Jump to content

LeEco Le 2 (X620)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

να σου πω την αλήθεια δεν θυμάμαι από που είχα κατεβάσει την ρομ αλλά δεν έχω κανένα πρόβλημα σε τίποτα και δεν μου έχει βγάλει κανένα σφάλμα ούτε έχω πρόβλημα με θερμοκρασίες όπως στην αρχή τα ελληνικά όσα έχει είναι σε αρκετά καλό επίπεδο

η κάμερα είναι πολύ καλή ακόμα σε χαμηλό φωτισμό βγάζει καλές φωτογραφίες χωρίς να έχεις φλας της δίχνει καλά το έχω δοκιμάσει με redmi note3 και είναι πιο καλές οι φωτογραφίες, νύχτα δεν το έχω δοκιμάσει όμως να πω την αλήθεια. κοίτα να ελέγξεις τα premision τον εφαρμογών που έχεις καθώς και τί θα μένει ανοιχτό. στο κινητό μου γράφει εμένα eui version 5.6.014s stable

moly lr11 w1539 md mp v12.2.p24

 

Κ εμενα ακριβως τα ιδια μου λεει φιλε μου (eui version 5.6.014s stable

moly lr11 w1539 md mp v12.2.p24)

Ισως γινεται σε εμενα αυτο γιατι μολις του περασα την ρομ δεν του εκανα wipe που πιστευω δεν φταιει αυτο στην αρχη του εκανα οπως ελεγε ο οδηγος,δεν με ανυσηχει τοσο τα μυνηματα κ τα λιγοστα ελληνικα αλλα με την καμερα που μου λεει 8 αντι για 16 τι παιζει εκτος το 8 που λεει ειναι κατι αλλο,μου βγαζει δηλαδη μια επιλογη μονο οπου λεει 4:3 8M δεν επρεπε να μου ελεγε κ 16:- 16M?

Χερι που το φοβασαι φιλα το
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 769
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κ εμενα ακριβως τα ιδια μου λεει φιλε μου (eui version 5.6.014s stable

moly lr11 w1539 md mp v12.2.p24)

Ισως γινεται σε εμενα αυτο γιατι μολις του περασα την ρομ δεν του εκανα wipe που πιστευω δεν φταιει αυτο στην αρχη του εκανα οπως ελεγε ο οδηγος,δεν με ανυσηχει τοσο τα μυνηματα κ τα λιγοστα ελληνικα αλλα με την καμερα που μου λεει 8 αντι για 16 τι παιζει εκτος το 8 που λεει ειναι κατι αλλο,μου βγαζει δηλαδη μια επιλογη μονο οπου λεει 4:3 8M δεν επρεπε να μου ελεγε κ 16:- 16M?

 

που το βλεπεις αυτο με τα 8 αντι για 16?

Link to comment
Share on other sites

που το βλεπεις αυτο με τα 8 αντι για 16?

 

στις ρυθμησεις της καμερας φιλε μου ειναι η αριστερα κατω επιλογη AWB νομιζω λεει κ μολις το πατας λεει 4:3 8M κ δεν εχει αλλη επιλογη φιλε μου

Χερι που το φοβασαι φιλα το
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα!

Όσοι έχετε ψιλοπροβλήματα με τη rom του Ιταλού (BB72 - 14s) δοκιμάστε το παρακάτω με OTA λειτουργία και πολλά fix!

Θα δείτε διαφορές! :D

http://www.letv.re/topic/1018-ota-functionality-for-bb72-roms/

I do it my way... The right way!
Link to comment
Share on other sites

στις ρυθμησεις της καμερας φιλε μου ειναι η αριστερα κατω επιλογη AWB νομιζω λεει κ μολις το πατας λεει 4:3 8M κ δεν εχει αλλη επιλογη φιλε μου

ναι και σε μενα το λεει αυτο με αλλο app λεει 16:9 4608χ2592 11943936 pixels 4:3 4608χ3456 15925248 pixels 1:1 3456χ3456 11943936 pixels

Edited by dimitris_1987
Link to comment
Share on other sites

ναι και σε μενα το λεει αυτο με αλλο app λεει 16:9 4608χ2592 11943936 pixels 4:3 4608χ3456 15925248 pixels 1:1 3456χ3456 11943936 pixels

 

οποτε φιλε μου απο την μανα του ειναι ετσι μια χαρα εβαλα κ νοβα λαντσερ κ ειναι τουμπανο :-)

Χερι που το φοβασαι φιλα το
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα!

Όσοι έχετε ψιλοπροβλήματα με τη rom του Ιταλού (BB72 - 14s) δοκιμάστε το παρακάτω με OTA λειτουργία και πολλά fix!

Θα δείτε διαφορές! :D

http://www.letv.re/topic/1018-ota-functionality-for-bb72-roms/

 

τι οτα φιλε μου ενοεις? πως δλδ σε ευχαριστω πολυ

Χερι που το φοβασαι φιλα το
Link to comment
Share on other sites

τελικα το περασα :-) κ ειδα πως εχει βγει για το ota v03 update για την rom μας το παιρναμε κ αυτο παιδια?

Αυτο με τα μυνηματα διορθωθηκε κομπλε!!!!

