Jump to content

OnePlus 3


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάντως η αποθήκη τους εδώ στην Αγγλία πρέπει να έχει κομμάτια, μιας και έγινε η παραλαβή πριν λίγες ώρες,

Σε λιγότερο απο 48 ώρες απο την ώρα που έκανα την παραγγελία ήρθε στα χέρια μου.

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή έχει πέσει αρκετά το θέμα είναι αν το διακινδυνεύεις να το αγοράσεις μετα τα bootloop του G4 που πάνε σύννεφο ☁ .....

 

Εχω το G5 εδω και 2 μηνες,δεν εχει κανενα προβλημα δεν εχει bootloop στα G5,ισα ισα φοβερο κινητο σε ολα,απλα περιμενω και εγω το oneplus 3 για να αποφασισω πια απο τα δυο θα κρατησω.Ειδομεν.

 

συγγνωμη για το off topic αλλα τσαμπα κραξιμο τρωει το κινητο

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να έρθει γρήγορα... Αν και δεν ξέρω από ποια αποθήκη φευγουν για Ελλάδα...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Εχω το G5 εδω και 2 μηνες,δεν εχει κανενα προβλημα δεν εχει bootloop στα G5,ισα ισα φοβερο κινητο σε ολα,απλα περιμενω και εγω το oneplus 3 για να αποφασισω πια απο τα δυο θα κρατησω.Ειδομεν.

 

συγγνωμη για το off topic αλλα τσαμπα κραξιμο τρωει το κινητο

 

Καλά κάνεις και το αναφέρεις και πρέπει να είμαστε αντικειμενικοί και δίκαιοι.

Απλά μετέφερα την ατμόσφαιρα που διαβάζω και βλέπω με την LG και συγκεκριμένα με το G4 τον τελευταίο καιρό. :X

 

Συγγνώμη για το off topic.

Link to comment
Share on other sites

Εχω το G5 εδω και 2 μηνες,δεν εχει κανενα προβλημα δεν εχει bootloop στα G5,ισα ισα φοβερο κινητο σε ολα,απλα περιμενω και εγω το oneplus 3 για να αποφασισω πια απο τα δυο θα κρατησω.Ειδομεν.

 

συγγνωμη για το off topic αλλα τσαμπα κραξιμο τρωει το κινητο

 

ε καλά ούτε το g4 είχε όταν βγήκε

Link to comment
Share on other sites

ε καλά ούτε το g4 είχε όταν βγήκε

 

Εάν κανανε πατάτα τότε καλύτερα να κλείσουν το μαγαζάκι....

Στο θέμα μας, σήμερα μου έκανε dispatch (πριν 2 μέρες το είχα παραγγείλει) άρα υπάρχει διαθέσιμα κομμάτια!!

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Έχω Samsung S5.Ηρθε η ώρα να φύγω απο Samsung.Αξιζει η μετάβαση σε Oneplus3?Υποθετω ότι το κινητό δεν θα κολλάει με τίποτα.Ο επεξεργαστής ειναι 4πυρηνος αν δεν κάνω λάθος.Αυτο θα αποτελέσει πρόβλημα στο μέλλον για πιθανά κολλήματα?Πειτε μου θετικά και αρνητικά του κινητού απο αυτές τις λίγες μέρες που το έχετε. Edited by tommy1984
Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

 

Είσαι θεός η καλύτερη απόδειξη στα λεγόμενα μου πραγματικά δεν ξέρω τη πατάτα έχει κάνει η oneplus αλλά αντικειμενικά δεν έχω ακούσει χειρότερο ήχο σε εγγραφή βίντεο.....

Link to comment
Share on other sites

Είσαι θεός η καλύτερη απόδειξη στα λεγόμενα μου πραγματικά δεν ξέρω τη πατάτα έχει κάνει η oneplus αλλά αντικειμενικά δεν έχω ακούσει χειρότερο ήχο σε εγγραφή βίντεο.....

Μα δεν είχε ήχο το βίντεο ότι ακούγετε είναι απο την φασαρία του δρόμου.

Link to comment
Share on other sites

Έχει θέματα ο ήχος, ας ελπίσουμε ότι θα βελτιωθεί με κάποιο update γιατί είναι κριμα

 

Sent from my MI 3W using Tapatalk

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν έχω 4 ώρες SOT με τίποτα....3 με το ζόρι. Και έχω ξενερώσει τρελά. Ιδίως μετά τηναναβαθμιση το βλέπω χειρότερα. Σκεφτείτε είμαι στο 78% με 22 λεπτά ανοιχτή οθόνη σε 3.5 ώρες, με Google, Kernel και Google play services στην πρώτη τριάδα (12, 11,6%).
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν έχω 4 ώρες SOT με τίποτα....3 με το ζόρι. Και έχω ξενερώσει τρελά. Ιδίως μετά τηναναβαθμιση το βλέπω χειρότερα. Σκεφτείτε είμαι στο 78% με 22 λεπτά ανοιχτή οθόνη σε 3.5 ώρες, με Google, Kernel και Google play services στην πρώτη τριάδα (12, 11,6%).

