Jump to content

Sony PSP


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει κανένας emulator του Nintendo DS στο PSP?

http://exophase.com/psp/ds-emulation-on-psp-1676.htm

 

Ναι υπάρχει τον εχω δοκιμάσει αλλά δεν λέει πολλά πραγματα κολάει και τα περισσότερα παιχνίδια δεν παίζουν απο κει και πέρα δοκιμασέ το και κάνε update αν τον έχουν βελτιώσει!

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Παίδες βοήθειιαααα!Προσπαθώ να χακάρω το psp fat με firmware 3.93 και στο στάδιο που βάζω την πανδόρα και πρέπει να ανοίξει το psp,ανάβει κανονικά το πράσινο λαμπάκι αλλά η οθόνη μαύρη!Τι πρέπει να κάνω!?:cry:

Ξέρει κανείς τίποτα???

%$@#@#%^:worry:&*@#$%^&*
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ένας φίλος μου έχει hackάρει το psp του και κατεβάζει games τα οποία βάζει στο memory stick του.Τα παιχνίδια είναι της μορφης iso ή cso.Τα cso όμως δε τα παίζει...Μήπως πρέπει να δημιουργήσει και να μετονομάσει κάποιο φάκελο?plz help γιατι είναι πάνω από 100 τα παιχνίδια.....:(
Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τίποτα???

 

Εισαι σιγουρος οτι η Πανδωρα σου ειναι οκ;;; και η μπαταρια και η καρτα;;;

κανεις ολα τα βηματα σωστα;;;

 

κανονικα θα επρεπε να ξεκινα η λειτουργια της και να περνουσες CF...

δεν νομιζω να εχεις την μητρικη που δεν εχει σπασει ακομα διοτι απο λες εχεις το πρωτο το χοντρο

 

Οσο αφορα εσενα φιλε που ρωτας για τα αρχεια .cso μπαινουν στον ιδιο φακελο με τα αρχεια .ISO

Αν δεν παιζουν καποιο λαθος θα εκανε οπως τα συμπιεζε ή τα ριπαρε

ή δεν εχει κανει σωστα τις ρυθμισεις στο menu m33 πατα select και δωσε στο UMD ISO MODE SONY NP9660 ή M33 DRIVER

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

Εισαι σιγουρος οτι η Πανδωρα σου ειναι οκ;;; και η μπαταρια και η καρτα;;;

κανεις ολα τα βηματα σωστα;;;

 

κανονικα θα επρεπε να ξεκινα η λειτουργια της και να περνουσες CF...

δεν νομιζω να εχεις την μητρικη που δεν εχει σπασει ακομα διοτι απο λες εχεις το πρωτο το χοντρο

 

Οσο αφορα εσενα φιλε που ρωτας για τα αρχεια .cso μπαινουν στον ιδιο φακελο με τα αρχεια .ISO

Αν δεν παιζουν καποιο λαθος θα εκανε οπως τα συμπιεζε ή τα ριπαρε

ή δεν εχει κανει σωστα τις ρυθμισεις στο menu m33 πατα select και δωσε στο UMD ISO MODE SONY NP9660 ή M33 DRIVER

H μπαταρία μου είναι οκ 100%,για την πανδόρα αφού πάει να ξεκινήσει το psp πιστεύω πως είναι καλή,η κάρτα μνήμης είναι για παιχνίδια (magic gate) αγορασμένη από e-shop!Τα βήματα σωστά τα κάνω!Από π είσαι?

%$@#@#%^:worry:&*@#$%^&*
Link to comment
Share on other sites

Εισαι σιγουρος οτι η Πανδωρα σου ειναι οκ;;; και η μπαταρια και η καρτα;;;

κανεις ολα τα βηματα σωστα;;;

 

κανονικα θα επρεπε να ξεκινα η λειτουργια της και να περνουσες CF...

δεν νομιζω να εχεις την μητρικη που δεν εχει σπασει ακομα διοτι απο λες εχεις το πρωτο το χοντρο

 

Οσο αφορα εσενα φιλε που ρωτας για τα αρχεια .cso μπαινουν στον ιδιο φακελο με τα αρχεια .ISO

Αν δεν παιζουν καποιο λαθος θα εκανε οπως τα συμπιεζε ή τα ριπαρε

ή δεν εχει κανει σωστα τις ρυθμισεις στο menu m33 πατα select και δωσε στο UMD ISO MODE SONY NP9660 ή M33 DRIVER

και πάλι δε τα παίζει τα cso...:(

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω το tekken dark ressurection.γινεται να παιξω στο internet??αν ναι τοτε τι πρεπει να κανω?αλλιως υπαρχει καποιο παιχνιδι που να μπορω?
Link to comment
Share on other sites

molis pira to psp to3000 kai diavasa edw oti akoma den to exoun spasei gia na katevazoume games..gmt

 

ante spasteto re paidia!!

 

Τι ακριβώς είχε μέσα το κουτί ?Μόνο την κονσόλα,μπαταρία και φορτιστή?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες!μια ερωτηση μιας και το gamestorrents απο οτι καταλαβα "εκλεισε" απο που κατεβαζουμε τωρα?
min kaneis tpt ayrio otan mporeis na to kaneis me8ayrio
Link to comment
Share on other sites

ε, απο θείους στην Αμερική άλλο τίποτε.

