Jump to content

Redmi Note 4 (Nikel)


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάνε μια εκκαθάριση της εφαρμογής συγχρονισμός επαφών

 

Στάλθηκε από το pipo u8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Για δωσε αν μπορεις το path

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρυθμίσεις - εφαρμογές εκεί θα το βρεις

 

Στάλθηκε από το HMNOTE1W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

68MB ενημέρωση (9.5.3.0) για το Nikel (MediaTek)... Edited by FireOfHades
Nokia 6110 -> Nokia 6610 -> Panasonic GD92 -> Sam D500 -> SE K750i -> SE G900 -> Sam M8910 Pixon12 -> SE X10 mini pro -> SE Xperia Ray - Sony Xperia SP -> ThL T5s -> CoolPad F2 8675-W00 -> XiaoMi RedMi Note 4 -> Huawei Mate 10 Pro
Link to comment
Share on other sites

o γιος μου ξεχασε το μοτιβο και μετα απο πολλες προσπαθειες πηγα αναγκαστικα σε wipe reset data.

ολα καλα,μπηκαμε απο την αρχη αλλα καποια στιγμη μου βγαζει για Mi λογαριασμο και ζηταει ενα κωδικο.

εγω δεν θυμαμαι να του ειχα ανοιξει mi λογαριασμο,αλλα και ο ιδιος δεν θυμαται κατι.

τι να κανω..?

Link to comment
Share on other sites

Αν είχατε βάλει mi account πρέπει να μπει, δεν υπάρχει τρόπος να το παρακάμψεις, το τηλέφωνο ήταν καινούργιο ή μεταχειρισμένο;

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus (flyme 7.8.6.25beta) μου μέσω Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχω το Redmi Note 4 εδώ και ένα χρόνο όλα καλά μέχρι σήμερα όπου χάθηκάν οι επαφές (από 120 μείνανε μόνο 11) τις έχω αποθηκευμένες σε λογαριασμό Outlook αλλά δεν μπορώ να το προσθέσω για να κάνω συγχρονισμό. Κάποια ιδέα τι φταίει? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Αν αφαίρεσες κάποιο λογαριασμό που έκανες sync τότε έφυγαν μαζί και η επαφές που ήταν αποθηκευμένες στον λογαριασμό αυτόν
Link to comment
Share on other sites

Δεν έκανα αφαίρεση κανενός λογαριασμού, ξαφνικά το έκανε. Μία της εμφάνιζε και μία της έχανε.

 

μπήκες στο λογαριασμό σου από υπολογιστή να δεις αν υπάρχουν εκεί;

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχω το Redmi Note 4 εδώ και ένα χρόνο όλα καλά μέχρι σήμερα όπου χάθηκάν οι επαφές (από 120 μείνανε μόνο 11) τις έχω αποθηκευμένες σε λογαριασμό Outlook αλλά δεν μπορώ να το προσθέσω για να κάνω συγχρονισμό. Κάποια ιδέα τι φταίει? Ευχαριστώ

 

Το τελευταίο διάστημα έχουν πάθει κάτι τα συγκεκριμένα τηλέφωνα ή είναι ιδέα μου; Το λέω γιατί σε ένα forum της Xiaomi (ανεπίσημο) αναφέρουν διάφορα μικροπροβληματάκια.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας παιδιά.Εδω και ένα διάστημα 2 εβδομάδων μου έχει παρουσιαστεί ένα πρόβλημα με το κινητό μου ,xiamo redmi note 4 ,το έχω ένα χρόνο και δούλευε άψογα , ώσπου μια μέρα το έκανα μια επανεκκίνηση και κρασαρε στο boot ,του έκανα hard reset επανήλθαν όλα στα φυσιολογικά τους αλλά από τότε μου το έχει κάνει άλλες τρεις φορές,έχει κρασαρη δλδ στο boot,μπορείτε να μου προτείνετε να κάνω κάτι...σας ευχαριστώ πολύ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας..εδώ και 1 χρόνο χρησιμοποιώ το redmi note 4 και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος,το κινητό πετάει,απλά πριν καμιά εβδομάδα έκανα μια επανεκκίνηση στο κινητό και για πρώτη φορά μου κρασαρε στο boot,δεν έκανε bootloop,απλά μου κρασαρε στο boot και έμεινε εκεί ,του έκανα hard reset και όλα φυσιολογικά,λέω από τότε άτυχη στιγμή,από εκείνη την μέρα μου το έχει κάνει άλλες 3 φορές, μπορείτε να μου προτείνετε κάτι ..... ευχαριστώ πολύ
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα

