Jump to content

Πάροχοι Ηλεκτρικής ενέργειας!


odim
 Κοινοποίηση

Ποιά εταιρεία ηλεκτρισμού έχετε και γιατί;  

300 members have voted

  1. 1. Ποιά εταιρεία ηλεκτρισμού έχετε και γιατί;

    • ΔΕΗ
      142
    • PROTERGIA
      27
    • ELPEDISON
      30
    • ΗΡΩΝ
      19
    • WATT+VOLT
      29
    • NRG
      8
    • ΕΛΤΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑ
      2
    • GREEN
      3
    • VOLTERRA
      20
    • VOLTON
      4
    • ΖΕΝΙΘ
      6
    • ΦΥΣΙΚΟ ΑΕΡΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ
      9
    • ΚΕΝ
      1


Recommended Posts

οταν μπηκα στο εντερ,τον οκτωμβριο,πηγα σε γραφειο και ρωτησα αν βαση νομοθεσιας ,μπορει να αλλαξει κατι στις χρεωσεις στο 6μηνο και ..μου λεει για το εντερ ,οτι οι τιμες ισχυουν για 2 χρονια σταθερα οτι και αν αλλαξει, οι τιμες στο συμβολαιο δεν αλλαζουν για 2 χρονια..

επισης να επισημανω,δεν ξερω αν εχει αναφερθει επειδη απουσιαζω αρκετα, οτι το εντερ εχει αλλαξει πλεον ..η χρεωση ειναι πιο ακριβη 0,18 η βατωρα και 3 ευρω παγιο απο 0,10 που ηταν και 2,30 παγιο και η συμβαση απο 2 σε 1 χρονο.

 

εγω τωρα οικογενειακα εχω ενα αλλο θεμα..επειδη η μητερα μου απεβιωσε ,ο αδερφος μου μετακομιζει στο πατρικο.ειχα βαλει το εντερ και στην μητερα μου στο ονομα της.ο αδερφος τωρα που θα παει εκει ,επειδη φιλοξενουνταν στο σπιτι που εμενε(γκομενα) δεν εχει συμβαση ενεργειας στο ονομα του.τωρα που θα παει στο πατρικο μας,εχει την συμβαση της μητερας μου στο εντερ.θα μπορουσε να το αφηνει να τρεχει μεχρι να ληξει και να πληρωνει τους λογαρισαμους.

ομως επειδη  δικαιουται καποια επιδοματα για να εχει δικαιωμα σαυτα πρεπει να παρει το ρολοι στο ονομα του,στο αφμ του για να το δηλωνει στις αρχες που εγκρινουν τα επιδοματα,2 σε αριθμο.ομως επειδη η μητερα μας εχει ηδη το εντερ αν θελει να μεινει δεη και να κανει αλλαγη στο ονομα του ,δεν μπορει να συνεχισει στο εντερ οπως ειναι,αυτο αφορουσε το αφμ της μητερας μου.

πρεπει να κανει αλλαγη ονοματος ιδιοκτησιας και να μπει στο νεο εντερ που ειναι πιο ακριβο και δεν τον συμφερει.ηθελε να να ακυρωσει την συμβαση και να φυγει ατελως χωρις προστιμο γιατι αυτη η συμβαση εφοσον δεν ζει το ατομο που εγινε (μητερα μου) δεν ισψυει πλεον ΛΟΓΙΚΑ.ομως η ακυρωση δεν γινεται,δεν την δεχονται διαδικαστικα,οπως ειναι.τους λεω ,αν η μητερα μου δνε ειχε καποιον αλλον  και το σπιτι ηταν παρατημενο τι θα γινοταν τοτε με το εντερ,ποιος θα το πληρωνε, δεν θα ακυρωνοταν ΛΟΓΙΚΑ?? και μου ειπε να κανουμε μεμο ,αιτημα στην επικοινωνια..τι μπορουμε να κανουμε? ξερει κανεις τι ισχυει με τις συμβασεις σε περιπτωση που ενα ατομο πλεον δεν ζει?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

4 minutes ago, dreamer12 said:

