Jump to content

Redmi Note 4 (Nikel)


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ο μονος λογος που το θελω ειναι για την οθονη, σε σχεση με το 4...

 

τωρα για την εκδοση με τα 128 δεν ασχολουμαι καν, η συσκευη ειναι midrange, αν ειναι να παω στα 300 εχω και αλλες επιλογες...οποτε για το 64 ενδιαφερομαι μονο

Σιγουρα. Ενας λογος ακομα που θα προτιμουσα το redmi pro ειναι και η ποιοτητα κατασκευης του εναντι του note 4. Αλλα το συζηταμε και σε λαθος thread νομιζω ολο αυτο.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σιγουρα. Ενας λογος ακομα που θα προτιμουσα το redmi pro ειναι και η ποιοτητα κατασκευης του εναντι του note 4. Αλλα το συζηταμε και σε λαθος thread νομιζω ολο αυτο.

Φίλτατε αναφέρεσαι για το "σασί";;;

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες με ενημέρωση στην 8.0.7.0

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160920/c84cef91c2fda0120d4562b2df6fcba1.jpg

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες με ενημέρωση στην 8.0.7.0

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160920/c84cef91c2fda0120d4562b2df6fcba1.jpg

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

Πως παει το κινητο με την κινεζικη ρομ? Μου ρχεται απο μερα σε μερα ειναι Ελλαδα πλεον :D

Σκεφτομαι να αφησω την stable οπως θα ρθει

Link to comment
Share on other sites

Σφαίρα φίλτατε!!

Εγω που δεν το κατέχω το αγγλικό το άφησα όπως είναι και μάλλον έτσι θα το αφήσω....

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Σφαίρα φίλτατε!!

Εγω που δεν το κατέχω το αγγλικό το άφησα όπως είναι και μάλλον έτσι θα το αφήσω....

 

Τελεια κι εγω βαριεμαι να μπλεκω με αλλαγη ρομ :lol::lol::lol:

Η μπαταρια τερας? :D

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε, το ξέρεις ότι είναι θέμα χρήσης... Εγώ με δύο οχτάωρα στη δουλειά, ενεργο πάντα το 4g το φορτιζω κάθε δεύτερο βράδυ...

 

Εν κατακλείδι θα πρέπει να του τιναξεις τα φώτα για να μην σου βγάλει μέρα!!!!

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε πότε περίπου θα βγει το PRO; :blink:

 

ποτε κανεις δεν ειπε οτι το pro θα κυκλοφορησει..... δεν υπαρχει καμια αναφορα για pro πουθενα και δεν εχει λογο η xiaomi να βγαλει pro για την ωρα. Ο mtk τα καταφερνει πολυ καλα.

With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους,

Νεος στο φορουμ και μολις παρελαβα το rn4... Πραγματικα εχω τελειες εντυπωσεις και μια μονο απορια (προς το παρόν). Πως εγκαθιστω το play store??

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους,

Νεος στο φορουμ και μολις παρελαβα το rn4... Πραγματικα εχω τελειες εντυπωσεις και μια μονο απορια (προς το παρόν). Πως εγκαθιστω το play store??

Ευχαριστω

Καλορίζικο!!

Εδω, http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=438824 ειμαστε οι κάτοχοι... ;)

 

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν νομίζω να βρεθεί temperat class της προκοπής.... Μόλις μου ήρθε το ένα από τα 2 που είχα παραγγείλει και λόγο του 2.5d δεν πιάνει όλη την επιφάνεια... :mad:

 

Και η δε SLIM σιλικόνης;; άλλο χάλι... Κάνει τις απίστευτα όμορφες κουρμπες η συσκευή, με αποτέλεσμα να μην κάθετε καθόλου καλά η θήκη....

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Και η δε SLIM σιλικόνης;; άλλο χάλι... Κάνει τις απίστευτα όμορφες κουρμπες η συσκευή, με αποτέλεσμα να μην κάθετε καθόλου καλά η θήκη....

Για δωσε link να δουμε ποια θηκη ειναι.

Ισχυει οτι η οθονη ειναι gorilla glass 3?

