Jump to content

Redmi 3S


Baniko
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ισχύει αυτό; Δηλαδή η "international" είναι το ίδιο κινητό; Γιατί τότε δεν αξίζει η διαφορά για την 800αρα που διαφημίζουν αν είναι να την έχουμε έτσι κι αλλιώς με άλλη ρομ αργότερα.

Σκέφτομαι και γω να το πάρω το 3s και είμαι στο ψάξιμο και κοιτάω μεταξύ geek, banggood και έστειλα και ένα μύνημα στο yeso να δω τι ρομ βάζει και αυτός.

 

Παιδιά έτσι πιθανολογώ. Δεν μπορώ να το επιβεβαιώσω με άλλον τροπο εκτός απο το οτι η Wind παίζει σε 4G στην επαρχία.

Μπορεί να κάνω και λάθος ομως. Αν κάποιος ξέρει κάποια εφαρμογή ή κάποιο κρυφό μενού να δούμε σε τι συχνότητα συνδέεται η συσκευη ας μου το πει να το δοκιμάσω.

Το LTE Discovery στο App Store δεν λειτουργεί σωςτα δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μόλις παρέλαβα το μικρο θηρίο!!!(2gb-16 gb) Ώρα για δουλειά κ φλας την ελληνική!!

 

28685372204_1091696d10_o.jpg20160829_092424 by Nikolaos Sotiriadis, on Flickr

29229248711_603133e14e_o.jpg20160829_092417 by Nikolaos Sotiriadis, on Flickr

28685370104_173d4fba6e_o.jpg20160829_092847 by Nikolaos Sotiriadis, on Flickr

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

μόλις παρέλαβα το μικρο θηρίο!!!(2gb-16 gb) Ώρα για δουλειά κ φλας την ελληνική!!

 

28685372204_1091696d10_o.jpg20160829_092424 by Nikolaos Sotiriadis, on Flickr

29229248711_603133e14e_o.jpg20160829_092417 by Nikolaos Sotiriadis, on Flickr

28685370104_173d4fba6e_o.jpg20160829_092847 by Nikolaos Sotiriadis, on Flickr

Καλορίζικο φίλε μου!!!

Το δικό σου το έχεις παραγγείλει με την 800αρα μπάντα?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω το δικό μου με την 800ara κι τον ευρωπαϊκό φορτιστής ή τέλος αυτής ή το πολυ την άλλη θα το έχω!
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φίλε μου!!!

Το δικό σου το έχεις παραγγείλει με την 800αρα μπάντα?

ευχαριστώ φιλε μου οχι απο vickmall το πηρα χωρις την 800αρα

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ φιλε μου οχι απο vickmall το πηρα χωρις την 800αρα

 

Καλορίζικο και πάλι.

Προσοχή στο φλασάρισμα:)

Link to comment
Share on other sites

περασες ελληνικη;

ναι όλα καλά... εχει μείνει πίσω όμως πρέπει να το ενημερώσουν

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλείται ο πρώτος γενναίος (:lol:)με international και 800 μπάντα που θα το φλασάρει να μας πεί κιόλας αν είναι το ίδιο με τα άλλο.

Οταν μου έρθει με το καλό θα το τολμήσω και ας τις φάω:lol:

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλείται ο πρώτος γενναίος (:lol:)με international και 800 μπάντα που θα το φλασάρει να μας πεί κιόλας αν είναι το ίδιο με τα άλλο.

Οταν μου έρθει με το καλό θα το τολμήσω και ας τις φάω:lol:

 

εγω μολις παρελαβα το 3s 3/32 απο vickmall, miui 7 global stable. Θα το ξεζουμισω και θα σας πω περαιτερω εντυπωσεις. Παρεπιπτοντος.....υπαρχει international εκδοση? :)

With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

[HK Stock][Official International Version] XIAOMI Redmi 3S 5.0inch HD 4G LTE MIUI 7 Smartphone Qualcomm Snapdragon 430 Octa Core 3GB 32GB 13.0MP Touch ID Fast Charge 4100mAh

Frequency

2G GSM: 850/900/1800/1900MHz

3G WCDMA: 850/900/1900/2100MHz

4G FDD-LTE: 4G: FDD LTE B1/3/4/5/7/8/20 (2100/1800/1700/850/2600/900/800MHz),

TDD-LTE B40/B41 (2300/2500MHz)

 

 

Με το κουπόνι retailmenot δίνει έκπτωση 5% (όπως και σε όλα τα προϊόντα της σελίδας) :X

http://i.imgur.com/taN3LlX.jpg

 

Τελική τιμή EUR 130.16

Link to comment
Share on other sites

Σε καμια ωρα θα εχω στα χερια μου την international εκδοση με την 800αρα μολις παραλαβω σας στελνω εντυπωσεις
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια παρελαβα το τηλεφωνο το international με την 800αρα η οποια δουλευει κομπλε-του περασα και την official global dev ολα καμπανα!
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια παρελαβα το τηλεφωνο το international με την 800αρα η οποια δουλευει κομπλε-του περασα και την official global dev ολα καμπανα!

