Jump to content

Redmi Pro


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαίρεται και από μένα.Μόλις έγινε η παραγγελία από Banggood με κουπόνι σε χρυσό 32gb στα 156€ μετά από το Redmi note 2 και αφού είμαι ευχαριστημένος είπα να δω και το pro, οπότε τώρα αναμονή.....

 

Ποιο ειναι το κουπονι και που τα βρισκεις ;;;

Link to comment
Share on other sites

Η Multi-language Rom&google play store installed που εχει το ιδιο μαγαζι ειναι Global Stable ή ειναι καποια του μαγαζιου που θα εχει προβληματα;

 

Δεν είναι η global, καλύτερα να πάρει την κινέζικη και να βάλει ελληνική μετά ή να περιμένει λίγο καιρό να βγει global (είτε stable, είτε dev με ελληνικά) αν δεν θέλει να ασχοληθεί.

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα ειναι με τον χ20 κ 32μνημη

απο τα πολλα βιντεο που εχω δει,ακομα κ με τον χ25 δεν ειναι κ τοσο γρηγορο,χανει σε αρκετα σημεια απο το 3,opote me ton x20 ακομα χειροτερο θα ειναι

κ τα 32 μνημη ειναι πολυ λιγα,αν καποιος το θελει για δικαρτο,πρακτικα με την 32αρα μνημη δεν μπορει ναχει δυο καρτες θα χρειαστει μια μνημης....

οποτε μαλλον αξιζει αν ειναι για βασικο κινητο το 64αρι με το χ25 ,imop,κι αυτο με μιση καρδια..χαθηκε Χιαομι ρε ενας snapdragon..:p

εντωμεταξυ με την καντεμια που με δερνει,μολις το παραγγειλω εγω,την αλλη μερα θα βγαλει εκδοση με σναπ....

 

 

νομιζω οτι εισαι (λιγακι.........???) υπερβολικος. οσο πιο αργος να ειναι οΧ20 απο τον Χ25, και παλι ειναι υπερβολικα δυνατος για ολες τις χρησεις ενος κινητου. μην τρελλαθουμε κιολας..!!

 

εδω..ακομα και σημερα κυκλοφορουν κινητα 2 ετων (και δεν εννοω τα S5..) τα οποια δεν κολλανε σε τιποτα, θα εχει θεμα ο 10πυρηνος Χ20....????

 

οσο για την χωρητικοτητα, εξαρταται απο τις αναγκες του καθενος. αν θελει χωρο, παιρνει το 64αρι - 128αρι. για αυτο εχει και τοσες εκδοσεις.

 

για μενα το 32αρι -ναι..., το εχω παραγγειλει κι εγω-, θα ειναι υπεραρκετο....!!!! και με 2 σιμ..!!! εδω εχω ακομα 8αρι και κανω δουλεια μου...!!:lol::lol:

Mobile: XIAOMI REDMI PRO
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να καταλαβω αν εχει fast charging ή οχι ? τι πάει να πει F.C capabilities ? Επίσης κανένα νέο για το note υπάρχει ?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μετα απο 20 μερες αναμονης, αποφασισα σημερα να ακυρωσω την παραγγελια απο Banggood, καθως εδω και λιγες μερες ειχα ενημερωθει οτι θα ειχαν παλι παραλαβη εμπορευματος -καθως ηταν out of stock- στις 9 νοεμβριου.

παρ' ολα αυτα σημερα που μιλησα, ακομα δεν γνωριζουν ποτε θα παραλαβουν. ετσι αποφασισα να ακυρωσω την παραγγελια και να ψαχτω σε αλλα καταστηματα.

 

αν γνωριζει καποιος, ποιο μαγαζι, τα εχει σε παρεμφερεις καλες τιμες, οπως το Banggood, η αν παιζει κανα δυνατο εκπτωτικο κουπονι, ας το αναφερει.

Mobile: XIAOMI REDMI PRO
Link to comment
Share on other sites

να εμπιστευτω την αγορα απο aliexpress...???

