Jump to content

OnePlus 3


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν έχω κανένα πρόβλημα ούτε με το Yahoo Weather, ούτε με κάποιο άλλο από τα widget που χρησιμοποιώ (SeriesGuide, Phono).

 

Sent from my Oneplus 3 using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα καμία φορά εξαφανίζεται. Χρησιμοποιώ Chronus. Πατώντας παρατεταμένα όμως στη περιοχή που υπήρχε το widget ξαναεμφανίζεται.

 

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

Με nova launcher και Chronus δεν έχω κάποιο θέμα..

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου κρατάει τα widget του Accuweather premium αλλά ούτε και του weather and clock no ads... Το Yahoo δεν το δοκίμασα...
Oneplus One to rule them all!
Link to comment
Share on other sites

Με nova launcher και Chronus δεν έχω κάποιο θέμα..

Ναι σωστά. Μιλάω πάντα για τον stock launcher. Αλλά όπως είπα αν πατήσω παρατεταμένα στο σημείο που ήταν το widget , αυτό επανέρχεται. Δεν εξαφανίζεται τελειως δηλαδή. Απλά δεν φαίνεται στην οθόνη παρόλο που είναι εκεί.

 

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα ένα πολύ ωραίο widget γιαυτούς που τους αρέσει ο στοκ launcher. Κατεβάστε από αλλού βέβαια το apk(την έκδοση 4 αναζητήστε) γιατί για κάποιο λόγο δεν είναι διαθέσιμο το app στη χώρα μας. Ο λόγος για το Pixel pill widget
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά τα 2 τελευταία μικρά updates τα battery drains δίνουν και παίρνουν σε μένα. Κανείς άλλος με αντίστοιχο πρόβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ μόλις σήμερα συνειδητοποίησα ότι έχανα κλήσεις...Με έπαιρναν τηλ δεν χτυπούσε ποτέ σε μένα αλλά στους άλλους έδειχνε ότι χτυπούσε κανονικά..Βέβαια με ένα restart δούλεψε κανονικά...Είμαι με 4.0.2 Σας έχει τύχει κάτι αντίστοιχο;
1+ Never Settle
Link to comment
Share on other sites

Και γω ακριβώς το ίδιο θεμα έχω, χωρίς να ξέρω τι φταίει.. Σήμερα έκανα φορματ να δω αν θα στρώσει..

Τελικά δεν έστρωσε ούτε με το φορματ.. Ακόμα η μπαταρία κατεβαίνει πολύ γρήγορα..

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν έστρωσε ούτε με το φορματ.. Ακόμα η μπαταρία κατεβαίνει πολύ γρήγορα..

Έχεις δοκιμάσει καθαρή εγκατάσταση της ρομ ;

Είναι η τελευταία λύση βέβαια.

 

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δοκιμάσει καθαρή εγκατάσταση της ρομ ;

Είναι η τελευταία λύση βέβαια.

 

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

Καθαρή έκανα.. Και το παράξενο είναι ότι δε φτάνει μόνο μια εφαρμογή.. Όλες φαίνεται να καταναλώνουν περισσότερο..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ μόλις σήμερα συνειδητοποίησα ότι έχανα κλήσεις...Με έπαιρναν τηλ δεν χτυπούσε ποτέ σε μένα αλλά στους άλλους έδειχνε ότι χτυπούσε κανονικά..Βέβαια με ένα restart δούλεψε κανονικά...Είμαι με 4.0.2 Σας έχει τύχει κάτι αντίστοιχο;

 

Μου έχει τυχει μία φορά..... διαπιστωμενη.Με 4.0.2 επισης

Edited by pificos
OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Όταν έχω drain, κάνοντας αναγκαστική διακοπή κάποιες ύποπτες εφαρμογές φαίνεται να στρώνει (Facebook, messenger, parallel space).

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ μόλις σήμερα συνειδητοποίησα ότι έχανα κλήσεις...Με έπαιρναν τηλ δεν χτυπούσε ποτέ σε μένα αλλά στους άλλους έδειχνε ότι χτυπούσε κανονικά..Βέβαια με ένα restart δούλεψε κανονικά...Είμαι με 4.0.2 Σας έχει τύχει κάτι αντίστοιχο;

Και εμένα μια φορά χτυπούσε χωρίς να δείχνει κάτι ή οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μια φορά χτυπούσε χωρίς να δείχνει κάτι ή οθόνη.

Σε μένα αυτό το κάνει όταν είναι στο do not disturb.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια! Μια ερωτηση ηθελα να κανω. Μου δινει φιλαρακι μου, το op3, αγορασμενο τον Ιουνιο 2016, απο το official καταστημα της op στην ευρωπη στα 300 ευρω. Καλα ειναι σε αυτα τα χρηματα?

Proud to be Blackberry addict...

Devices: Main device: iPhone 11 Pro Max, 2nd devices: iPhone SE (1st gen), BlackBerry Passport

Eternal love: Blackberry 9700, NOKIA N900

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια! Μια ερωτηση ηθελα να κανω. Μου δινει φιλαρακι μου, το op3, αγορασμενο τον Ιουνιο 2016, απο το official καταστημα της op στην ευρωπη στα 300 ευρω. Καλα ειναι σε αυτα τα χρηματα?

 

Εγω θα τα έδινα για αυτό το τηλέφωνο. Είναι τίμια τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα τα έδινα για αυτό το τηλέφωνο. Είναι τίμια τιμή.

 

Το 3Τ ειναι τελικα απο κινα (gearbest).

Proud to be Blackberry addict...

Devices: Main device: iPhone 11 Pro Max, 2nd devices: iPhone SE (1st gen), BlackBerry Passport

Eternal love: Blackberry 9700, NOKIA N900

Link to comment
Share on other sites

Το 3Τ ειναι τελικα απο κινα (gearbest).

Δεν κατάλαβα, αυτό το oneplus3 από το επίσημο site είναι τελικά oneplus3T κινέζικο?

Αν είναι έτσι τότε δεν θα το αγόραζα, μόνο και μόνο από θέμα εγγυησης, όταν δίνω τόσα χρήματα θέλω να μην μπλέκω με κινέζους.

Edited by soleman
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω drains και γενικά είμαι ευχαριστημένος από την μπαταρία αλλά τούτο εδώ σας φαίνεται οκ;;;

https://goo.gl/photos/RkgSAydFLsr1eGTV8

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω drains και γενικά είμαι ευχαριστημένος από την μπαταρία αλλά τούτο εδώ σας φαίνεται οκ;;;

https://goo.gl/photos/RkgSAydFLsr1eGTV8

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Και γω ετσι ειμαι και οχι δεν ειναι οκ, ειναι πολυ καταναλωση..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ με τη nougat έχω δει τεράστια βελτίωση.Εχω πάθει πλάκα

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170128/742e19b0b9e28a6f2e4cd8b4aefa732f.jpg

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Edited by alex_gate_7
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...