 

Γεια σου φίλε μου, φαντάζομαι πως στην συσκευασία είναι τα πάντα γραμμένα στα Αγγλικά και τα εγχειρίδια μέσα το ίδιο, όπως και ο φορτιστής που λογικά θα είναι ευρωπαϊκός επίσημος από την Xiaomi χωρίς αντάπτορα. Σωστά?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φίλε μου, φαντάζομαι πως στην συσκευασία είναι τα πάντα γραμμένα στα Αγγλικά και τα εγχειρίδια μέσα το ίδιο, όπως και ο φορτιστής που λογικά θα είναι ευρωπαϊκός επίσημος από την Xiaomi χωρίς αντάπτορα. Σωστά?[/quote

 

Ναι σε όλα φίλε μου

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια παρελαβα το τηλεφωνο το international με την 800αρα η οποια δουλευει κομπλε-του περασα και την official global dev ολα καμπανα!

Με ποια ρομ σου ηρθε και που κατρβασες την dev;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

ηρθε με global stable 7.5.5.0 μετα απο το udpater βρηκε την V7.5.9.0.MALMIDE και μου ελεγε να το αναβαθμισω-εγω ομως κατεβασα απο εδω http://en.miui.com/download-303.html την global developer την περασα μεσα απο τον updater και μετα απο λιγη ωρα ανοιξε κανονικοτατα με τα ελληνικα και miui 8 πλεον.Δεν πειραχτηκε τιποτα σε σχεση με τις μπαντες η 800 παιζει καμπανα και πλεον εχω full 4g στην αργολιδα με wind.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Αρα ειναι θεμα hardware οχι software αφου περνει την ιδια ρομ με το κανονικο redmi 3s . Απο που το πηρες;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

ηρθε με global stable 7.5.5.0 μετα απο το udpater βρηκε την V7.5.9.0.MALMIDE και μου ελεγε να το αναβαθμισω-εγω ομως κατεβασα απο εδω http://en.miui.com/download-303.html την global developer την περασα μεσα απο τον updater και μετα απο λιγη ωρα ανοιξε κανονικοτατα με τα ελληνικα και miui 8 πλεον.Δεν πειραχτηκε τιποτα σε σχεση με τις μπαντες η 800 παιζει καμπανα και πλεον εχω full 4g στην αργολιδα με wind.

Φαντάζομαι έχεις ξεκλειδώσει και bootloader έτσι?

Αν και κακώς ρωτάω γιατί είναι πλέον το πρώτο που κάνουμε:cry:

Link to comment
Share on other sites

Αρα ειναι θεμα hardware οχι software αφου περνει την ιδια ρομ με το κανονικο redmi 3s . Απο που το πηρες;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

δεν νομιζω οτι παιρνει την ιδια.

Αν κοιταξεις επανω ψηλα στο μενου της σελιδας, η ρομ ειναι για την Global εκδοση της συσκευης. H China εχει αλλη ρομ. Προφανως στην Κινα πουλιεται η Κινεζικη εκδοση κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω οτι παιρνει την ιδια.

Αν κοιταξεις επανω ψηλα στο μενου της σελιδας, η ρομ ειναι για την Global εκδοση της συσκευης. H China εχει αλλη ρομ. Προφανως στην Κινα πουλιεται η Κινεζικη εκδοση κανονικα.

 

Eιναι η ιδια ρομ οσο για αυτο που λες για china-περα απο τις global rom στα xiaomi υπαρχουν και oi china

 

----- προσθήκη μηνύματος 90 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φαντάζομαι έχεις ξεκλειδώσει και bootloader έτσι?

Αν και κακώς ρωτάω γιατί είναι πλέον το πρώτο που κάνουμε:cry:

 

για ποιο λογο να ξεκλειδωσω bootloader?σε official dev ηθελα να παω δεν χρειαζοταν.αυτο χρειαζεται αν θες να πας στην ρομ του ελληνικου φορουμ

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...