μου λεει

μη δίνετε σημασία στο τι λέει ο σεκιουριτάς ,προϊστάμενος ,υπεύθυνος καθαρίστρια,  διευθυντής , υπάλληλος ,κεντρικά και γωνίες

Ισχύς
νομοθεσία>ειδικών όρων> γενικών όρων

7 minutes ago, dreamer12 said:

ομως επειδη  δικαιουται καποια επιδοματα για να εχει δικαιωμα σαυτα πρεπει να παρει το ρολοι στο ονομα του,στο αφμ του για να το δηλωνει στις αρχες που εγκρινουν τα επιδοματα,

αν εννοείς ΚΟΤ Β, συμφέρει το παλιό enter χωρίς ΚΟΤ απο το να βάλει τώρα ΚΟΤ με νέες τιμές

τιμές προγραμμάτων ρεύματος (το αποθηκεύετε και ανοίγετε αντίγραφο)

Link to comment
Share on other sites

οχι καμμια σχεση,επιδομα θερμανσης και κατι αλλο που δεν θελω να πω.

 

για το εντερ και τις τιμες καμμια απο τις πανω κατηγοριες υπαλληλων.υπευθυνη συνδεσεων-συμβολαιων το ειπε.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dreamer12 said:

για το εντερ και τις τιμες καμμια απο τις πανω κατηγοριες υπαλληλων.υπευθυνη συνδεσεων-συμβολαιων το ειπε.

τότε βάλε και γραφείο μέσα , 6 μήνες είναι η ελάχιστη διάρκεια των προγραμμάτων , μετά είναι στην ευχέρεια του πάροχου το τι θα κάνει

τιμές προγραμμάτων ρεύματος (το αποθηκεύετε και ανοίγετε αντίγραφο)

Link to comment
Share on other sites

Εάν θέλει να κόψει εντελώς το ρεύμα, μπορεί να το κάνει με ληξιαρχική πράξη θανάτου. Εάν θέλει να έχει παροχή, τότε η υπάρχουσα σύμβαση είναι συμφέρουσα.

Για τη διάρκεια του συμβολαίου, είναι όπως τα είπε ο @korakios. Η σύμβαση έχει ισχύ 2 χρόνια, αλλά από τους 6 μήνες μπορεί να αλλάξει, με προηγούμενη προειδοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

το τετράμηνο 20/8/20 - 20/12/20 πλήρωσα σύνολο 242 ευρώ.

το φετινό αντίστοιχο τετράμηνο με ίδιες κιλοβατώρες πλήρωσα 348 ευρώ. να λέω και ευχαριστω;964be8eace64035f7e483a6941833bef.jpg

Στάλθηκε από το SM-G996B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pexths said:

το τετράμηνο 20/8/20 - 20/12/20 πλήρωσα σύνολο 242 ευρώ.

0,146 σου βγήκε χωρίς ΚΟΤ , κρίμα που το άργησες και δεν πρόλαβες το online με τις παλιές τιμές

ο επόμενος διμήνου πιο τσουκτερός , βάλε νυχτερινό

τιμές προγραμμάτων ρεύματος (το αποθηκεύετε και ανοίγετε αντίγραφο)

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω τριφασικό για νυχτερινο

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, pexths said:

δεν έχω τριφασικό για νυχτερινο

δεν έχει ούτε είχε ποτέ σχέση το τριφασικό με το νυχτερινό

τιμές προγραμμάτων ρεύματος (το αποθηκεύετε και ανοίγετε αντίγραφο)

Link to comment
Share on other sites

δεν έχει ούτε είχε ποτέ σχέση το τριφασικό με το νυχτερινό
δηλώνω πανασχετος. μπορείς να δώσεις κάποιες επιπρόσθετες πληροφοριες;
γιατί με συμφέρει να βάλω νυχτερινο;

Στάλθηκε από το SM-G996B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, pexths said:

δηλώνω πανασχετος. μπορείς να δώσεις κάποιες επιπρόσθετες πληροφοριες;
γιατί με συμφέρει να βάλω νυχτερινο;

