Jump to content

[OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν το PayPal μπορεί να "τραβήξει" χρήματα απ αυτή την καρτα, τοτε η συναλλαγή θα προχωρήσει...!

Δοκίμασε να κάνεις μια μικρη αγορα (1-2-3 ευρώ) πχ από ebay να βεβαιωθείς...

να σε ρωτησω κατι γιατι ειμαι ασχετος λιγακι με αυτα.PayPal πως μπορω να παρω?δεν εχω αγορασει ποτε απο εξωτερικο.απο που αγοραζω PayPal?σε ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 823
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

να σε ρωτησω κατι γιατι ειμαι ασχετος λιγακι με αυτα.PayPal πως μπορω να παρω?δεν εχω αγορασει ποτε απο εξωτερικο.απο που αγοραζω PayPal?σε ευχαριστω πολυ

Μπες στο paypal.com, κάνε λογαριασμό , δηλαδή δηλώνεις τα στοιχεία σου, και δηλώνεις και την κάρτα σου. Από την στιγμή που την δηλώσεις ακολουθείς τις οδηγίες τους ,κάποια στιγμή , όχι αμέσως , αν όλα είναι σωστά, θα ενεργοποιηθεί ο λογαριασμός σου . Μην φοβάσαι να δηλώσεις την κάρτα σου , είναι εταιρεία αξιόπιστη με εκατομύρια πελάτες . Το καλό με αυτή την υπηρεσία είναι ότι όπου δέχονται πληρωμές με PayPal εσύ αγοράζεις χωρίς ο πωλητής να πάρει τα στοιχεία της κάρτα σου αφού η συναλλαγή γι έτσι μέσω εσένα και του PayPal, δηλαδή τον πωλητή τον πληρώνει το PayPal.

Απλά για να ενεργοποιηθεί θα περάσουν κάποιες μέρες.. δες το καλύτερα στο site

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από προχθές αναφέρεται στο site της oneplus ότι το oneplus 3t θα είναι διαθέσιμο για άμεση αποστολή στην EU και NA.Πρακτικα αυτό τι σημαίνει;ποσο πιο γρήγορα θα έρχεται;έχει κανεις εικόνα;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από προχθές αναφέρεται στο site της oneplus ότι το oneplus 3t θα είναι διαθέσιμο για άμεση αποστολή στην EU και NA.Πρακτικα αυτό τι σημαίνει;ποσο πιο γρήγορα θα έρχεται;έχει κανεις εικόνα;

 

Εγώ με δέκα ευρώ έξτρα, όταν ήταν διαθέσιμο στο Site, το είχα την Τρίτη εργάσιμη ημέρα στην επαρχία.

Πάλι έτσι σαββατοκύριακο ήταν.

Την Τετάρτη το μεσημέρι το είχα.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Καλά νέα γι αυτούς που θέλουν να το παραγγείλουν...

http://www.droid-life.com/2017/01/23/oneplus-immediate-dispatch/

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως όχι αλλά κάνε μία ερώτηση στο support τους, δεν έχεις να χάσεις τίποτα...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση ακόμα.Με τιμολόγιο μπορούμε να το πάρουμε ή όχι;

Αυτή την ερώτηση την κάνα αρκετοί εδώ, επιμένοντας οτι γίνεται - κανένας δεν επανήλθε να μας πει οτι τα καταφερε... (κανε και ένα search within OP threads, "invoice", "τιμολόγιο")

Κατα 99%, ΔΕΝ γίνεται - δεν εχουν "υποδομή" να κόψουν τιμολόγιο με διακριτο ΦΠΑ 24% το οποίο εσύ να μπορείς να χρησιμοποιήσεις.-

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Παραγγειλα σημερα το πρωί το 3Τ 64gb gunmetal μαζι με την flipcover θηκη . Αναγράφει "estimated dispatch date Feb 6, 2017" και delivery 13 February :D
Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το Invoice.

Μπορείτε να επικοινωνήσετε αφού λάβετε το προϊόν με το support τους ώστε να κοπεί στα στοιχεία της επιχείρησης αν δεν είναι ατομική.

Στην ατομική αρκεί να το κόψετε στο όνομα του ιδιοκτήτη.

 

Από εκεί και πέρα κανονικά θελει Αφμ αλλα θα περαστεί σαν εισαγωγή.

Πρέπει να έχεις και στο taxisnet δηλωμένες ενδοκονοτικες συναλλαγές κλπ.

 

Αν θεωρείται πως έρχεται από κίνα (δεν ξέρω τι κάνει ακριβώς η oneplus), ειναι τριτη χώρα οποτε δεν χρειάζεται ανακεφαλαιοτικος πίνακας ή listing.

 

Για να μην μπλέξετε, μπορείτε απλά να το περάσετε σαν λοιπές δαπάνες χωρίς ΦΠΑ.

Ούτε μυφ ούτε τιποτα.

Με αυτό, απλά κερδίζετε μείωση των κερδών της επιχείρησης.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το Invoice.

Μπορείτε να επικοινωνήσετε αφού λάβετε το προϊόν με το support τους ....

Τους χάλασες την όρεξη...

Οσοι ψάχνονται για Τιμολόγιο, είχαν στο μυαλό τους να "αποφύγουν" τον ΦΠΑ, αυτη η λύση δεν λεει και πολλά πράγματα...!

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση πάντως - είσαι ο πρώτος από τους διάφορους που ρώτησαν, που επιστρέφεις με απάντηση.

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να αγορασω το 3τ. Στη φορμα παραγγελιας βλεπω οτι εχει επιλογη για εκπτωτικα κουπονια. Μπορω να βρω καπου 'η δεν κυκλοφορουν;
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να αγορασω το 3τ. Στη φορμα παραγγελιας βλεπω οτι εχει επιλογη για εκπτωτικα κουπονια. Μπορω να βρω καπου 'η δεν κυκλοφορουν;

Συνήθως από την ίδια την εταιρία (απο προηγούμενη αγορά δικού τους προϊόντος)

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Το πακετο μου έφυγε χθες με UPS από Πολωνία (3T και flip cover) . Τώρα βρίσκεται Γερμανία, και θα παραλάβω συμφωνα με την UPS την Τριτη 14 Φλεβάρη.

 

Απλή αποστολή έβαλα. στην +10 ευρώ ερχονται με DHL ;;;;;

Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

Απλή αποστολή έβαλα. στην +10 ευρώ ερχονται με DHL ;;;;;

Ναι ,απλά αεροπορικώς

Και εγώ την flip case πήρα.... Κορυφαία και προστατεύει πολύ καλά από της πτώσεις!

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Το πακετο μου έφυγε χθες με UPS από Πολωνία (3T και flip cover) . Τώρα βρίσκεται Γερμανία, και θα παραλάβω συμφωνα με την UPS την Τριτη 14 Φλεβάρη.

 

Απλή αποστολή έβαλα. στην +10 ευρώ ερχονται με DHL ;;;;;

 

Οχι απαραιτητα.. εμενα μου ηρθε με dhl οδικως χωρις να πληρωσω 10ευρω.. μια εβδομαδα εκανε να ερθει παντως.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά. Η oneplus ανέφερε estimated delivery 13 Φεβρουαρίου, και η UPS 14.

 

Όπως και να χει λογικά μέσα στην επόμενη βδομάδα θα παραλάβω.

 

Ανυπομονώ :D

Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

tracking number δεν δίνει η One plus???

 

Σου στέλνει μήνυμα ή DHL στο κινητό και με λινκ που σου δίνει το βλέπεις που βρίσκεται!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...