Jump to content

[OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 823
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάντως και τώρα οποίος θέλει το midnight black μπορεί να το πάρει κανονικά. Δεν ξέρω κατά πόσο είναι limited edition τελικά

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και τώρα οποίος θέλει το midnight black μπορεί να το πάρει κανονικά. Δεν ξέρω κατά πόσο είναι limited edition τελικά

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Ίσως περίμεναν πολύ μεγάλη ζήτηση αλλά έπεσαν έξω

Ο πολύς κόσμος έχει αγοράσει το normal 3t και προφανώς από τους καινούργιους πιθανούς αγοραστές δεν επιλέγουν όλοι το σκούρο μαύρο

Εμένα μ αρέσει το space grey περισσότερο πάντως

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πάντως και τώρα οποίος θέλει το midnight black μπορεί να το πάρει κανονικά. Δεν ξέρω κατά πόσο είναι limited edition τελικά

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Limited ήταν η Collete edition. Αυτό μάλλον θα είναι για περισσότερα κομμάτια.

Limited is hype...

Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτομαι και εγώ να αγοράσω ένα. Η έχει πάει στις 10 ημέρες η αναμονή για αποστολή.
مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Ειχα παραγγειλει το χρυσο εχθες το απογευμα για εναν φιλο με priority και το βραδυ πηρα το μαυρο για εμενα με απλη αποστολη.Σημερα το μεσημερι στο chat ζητησα να φυγουνε μαζι αλλα μου ειπαν δεν μπορουν και κατι τετοια. Στις 16.30 ηρθε email πως εφυγαν και τα δυο UPS το πρωτο και DHL το δευτερο
Link to comment
Share on other sites

Στις 16.30 ηρθε email πως εφυγαν και τα δυο UPS το πρωτο και DHL το δευτερο

 

Εγώ έκανα την πληρωμή το πρωί αλλά δεν έχω λάβει κανένα mail. Σε επεξεργασία λεει για την ώρα. Κάπου πήρε το μάτι μου αναχώρηση 29/3 όμως με παράδοση 5/4. Απλή αποστολή έβαλα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα την πληρωμή το πρωί αλλά δεν έχω λάβει κανένα mail. Σε επεξεργασία λεει για την ώρα. Κάπου πήρε το μάτι μου αναχώρηση 29/3 όμως με παράδοση 5/4. Απλή αποστολή έβαλα

 

Το ίδιο ισχύει και για μένα.

Link to comment
Share on other sites

Χθες το πρωί που έκανα την παραγγελία για 3Τ midnight black έλεγε ships immediately.

Ένα 24ωρο μετά δεν έχω καμία ενημέρωση, ούτε κάποιο mail ότι έγινε η αποστολή.

Και στο site δίνει estimated dispatch για σήμερα 29 Μάρτη.

 

Μόλις γίνει η αποστολή, πόσες μέρες κάνει μέχρι να το παραλάβω;

Έχω επιλέξει τη δωρεάν αποστολή.

Link to comment
Share on other sites

Χθες το πρωί που έκανα την παραγγελία για 3Τ midnight black έλεγε ships immediately.

Ένα 24ωρο μετά δεν έχω καμία ενημέρωση, ούτε κάποιο mail ότι έγινε η αποστολή.

Και στο site δίνει estimated dispatch για σήμερα 29 Μάρτη.

 

Μόλις γίνει η αποστολή, πόσες μέρες κάνει μέχρι να το παραλάβω;

Έχω επιλέξει τη δωρεάν αποστολή.

 

Λογικά δεν πρόλαβαν σήμερα και θα το στείλουν αυριο. Απο την αποστολή περιμένεις 5-6 εργάσιμες

Link to comment
Share on other sites

Λογικά δεν πρόλαβαν σήμερα και θα το στείλουν αυριο. Απο την αποστολή περιμένεις 5-6 εργάσιμες

 

Δεν σκεφτόμουν κάτι άλλο; Μόλις ήρθε SMS στο κινητό μου από την DHL.

Εδώ ήταν SZCZECIN - POLAND στις 9:57 σήμερα το πρωί.

Γράφει στο site της DHL ότι εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης είναι η 4η Απριλίου τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν σκεφτόμουν κάτι άλλο; Μόλις ήρθε SMS στο κινητό μου από την DHL.

Εδώ ήταν SZCZECIN - POLAND στις 9:57 σήμερα το πρωί.

Γράφει στο site της DHL ότι εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης είναι η 4η Απριλίου τώρα.

 

Τετάρτη-Πέμπτη παραλαμβάνεις. Η dhl έχει περιθώριο ασφαλείας

Link to comment
Share on other sites

Έκανα την παραγγελία μου αμέσως μόλις άνοιξαν οι παραγγελίες για το Midnight Black (στις 28/3, λίγο μετά τις 2:00), με express shipping.