ξέρεις για ένα πειρατικό που είναι και bay?

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

ε, απο θείους στην Αμερική άλλο τίποτε.

ξέρεις για ένα πειρατικό που είναι και bay?

 

χαχα!απλα ηταν πολυ καλο οπως ηταν σχεδιασμενο το gamestor...

min kaneis tpt ayrio otan mporeis na to kaneis me8ayrio
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τίποτα???

 

Μαλλον δεν εχεις κάνει σωστά την Magic Memory Stick! δές εδώ για να την φτιάξεις με 1 κλικ και μετά βαλτη στο PSP, και ενω κρατάς πατημένο το L-trigger βάλε την πανδώρα..συνεχισε να πατάς για 3-4" το L-trigger και θα σου ανοιξει το μενου..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,σήμερα αγόρασα παλι ενα ΠΣΠακι για την κοπελα μου..ειναι το παλιο PINK 1003 2.81 firmw,το πρόβλημα όμως είναι οτι δεν έχω την Πανδώρα...μπορεί κάποιος να βοη8ισει να το φτιαξουμε?Μενω Κερατσίνι..ευχαριστώ εκ τον προτέρων.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,σήμερα αγόρασα παλι ενα ΠΣΠακι για την κοπελα μου..ειναι το παλιο PINK 1003 2.81 firmw,το πρόβλημα όμως είναι οτι δεν έχω την Πανδώρα...μπορεί κάποιος να βοη8ισει να το φτιαξουμε?Μενω Κερατσίνι..ευχαριστώ εκ τον προτέρων.

 

αν δεν κάνω λάθος το 2.81 firmware γίνεται να παίζει τα πάντα και χωρίς pandora. Μέχρι να το επιβεβαιώσει και κάποιος άλλος προσοχή μην κάνεις αναβάθμιση στο firmware φίλε μου

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

αν δεν κάνω λάθος το 2.81 firmware γίνεται να παίζει τα πάντα και χωρίς pandora. Μέχρι να το επιβεβαιώσει και κάποιος άλλος προσοχή μην κάνεις αναβάθμιση στο firmware φίλε μου

 

αν θελεις κανονιζουμε και σου περναω εγω πανδωρα. μενω νικαια κοντα στην πλατεια χαλκηδωνας

 

περιμενω πμ σου

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εγώ που έχω την psp 2004 τι χρειάζομαι να την φτιάξω κι εγώ ... κανονικά μένω πετρούπολη αλλα είμαι τώρα γερμανία, πανδώρα άκουσα πως μπορώ να κάνω κι την δικη μου μπαταρία . αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει με κάνα tut
Η Samsung έχει Πελάτες, Η Apple έχει οπαδούς !!!
Link to comment
Share on other sites

παιδιά εγώ που έχω την psp 2004 τι χρειάζομαι να την φτιάξω κι εγώ ... κανονικά μένω πετρούπολη αλλα είμαι τώρα γερμανία, πανδώρα άκουσα πως μπορώ να κάνω κι την δικη μου μπαταρία . αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει με κάνα tut

Χρειαζεσαι και ένα ήδη custom psp.

paidia pira to neo psp 3004 epeidh eimai neos sto 8ema psp mporhte na mou phte pws mporw na valw spasmena paixnidia kai genika diafora alla kolpakia??

Δεν μπορείς (ακόμα!).

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Πήρα και εγώ το PSP 3004, κατέβασα από το "μαγαζί" της Sony στο PS3 παιχνίδια (όπως Theme Hospital) και στο PS3 τα παίζω κανονικά, παρότι όμως λένε πως είναι συμβατά και με PSP τα κάνω copy στο PSP αλλά τα βλέπει ως "σπασμένα αρχεία". Καμιά ιδέα ;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sony Brings Color to PSP

 

http://www.mobilewhack.com/wp-content/images/2009/01/psp_carnival_colors_japan.jpg

While we are still mad with Sony for not considering the PSP Phone idea which it’s sister company, Sony Ericsson, has proposed, we have to say we like the new PSP that come in those “Carnival Colors”. The new PSP versions will arrive on March 5 in Japan and the price for a colored unit is about $223. And there’s a 2200mAh battery inside of these babies so go ahead, save some money for the new PSP. I’ll have a yellow one thank you very much. Now if only Sony would reconsider the PSP Phone thing…

 

http://www.mobilewhack.com/sony-brings-color-to-psp/

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Sony Brings Color to PSP

 

http://www.mobilewhack.com/wp-content/images/2009/01/psp_carnival_colors_japan.jpg

While we are still mad with Sony for not considering the PSP Phone idea which it’s sister company, Sony Ericsson, has proposed, we have to say we like the new PSP that come in those “Carnival Colors”. The new PSP versions will arrive on March 5 in Japan and the price for a colored unit is about $223. And there’s a 2200mAh battery inside of these babies so go ahead, save some money for the new PSP. I’ll have a yellow one thank you very much. Now if only Sony would reconsider the PSP Phone thing…

 

http://www.mobilewhack.com/sony-brings-color-to-psp/

 

 

δεν ειναι γνωστο ακομα, αν αυτα τα χρωματα θα ερθουν και στην ευρωπη.

http://www.xperiagamer.com/images/Android_Menu_Icons.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...