Jump to content

Vernee Apollo Lite


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 καλα τα παμε!οταν το βαλα στο καλαθι το πηγε 212 και μολις εφτασε paypal 99.99 βεβαια ημουν απο πανω και περιμενα!

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

θηκη σιλικονης δεν υπαρχει τιποτα?ποια χρησιμοποιειται?

 

Έτσι είναι το κόλπο, ε; Μην το πείτε σε άλλους, να το πάρουμε μόνο Έλληνες. :p Το κινητό είναι υπερτούμπανο στα $100. Το καλό είναι, πως όσο το μοντέλο "παλιώνει" (για τα δεδομένα της Κίνας), θα υπάρχουν όλο και περισσότερες παρόμοιες προσφορές.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 613
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλά πάει το τρολάρισμα σύννεφο. Αφού σήμερα το βράδυ είναι η προσφορά...

Sony Xperia Z Ultra

Cubot X17 3/32

Lenovo A588t

Vernee Apollo Lite 4/32

Xiaomi Redmi Note 5 4/64

Link to comment
Share on other sites

Καλά πάει το τρολάρισμα σύννεφο. Αφού σήμερα το βράδυ είναι η προσφορά...

 

καλο κι αυτο σημερα το πρωι ηταν!

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Ημουν και εγω ετοιμος να βαλω παραγγελια και με πεταξε πισω με τη παλια τιμη.

Σας αφηνει να κανετε checkout με paypal κατευθειαν?

Link to comment
Share on other sites

Καλά πάει το τρολάρισμα σύννεφο. Αφού σήμερα το βράδυ είναι η προσφορά...

 

Easy to check the time :lol: google: UTC time now or UTC to Athens

~~ Oneplus 5T ~~

ex owned: Xiaomi Mi Mix 2, Letv x800- US Version, Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Xiaomi Redmi Note 2, Elephone P6000, CooldPad 7320

Link to comment
Share on other sites

Καλά πάει το τρολάρισμα σύννεφο. Αφού σήμερα το βράδυ είναι η προσφορά...

 

Μήπως εσύ τρολλάρεις; :wacko: Όταν λέει 9:00 UTC, είναι ώρα Αγγλίας και στο Ελλαδιστάν είναι 11.

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι φαινεται,οτι βγαλανε χθες ηταν.

Σημερα δε μπηκε ουτε στιγμη στα 99$.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου το εβγαλε στο cart για ενα δεύτερο στα 99$ αλλά πατωντας για paypal δεν προλαβα..
Sent From my Awesome K20 Pro 8/128 Deep in Space .....
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου το εβγαλε στο cart για ενα δεύτερο στα 99$ αλλά πατωντας για paypal δεν προλαβα..

 

Ειχα πεθανει στο F5 και δε μου βγαλε τιποτα.

Χθες μου το εβγαλε κανονικα και εαν το συνεχιζα στο paypal οπως κανανε τα παιδια,αρκετα πιθανο να το προλαβαινα.

Μαλλον θα τσιμπησε κανεις και τα 20 μαζι.

Απο το igogo εχει δει κανεις?

Λεει οτι ειναι 10 ωρα ελλαδας στο site της προσφορας αλλα στο igogo λεει 10 το πρωι και νομιζω δε διεκρινιζει ζωνη.

Παντως 10 το πρωι ωρα Ελλαδας ,χθες που δοκιμασα δε το βγαλε.

Link to comment
Share on other sites

Πάνω στην βιασύνη μου να πατήσω το paypal προχώρησε και ευτυχώς μου έβγαλε ότι η κάρτα μου έληξε ! Ενώ το gearbest μου έστειλε και αριθμό παραγγελίας στα 217$ !!

Αν η κάρτα μου δεν είχε λήξει τι κάνουμε για να ακυρώσουμε την πληρωμή?

Link to comment
Share on other sites

Μόνο 1 μέρα ήταν η προσφορά; τελικά τι ώρα παίζει;

 

Στάλθηκε από το ZTE A2017G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα δουν ομαδικά ακυρώσεις παραγγελίας...

Εγώ το έφτασα σε PayPal και ακύρωσα.

Πουθενά το 99$

Link to comment
Share on other sites

Πάνω στην βιασύνη μου να πατήσω το paypal προχώρησε και ευτυχώς μου έβγαλε ότι η κάρτα μου έληξε ! Ενώ το gearbest μου έστειλε και αριθμό παραγγελίας στα 217$ !!

Αν η κάρτα μου δεν είχε λήξει τι κάνουμε για να ακυρώσουμε την πληρωμή?

Μπες στο gearbest στις παραγγελίες σου κάπου έχει την "αναμονή πληρωμής" εκεί εχει και το cancel της παραγγελίας απο οτι θυμάμαι..

