Jump to content

iPhone SE iPhone 5S


Recommended Posts

Αν υπήρχε κιόλας το 5s καλά θα ήταν...

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Προσφορές καταστημάτων στην Ελληνική αγορά

iPhone SE iPhone 5S είναι ο τίτλος της ενότητας εδώ. Οτιδήποτε off topic διαγράφεται.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Τελικά πήρε κανένας το 5s με την προσφορά αυτή ή υπήρχε μόνο στα χαρτιά;
Να έχεις εμπιστοσύνη στο Θεό και να κρατάς το μπαρούτι σου στεγνό. Βολταίρος – [ 1694-1778 ]:shoot:
Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήρε κανένας το 5s με την προσφορά αυτή ή υπήρχε μόνο στα χαρτιά;

 

Εγω πηγα στο Γερμανο του Κοσμος στη Θεσσαλονικη και μου ειπαν-την ωρα που πηγα (κατα τις 19:00)-οτι μπορω να το παραγγειλω και θα το εχω τη Πεμπτη!Και ετσι τους εδωσα τα στοιχεια μου να μου το κρατησουν!Και μου ειπαν οκ!Βεβαια,επειδη δε μου εδωσαν καποιο χαρτι να μαι σιγουρος,οταν γυρισα σπιτι κατα τις 20:00,ειδα οτι υπηρχε και στο σαιτ του,ενω νωριτερα δεν υπηρχε και το παραγγειλα ξανα καλου κακου,με παραλαβη απο καταστημα!Πιστευω ετσι ειμαι καλυμενος και θα το εχω μεχρι τη Πεμπτη!:)

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!ΤΩΡΑ που ειδα το ξαναβαλαν διαθεσιμο στο σαιτ τους!

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και το 5s και το 5SE στη σελίδα με τις προσφορές iPhone αλλά όχι διαθέσιμα!

Απο τις 12:00 περίπου που έχω κοιτάξει...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και το 5s και το 5SE στη σελίδα με τις προσφορές iPhone αλλά όχι διαθέσιμα!

Απο τις 12:00 περίπου που έχω κοιτάξει...

 

To πρωι υπηρχε το 5ς!Το λεω και πιο πανω.Καλου κακου,οποιος ειναι απο Θεσσαλονικη,ας κανει μια βολτα αυριο κατα τις 13:00 και μετα σε μαγαζια Γερμανου να ρωτησει.Του Κοσμος πχ.μου ειχαν πει οτι θα το εφερναν τη Πεμπτη απογευμα(14/7)!!Εγω παντως το τσιμπισα τελικα!:)

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Τελικά κατα τις 20:00 που το ξανά είδα υπήρχε διαθέσιμο το iPhone SE 16gb space gray και ομολογώ λόγο της δελεαστικής τιμής το παράγγειλα. Όπως ενημερώθηκα εντός 48 ωρών θα το παραλάβω. Είδωμεν....

 

Αυτή τι στιγμή πάντως δεν υπάρχει διαθέσιμο κανένα απο τα δύο!

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να πω πλέον πως είναι στην κατοχή μου απο Παρασκευή πρωί iPhone SE!

Όπως κατάλαβα ήμουν τυχερός, μιας και απο εχθές δεν υπάρχει ούτε το s ούτε το SE στην ηλεκτρονική σελίδα του Γερμανού.

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να πω πλέον πως είναι στην κατοχή μου απο Παρασκευή πρωί iPhone SE!

Όπως κατάλαβα ήμουν τυχερός, μιας και απο εχθές δεν υπάρχει ούτε το s ούτε το SE στην ηλεκτρονική σελίδα του Γερμανού.

 

Καλορίζικο! ;)

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...