Jump to content

Redmi 3S


Baniko
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οχι μόνο αγγλικά στο μενού.

Γλώσσα στο πληκτρολόγιο φυσικα κατεβάζεις ελληνικά κανονικά.

;;;;; σίγουρο ή μπερδεύτηκε ς με την δικιά σου; Αφού υπάρχει global με ελληνικά

 

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

;;;;; σίγουρο ή μπερδεύτηκε ς με την δικιά σου; Αφού υπάρχει global με ελληνικά

 

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Υπαρχει η developer με ελληνικά (στο 55% των μενού).

Η stable με την οποία στέλνουν τα μαγαζιά δεν έχει ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει η developer με ελληνικά (στο 55% των μενού).

Η stable με την οποία στέλνουν τα μαγαζιά δεν έχει ελληνικά.

Να γράφει για την 8αρα dev στο μήνυμα του

 

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να γράφει για την 8αρα dev στο μήνυμα του

 

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έχεις δίκαιο, τώρα το πρόσεξα. Πάντως και η dev rom ειναι μισομεταφρασμενη.

Link to comment
Share on other sites

εγω την τελευταια dev εχω αυτην την στιγμη δουλευει αψογα.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

απο alliexpress
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Εάν το πάρω από vickmall με Official Stable Global ROM , μπορώ μετά να περάσω την dev με τον ίδιο τρόπο που την πέρασες και εσύ? (θα έχει την 800αρα?)

Η Official Dev Global ROM του vickmall λένε ότι δεν έχει την 800αρα , και είνα η ίδια dev με αυτή που πέρασες και εσύ.

Πώς γίνεται να μην έχει την 800αρα ??? του vickmall.

Edited by chris30
Link to comment
Share on other sites

Εάν το πάρω από vickmall με Official Stable Global ROM , μπορώ μετά να περάσω την dev με τον ίδιο τρόπο που την πέρασες και εσύ? (θα έχει την 800αρα?)

Η Official Dev Global ROM του vickmall λένε ότι δεν έχει την 800αρα , και είνα η ίδια dev με αυτή που πέρασες και εσύ.

Πώς γίνεται να μην έχει την 800αρα ??? του vickmall.

 

Φιλε μου η μπαντα 800 δεν ειναι στο λογισμικο.Αν θες 800αρα να αγορασεις την international και θα εχεις και κανονικο φορτιστη

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου η μπαντα 800 δεν ειναι στο λογισμικο.Αν θες 800αρα να αγορασεις την international και θα εχεις και κανονικο φορτιστη

International rom εννοείς ?

Ποιος το πουλάει με international?

Link to comment
Share on other sites

Τα πλήκτρα πλοήγησης είναι φωτιζόμενα ή απλώς τυπωμένα και δεν ανάβουν;

 

Το δεύτερο.

Link to comment
Share on other sites

International rom εννοείς ?

Ποιος το πουλάει με international?

International έκδοση αν κατάλαβα καλά π.χ. αυτό το οποίο έρχετε με Official Global MIUI 7.5.7.0(MALMIDE) rom , και έπειτα μπορώ να το κάνω update όπως και εσύ με την dev.

Κατάλαβα καλά ? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, στο τσατ μου με το vickmall, μου λενε οτι εχουν την εκδοαση 3/32 με τιμη 149δολλαρια, international εκδοση, μονο γκρι προς το παρον διαθεσιμο.

 

τι λετε, να ισχυει ?

ερχεται απο Χονγκ Κονγκ η εκδοση αυτη.

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, στο τσατ μου με το vickmall, μου λενε οτι εχουν την εκδοαση 3/32 με τιμη 149δολλαρια, international εκδοση, μονο γκρι προς το παρον διαθεσιμο.

 

τι λετε, να ισχυει ?

ερχεται απο Χονγκ Κονγκ η εκδοση αυτη.

 

πάντως αν έρχεται από Hong kong τότε έχεις την 800αρα :)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, στο τσατ μου με το vickmall, μου λενε οτι εχουν την εκδοαση 3/32 με τιμη 149δολλαρια, international εκδοση, μονο γκρι προς το παρον διαθεσιμο.

 

τι λετε, να ισχυει ?

ερχεται απο Χονγκ Κονγκ η εκδοση αυτη.

 

Έρχεται από Χόνγκ Κόνγκ. Έχει την 800 άρα μπάντα και αν επιλέξεις θήκη και τζαμάκι σε ενημερώνουν ότι θα έρθουν με ξεχωριστό δέμα εφόσον θα έρθουν από Κίνα. Χθές παράγγειλα.

Link to comment
Share on other sites

Έρχεται από Χόνγκ Κόνγκ. Έχει την 800 άρα μπάντα και αν επιλέξεις θήκη και τζαμάκι σε ενημερώνουν ότι θα έρθουν με ξεχωριστό δέμα εφόσον θα έρθουν από Κίνα. Χθές παράγγειλα.

 

προτιμησα ebay για θηκη και τζαμακι.