γιατί έχεις χαμηλότερη κιλοβατώρα τις ώρες νυχτερινού και γλιτώνεις χρέωση μεταφοράς διανομής απο τις ρυθμιζόμενες χρεώσεις και σπάει/μοιράζεται η κλίμακα των ΥΚΩ και στις νυχτερινές οι συγκεκριμένες έχουν χαμηλότερες χρεώσεις

κατέβασε το excel της υπογραφής μου , βάλε τα τετράμηνα κατανάλωσης και σου φείχνει πόσο θα γλύτωνες απο ρυθμιζόμενες με ποσοστό χρήσης 20% σε νυχτερινό (εγώ το πάω 35% άνετα το χειμώνα ειδικά)

για να δεις στη χρέωση κιλοβατώρας κάνεις

κιλοβατ ετήσια που έκαψες επί ( διαφορά κιλοβατώρας ημέρας μείον νύχτας) επί 0,2 (το 20%) , α, το αποτέλεσμα επι 1,06 (για το ΦΠΑ)

Edited by korakios

τιμές προγραμμάτων ρεύματος (το αποθηκεύετε και ανοίγετε αντίγραφο)

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, minast said:

Εάν θέλει να κόψει εντελώς το ρεύμα, μπορεί να το κάνει με ληξιαρχική πράξη θανάτου. Εάν θέλει να έχει παροχή, τότε η υπάρχουσα σύμβαση είναι συμφέρουσα.

 

ναι αλλα με την υπαρχουσα δεν μπορει να παρει τα επιδοματα γιατι ειναι στο ονομα της μητερας μου.τα επιδοματα δεν εχουν σχεση με ενεργεια,απλα το αφμ που δηλωνεται στην ενεργεια εχιε σχεση με τα επιδοματα.οπως το πετρελαιο θερμανσης,το οποιο πλεον δεν πιστωνεται γιατι η μητερα μου δεν ζει,κοπηκε.θελει να το παρει στο ονομα του.αλλα αν το κανει θα πρεπει να η' να πληρωσει το υπολοιπο του συμβολαιου σαν προστιμο και να φυγει,που δεν τον συμφερει η΄να παει στο νεο εντερ που πλαι δεν τον συμφερει γιατι ειναι ακριβο πλεον.

ψαχνουμε αλλη λυση,αν υπαρχει..εκτος αν το μεμο στην δεη να μας αφησουν ελευθερους χωρις προστιμο δουλεψει.

το αλλο που λες να κοψει το ρευμα,γιατι το ειπες? ακυρωνει το συμβολαιο του εντερ? αν το ξανανοιξει δεν θα ισχυει παλι το εντερ?

Link to comment
Share on other sites

πάντως εμάς τώρα εκδόθηκε λογαριασμός 297 ευρώ από 15 Οκτωβρίου μέχρι 15 Νοεμβρίου ακούγεται πολύ αλλά και άλλους μήνες πριν την ενεργειακή κρίση ερχόταν τόσο. πιστεύω ότι δεν μας ήρθε ταμπλας γιατί δίνω μηνιαίως την μέτρηση εγώ οπότε ο εκκαθαριστικος είναι όντως μηνιαίος όχι τα "υπολείμματα" του 4μηνου που έρχεται χαμηλός έναντι 3 μήνες και στον εκκαθαριστικο έρχεται ένα τρελό πόσο

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, dreamer12 said:

ναι αλλα με την υπαρχουσα δεν μπορει να παρει τα επιδοματα γιατι ειναι στο ονομα της μητερας μου.τα επιδοματα δεν εχουν σχεση με ενεργεια,απλα το αφμ που δηλωνεται στην ενεργεια εχιε σχεση με τα επιδοματα.οπως το πετρελαιο θερμανσης,το οποιο πλεον δεν πιστωνεται γιατι η μητερα μου δεν ζει,κοπηκε.θελει να το παρει στο ονομα του.αλλα αν το κανει θα πρεπει να η' να πληρωσει το υπολοιπο του συμβολαιου σαν προστιμο και να φυγει,που δεν τον συμφερει η΄να παει στο νεο εντερ που πλαι δεν τον συμφερει γιατι ειναι ακριβο πλεον.

