλητο κ μια φιλη!! :D

 

Υπάρχει ανδροιντ χωρίς ελληνικά;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους.

Μια μικρη ερωτηση για τους κατοχους. Μπορει να παρει το κινητο ελληνικο πληκτρολογιο? (να το εγκαταστησεις, γιατι φανταζομαι δε θα εχει)

Διαβασα μερικες σελιδες εδω, γενικα δεν ειδα να εχει προβληματα, οπου το εψαξα γενικα καλα σχολια διαβασα, κ σε αυτα τα χρηματα δε ξερω αν ειναι ευκολο να βρεις τοσο αξιοπιστες συσκευες. Οποτε εχω ψηθει για μενα, τον κολλητο κ μια φιλη!! :D

 

oλες οι συσκευες ανδροιντ, ειτε κινεζικες, ειτε κονγκολεζικες, εχουν ελληνικο πληκτρολογιο, και κατεπεκταση ελληνικα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ανδροιντ χωρίς ελληνικά;

Όντως νομίζω πως έχεις δίκιο! Οι γλώσσες των συσκευών πλέον και τα πληκτρολόγια, είναι πάνω στο λειτουργικό και ΌΧΙ στη συσκευή. Οπότε θα έχει κανονικά Ελληνικά (μενού και πληκτρολόγιο).

 

Αλλά πληροφορίες για τη συσκευή δε θα βρεις νομίζω, γιατί δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμη. Στα περισσότερα καταστήματα τώρα θα ξεκινήσει η διανομή! Οπότε ότι διαβάζεις, θεωρώ πως προς το παρόν είναι εικασίες.

Link to comment
Share on other sites

χμμμ.. οκ, ευχαριστω..

Κοιταζοντας τα χαρακτηριστηκα βρηκα καπου οτι οντως υποστηριζει ελληνικη γλωσσα...

Ναι ειναι καινουργιο μεντελο αλλα γενικα ψαχνοντας σε αλλα παλαιοτερα μοντελα της ιδιας εταιριας, δε βρηκα χρηστες με λειτουργικα παραπονα, παρα μονο στο θεμα "υλικα κατασκευης" κ εννοω κουμπακια, υποδοχες βισματων κλπ, που σε πιο καινουργια μοντελα φαινεται πως αυτο εχει ξεπεραστει.......

Η απορια παντως μου δημιουργηθηκε γιατι κοιταζοντας πριν εδω στο νημα για ενα xiaomi, ειδα ενα "μπαχαλο" (για μενα που εχω αγνοια με το θεμα, τωρα θα αποκτησω τα πρωτα μου κινεζικα)

σχετικα με το...τι ΡΟΜ πρεπει να εχει το κινητο που θα παραγγειλεις κ το τι υποστηριζει!!! κ αυτη ηταν η απορια μου αν ισχυει κ στα υπολοιπα απο κινα..(κανω επικολληση το κομματι που με μπερδεψε..)

 

"1.Κινέζικη stable rom. Έχει διάφορες Κινέζικες εφαρμογές και μέχρι

τελευταία δεν είχε playstore(έπρεπε να το εγκαταστήσουμε μόνοι μας).

Παίρνει αναβαθμίσεις μία φορά το 2μηνο περίπου.

2. Κινέζικη developer rom.Και γι αυτή ισχύουν τα ίδια με την προηγούμενη. Η διαφορά είναι ότι αναβαθμίζεται κάθε βδομάδα.

3.Παγκόσμια stable . Χωρίς Κινέζικες εφαρμογές ,χωρίς Ελληνικά(προς το

παρών) με playstore.Αναβαθμίζεται όπως και η Κινέζικη μία στο 2μηνο.

4.Παγκόσμια developer. Ίδια με την stable με ποσοστό περίπου 35% κάλυψης

Ελληνικής γλώσσας,playstore, και εβδομαδιαίες αναβαθμίσεις."

Link to comment
Share on other sites

χμμμ.. οκ, ευχαριστω..

Κοιταζοντας τα χαρακτηριστηκα βρηκα καπου οτι οντως υποστηριζει ελληνικη γλωσσα...

Ναι ειναι καινουργιο μεντελο αλλα γενικα ψαχνοντας σε αλλα παλαιοτερα μοντελα της ιδιας εταιριας, δε βρηκα χρηστες με λειτουργικα παραπονα, παρα μονο στο θεμα "υλικα κατασκευης" κ εννοω κουμπακια, υποδοχες βισματων κλπ, που σε πιο καινουργια μοντελα φαινεται πως αυτο εχει ξεπεραστει.......

Η απορια παντως μου δημιουργηθηκε γιατι κοιταζοντας πριν εδω στο νημα για ενα xiaomi, ειδα ενα "μπαχαλο" (για μενα που εχω αγνοια με το θεμα, τωρα θα αποκτησω τα πρωτα μου κινεζικα)

σχετικα με το...τι ΡΟΜ πρεπει να εχει το κινητο που θα παραγγειλεις κ το τι υποστηριζει!!! κ αυτη ηταν η απορια μου αν ισχυει κ στα υπολοιπα απο κινα..(κανω επικολληση το κομματι που με μπερδεψε..)

 

"1.Κινέζικη stable rom. Έχει διάφορες Κινέζικες εφαρμογές και μέχρι

τελευταία δεν είχε playstore(έπρεπε να το εγκαταστήσουμε μόνοι μας).

Παίρνει αναβαθμίσεις μία φορά το 2μηνο περίπου.

2. Κινέζικη developer rom.Και γι αυτή ισχύουν τα ίδια με την προηγούμενη. Η διαφορά είναι ότι αναβαθμίζεται κάθε βδομάδα.

3.Παγκόσμια stable . Χωρίς Κινέζικες εφαρμογές ,χωρίς Ελληνικά(προς το

παρών) με playstore.Αναβαθμίζεται όπως και η Κινέζικη μία στο 2μηνο.

4.Παγκόσμια developer. Ίδια με την stable με ποσοστό περίπου 35% κάλυψης

Ελληνικής γλώσσας,playstore, και εβδομαδιαίες αναβαθμίσεις."

Mην μπερδευεσαι με πολλά.Αυτά ισχύουν για τα xiaomi.Τα χομτομ δεν έχουν ,ακόμα;,κάποιον να ασχολείται με όλα αυτά.Απλά δουλεύουν out of the box.

Εγω με το ht3 pro είμαι πολύ ευχαριστημένος.Το μόνο που ,ας πούμε,με χαλάει είναι ότι δεν υπάρχει μια σουιτα για backup κλπ και η χαμηλής ποιότητας προστασία της οθόνης.Η ζελατίνα που έχει κρατάει ευκολα τις "γρατζουνιές".

Επίσης ,άσχετο με το HT17 ,δεν βλέπω να παίρνουμε αναβάθμιση σε MM.

Kαι ναι αν χρειαζόμουν άλλο κινητό πάλι η χομτομ θα ήταν η πρώτη επιλογή μου.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης ,άσχετο με το HT17 ,δεν βλέπω να παίρνουμε αναβάθμιση σε MM.

Μιας και βρήκαμε άτομο με το HT17 και κινδυνεύοντας να γίνω κουραστικός και γραφικός, διαφώτισέ μας ρε αδερφέ για το θέμα με το mobile internet! Δουλεύει κανονικά το 3G; H και H+ πιάνει; Sorry ρε που επιμένω αλλά είναι αρκετά σημαντικό το θέμα για μένα! Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :worry:

Link to comment
Share on other sites

Σε 3g δουλεουν ολα,και εαν εχετε και προσβαση σε 4g ακομα καλυτερα.......

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...