αντε ωραια, βλεπω από Χονγκ Κονγκ να κανουν μαζικη αποστολη για myphone.

μοναδικο -, ότι δεν ειχε διαθεσιμο το χρυσο, που θα το προτιμουσα γτ προοριζεται για δωρο. αλλά οκ, με μια θηκη από ebay, fixed.

 

σε σχεση με το μεγαλο ξαδελφακι, redmi note 3 pro, υστερουμε λιγο σε επεξεργαστη και στις 0.5 ινστες οθονης, σωστά ?

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Έρχεται από Χόνγκ Κόνγκ. Έχει την 800 άρα μπάντα και αν επιλέξεις θήκη και τζαμάκι σε ενημερώνουν ότι θα έρθουν με ξεχωριστό δέμα εφόσον θα έρθουν από Κίνα. Χθές παράγγειλα.

 

γιατι ξεχωριστα; εχει αλλες διαστασεις; και δεν εχουν στοκ;

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

γιατι ξεχωριστα; εχει αλλες διαστασεις; και δεν εχουν στοκ;

 

Οπως μου είπαν το τηλέφωνο υπαρχει μόνο από την αποθήκη του Χόνγκ Κόνγκ και τα αξεσουάρ μόνο στην αποθήκη της Κίνας και γιαυτό θα αποσταλούν χωριστά.

Διαστάσεις είναι οι ίδιες, στο redmi note 3 pro αλλάζουν στην international έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

...από ότι κατάλαβα, η έκδοση που δίνει το vickmall είναι η 3GB/32GB με official Global MIUI 7 (δεν υποστηρίζει ελληνικά)...αυτή που ανέφερε ο venividivici, είναι η 2GB/16GB με Global dev MIUI 8...ακόμα δεν έχω εντοπίσει αναφορά για τον τρόπο μετάβασης σε MIUI 8...επιπλέον, στο forum της miui, αναφέρεται ότι η έκδοση με την υποστήριξη της B20, είναι απλά κάποια έκδοση για Ταϊβάν/Μαλαισία που χρησιμοποιούν την μπάντα αυτή αλλά δεν έχουν κάποιες άλλες...επίσης διάβασα αναφορές για διαφορετική διάσταση μήκους (2.5μμ) και ζήτησα από vickmall επιβεβαίωση σε σχέση με τα αξεσουάρ...είμαι σε αναμονή για να παραγείλλω και εγώ...
Link to comment
Share on other sites

...από ότι κατάλαβα, η έκδοση που δίνει το vickmall είναι η 3GB/32GB με official Global MIUI 7 (δεν υποστηρίζει ελληνικά)...αυτή που ανέφερε ο venividivici, είναι η 2GB/16GB με Global dev MIUI 8...ακόμα δεν έχω εντοπίσει αναφορά για τον τρόπο μετάβασης σε MIUI 8...επιπλέον, στο forum της miui, αναφέρεται ότι η έκδοση με την υποστήριξη της B20, είναι απλά κάποια έκδοση για Ταϊβάν/Μαλαισία που χρησιμοποιούν την μπάντα αυτή αλλά δεν έχουν κάποιες άλλες...επίσης διάβασα αναφορές για διαφορετική διάσταση μήκους (2.5μμ) και ζήτησα από vickmall επιβεβαίωση σε σχέση με τα αξεσουάρ...είμαι σε αναμονή για να παραγείλλω και εγώ...

 

Το τηλέφωνο υποστηρίζει όλες τις μπάντες και επιπλέον την Β20: 4G: FDD LTE B1/3/4/5/7/8/20 (2100/1800/1700/850/2600/900/800MHz).

Όντως είναι έκδοση για Ταιβάν αλλά για εμάς είναι προτιμότερη από την Κινέζικη.

Δεν τίθεται θέμα διαφορετικών διαστάσεων (αυτό ισχύει μόνο στο redmi note 3 pro international version).

Σχετικά με τα αξεσουάρ όπως με ενημέρωσαν όταν το παράγγειλα, τα στέλνει από την αποθήκη της Κίνας ενώ το τηλέφωνο από του Χόνγκ Κόνγκ και γιαυτό έρχονται σε ξεχωριστά δέματα

Link to comment
Share on other sites

...ευχαριστώ για την επιβεβαίωση περί διαστάσεων...ωστόσο παραμένει το ερώτημα της μετάβασης σε MIUI 8 για την έκδοση 3/32...η αναφορά περί μη υποστήριξης ορισμένων συχνοτήτων, αφορούσε το TD-LTE που εμάς δεν μας απασχολεί...
Link to comment
Share on other sites

...ευχαριστώ για την επιβεβαίωση περί διαστάσεων...ωστόσο παραμένει το ερώτημα της μετάβασης σε MIUI 8 για την έκδοση 3/32...η αναφορά περί μη υποστήριξης ορισμένων συχνοτήτων, αφορούσε το TD-LTE που εμάς δεν μας απασχολεί...

 

μέχρι να το πάρεις (αν δε το έχεις παραγγείλει ήδη) παίζει και να έχει βγει η stable 8 :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...