Η αποστολή έγινε στις 28/3 πρωί-πρωί και παρέλαβα σήμερα (29/3) στις 14:00. Μέχρι να το παραλάβω δεν είχα προλάβει καν να ενημερωθώ για το tracking number!

Άξια για ακόμα μια φορά η Oneplus!!

Link to comment
Share on other sites

Έκανα την παραγγελία μου αμέσως μόλις άνοιξαν οι παραγγελίες για το Midnight Black (στις 28/3, λίγο μετά τις 2:00), με express shipping.

Η αποστολή έγινε στις 28/3 πρωί-πρωί και παρέλαβα σήμερα (29/3) στις 14:00. Μέχρι να το παραλάβω δεν είχα προλάβει καν να ενημερωθώ για το tracking number!

Άξια για ακόμα μια φορά η Oneplus!!

 

καλοριζικο φιλε,ανεβασε καμια φωτο να το δουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Έκανα την παραγγελία μου αμέσως μόλις άνοιξαν οι παραγγελίες για το Midnight Black (στις 28/3, λίγο μετά τις 2:00), με express shipping.

Η αποστολή έγινε στις 28/3 πρωί-πρωί και παρέλαβα σήμερα (29/3) στις 14:00. Μέχρι να το παραλάβω δεν είχα προλάβει καν να ενημερωθώ για το tracking number!

Άξια για ακόμα μια φορά η Oneplus!!

 

Αναμένουμε φωτογραφίες υψηλής αναλύσεως περιμετρικώς :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Θα το παραγγείλω και εγώ μέχρι το βράδυ το 3Τ και έχω 2 ερωτησούλες.

 

Πρώτον το κινητό έρχεται με ζελατίνα στην οθόνη η Tempered glass? Εαν δεν έρχεται με tempered glass πιο προτείνετε για αγορά?

 

Και δεύτερον επειδή διάβασα για απλή αποστολή, μόνο με DHL έρχεται ή υπάρχει και άλλος τρόπος?

 

Σας ευχαριστώ πολύ!!

 

Sent from the future

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Θα το παραγγείλω και εγώ μέχρι το βράδυ το 3Τ και έχω 2 ερωτησούλες.

 

Πρώτον το κινητό έρχεται με ζελατίνα στην οθόνη η Tempered glass? Εαν δεν έρχεται με tempered glass πιο προτείνετε για αγορά?

 

Και δεύτερον επειδή διάβασα για απλή αποστολή, μόνο με DHL έρχεται ή υπάρχει και άλλος τρόπος?

 

Σας ευχαριστώ πολύ!!

 

Sent from the future

Ερχεται με πλαστική ζελατίνα που ειναι η καλύτερη οπως είναι τα πράγματα. Αν δε σου αρέσει η εργοστασιακή, το καλύτερο tempered ειναι το γνήσιο. Δώσε τα 10 ευρω για να σου ερθει σε μια-δυο μέρες. Thank me later

Edited by aproximos
Link to comment
Share on other sites

I'll thank you now and not later!!! :)

 

Και μία τελευταία ερώτηση. Γιατί είναι καλύτερη η ζελατίνα όπως λες από το τζαμάκι??

 

 

Sent from the future

Link to comment
Share on other sites

I'll thank you now and not later!!! :)

 

Και μία τελευταία ερώτηση. Γιατί είναι καλύτερη η ζελατίνα όπως λες από το τζαμάκι??

 

 

Sent from the future

 

Υπάρχουν 2 τζαμάκια γνήσια. Το ένα είναι κανονικό και το άλλο curved. Προσωπικά δεν τα έχω δοκιμάσει αλλά απ'οτι λένε τα παιδιά ειναι τα καλύτερα. Η εργοστασιακή ζελατίνα ειναι καλύτερη απο τις υπόλοιπες του εμπορίου, όχι απο τα τζαμάκια.

Link to comment
Share on other sites

I'll thank you now and not later!!! :)

 

Και μία τελευταία ερώτηση. Γιατί είναι καλύτερη η ζελατίνα όπως λες από το τζαμάκι??

 

 

Sent from the future

 

Προφανως γιατι η ζελατινα καλυπτει το μεγαλυτερο μερος της οθονης σε συγκριση με τα τζαμακια που αφηνουν μεγαλα κενα αριστερα και δεξια λογω curved οθονης. Βεβαια απο την αλλη η ζελατινα δε ξερω κατα ποσο θα προστατεψει την οθονη σε μια πτωση.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Θα το παραγγείλω και εγώ μέχρι το βράδυ το 3Τ και έχω 2 ερωτησούλες.

 

Πρώτον το κινητό έρχεται με ζελατίνα στην οθόνη η Tempered glass? Εαν δεν έρχεται με tempered glass πιο προτείνετε για αγορά?

 

Και δεύτερον επειδή διάβασα για απλή αποστολή, μόνο με DHL έρχεται ή υπάρχει και άλλος τρόπος?

 

Σας ευχαριστώ πολύ!!

 

Sent from the future

Το midnight κλείδωσε. To πρόλαβες?..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...