Jump to content

[PC] World of Warcraft


Flamenerve
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω εχω εναν χαρακτηρα στον Dragonmaw!

Name:Fearmaker LvL: 45 Class:Hunter Race:Orc Proffessions: Skinning(300), Tribal Leatherworking(275)!

 

Παντως στο exp νομιζω θα εχουν και fling mounts!!!! Awesome!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 238
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Gias,

enas filos mou exi to world of warcraft original, ego thelo na agoraso online cd-key kai miniea i kai gia 2 mines supcription, den zxero omos apo pou, xeri kanis???

 

Καρτες ανανεωσης εχει το Πλαισιο ...

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Καρτες ανανεωσης εχει το Πλαισιο ...
nai kartes ananeoisis alla kai cd-key gia na to kano install, alla thelo agora online ke na mou stali sto e-mail ta shetika, oxi agora tou idiou tou pexnidiou...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hello paidia,na rwtisw.

Leme me ena filo mou na to paroume mazi kai na paizoume taftohrona me to

idio omws account(reg. key) k fysika o kathenas me ton harakthra tou.

Ginetai h tha mas leei oti den boroume na boume taftohrona?

Ypospin,o filos mou ehei machintosh.An den kanw lathos to paketo ehei k tis dyo ekdoseis(mac k pc).

Link to comment
Share on other sites

Hello paidia,na rwtisw.

Leme me ena filo mou na to paroume mazi kai na paizoume taftohrona me to

idion omws account(reg. key) k fysika o kathenas me ton harakthra tou.

Ginetai h tha mas leei oti den boroume na boume taftohrona?

Ypospin,o filos mou ehei macintosh.An den kanw lathos to paketo ehei k tis dyo ekdoseis(mac k pc).

Το account είναι για κάθε παίκτη ξεχωριστά.

Link to comment
Share on other sites

Λεω να το ξεκινήσω κι'εγω το παιχνίδι. Μου το έδωσε ενας φίλος και το μόνο που χρειάζομαι είναι μια καρτούλα. Μου πρότειναν να ξεκινήσω στον server Genjuros, καλός είναι? Αν ξεκινήσω σε αυτόν, θα μπορώ μετά να μπω σε άλλον server ή οχι? Οι περισσότεροι Ελληνες σε ποιον server είναι?
Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
σκέφτομαι να αφήσω το l2 και να δω πως είναι το wow, περισευέι σε κανέναν κανέας trial account????O_o?:O
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
τελικά μάλλον θα το αγοράσω το gam :) . όσο αναφορα τώρα τον κάθε χαρακτήρα? είδα οτι υπάρχουν αρκετοί κ δεν ξέρω τι να φτιάξω.. :( μπορείτε να με help..??
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μπορεις να πας στο http://www.wow-europe.com και να βρεις απειρες πληροφοριες...
Link to comment
Share on other sites

Λεω να το ξεκινήσω κι'εγω το παιχνίδι. Μου το έδωσε ενας φίλος και το μόνο που χρειάζομαι είναι μια καρτούλα. Μου πρότειναν να ξεκινήσω στον server Genjuros, καλός είναι? Αν ξεκινήσω σε αυτόν, θα μπορώ μετά να μπω σε άλλον server ή οχι? Οι περισσότεροι Ελληνες σε ποιον server είναι?

 

na ksekiniseis ston Genjuros oposdipote, einai o server me tous perissoterous ellines.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΧΡΗΣΤΗΣ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ......ΤΟ ΠΗΡΑ ΔΟΩΡΟ ΑΠΟ ΦΟΡΘΝΕΤ......ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΣΤΟ OFFICIAL SERVER ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ???ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΕ ΤΑ LEVELΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ ΣΕ FREE SERVER Η ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ???ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΛΥ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ GENJURO K ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΛΟΥΣ SERVER ///////ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ???ΠΟΥ Θ ΑΤΟΝ ΒΡΩ ???Κ ΤΕΛΟΣ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ....ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ REGISTER ΣΕ FREE SERVER ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ WOW Η ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟ PATCH?

 

 

ΝΙΚΟΣ

Link to comment
Share on other sites

πως το πηρες δωρο?για πες μας το μυστικο

 

Νομιζω στο πλαισιο ειχα δει κατι παρομοιο, με τα πακετα συνδεσης φορθνετ εδινε και το WOW δωρο

Link to comment
Share on other sites

Egw to "tsipmisa" to paketaki!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα και εγώ και μέσα σε δύο μέρες το βαρέθηκα :( ,απορώ τι του βρίσκεται βρε παιδιά...δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο επαναλήψιμο μέχρι αηδίας είναι.

Τσάμπα τα 86 ευρώ που έδωσα.:cry:

Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα και εγώ και μέσα σε δύο μέρες το βαρέθηκα :( ,απορώ τι του βρίσκεται βρε παιδιά...δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο επαναλήψιμο μέχρι αηδίας είναι.

Τσάμπα τα 86 ευρώ που έδωσα.:cry:

Πρέπει να σου αρέσουν τα MMORPG. Τα τόσα άτομα που κλείνουν 24ωρα μπροστά στον υπολογιστή και ξεχνάνε να φάνε δε μπορεί να κάνουν λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να σου αρέσουν τα MMORPG. Τα τόσα άτομα που κλείνουν 24ωρα μπροστά στον υπολογιστή και ξεχνάνε να φάνε δε μπορεί να κάνουν λάθος.

Μου αρέσουν τα RPG στύλ FF και αυτό το πήρα για το λόγο ακριβώς "τόσος κόσμος τρωει 24ωρα" αλλά όπως είπα αν ένα παιχνίδι είναι τόσο μα τόσο επαναλαμβανόμενο τότε για μένα είναι κουραστικό και πατάτα,δεν σε κάνει να θές να προχωρήσεις παρακάτω να δείς τι παίζει,εντάξει καλή φάση να παίζεις με άλλους live τύπους αλλά ώς εκεί.:)

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσουν τα RPG στύλ FF και αυτό το πήρα για το λόγο ακριβώς "τόσος κόσμος τρωει 24ωρα" αλλά όπως είπα αν ένα παιχνίδι είναι τόσο μα τόσο επαναλαμβανόμενο τότε για μένα είναι κουραστικό και πατάτα,δεν σε κάνει να θές να προχωρήσεις παρακάτω να δείς τι παίζει,εντάξει καλή φάση να παίζεις με άλλους live τύπους αλλά ώς εκεί.:)

 

 

Είναι καθαρά θέμα γούστου...άλλοι "πορώνονται" σε σημείο αρρώστιας, άλλοι τα βαριούνται από το πρώτο 2ωρο. Προσωπικά είμαι κάπου στην μέση :)

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να σου αρέσουν τα MMORPG. Τα τόσα άτομα που κλείνουν 24ωρα μπροστά στον υπολογιστή και ξεχνάνε να φάνε δε μπορεί να κάνουν λάθος.

Ακριβώς. Και αυτό το thread δεν έχει πολλά μηνύματα γιατί όσοι παίζουν δεν έχουν χρόνο ούτε να post-αρουν.

shodanjr_gr δυστηχώς εγώ είμαι η ακραία περίπτωση. Δεν κόβεται το άτιμο...

http://www.myphone.gr/forum/image/smilies/ban.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...