Sent From my Awesome K20 Pro 8/128 Deep in Space .....
Link to comment
Share on other sites

χτες το πηρα 99.99 σημερα εχω αριθμο αποστολης...πως το παθε το gearbest τοσο συντομα!!!γενικα παιδια εσεις που την εχεται απο update-και απο bug πως τα παει?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Βεβαια κομπλε η 800
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποτε ηταν το τελευταιο update που πήρε;

Με το οποιο τελευταίο update....πάει καλύτερα η κάμερα; Από διάρκεια μπαταριας πως είναι; Από σήμα wifi και gps? Από θερμοκρασία; Ο αισθητήρας αποτυπωματος πάει καλύτερα κι αυτός;

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Το τελευταιο OTA update ήταν της 20/09 και είχε την ενημέρωση ασφαλείας του Ιουλίου. Η χαρά της καθυστέρησης. Η κάμερα συνεχίζει να είναι μέτρια ως άχρηστη, σε οτιδηποτε δεν έχει φωτογραφηθεί με λαμπρό φως. Ο αναγνώστης αποτυπώματος έχει βελτιωθεί ιδιαίτερα σε βαθμό που να αναγνωρίζει 10/10. Για τα 170 που το αγόρασα είναι μια χαρά - παραπάνω δεν αξίζει με τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Το τελευταιο OTA update ήταν της 20/09 και είχε την ενημέρωση ασφαλείας του Ιουλίου. Η χαρά της καθυστέρησης. Η κάμερα συνεχίζει να είναι μέτρια ως άχρηστη, σε οτιδηποτε δεν έχει φωτογραφηθεί με λαμπρό φως. Ο αναγνώστης αποτυπώματος έχει βελτιωθεί ιδιαίτερα σε βαθμό που να αναγνωρίζει 10/10. Για τα 170 που το αγόρασα είναι μια χαρά - παραπάνω δεν αξίζει με τίποτα.

 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε!

Πες μου ακόμα κάτι, μιας και το ενδιαφέρον είναι για κοπέλα...η μπροστινή κάμερα είναι το ίδιο μετριοτατη; Θα ακούω γκρίνια για τις σελφι;

 

Η μπαταρία του πόσο κρατάει με wifi/gps ανοιχτά εντός σπιτιού κι αντίστοιχα δεδομένα/gps εκτός;

 

Αν στα 170 είναι οκ, ααααν το πετύχω 100$, μαλλον θα είναι καλό deal.

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Από διάρκεια μπαταρίας ότι καλύτερο . Μιάμιση μέρα βγάζει με αρκετή χρήση. Gps ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ κλειδώνει τέλεια και πάρα πολύ γρήγορα. Wi-fi πολύ καλό, όχι το καλύτερο. Θερμοκρασία απλά είναι παγωτό. Ότι πιο παγωμένο έχω δουλέψει. Ο αισθητήρας ανάμεικτα συναισθήματα γιατί:

1. Μετά την αναβάθμιση σχεδόν δουλεύει 10/στα 10

2. Είχα αγοράσει 2 κινητά . Στο ένα έπαψε να δουλεύει στον ενάμιση μήνα. Θέλω να δοκιμάσω factory reset μπας και φτιάξει αλλά νομίζω ότι δεν έχει σχέση και ότι είναι καθαρά θέμα hardware.

Με την κάμερα δεν ασχολούμαι. Κάνω τυπικές φωτογραφήσεις για να στέλνω μέιλ κάποια έγγραφα που φωτογραφίζω. Πάντα προτιμώ της dslr. Κινητό = κινητό/ Κινητό δεν είναι φωτογραφική μηχανή. Αν πάω να κάνω φωτογράφιση, αν πάω διακοπές αν πάω τριήμερο, αν έχω μία εκδήλωση κουβαλάω μαζί μου τη μηχανή. Όλα τα κινητά είναι μπλιμπλίκια στο θέμα κάμερας. Μην παραμυθιάζεσται με ανυπόστατα review ότι π.χ. το iPhone έχει καλή κάμερα. Καλή κάμερα σε σχέση με τα υπόλοιπα μπλιμπλίκια έχει. Δεν μπορεί να δημιουργήσεις καλό φακό αν δεν έχεις σημαντικό πάχος στην υλοποίηση. Με 10 χιλιοστά πάχος που έχει ένα κινητό τι φακό περιμένεις να έχει ένα κινητό?

Οπότε μετά είναι θέμα αισθητήρα. Γιατί ο φακός κάηκε στο ζέσταμα. Αν έχεις καλό αισθητήρα και καλό λογισμικό που ελέγχει τον αισθητήρα προσπαθείς να σώσεις οτιδήποτε αν σώζεται...

Στα Κινέζικα τηλέφωνα δε σώζεται, αλλά από το Sony Z Ultra που είχα πιο πριν είναι 3 φορές καλύτερο. Έχει μεγαλύτερο αισθητήρα και έχει και δυνατό φλας.

I love Android, i love OS X, i hate iPhone and Windows for desktops. Alternative i could live with Linux Elementary OS & a Windows Phone 950XL. Theoprofil Rules!
Link to comment
Share on other sites

Μπα με τίποτα δεν μπορείς να προλάβεις μέχρι να ανοίξει το PayPal σε δευτερόλεπτα αλλάζει η τιμή στην αρχική.
Sent From my Awesome K20 Pro 8/128 Deep in Space .....
Link to comment
Share on other sites

heh.... κλασσικο Gearbest. Δεν υπηρξε καμια προσφορα στις 0900 UTC. Κριμας, ειπα να το δωσω μια ευκαιρια για δευτερο που το ψηνα.
Current status: Galaxy S21+, Huawei Matebook 14 (2020), Mi Air 13 (2017)
Link to comment
Share on other sites

Μπα με τίποτα δεν μπορείς να προλάβεις μέχρι να ανοίξει το PayPal σε δευτερόλεπτα αλλάζει η τιμή στην αρχική.

 

εγω αφου την πρωτη μερα το προλαβα κανονικα-προσπαθησα και σημερα αλλα δεν 212 εξαφανιστηκαν αμεσως!

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...