Link to comment
Share on other sites

Για δωσε link να δουμε ποια θηκη ειναι.

Ισχυει οτι η οθονη ειναι gorilla glass 3?

Αυτή, http://m.ebay.com/itm/142098532435?_mwBanner=1&varId=441183611628 πήρα που τα έδινε πακέτο...

 

Για το τι βαθμό είναι ο γκορίλας ρίξε μια ματιά στις προδιαγραφές στον γούγλι ;)

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν νομίζω να βρεθεί temperat class της προκοπής.... Μόλις μου ήρθε το ένα από τα 2 που είχα παραγγείλει και λόγο του 2.5d δεν πιάνει όλη την επιφάνεια... :mad:

 

Και η δε SLIM σιλικόνης;; άλλο χάλι... Κάνει τις απίστευτα όμορφες κουρμπες η συσκευή, με αποτέλεσμα να μην κάθετε καθόλου καλά η θήκη....

 

Για αυτό τι λέτε αξίζει ;

http://nillkin.org/smartphones-accessories/xiaomi-phones-accessories/xiaomi-redmi-note-4-accessories/nillkin-xiaomi-redmi-note-4-h-pro

Link to comment
Share on other sites

Wi-Fi , Data, μικρόφωνο,ακουστικό, ηχείο κ.λπ , όλα αυτά λειτουργούν άψογα?

Όλα κομπλέ!!!!

Ότι πληρώνεις παίρνεις... Λογικά δεν θα έχει καμία σχέση με αυτά των 2€... Αλλά 11,5€ είναι πολλά "Άρη"!!! Νομιζω Στο ebay τα είχα δει κανά 7αρι...

 

Και κάτι για να γελάσετε.... :D Δοκιμάστε να βγάλετε σελφι τη φάτσα σας και δείτε τι γράφει από πάνω... Χαχαχα κάντε και γκριμάτσες... :D

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Αν συμβεί κάτι και δεν έχεις απόδειξη αγοράς κτλ υπάρχει κάποιος τρόπος για service βάση imei?
s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Προσωπική γνώμη... Για πιο λόγο για λίγα ευρώ να πας σε 16αρι;

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!! Παρέλαβα την Τετάρτη την έκδοση 3/64 και προσωπικά έχω πάθει πλάκα, μεγάλη αναβάθμιση από το iPhone 4 και το LG Leon που χρησιμοποιούσα.. Το πήρα με αγγλοκινεζικη Ron και όλα οκ, μοναδικό μου πρόβλημα τα μηνύματα στο viber που έρχονται όταν ανοίξω την εφαρμογή.. Δεν μπόρεσα να βρω λύση, έχει κάποιος να μου προτείνει τίποτα; Όσο για μπαταρία με πολλή χρήση μόλις το φόρτιση δεύτερη φορά...
Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy S - S3 - S4, Galaxy Note 2 - Note 3- Note 4

LG G2 -G3 -G4 -G5 -G6

Oneplus 5

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!! Παρέλαβα την Τετάρτη την έκδοση 3/64 και προσωπικά έχω πάθει πλάκα, μεγάλη αναβάθμιση από το iPhone 4 και το LG Leon που χρησιμοποιούσα.. Το πήρα με αγγλοκινεζικη Ron και όλα οκ, μοναδικό μου πρόβλημα τα μηνύματα στο viber που έρχονται όταν ανοίξω την εφαρμογή.. Δεν μπόρεσα να βρω λύση, έχει κάποιος να μου προτείνει τίποτα; Όσο για μπαταρία με πολλή χρήση μόλις το φόρτιση δεύτερη φορά...

Εντάξει δεν υπάρχει μέτρο σύγκρισης με τα αναφερομενα που γράφεις!!!

ΓΙΑ τις ειδοποιήσεις βρήκες τη λύση βλέπω αν και να ξέρεις ότι για οτιδήποτε θες να ενημερώνεσε θα πρέπει πάντα να δίνεις δικαιώματα στην εφαρμογή (το ίδιο ισχύει και στα περισσότερα αν όχι όλα Huawei)

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...