Jump to content

Redmi 3S


Baniko
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

beta λέει, μαλλον dev εννοεί.

Αν δεν γίνεται μετά την 7 δλδ απλά δεν θα το κάνει? Η παιζει να κάνουμε καμία ζημιά μη αναστρέψιμη

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

beta λέει, μαλλον dev εννοεί.

Αν δεν γίνεται μετά την 7 δλδ απλά δεν θα το κάνει? Η παιζει να κάνουμε καμία ζημιά μη αναστρέψιμη

 

απλα δεν θα το κανει, θα πεταξει μνμ "could not verify update" ή "downgrade is no longer allowed"

With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

To παρηγγειλα και εγω τελικα μιας και μετα απο ατελειωτο ψαξιμο,δεν βρηκα κατι αλλο που να με καλυπτει.

 

Εχει κανενας να προτεινει θηκη και tampered glass απο ebay?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σκεφτόμουν να πάρω το 4, μιας και ήθελα 1080p οθόνη, όμως αναλογίστηκα το αυξημένο aperture στην κάμερα και το 3S ήδη έχει εξοπλισμό μέτριο στην καλύτερη, οπότε λιγότερο φως στον αισθητήρα δε θα ήθελα
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο app που να δουλεύει σωστά στη συσκευή σε συνδυασμό με θήκη smart cover window ;

 

Στάλθηκε από το ASUS_Z00AD μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Το 4αρι δε σε άρεσε?

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

Δεν ειναι καθολου ασχημο, καλυτερη οθονη και επεξεργαστης, αλλα θεωρητικα θα εχει χειροτερη μπαταρια και ειναι λιγο πιο μεγαλουτσικο.

 

Το μεγαλυτερο θεμα ειναι οτι δεν υπαρχει επισημως στην Ελλαδα και δεν θελω να ψαχνομαι με ρομ κλπ,θελω κατι να δουλεψει με το που το βγαλω απο το κουτι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θέλω να αγοράσω αυτό το κινητό και θέλω να μου πείτε αν έχει otg; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

Σας παρακαλώ βοήθεια..... Όταν πάω να ανοίξω την συλλογή, ανοίγει για ένα δεύτερο και κλείνει.... Μου γράφει η συλλογή είναι απενεργοποιημενη και δεν χρειάζεται άδεια, κάτι τέτοιο γιατί κλείνει αμέσως.... Την βοήθεια σας.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θέλω να αγοράσω αυτό το κινητό και θέλω να μου πείτε αν έχει otg; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Κατά 95% δεν έχει. Ούτε και το 4 έχει.

Link to comment
Share on other sites

Κατά 95% δεν έχει. Ούτε και το 4 έχει.

 

είναι σίγουρο ότι δεν έχει το 4αρι ; γιατί παίζει και να είσαι κατά 99% λάθος :)

στο 3αρι μια χαρά έχω , για το 3s μια χαρά βλέπω βιντεάκια ότι έχει οπότε μήπως έχεις κάνει κάτι λάθος ; (αν έχεις το 4αρι)

 

και για το 4αρι prime βλέπω να έχει

Edited by kodorevi8ulis
Link to comment
Share on other sites

Σας παρακαλώ βοήθεια..... Όταν πάω να ανοίξω την συλλογή, ανοίγει για ένα δεύτερο και κλείνει.... Μου γράφει η συλλογή είναι απενεργοποιημενη και δεν χρειάζεται άδεια, κάτι τέτοιο γιατί κλείνει αμέσως.... Την βοήθεια σας.

 

Φίλε δεν βοηθάς, ποιο τηλέφωνο έχεις το international;

Link to comment
Share on other sites

είναι σίγουρο ότι δεν έχει το 4αρι ; γιατί παίζει και να είσαι κατά 99% λάθος :)

στο 3αρι μια χαρά έχω , για το 3s μια χαρά βλέπω βιντεάκια ότι έχει οπότε μήπως έχεις κάνει κάτι λάθος ; (αν έχεις το 4αρι)

 

και για το 4αρι prime βλέπω να έχει

 

Μετά από μια γρήγορη αναζήτηση είδα ότι έχω άδικο. Υποστηρίζει OTG και το 3 και το 4. Συγγνώμη για την λάθος απάντηση :(

Link to comment
Share on other sites

Μετά από μια γρήγορη αναζήτηση είδα ότι έχω άδικο. Υποστηρίζει OTG και το 3 και το 4. Συγγνώμη για την λάθος απάντηση :(

 

Ναι έχει το δικό μου 3s, απλός δεν υποστηρίζει NTFS.

Θωμάς
Link to comment
Share on other sites

Ναι έχει το δικό μου 3s, απλός δεν υποστηρίζει NTFS.

υπαρχουν εφαρμογές στο play store για το ntfs.

Link to comment
Share on other sites

Σας παρακαλώ βοήθεια..... Όταν πάω να ανοίξω την συλλογή, ανοίγει για ένα δεύτερο και κλείνει.... Μου γράφει η συλλογή είναι απενεργοποιημένη και δεν χρειάζεται άδεια, κάτι τέτοιο γιατί κλείνει αμέσως.... Την βοήθεια σας.

 

Και σε μένα έτσι ήταν και είδα και έπαθα να βρω τι θέλει. Έχει να κάνει με τα δικαιώματα των εφαρμογών.

Πάνε Ρυθμίσεις/Άδειες/Άδειες και δώσε δικαιώματα στην συλλογή όπου την βρεις.

Θωμάς
Link to comment
Share on other sites

το ntfs πάντα ήταν άλλο "πρόβλημα"

 

Μάλλον θέλει root και επειδή δουλεύει μια χαρά δεν θέλω να το ξεκλειδώσω φλασάρω κ.λ.π.

Θωμάς
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια ...καινουργια γενικα και με τα κινητα και με την τεχνολογια ....εκανα μια βλακεια και τωρα δεν ξρω τι να κανω ...εχω πελαγωσει....το θεμα μου ...αγορασα για πρωτη φορα μονη μου κινητο το red mi 3 s εβαλα μοτιβο γιατι εχω 2 κοριτσακια που ασχολουνται συνεχεια με την τεχνολογια και ειπα αυτο να το προστατευσω ...και ξεχασα το μοτιβο....δεν το βαζω καλα, δεν ξερω, το θεμα ειναι οτι μολις μου ειχε ερθει το ειχα μολις 3 ωρες!!! και τωρα δεν εχω κινητο ....υπαρχει καποιος να με βοηθησει?

 

σας ευχαριστω εκ των προτερων... cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Εχει παρατηρησει κανεις προβλημα με την ταχυτητα download μεσω Wifi?

Googlarontas το λιγο εχω δει οτι υπαρχει οντως θεματακι με τις ταχυτητες της συσκευης μας

Link to comment
Share on other sites

Εχει παρατηρησει κανεις προβλημα με την ταχυτητα download μεσω Wifi?

Googlarontas το λιγο εχω δει οτι υπαρχει οντως θεματακι με τις ταχυτητες της συσκευης μας

 

Τι εννοουμε προβλημα ακριβως? Στα γρηγορα που googlara καποιος παραπονιοτανε οτι επιανε μονο 72mb/s..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...μια ερωτηση θα ηθελα να κανω...ειμαι ασχετος με xiaomi

αγορασε ενας φιλος αυτο το τηλ και με ρωτησε αν υπαρχει κανενα καλο Tempered Glass που να το εχει δοκιμασει...

σας ευχαριστω προκαταβολικα για την απαντηση...

υ.γ σορρυ αλλα δεν εχω χρονο να καθισω να διαβασω και τις 82 σελιδες

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...