Jump to content

Huawei P9 vs Samsung Galaxy S7 ή κάτι άλλο?? (Έως 550€)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σας.Ειμαι κάτοχος ενός Lumia 920 εδώ και 3 χρόνια,απόλυτα ευχαριστημένος αλλά ήρθε η ώρα για την αλλαγή και μιας και έχω μαζέψει κάποια χρήματα γιαυτό το σκοπό θα ήθελα τις συμβουλές σας!Δινω μέχρι 550€ προς το παρόν η περισσότερα αν χρειαστεί,απλα θα περιμένω λίγο καιρό ακόμα.Οπως καταλάβατε θέλω να πάρω ότι καλύτερο μπορώ και επειδή είδα 2-3 κατέληξα σ αυτά και ότι άλλο έχετε να προτείνετε.Να περιμένω για κάποιο μοντέλο που θα βγει άμεσα ή να πάρω κάτι άλλο?Θα ήθελα να είναι κορυφαίο σε όλα τα χαρακτηριστικά του!!Η αγορά θα γίνει μέσω Σκρουτζ κατά 99%.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

Αν θες Android πας κατευθείαν σε S7 Edge κατά την γνώμη μου... 600€ τώρα, αν περιμένεις λίγο θα έρθει κοντά στα λεφτά σου...

 

Σε Windows Lumia 950XL....

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Αν θες Android πας κατευθείαν σε S7 Edge κατά την γνώμη μου... 600€ τώρα, αν περιμένεις λίγο θα έρθει κοντά στα λεφτά σου...

 

Σε Windows Lumia 950XL....

 

Σ ευχαριστώ Αλεξ... Όχι Windows δεν θέλω πάλι είναι η αλήθεια.Θελω να κάνω μια αλλαγή και θα μπορούσα να περιμένω αν έβγαινε κάτι καλό.Το Edge δεν το θέλω λόγω οθόνης.Μεχρι 5" το πολύ 5,2" θα πάρω.

Link to comment
Share on other sites

Είναι τέτοιος ο σχεδιασμός που δεν το καταλαβαίνεις... Μηδενικά bezels... Σε πλάτος έχει ίδιες διαστάσεις με smasrtphone 5-5,2"
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ παιδιά θα πάω να τα δω και από κοντά αν είναι,απλα ήθελα να δω αν υπάρχει κάποια συσκευή που μου διαφεύγει και ειναι σούπερ η μήπως βγει κατι τωρα σε λίγο καιρο
Link to comment
Share on other sites

αναμεσα σε αυτα τα δυο θα διαλεγα το S7.αλλα ακομα και το P9 δεν θα σε απογοητευσει.
Smartphones:Sony Ericsson Xperia X10 mini,Sony Ericsson Xperia mini,Sony Xperia M,Samsung Galaxy A5 2016,Samsung Galaxy S10
Link to comment
Share on other sites

Το S7 ειναι το καλυτερο που μπορεις να παρεις...

Ενα μεγαλο + ειναι η αδιαβροχοποιηση και πιστευω οτι αυτη την στιγμη ειναι η πιο πληρης συσκευη...

Μετα εγω θα επελεγα το G5 αλλα η LG βγαζει προβληματα στις δυο τελευταιες ναυαρχιδες.

Ακομα υπαρχει το HTC 10...

Κατα την αποψη μου αυτες ειναι οι καλυτερες συσκευες αυτη την στιγμη....

Απλα το HTC νομιζω ειναι λιγο πανω απο τα λεφτα που διαθετεις....

Link to comment
Share on other sites

Xiami mi5 pro?

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...