Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson K750i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

 

Ομολογουμένως πολύ ενδιαφέρον :)

 

αααα..... να μην ξεχάσω....για δείτε μια Ελληνική τιμή εδώ

"Πολιτική ανυπακοή και....Αλληλοβοήθεια"
Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι αυτο το BT-API, NAVIGATION???\

Δεν καταλαβα τιποτα

 

 

To bt tou k750 ypositirisei application. TEsi mporeis na to xeiristis san navigation - kostisei fisika giati ta map sou ta stelnoune via GPRS..

Xreiasese GPS me BT, to sindes me to kinito sou kai taksideueis ;-)

Sotiris
Link to comment
Share on other sites

1106006823002 ERICSSON K750i MMS/Vodafone live! ΜΑΥΡΟ 382,00

Απο τον τιμοκατάλογο για τους εργαζόμενους που είδα με τα ματάκια μου

;)

Καλά, μας κοροϊδεύει η Vodafon; Τιμολογεί τη συσκευή μέχρι και 73€ (ePlus 309€) περισσότερα από άλλες και πιο light branded εκδόσεις στην Ευρώπη;

Δεν είμαστε καλά... :mad:

Όχι ότι θα αγόραζα από Vodafon Shop, Γερμανό και λοιπά φαρμακεία, αλλά λέμε τώρα.

Πάντως ένα είναι σίγουρο: εγώ τουλάχιστον, δεν πρόκειται να δώσω 50€ ή και παραπάνω για να έχω Ελληνικά. Άλλωστε, αν θέλω, με κάποιο τρόπο θα τα βάλω αργότερα.

 

Φίλε Sotto πολύ χαίρομαι με αυτά που γράφεις! :)

Να τα χαίρεσαι το κινητό!

 

;)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

Re paidia osoi apo esas theloun na agorasoun aplws mia sketi siskevi giati den to agorazete apo to ebay. Sto aggliko ebay ginetai tis kakomoiras apo k750i. Ayti istoria me tin SE Hellas exei katantisei ahdia. To k750i kikloforei pantou ektos aptin ellada.
'Greed, for lack of a better word... is good!'
Link to comment
Share on other sites

laeee exoume nea oxi k toso simantika ta klasika mou apadisan telos tou mina

 

Πλαίσιο Computers Α.Ε.Β.Ε.

 

 

Αγαπητέ/η κύριε/α,

Σας ευχαριστούμε για την επικοινωνία σας με το τμήμα κινητής τηλεφωνίας του

Πλαισίου.

Παράλληλα θα ήθελα να σας ενημερώσω σχετικά με την συσκευή Sonyericcson

K750ι.

Το κινητό τηλέφωνο που σας ενδιαφέρει αναμένεται να παραδοθεί σε εμάς τέλος

Ιουνίου.

Προς το παρόν δεν μπορούμε να ενημερώσουμε ούτε για την τιμή αλλά ούτε και

για ακριβή ημερομηνία άφιξης του. Με καθημερινή επίσκεψη στην ιστοσελίδα μας

μπορείτε να ενημερωθείτε για το προϊόν.

Είμαι στην διάθεση σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση.

 

Με εκτίμηση,

Τριανταφύλλου Γεωργία

Τμήμα Κινητής Τηλεφωνίας

Τηλ: 210-2895194&800-11-12345

Fax: 210-2892035

e-mail: gtriantafillou@plaisio.gr

web site: http://www.plaisio.gr

Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια αφελή ερώτηση?

 

Αν το κινητό αναβαθμίζει το firmware μέσω του καλωδίου USB από τον υπολογιστή μας, δεν μπορούμε να του βάλουμε το Ελληνικό Firmware και να έχουμε Ελληνικά στα μενού? :what:

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια αφελή ερώτηση?

 

Αν το κινητό αναβαθμίζει το firmware μέσω του καλωδίου USB από τον υπολογιστή μας, δεν μπορούμε να του βάλουμε το Ελληνικό Firmware και να έχουμε Ελληνικά στα μενού? :what:

 

 

Μμμ... αν η αναβάθμιση γίνεται online μέσω του SonyEricsson Update Server (SEUS) website όπως τώρα για τα K700i/S700 κ.ά., δεν θα μπορείς να αλλάξεις γλώσσα γιατί η εφαρμογή "διαβάζει" το language pack του κινητού και κατεβάζει ίδιο firmware.

 

Αν όμως έχει αλλάξει ο τρόπος αναβάθμισης και απλώς επιλέγεις ένα αρχείο για download (όπως πχ. στα Siemens), ίσως γίνεται να βρεθεί το σωστό αρχείο (αρκεί πάλι να μην ελέγχει ότι η συσκευή είναι στην ίδια γλώσσα πριν την αναβαθμίσει).

 

Κάποιος από τους κατόχους K750i μπορεί να μας πει πώς γίνεται η αναβάθμιση (dowload αρχείου ή online update);

Link to comment
Share on other sites

Μμμ... αν η αναβάθμιση γίνεται online μέσω του SonyEricsson Update Server (SEUS) website όπως τώρα για τα K700i/S700 κ.ά., δεν θα μπορείς να αλλάξεις γλώσσα γιατί η εφαρμογή "διαβάζει" το language pack του κινητού και κατεβάζει ίδιο firmware.