ψαχνουμε αλλη λυση,αν υπαρχει..εκτος αν το μεμο στην δεη να μας αφησουν ελευθερους χωρις προστιμο δουλεψει.

το αλλο που λες να κοψει το ρευμα,γιατι το ειπες? ακυρωνει το συμβολαιο του εντερ? αν το ξανανοιξει δεν θα ισχυει παλι το εντερ?

Το κόψιμο το ανέφερα ως εναλλακτική επειδή δεν είχες κάνει σαφές ποια είναι η επιδίωξή του. Εσύ το έχεις στο μυαλό σου, αλλά από την περιγραφή σου δεν ήταν προφανές🙂

Οποιαδήποτε αλλαγή προκύπτει λόγω θανάτου δεν επισύρει πρόστιμο. Απλά δεν είναι υποχρεωμένοι να διατηρήσουν το ίδιο πρόγραμμα, με τους παλιούς όρους. Νομίζω προς αυτή την κατεύθυνση θα πρέπει να πιέσετε, ώστε να γίνει απλά αλλαγή ονόματος, εάν είναι εφικτό.

Link to comment
Share on other sites

403 ημέρα και 121 νύχτα με παλιό online στα 70€
Αυτό το μήνα έδωσα 742 μέρα και 196 νύχτα. Το υπολόγισα περίπου στα 140€ με 0.14 τη κιλοβατώρα με όλα μέσα.. Πολύ καλά θα έλεγα..

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά από ρήτρα και ένας γνωστός μου έχουμε καεί. Και οι 2 μας στην Πρωτεργεια Οικιακό MVP. Στην δική μου περίπτωση +100 ευρώ ρήτρα για 1000 KWh και ο φίλος σε μηνιαίο λογαριασμό που πλήρωνε 60 ευρώ τώρα του ήρθε 140 ευρώ.
Ευτυχώς πρόλαβα και πήγα στο Enter+ της ΔΕΗ και βλέπουμε για αργότερα.
Εννοείται μακρυά από προγράμματα με ρήτρα.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

http://briefcase.pathfinder.gr/download/534985
Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω το πρόγραμμα του ηρωνα 24/7 gold η κάπως έτσι με ρήτρα βέβαια αλλά 0.065 μέρα νύχτα και πάγιο νομίζω 2.5 ευρώ!
Τι σημασία έχει η κιλοβατώρα αν έχεις ρήτρα; και μισό λεπτό του ευρώ να έχεις τιμή κιλοβατώρας αν σου βάζει το μήνα 150€ ρήτρα, κλαφτα Χαράλαμπε

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, ilka71 said:

εγώ έχω το πρόγραμμα του ηρωνα 24/7 gold η κάπως έτσι με ρήτρα βέβαια αλλά 0.065 μέρα νύχτα και πάγιο νομίζω 2.5 ευρώ!

την τελική να κοιτάς

ανέβασε αν θες λογαριασμό πρόσφατο χωρίς να φαίνονται προσωπικά στοιχεία

τιμές προγραμμάτων ρεύματος (το αποθηκεύετε και ανοίγετε αντίγραφο)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά...

Ξέρω ότι έχει απαντηθεί το ερώτημα μου αλλά με τις τόσες πολλές διαφορετικές περιπτώσεις και καταγγελίες κλπ κλπ. θα ήθελα μια ανακεφαλαιωση με τα βήματα για αλλαγή από εναλλακτικό παροχο στη ΔΕΗ online (Δεν ήμουν πριν στη ΔΕΗ οπότε δεν υπάρχει ebill ούτε κωδικός εταίρου). 

