Jump to content

[S7 series] Σπάσιμο οθόνης


eirini_any
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα, μου εσπασε η οθονη κ επειδη πεφτει τριημερο μηπως ξερετε ποσο κοστιζει η αντικατάσταση?
http://fun.diadiktyo.net/fotos/jpg/TN/TN_169.JPG
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 85
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Μια ερώτηση για να μην ανοίγω καινούργιο θέμα. Μόλις μου έσπασε το εξωτερικό τζάμι σε ένα σημείο, αυτό αλλάζει μόνο του ή θέλει αλλαγή όλη η οθόνη; ευχαριστώ

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για να μην ανοίγω καινούργιο θέμα. Μόλις μου έσπασε το εξωτερικό τζάμι σε ένα σημείο, αυτό αλλάζει μόνο του ή θέλει αλλαγή όλη η οθόνη; ευχαριστώ

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

Πάει μαζί με την οθόνη δυστυχώς.... Οπότε και εσύ στα 260 με 305 ευρώ... Υπάρχουν κάποια βίντεο στο YouTube με κάτι περίεργους μαστορους που αλλάζουν μόνο το γυαλί με επιτυχία 80%(δηλαδη αν δεν τα καταφέρουν σου αλλάζουν μετά ολόκληρη οθόνη) αλλά δεν νομίζω να βρεις κάποιον Ελλάδα

 

----- προσθήκη μηνύματος 76 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εγώ την επισκεύασα στα 260€ ,

 

Που αδερφέ στην smartec?

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Τέλεια, σε ευχαριστώ πολύ. Μου έκανε δωράκι η κόρη μου καλοκαιρινό.

 

Next time tempered glass χωρις δεύτερη σκέψη.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ασφαλεια οθονης η καλυτερη λυση

Πως γίνεται αυτό; Για δώσε πληροφορίες φίλε. Για τη τζενεραλι λες;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πως γίνεται αυτό; Για δώσε πληροφορίες φίλε. Για τη τζενεραλι λες;

 

Τα γνωστά μεγάλα καταστήματα (Κωτσόβολος, public, κτλ) προσφέρουν ελκυστικά πακέτα με την αγορά της συσκευής.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται αυτό; Για δώσε πληροφορίες φίλε. Για τη τζενεραλι λες;

 

Το αγόρασα απο κωτσοβολο με δωρο την ασφαλεια και 100 ευρω δωροεπιταγη . Η ασφαλεια που παρεχει το καταστημα ειναι άψογη. Δεν μου εχει χρειαστεί εμενα αλλα σε 3 γνωστους μου τους το αλλαξαν χωρις να πουν το παραμικρό. Σε εναν ειδικα που εχει αγορασει το s6 του δωσανε το s7 λογο μη διαθεσιμότητα του πρώτου!

 

Τωρα απο την στιγμη που το εχεις αγοράσει δεν ξερω ποιες εταιριες μπορουν να στο ασφαλισουν

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια

Εχω ενα S7 και μου εσπασε η οθονη. Οποτε το συνδεω στο mac μου, ανοιγει η οθονη πρασινισμενη με μια ενδειξη μπαταριας που δειχνει τον κεραυνο, χωρις ποσοστοι μπαταριας. Οτα ντο πηγα στα public και το συνδεσαν ομως, το κινητο ανοιξε απλα η οθονη ηταν πολυ δυσδιακριτη. Αν ειχαν το καταλληλο λογισμικο, θα μπορουσα να παρω τα αρχεια μου αλλα μου λενε κατι τετοιο δεν γινεται και ******εσ. Γιατι ανοιξε το κινητο στο δικο τους pc? Τι μπορω να κανω για να εχω προσβαση στα αρχεια μου?

Ευχαριστωω

Link to comment
Share on other sites

Σύνδεσε το σε ένα pc με windows και άνοιξε απλά την συσκευή.Άστο λίγο να κάνει εγκατάσταση τους drivers (αν δεν τους έχει ήδη) και θα στο εμφανίσει σαν σκληρό δίσκο και θα σώσεις ότι έχεις από videos,photos κτλ.
Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Φιλε καταρχας σε ευχαριστω για την απαντηση. Το εχω συνδεσει κα ισε πισι αλλα μου βγαζει την ιδια ενδειξη. και δεν εχω καμια προσβαση στη συσκευη, δεν την αναγνωριζει. Πηρα τηλ στα κεντρικα του παμπλικ και μου λεει το παιδι στο σερβισ οτι εχουν ενα επαγγλεματικο προγραμμα, το οποιο ομως δεν ξερει ποιο ειναι και τους το δινει η εταιρια. τι παιζει??
Link to comment
Share on other sites