 

Αν όμως έχει αλλάξει ο τρόπος αναβάθμισης και απλώς επιλέγεις ένα αρχείο για download (όπως πχ. στα Siemens), ίσως γίνεται να βρεθεί το σωστό αρχείο (αρκεί πάλι να μην ελέγχει ότι η συσκευή είναι στην ίδια γλώσσα πριν την αναβαθμίσει).

 

Κάποιος από τους κατόχους K750i μπορεί να μας πει πώς γίνεται η αναβάθμιση (dowload αρχείου ή online update);

 

ή εαν πας στο davinciteam.com και απλα διαλεξεις πια αναβαθμηση θελεις μονο με 10 ευρω !!! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Proswpika den mporw na katalabw giati biazomaste toso poly! To sigouro einai oti ta prwta k750 tha theloun anabathmish kai fysika tha einai kai poly akribotera apo ayta pou tha elthoun px 3 mhnes meta. Ean oloi mas den patagame se kafeteria gia ena mhna, shmera tha piname to frappedaki mas me 1.50 ante 2 euro kai oxi ta diplasia kai o opoios katalabe katalabe. Ean aytoi thaloun na mas klepsoun giati emeis na toys kanoume to xatiri? As sygkratisoume kai ligo thn katanalwtikh mania mas. Kai ola ayta ta lew oxi gia na kanw ton eksypno alla giati pisteyew oti kapoia stigmh tha prepei na apoktisoume mia swsth filosofia san katanalwtes giati den einai dynaton oi ligoi na pratoun eis baros twn pollwn.....
Link to comment
Share on other sites

7-9 Ιούν. 2004

 

Δυστηχώς, τεράστια απογοήτευση σήμερα. Αντί αυτής της εβδομάδας που θα το φέρνανε στο πλαίσιο, μου είπαν πως αρχές Ιουλίου φτάνει!!!!!!!!!! Κρίμα.

 

1.Θα είναι vodafone-live για αυτο και αργει...

2.Σωστη η τιμη στα 354ευρω(περιλαμβανομένου φπα)

 

Και οπως είπα κατω απο 410 στο ΠΛ***ΙΟ.

 

Για το on**ay ειναι εγκυρο για μες τη βδομαδα...ψαξτε ομώς τα υποκαταστήματα γιατι η αρχική ποσοτητα ΔΕΝ θα ειναι μεγάλη και δεν θα υπάρχει σε ολα...κοινώς καντε κράτηση...

 

Για το Πλ***ιο θα ξερω σίγουρα αύριο.Τελευταια αναφορα που είχα ειναι για μες τη βδομάδα..

 

Για το Γερμ**ο μετά τις 20 του μηνός...

 

Λοιπον το τηλεφωνο απο τη Vodafone θα κυκλοφορησει στις 10/6/2004. Το εχω προαναφερει στο προηγουμενο thread. Το πλαισιο οταν τους ειχαρωτησει μου ειπαν μεσα Ιουνιου. Πιστευω ότι έτσι λυνω μερικες αποριες.

 

Στον Γερμανό πριν απο λίγο μου είπαν πως τους ενημέρωσαν απο το τμήμα προιόντων της εταιρίας πως το τηλέφωνο θα έρθει τέλος Ιουνίου με αρχές Ιουλίου.

 

Pantos ego pisteuo oti tha einai sta 375 edo stin Ellada!

 

Η τιμή παίζει παγκοσμίως από τα 349 ως 499 ευρώ!!! Τα oneway θα το έχουν κοντά στα 430ευρώ, το πλαίσιο άγνωστο πόσο ακούγεται κοντά στα 410ευρώ και τα vodafone παρόλο που σήμερα που ρώτησα δεν ήξεραν τίποτα όπως ανέφερε κάποιος εδώ τη live έκδοση του στα 354ευρώ!

Το πότε θα το δούμε... το περιμέναμε τη προηγούμενη βδομάδα, το αναβάλλαμε γι' αυτή, μάλλον ούτε τώρα θα το δούμε, πολλά καταστήματα μιλάνε ήδη για τέλη του μηνά, σε πολλές αγορές του εξωτερικού διάβαζα στο esato θα βγει στις 14/6 πάντως...

Πολύ μυστήριο με το κινητό και δε ξέρω γιατί...

 

Μερικά posts από το παρελθόν.

Κάτι σαν το "Σαν σήμερα πριν από ένα χρόνο" !! :w00t:

 

Ηρεμήστε guys and girls.

Ολοι ανυπομονούμε και κάποιοι από εμάς θα το πάρουν αμέσως μόλις κυκλοφορήσει και θα τρέχουν για updates όπως εγώ πέρσυ.

Anyway...χαλαρώστε, και απολάυστε την γλυκιά αναμονή !

Link to comment
Share on other sites

re file to kinhto exei omws mono agglika kai ellhnika!Meta 8a mporeseis na allakseis th glwssa??

Sorry, αλλά δε σε κατάλαβα. Αν έχει Ελληνικά και Αγγλικά, τι άλλη γλώσσα χρειάζεται;

 

;)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...