 

επισης... στο Kimovil στο πρωτο γνωστο μαγαζι (Geekbuying) εχει -λεει..- €190 και οταν πας στο καταστημα, βγαζει €195,10 και αν βαλεις κουπονι παει στα ~€210~...!!!!!

Edited by ennia
Mobile: XIAOMI REDMI PRO
Link to comment
Share on other sites

μετα απο 20 μερες αναμονης, αποφασισα σημερα να ακυρωσω την παραγγελια απο Banggood, καθως εδω και λιγες μερες ειχα ενημερωθει οτι θα ειχαν παλι παραλαβη εμπορευματος -καθως ηταν out of stock- στις 9 νοεμβριου.

παρ' ολα αυτα σημερα που μιλησα, ακομα δεν γνωριζουν ποτε θα παραλαβουν. ετσι αποφασισα να ακυρωσω την παραγγελια και να ψαχτω σε αλλα καταστηματα.

 

αν γνωριζει καποιος, ποιο μαγαζι, τα εχει σε παρεμφερεις καλες τιμες, οπως το Banggood, η αν παιζει κανα δυνατο εκπτωτικο κουπονι, ας το αναφερει.

 

Για αύριο μόνο 11-11 από Geekbuying σε προσφορά 169.99 $ από την 12 το μεσημέρι ώρα Ελλάδος και μετά. Πατάς στο πιο κάτω link

http://promotion.geekbuying.com/promotion/mi_singles_day

http://yoursmiles.org/tsmile/religion/t0807.gif
Link to comment
Share on other sites

να εμπιστευτω την αγορα απο aliexpress...???

 

επισης... στο Kimovil στο πρωτο γνωστο μαγαζι (Geekbuying) εχει -λεει..- €190 και οταν πας στο καταστημα, βγαζει €195,10 και αν βαλεις κουπονι παει στα ~€210~...!!!!!

 

Η διαφορά στην τιμή προκύπτει λόγω διαφορετικού υπολογισμού του συναλλάγματος. Από Aliexpress έχω ψωνίσει πολλές φορές χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα αλλά σίγουρα δεν έχεις την αξιοπιστία ενός επώνυμου καταστήματος.

Link to comment
Share on other sites

Για αύριο μόνο 11-11 από Geekbuying σε προσφορά 169.99 $ από την 12 το μεσημέρι ώρα Ελλάδος και μετά. Πατάς στο πιο κάτω link

http://promotion.geekbuying.com/promotion/mi_singles_day

 

το ειδα αυτο. αλλα το 3/32 το εχουν ηδη σε χαμηλη, στα 159€ στο Banggood...!!

 

το 64αρι αν βγει εκει -σε τετοια τιμη εννοω- θα ειναι λουκουμι...!!!!

Edited by ennia
Mobile: XIAOMI REDMI PRO
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτή την στιγμή λέει 157,94.

 

 

μετα απο 20 μερες αναμονης, αποφασισα σημερα να ακυρωσω την παραγγελια απο Banggood, καθως εδω και λιγες μερες ειχα ενημερωθει οτι θα ειχαν παλι παραλαβη εμπορευματος -καθως ηταν out of stock- στις 9 νοεμβριου.

παρ' ολα αυτα σημερα που μιλησα, ακομα δεν γνωριζουν ποτε θα παραλαβουν. ετσι αποφασισα να ακυρωσω την παραγγελια και να ψαχτω σε αλλα καταστηματα.

 

αν γνωριζει καποιος, ποιο μαγαζι, τα εχει σε παρεμφερεις καλες τιμες, οπως το Banggood, η αν παιζει κανα δυνατο εκπτωτικο κουπονι, ας το αναφερει.

 

Η ακύρωση έγινε αμέσως; Γιατί και εγώ το σκέφτομαι γιατί στην συνομιλία μαζί τους μου είπαν απλά πως σύντομα θα έχουν χωρίς να πουν κάτι συγκεκριμένο.Πια είναι η διαδικασία ακύρωσης; Έχω πληρώσει άμεσα από κάρτα όχι PayPal.