 

Επίσης έχει βάλει κάποιος και φυσικό αέριο στη ΔΕΗ;;; υπάρχει κάποια επιπλέον έκπτωση;; 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, thansof_7 said:

Επίσης έχει βάλει κάποιος και φυσικό αέριο στη ΔΕΗ;;; υπάρχει κάποια επιπλέον έκπτωση;; 

δεν έχει

32 minutes ago, thansof_7 said:

τα βήματα για αλλαγή από εναλλακτικό παροχο στη ΔΕΗ online

ηλεκτρονικά θα αργήσει , πας κατάστημα για enter/enter+ ή υπογράφεις Γ1 και μετά απο 2 μέρες παίρνεις τηλ για κωδικό εταίρου και ενεργοποιείς το online , στο μεσοδιάστημα τιμολογείσαι με Γ1

τιμές προγραμμάτων ρεύματος (το αποθηκεύετε και ανοίγετε αντίγραφο)

Link to comment
Share on other sites

On 29/12/2021 at 9:05 ΜΜ, minast said:

Το κόψιμο το ανέφερα ως εναλλακτική επειδή δεν είχες κάνει σαφές ποια είναι η επιδίωξή του. Εσύ το έχεις στο μυαλό σου, αλλά από την περιγραφή σου δεν ήταν προφανές🙂

Οποιαδήποτε αλλαγή προκύπτει λόγω θανάτου δεν επισύρει πρόστιμο. Απλά δεν είναι υποχρεωμένοι να διατηρήσουν το ίδιο πρόγραμμα, με τους παλιούς όρους. Νομίζω προς αυτή την κατεύθυνση θα πρέπει να πιέσετε, ώστε να γίνει απλά αλλαγή ονόματος, εάν είναι εφικτό.

στο αρχικο ποστ μου πανω-πανω στην σελιδα το ανελυσα.

αλλαγη ονοματος με το ηδη υπαρχον προγραμμα δεν ειναι εφικτο,δεν το δεχονται. εφοσον εχει βγει νεο προγραμμα εντερ με αλλες χρεωσεις,τοτε με την αλλαγη ονοματος ειναι υποχρεωμενος να μπει σαυτο η' το ονλαιν η' το Γ1.στο παλιο δεν μπορει να μεινει .κριμα γιατι το εντερ που εχει τωρα ,το παλιο εχει καλες χρεωσεις χωρις ρητρα.

ο μονος τροπος για να μην παει σε καποιο νεο προγραμμα δεη ειναι να αιτηθουμε να ακυρωθει το υπαρχον συμβολαιο χωρις προστιμο οπως ειπατε λογω απωλειας του κατοχου και να κοπει το ρευμα και μετα να αποφασισει που θα παει.

εχει αλλαξει κατι στους παροχους εσεις που τα παρακολουθειτε? υπαρχουν αλλες εταιρειες πλεον που να μην χρεωνουν ρητρα η' παλι η δεη ειναι η μονη? με εντερ ,ονλαιν ειναι παλι η πιο συμφερουσα αυτην την στιγμη?

Link to comment
Share on other sites

On 7/9/2021 at 3:12 ΜΜ, firekostas said:

Μου ήρθε σήμερα προσφορά της NRG για επαγγελματικό Γ21 με τιμή kWh 0.0698 , 23 ευρώ πάγιο, δώρο κάρτα 25 ευρώ για Shell και όλα αυτά ΧΩΡΙΣ οποιαδήποτε ρήτρα.Ζήτησα από τον πωλητή έγγραφη προσφορά παρά τις διαβεβαιώσεις του.Ουσιαστικά μου γίνει το Electricity 4Business1 απλά χωρίς ρήτρες αλλά με ετήσια δέσμευση.Αν είναι όπως τα λέει δεν βλέπω το λόγο να μη πάω.