 

σε μένα το ίδιο ή ίσως καλύτερη είναι η κατανάλωση μπαταρίας μετά την αναβάθμιση

https://www.dropbox.com/s/qfbjwj6ndpbu1x7/Screenshot_20160712-230953.png?dl=0

Edited by petrosm4
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος , πρέπει να είναι το 1+3 η πραγματική αιτία που το Nexus 6p (64GB mode) έπεσε στα $403.

 

Δεν μου αρέσει αυτό που γίνεται με την παράθεση άλλου Link, αλλά ....

http://www.androidcentral.com/oneplus-3-versus-nexus-6p

εδώ εγώ δεν βλέπω υπεροχή της κάμερας του 6P σε σκοτεινά σημεία. Το αποτέλεσμα ίσως άλλαξε με την 3.2.1...στην συνολική απόδοση της κάμερας , όπως και στην διαχείριση της μπαταρίας... με την καινούρια rom, έπιασα το εκπληκτικό Display 6 Hours sot.

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είχε ήχο το βίντεο ότι ακούγετε είναι απο την φασαρία του δρόμου.

 

Καλα, τα κατσικια δεν τα ακους που γελανε? :p

 

*Τρομερη καμερα και πολυ καλο το συντομο βιντεο σου. :)

Link to comment
Share on other sites

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν έχω 4 ώρες SOT με τίποτα....3 με το ζόρι. Και έχω ξενερώσει τρελά. Ιδίως μετά τηναναβαθμιση το βλέπω χειρότερα. Σκεφτείτε είμαι στο 78% με 22 λεπτά ανοιχτή οθόνη σε 3.5 ώρες, με Google, Kernel και Google play services στην πρώτη τριάδα (12, 11,6%).

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160712/faf5ccf9b84a70250b9b117de72a5237.jpg

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160712/5b10a34a89ab5949d2d79e7748bfda44.jpg

 

100% από χθες το πρωί. Με χρήση, 4G, gps, viber fb κτλ

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

100% από χθες το πρωί. Με χρήση, 4G, gps, viber fb κτλ

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Πως το έκανες αυτό το μαγικό;;;

Δυο μέρες με μια φόρτιση και 6 ώρες SOT....

Έλα πες την αλήθεια άλλαξες μπαταρία

με μια τον 6000mAh :p

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Με χαλαρό greenify και amplify. Μόνο 4g και έχω μέσα 150 εφαρμογές + θέμα φορτωμένο με ζουπερ που τρώει μπαταρία.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160712/ade25c3714fd6daf15bda2def27cacbd.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πως το έκανες αυτό το μαγικό;;;

Δυο μέρες με μια φόρτιση και 6 ώρες SOT....

Έλα πες την αλήθεια άλλαξες μπαταρία

με μια τον 6000mAh :p

 

χαχα μόνο greenify έχω πάνω

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι με τι φωτεινοτητα επισης ειναι αυτοι οι χρονοι ...

 

Σχεδον σε ολα τα Android κινητα δε καταφερα να εχω πολλες ωρες SOT γιατι δουλευω παντα (ολα τα κινητα) με 50% σε εσωτερικους χωρους kai 100% σε εξωτερικους.

/ακομα και στο s7 edge που ειχα , δεν μπορεσα ποτε να εχω παραπανω απο 4-5 ωρες SOT .

Link to comment
Share on other sites

Έχω Samsung S5.Ηρθε η ώρα να φύγω απο Samsung.Αξιζει η μετάβαση σε Oneplus3?Υποθετω ότι το κινητό δεν θα κολλάει με τίποτα.Ο επεξεργαστής ειναι 4πυρηνος αν δεν κάνω λάθος.Αυτο θα αποτελέσει πρόβλημα στο μέλλον για πιθανά κολλήματα?Πειτε μου θετικά και αρνητικά του κινητού απο αυτές τις λίγες μέρες που το έχετε.
Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετικά με τα βίντεο στο youtube. Κάπου διάβασα ότι το one plus 3 τα παίζει μέχρι ανάλυση 480p, δηλαδή δεν τα παίζει σε high definition. Ισχύει όντως αυτό και αν ναι γιατί συμβαίνει αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Έχω Samsung S5.Ηρθε η ώρα να φύγω απο Samsung.Αξιζει η μετάβαση σε Oneplus3?Υποθετω ότι το κινητό δεν θα κολλάει με τίποτα.Ο επεξεργαστής ειναι 4πυρηνος αν δεν κάνω λάθος.Αυτο θα αποτελέσει πρόβλημα στο μέλλον για πιθανά κολλήματα?Πειτε μου θετικά και αρνητικά του κινητού απο αυτές τις λίγες μέρες που το έχετε.

Αξίζει να πας σε oneplus 3 και από σαμσουγκ S7.. Για το άλλο με τον επεξεργαστή που ρωτάς δεν μπαίνω καν στον κόπο..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετικά με τα βίντεο στο youtube. Κάπου διάβασα ότι το one plus 3 τα παίζει μέχρι ανάλυση 480p, δηλαδή δεν τα παίζει σε high definition. Ισχύει όντως αυτό και αν ναι γιατί συμβαίνει αυτό;

Όχι δεν ισχύει σε καμία περίπτωση τα βίντεο τα παίζει κανονικά σε full HD

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...