Edited by hotgr
Link to comment
Share on other sites

Για αύριο μόνο 11-11 από Geekbuying σε προσφορά 169.99 $ από την 12 το μεσημέρι ώρα Ελλάδος και μετά. Πατάς στο πιο κάτω link

http://promotion.geekbuying.com/promotion/mi_singles_day

 

Ανθρωπέ μου !!! 12 Το βράδυ ανοίγει και ειναι για 300 κομμάτια, όποιος πρόλαβε :cry:

Δγιαδόσται !!!11! :https://www.thepressproject.gr/
Link to comment
Share on other sites

Όχι απόψε , από αύριο το μεσημέρι στις 12 ισχύει.

Μην ανησυχείς πως δεν θα προλάβεις. Το είχε και στις 7 του μήνα στην ίδια τιμή και έκλεισαν τα 300 την άλλη μέρα !!!

το παρακολουθούσα! :lol:

Εξάλλου αύριο έχει κάμποσα τηλέφωνα με αρκετά κομμάτια. Η πρόβλεψή μου είναι πως δεν θα δοθούν σύντομα :happy:

http://yoursmiles.org/tsmile/religion/t0807.gif
Link to comment
Share on other sites

Για την κάμερα του τι λέει; καλύτερη από redmi Νοτε 4

 

Στάλθηκε από το MI 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς πως δεν θα προλάβεις. Το είχε και στις 7 του μήνα στην ίδια τιμή και έκλεισαν τα 300 την άλλη μέρα !!!

 

Ποια άλλη μέρα ... το θέμα είναι να είσαι τόσο γρήγορος ώστε να πατήσεις το κουμπί στο πρώτο δευτερόλεπτο που θα ανοίξει :lol:

Δγιαδόσται !!!11! :https://www.thepressproject.gr/
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτή την στιγμή λέει 157,94.

 

Η ακύρωση έγινε αμέσως; Γιατί και εγώ το σκέφτομαι γιατί στην συνομιλία μαζί τους μου είπαν απλά πως σύντομα θα έχουν χωρίς να πουν κάτι συγκεκριμένο.Πια είναι η διαδικασία ακύρωσης; Έχω πληρώσει άμεσα από κάρτα όχι PayPal.

 

ευκολη ειναι η διαδικασια ακυρωσης.

 

πας στις παραγγελιες σου, και δεξια εχει ενα κουμπι "APPLY REFUND". εκει γινεται η διαδικασια ακυρωσης.

Mobile: XIAOMI REDMI PRO
Link to comment
Share on other sites

τελικα το παραγγειλα απο Yeso521. με €169,πακετο με θηκη και tempered glass.

 

το πρωι εβαλα την παραγγελια, μεσημερι μου εστειλαν e-mail με φωτο του δεματος και το tracking No..!!!

 

ταχυτατοι και αψογοι, μεχρι στιγμης. στο Miui.gr λενε τα καλυτερα για αυτους..!

Mobile: XIAOMI REDMI PRO
Link to comment
Share on other sites

Εγω παρήγγειλα Τετάρτη βραδυ απο banggood το χρυσο στα 156 ευρω και σημερα μου εστειλαν tracking number. Το παράδοξο όμως είναι οτι το tr. number τελειώνει σε ...... ch. Πρωτη φορα το συναντώ σε παραγγελία κινητου
Link to comment
Share on other sites

αυτοι εκει στο BG ειναι για κλαματα....!!!!

 

 

εχω μιλησει 3-4 φορες στο Chat για την παραγγελια μου -απο 22/10- και δεν ηξεραν αν εχουν στοκ, ή ποτε θα εχουν, ή αν εχουν αλλη εκδοση του κινητου.

 

δυστυχως.., για μενα, κατεβηκαν κατηγορια..!!!

 

με το καλο να παραλαβετε παιδια, και καλοδουλευτο το......εργαλειο μας...!!!!!

Mobile: XIAOMI REDMI PRO
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...