Χερι που το φοβασαι φιλα το
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση:Οσοι εχουμε το Χ600 αλλαζαμε ρομ πολυ απλα με το Χ620 ειναι πιο περιπλοκο απο οτι καταλαβαινω,δεν αρκει δηλαδη να περασουμε την ρομ στην μνημη και να κανουμε reboot to recovery και να την εγκαταστησουμε ετσι μετα τα wipes?
Link to comment
Share on other sites

πως κανουμε instal το update???

 

το κανεις install απο την recovery το zip που κατεβαζεις κ μετα μολις κανει reboot μπαινεις στο προγραμα ota κ πατας πανω πανω στις τρεις επιλογες rom κ πατας update οπως στις φωτο κ κανεις install σου ζηταει κ δικαιωματα διαχειριστη κ μετα θα μπει μονο του recovery θα κανει install κ reboot μονο του κ εισαι οκ,το ιδιο κ με ολες τις αλλες τις ενημερωσεις με τον ιδιο τροπο φιλε μου :-)

Χερι που το φοβασαι φιλα το
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μετά το update κρασαρουν εφαρμογές ειδικά το playstore

 

φιλε μου εμενα προς το παρον δεν κανει τπτ ολα δουλευουν ρολοι τι να πω μεχρι ποιο update περασες? v02 η v03

Χερι που το φοβασαι φιλα το
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω ότι & σε μένα δουλεύουν όλα ρολόι & μετά το τρίτο update

 

περα απο τηλεφωνο το δουλευω κ σαν συσκευη ψηχαγωγιας μιας κ παιζω παιχνιδακια διαφορα,επησεις το τηλ στην δουλεια δουλευει σαν συσκευη hospot κ ειναι ενα laptop συνδεδεμενο στο κινητο αρκετες ωρες κ παραλληλα μιλαω παιζω ασχολουμε με διαφορα οπως playstore κ.α δεν εχω ουτε ενα stop σε εφαρμογη ουτε κρασαρησμα,βεβαια εχει περασει μια μερα ακομα αλλα μεχρι στιγμης ολα καλος

 

Το μονο που εχω να πω ειναι για την μπαταρια που τελειωνει σχετικα γρηγορα αλλα μην τα θελουμε ολα δικα μας τοσα κανω σε μια μερα κ με την fast φορτιση στο μπαμ φορτιζει αν κ εχθες ηταν η τριτη φορτιση του ακομα για τον λογο οτι ειναι καινουργιο το τηλεφωνο :)

Χερι που το φοβασαι φιλα το
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν οπότε με παίρνουν τηλέφωνο μου γράφει ότι η εφαρμογή playstore σταμάτησε να λειτουργεί και με πάει σε μια φόρμα να συμπληρώσω για αναφορά σφάλματος και πρέπει να πατήσω οκ 3 φορές και μετά me αφήνει να απαντήσω την κλήση μου έχει σπάσει τα νευρα 2 ενημερώσεις μου έκανε η 2 ήταν 10mb αν θυμάμαι καλά
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν οπότε με παίρνουν τηλέφωνο μου γράφει ότι η εφαρμογή playstore σταμάτησε να λειτουργεί και με πάει σε μια φόρμα να συμπληρώσω για αναφορά σφάλματος και πρέπει να πατήσω οκ 3 φορές και μετά me αφήνει να απαντήσω την κλήση μου έχει σπάσει τα νευρα 2 ενημερώσεις μου έκανε η 2 ήταν 10mb αν θυμάμαι καλά

 

φιλε μου κατι αλλο μπορει να φταιει σε εμενα δεν κανει κατι τετοιο ουτε εχω δει καποια προβληματα προς το παρον

Χερι που το φοβασαι φιλα το
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου κατι αλλο μπορει να φταιει σε εμενα δεν κανει κατι τετοιο ουτε εχω δει καποια προβληματα προς το παρον

 

περασα ξανα το playstore αλλα τιποτα δεν αλλαξε.

Link to comment
Share on other sites

περασα ξανα το playstore αλλα τιποτα δεν αλλαξε.

 

Η τελευταια σου σαν επιλογη ειναι να κανεις μια επαναφορα να δεις αν ειναι ολα οκ αλλα δεν ξερω σε αυτην την περιπτωση αν μενουν τα update μεσα η οχι φιλε μου

Χερι που το φοβασαι φιλα το
Link to comment
Share on other sites

Η τελευταια σου σαν επιλογη ειναι να κανεις μια επαναφορα να δεις αν ειναι ολα οκ αλλα δεν ξερω σε αυτην την περιπτωση αν μενουν τα update μεσα η οχι φιλε μου

 

υπάρχει κάπου η ρομ μαζί με το update να την περάσω απο την αρχη?

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάπου η ρομ μαζί με το update να την περάσω απο την αρχη?

 

πιστευω θα ηταν η καλυτερη επιλογη αυτη αλλα αν θες κ εισαι σιγουρος πως ειναι αυτη με τα update γραψε κ το link εδω να την εχουμε κ εμεις αν συνβει κατι φιλε μου :-)

 

----- προσθήκη μηνύματος 92 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το καλυτερο της υποθεσης θα ηταν να μπορουσαμε να περασουμε cyanogem rom θα ηταν σουπερ αυτο αλλα δεν ξερω αν θα βγαλουν η θα ασχοληθουν γι'αυτο το θεμα

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://www.needrom.com/download/exodus-rom-by-mdsteamletv-us-edition-only/ αυτη παιδια κανει για εμας?

Χερι που το φοβασαι φιλα το
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...