ειμαι κατοχος του Xiaomi Redmi Note 4 64GB με εκδοση android 7.0 NRD90M και εκδοση MIUI Global 9.5 (9.5.11.0 NCFMIFA).

Προσφατα εψαχνα τους φακελους για να κανω ενα ξεκαθαρισμα και βρηκα εναν φακελο με το ονομα app319183.vinebre . Με λιγο ψαξιμο βρηκα οτι το vinebre ειναι μια μικρη πολη της Ισπανιας :lol: . Ξερει κανεις περι τινος προκειται; Να τον σβησω;

Σας ευχαριστω

Ο Κυριος Προεδρος
Link to comment
Share on other sites

Γραψε μας λιγες πληροφοριες για την εκδοση του android και του MIUI. Μπορεις να τα βρεις στις ρυθμισεις-Σχετικα με το τηλεφωνο.
Ο Κυριος Προεδρος
Link to comment
Share on other sites

έχω το νοτε 4 με μίντιατεκ και προσπαθώ να συνδέσω bluetooth ακουστικά (sony sbh24 και meizu ep51) και δεν τα αναγνωρίζει.εντωμεταξύ,έχω ένα δεκαετίας σχεδόν της μοτορόλα και εκείνο το βλέπει κατευθείαν και συνδέεται.παίζει να έχει θέμα τίποτα με τα καινούρια πρωτόκολλα?γιατί κάτι άλλο δεν μπορώ να σκεφτώ.αν μπορεί κάποιος να εξηγήσει,παρακαλώ τα φώτα σας
KT23
Link to comment
Share on other sites

Πες μας με ποια ρομ είσαι

 

Στάλθηκε από το HM NOTE 1W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Ανέβασε ένα screenshot από το σχετικά με το τηλέφωνο να δούμε ποια ρομ έχεις

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus (flyme 7.8.7.9G) μου μέσω Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, εδώ και λίγο καιρό ευτυχής κάτοχος του κινητού και δυστυχής που έδωσα τα διπλά σχεδόν λεφτά για το σ7 της γυναίκας.

 

το μόνο πραγματικά πρόβλημα που έχω στο κινητό είναι ότι η ένταση του ακουστικού bluetooth ακόμα και στο τέρμα αριστερά της ρύθμισης έντασης ήχου από το κινητό συνεχίζει και είναι υπερβολική. κάτι που με άλλα κινητά με το ίδιο ακουστικό δεν είχα πρόβλημα.

nokia....., nokia N8, nokia 808, lumia 950.
Link to comment
Share on other sites

http://photos.google.com/photo/AF1QipMMamr4pMB0qaoiOqdjtqaQVAoTWF0kCSfm7Yjz

Ανέβασε ένα screenshot από το σχετικά με το τηλέφωνο να δούμε ποια ρομ έχεις

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus (flyme 7.8.7.9G) μου μέσω Tapatalk

KT23
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Θέλω να ρωτήσω οι rom που μπορώ να βάλω στο τηλέφωνο είναι ίδιες με του Note 4X ? Δηλαδή τις κατεβάζω από εδώ ; http://en.miui.com/getrom.php?r=321&m=yes&app=false
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις το snapdragon ναι αυτή η Ρομ είναι.

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus (flyme 7.8.7.9G) μου μέσω Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...