Καλημέρα και από εμένα και χρόνια πολλά σε όλο τον κόσμο με υγεία.Παραθέτω το αρχικό πόστ που είχα κάνει στις 7 Σεπτεμβρίου για Γ21 επαγγελματικό.Έλεγα τότε λοιπόν ότι μου έδιναν το παλιό πρόγραμμα με όλα αυτά που αναφέρω και το προχώρησα μέσα σε μια μέρα.Αποδείχθηκε λοιπόν ότι είχα 1000% δίκιο όπως θα δείτε και στον λογαριασμό αφού έχω σταθερή τιμή kWh 0.069 και δίνω απλά 23 ευρώ τον μήνα για το NRG fixed που καταργεί τις ρήτρες.Μιλάμε για επιχείρηση με 3500 kWh τον μήνα κατανάλωση οπότε καταλαβαίνετε για τι κέρδος μιλάμε.Είναι να σε θέλει κιόλας κάποιες φορές γιατί πραγματικά η προσφορά ήρθε ουρανοκατέβατη.Το γνωρίζω ότι κατά πάσα πιθανότητα θα μου πουν ότι πρέπει να αλλάξω μετά το 6μηνο αλλά ας ελπίσουμε να μη το πάρουν χαμπάρι.Και να το πάρουν γλίτωσα τόσα λεφτά αυτό το 6μηνο που πραγματικά δεν θα με ενοχλήσει και τόσο.

Να πω και ένα ευχαριστώ στον φίλο @korakios για τις συμβουλές του αφού πρόλαβα το παλιό ΔΕΗ online για 2ετια και είμαι κομπλέ και εκεί.IMG_20211231_114308.thumb.jpg.77849190877736942c59db3219736ed1.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, firekostas said:

πρόλαβα το παλιό ΔΕΗ online για 2ετια και είμαι κομπλέ και εκεί.

βάσει νόμου στους 6 μήνες ο πάροχος μπορεί να κάνει αλλαγές (και να φύγεις αζημίως φυσικά)

7 ώρες πριν, firekostas said:

όπως θα δείτε και στον λογαριασμό αφού έχω σταθερή τιμή kWh 0.069 και δίνω απλά 23 ευρώ τον μήνα για το NRG fixed που καταργεί τις ρήτρες

το οποίο συμπτωματικά είναι ακριβώς αυτό που έγραψα πάνω , δες την ειδοποίηση που λέει οτι καταργείται το fixed

τουλάχιστον καβαντζώθηκες το δύσκολο 6μηνο ανατιμήσεων

9 ώρες πριν, dreamer12 said:

υπαρχουν αλλες εταιρειες πλεον που να μην χρεωνουν ρητρα η' παλι η δεη ειναι η μονη? με εντερ ,ονλαιν ειναι παλι η πιο συμφερουσα αυτην την στιγμη?

πάντα δε χρεώνανε οι εναλλακτικοί ρήτρες αφού υπήρχαν προγράμματα χωρίς ρήτρα και αντίστοιχα η ΔΕΗ στο Γ1 χρεώνει ρήτρα , εξαρτάται το πρόγραμμα δηλαδή και όχι τον πάροχο

προς το παρών με τις ανατιμήσεις η ΔΕΗ είναι καλύτερη

σε σχέση με κυμαινόμενο και επιδοτήσεις εξαρτάται την κατανάλωση (<300kw/μήνα) και αν φυσικά ισχύσουν τα ίδια και με τι κριτήρια αν βάλουν , απο το νέο έτος και πως θα εξελιχθεί η χοντρική

τιμές προγραμμάτων ρεύματος (το αποθηκεύετε και ανοίγετε αντίγραφο)

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε καινούριος λογαριασμός της ΔΕΗ στο σπίτι των γονιών μου και σε κάποιο σημείο αναγράφεται ότι υπάρχει συνολική έκπτωση - € 159,47 (με σημείωση: η συνολική έκπτωση στο λογαριασμό περιλαμβάνει τις επιδοτήσεις από το κράτος και τις εκπτώσεις από τη ΔΕΗ), το οποίο όμως ποσό δεν φαίνεται στην ανάλυση του λογαρισμού αν αφαιρείται από το συνολικό ποσό ή όχι.

Έχει λάβει κάποιος εδώ μέσα λογαριασμό με παρόμοια έκπτωση να μου πει αν το καθαρό ποσό που πρέπει να πληρωθεί είναι αυτό που αναγράφεται μείον τα € 159,47, ή έχουν ήδη υπολογιστεί και απλά δεν αναφέρουν στην ανάλυση;

Προσπάθησα να επικοινωνήσω με την εξυπηρέτηση πελατών της ΔΕΗ, αλλά πέφτει η γραμμή.

Ευχαριστώ.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...