Jump to content

Meizu EP-51 Bluetooth HiFi Music Sport In-ear Earbuds


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κυκλοφόρησαν το πολύ ωραίο ( κατά την γνώμη μου ) bluetooth της Meizu, δεν τα λες και φθηνά ( γύρω στα 27 € ), θα τα έπαιρνα με την μία αν είχαν και ραδιόφωνο.....

 

http://www.gearbest.com/sports-fitness-headphones/pp_356162.html?wid=1&utm_source=shareasale&utm_medium=shareasale&utm_campaign=shareasale

 

http://www.everbuying.net/product1166401.html?siteID=je6NUbpObpQ-H9ClWMhL199kzH1PGsAYwQ&utm_source=linkshare&utm_medium=linkshare&utm_campaign=linkshare

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Τα παρέλαβα προχτες (από GearBest) αλλα επειδή προορίζονται ως δώρο (για την κόρη μου) δεν τα "δοκίμασα" ακόμη.

Η συσκευασία πάντως και τα παρελκόμενα είναι όλα τα λεφτά...!

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Τα παρέλαβα προχτες (από GearBest) αλλα επειδή προορίζονται ως δώρο (για την κόρη μου) δεν τα "δοκίμασα" ακόμη.

Η συσκευασία πάντως και τα παρελκόμενα είναι όλα τα λεφτά...!

ισχύει ότι δεν έχει ραδιόφωνο ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησαν το πολύ ωραίο ( κατά την γνώμη μου ) bluetooth της Meizu, δεν τα λες και φθηνά ( γύρω στα 27 € ), θα τα έπαιρνα με την μία αν είχαν και ραδιόφωνο.....

 

http://www.gearbest.com/sports-fitness-headphones/pp_356162.html?wid=1&utm_source=shareasale&utm_medium=shareasale&utm_campaign=shareasale

 

http://www.everbuying.net/product1166401.html?siteID=je6NUbpObpQ-H9ClWMhL199kzH1PGsAYwQ&utm_source=linkshare&utm_medium=linkshare&utm_campaign=linkshare

 

αρκετά καλή προσφορά απο το GB. θα πάρω 1-2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ήρθαν χθες κ δοκιμαστηκαν κιολας σε κλήσεις μουσική κ τρέξιμο!

 

Πολυ καλή ποιότητα συνολικά θυμίζοντας xiaomi pistons σε ήχο. Στο τρέξιμο επίσης ακλονητα. Σούπερ ευχαριστημένος για 28 ευρώ!

 

 

Στάλθηκε από το HUAWEI CRR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Γεια σας... Να ρωτησω κατι.;; Γιατι ακουστικα με καλοδιο πχ της xiaomi δεν παιζουν σε ios .?? εννωω η αυξηση και χαμηλωση ηχου. Τα παρεγγηλα και δεν παιζουν στεναχωρεθηκα :(

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βασηκα δεν παιζουν ουτε ακουστηκα απο samsung .. O ηχος παλι .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

τα παρελαβα κι εγω πριν μια βδομαδα περιπου και το μεγαλο μειον τους ειναι τα αστεια earbuds που περιλαμβανονται στη συσκευασια. δυστυχως το noise isolation ειναι πολυ μετριο.

κατα τ΄αλλα αξιοπρεπης ηχος, αν και υστερει στα μπασα.

προσωπικα δεν τα προτεινω. οσοι εχετε καλα ακουστικα με καλωδιο, παρτε ενα φτηνο bt με κλιπακι και κουμπωστε εκει τα ακουστικα.

Link to comment
Share on other sites

ισως τα χειρότερα ακουστικα που εχω παρει .Μεσαίες που τσιριζουν, μπασο ανυπαρκτο noise canseling ανυπαρκτο.Επεσα και εγω θυμα του marketing των κινεζων.
Link to comment
Share on other sites

ισως τα χειρότερα ακουστικα που εχω παρει .Μεσαίες που τσιριζουν, μπασο ανυπαρκτο noise canseling ανυπαρκτο.Επεσα και εγω θυμα του marketing των κινεζων.

Έχεις καμιά πρόταση με αξιοπρεπή ήχο σε bt? Γιατί τα Meizu θα τα δώσω αλλού μάλλον

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα κι εγώ. Λοιπόν παιδιά αν βάλετε τα κατάλληλα earbuds που ταιριάζουν στα αυτιά σας και βάλετε καλά τα ακουστικά στα αυτιά ο ήχος είναι αξιοπρεπέστατος
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Παιδιά καλό τα ακουστικά, είναι κατάλληλο για χρήση με κράνος ?

 

 

Δυστυχώς οχι.. Προεξέχουν λίγο και "πέφτουν" εύκολα.!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Παιδιά καλησπέρα,

 

Πήρα τα συγκεκριμένα ακουστικά και μπορώ να πω πως είναι τα χειρότερα ακουστικά που έχω δοκιμάσει. Είναι δυνατόν να μην λειτουργούν όταν το κινητό είναι στην τσέπη; Απλά απαράδεκτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Παιδιά καλησπέρα,

 

Πήρα τα συγκεκριμένα ακουστικά και μπορώ να πω πως είναι τα χειρότερα ακουστικά που έχω δοκιμάσει. Είναι δυνατόν να μην λειτουργούν όταν το κινητό είναι στην τσέπη; Απλά απαράδεκτα.

 

Καλησπερα σου επειδη τα εχω για περισσοτερο απο 2 μηνες στην τσεπη λειτουργει αψογα και το κινητο μου ειναι το Umi Z

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Παιδιά υπάρχει διαφορά στον ήχο με το μοντέλο EP 52;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...