Φιλε καταρχας σε ευχαριστω για την απαντηση. Το εχω συνδεσει κα ισε πισι αλλα μου βγαζει την ιδια ενδειξη. και δεν εχω καμια προσβαση στη συσκευη, δεν την αναγνωριζει. Πηρα τηλ στα κεντρικα του παμπλικ και μου λεει το παιδι στο σερβισ οτι εχουν ενα επαγγλεματικο προγραμμα, το οποιο ομως δεν ξερει ποιο ειναι και τους το δινει η εταιρια. τι παιζει??

 

Δοκίμασε να βάλεις πρώτα τους drivers της Samsung και μετά συνδεσε το κινητό σου να δεις αν θα στο διαβάσει... Τους καταβάσεις από το σαιτ της μαμά Sammy... και πες μας... ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Πως σου εσπασε?

 

Μιλα με Smartek και δες αν μπορουν να κανουν κατι εκει.

 

 

ειχα iphone 6 χρονια και επεφτε συνεχεια, και αυτο επεσε 3 φορεσ και τα παιξε. Μαλλον φταιει το edge στοιχειο που το κανει πολυ ευαλωτο

 

----- προσθήκη μηνύματος 36 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

οκ θα δοκιμασω!

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

, ειχα iphone 6 χρονια και επεφτε συνεχεια, και αυτο επεσε 3 φορεσ και τα παιξε. Μαλλον φταιει το edge στοιχειο που το κανει πολυ ευαλωτο

 

----- προσθήκη μηνύματος 36 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

οκ θα δοκιμασω!

 

Μήπως ένα ζευγάρι χερια σου έρθουν πιο οικονομικά;:lol::O

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλημερα παιδια

Εχω ενα S7 και μου εσπασε η οθονη. Οποτε το συνδεω στο mac μου, ανοιγει η οθονη πρασινισμενη με μια ενδειξη μπαταριας που δειχνει τον κεραυνο, χωρις ποσοστοι μπαταριας. Οτα ντο πηγα στα public και το συνδεσαν ομως, το κινητο ανοιξε απλα η οθονη ηταν πολυ δυσδιακριτη. Αν ειχαν το καταλληλο λογισμικο, θα μπορουσα να παρω τα αρχεια μου αλλα μου λενε κατι τετοιο δεν γινεται και ******εσ. Γιατι ανοιξε το κινητο στο δικο τους pc? Τι μπορω να κανω για να εχω προσβαση στα αρχεια μου?

Ευχαριστωω

smartec φιλε εγγυηση,πηγα και εγω με σπασμενη οθονη σε s7 edge την αλλαξανε και ολα καλα δουλευει τζαμι και ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
smartec φιλε εγγυηση,πηγα και εγω με σπασμενη οθονη σε s7 edge την αλλαξανε και ολα καλα δουλευει τζαμι και ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ.

 

Πόσο σου πήγε η αντικατασταση φίλε γτ μόλις έπεσε της γυναίκας μου:mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

280 έχει αλλά μπες σε λίστα αναμονής. .μεγάλη έλλειψη οθονών. ..πολλές σπασμενες οι edge
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

280 έχει αλλά μπες σε λίστα αναμονής. .μεγάλη έλλειψη οθονών. ..πολλές σπασμενες οι edge

 

πραγματικα εμενα 9/10 ατομα που το εχουν παρει τους εχει σπασει η οθονη(οπως και εμενα). αν το s7 το απλο ειχε τα ιδια χαρακτηριστικα με το edge Θα πηγαινα για το απλο γιατι το edge σαν λειτουργια προσωπικα μου ειναι παντελως αδιαφορη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πραγματικα εμενα 9/10 ατομα που το εχουν παρει τους εχει σπασει η οθονη(οπως και εμενα). αν το s7 το απλο ειχε τα ιδια χαρακτηριστικα με το edge Θα πηγαινα για το απλο γιατι το edge σαν λειτουργια προσωπικα μου ειναι παντελως αδιαφορη.

Χωρίς παρεξήγηση αλλά αν σε εσένα καθώς και 9 στους 10 φίλους σου που το έχουν!!! έσπασε η οθόνη, ψάξτε μεταξύ σας να δείτε ποιος είναι ο γρουσούζης ή ποιος από το κύκλος σας ζηλεύει που δε το χει και σας κάνει βουντού.......:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Σπάσιμο οθόνης

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...