Jump to content

Lenovo ZUK Z2


dragonmaster
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με τι rom είσαι; μήπως έχεις ακόμα του κινεζομάγαζου; Γιατί εγώ με σχετικά χαμηλή φωτεινότητα και σχετικά βαρύ gaming βγάζω τη μέρα.

 

με την ινδικη

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ βγάζω περίπου 6 με 6:30 ώρες σοτ φίλε μου με lineage os

 

Έχεις δοκιμάσει aex και Jaguar; Νομίζω πως έχουν καλύτερη αυτονομία από τη lineage.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δοκιμάσει aex και Jaguar; Νομίζω πως έχουν καλύτερη αυτονομία από τη lineage.

Όχι φίλε μου δεν έχω δοκιμάσει ,βασικά δεν τα πολύ πειράζω πολύ αν είμαι ευχαριστημένος απλά κάθομαι και η lineage είναι αρκετά καλή μόνο την κάμερα να έφτιαχνε λίγο θα ήταν τέλεια

Link to comment
Share on other sites

Λογικά άμα βάλουν π.χ την Google camera με τον hdr+ θα φτιάχνει σε ποίο σκοτεινές λήψεις τώρα δεν ξέρω τις διαφορές από τον σε ρομ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στην ινδική ξέρετε πώς κάνουμε να εξαφανιστεί το lock screen; Δηλαδή να το ανοίγω και να ξεκλειδώνει κατευθείαν.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω αν συνέβη και σε εσάς, σημερα έβγαλα την θήκη είδα κοντά στο power on και πάνω από τα πλήκτρα τις έντασης δύο μικρες γραμμές στο σασί του εκτιμώ ότι έχει γίνει μόνο του μιας και το προσέχω ,τα δικά σας είναι κομπλέ, είναι ρογμες ..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω αν συνέβη και σε εσάς, σημερα έβγαλα την θήκη είδα κοντά στο power on και πάνω από τα πλήκτρα τις έντασης δύο μικρες γραμμές στο σασί του εκτιμώ ότι έχει γίνει μόνο του μιας και το προσέχω ,τα δικά σας είναι κομπλέ, είναι ρογμες ..

 

Εγώ το έχω εφτάμισι μήνες και δόξα το Θεό δεν έχω παρατηρήσει κάτι:)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω τώρα πάνω από ένα χρόνο, δεν έχει κάτι. Μια φορά μου πέφτει κάτω την ώρα που περνούσα το δρόμο, το σηκώνω βιαστικά επειδή ήμουν μες στη μέση του δρόμου και μου ξαναπέφτει και φέρνει τούμπες, για να μη μείνει μες στο δρόμο το κλωτσαω να πάει στην άκρη και το σηκώνω. Πρέπει να με είχαν ματιασει εκείνη τη μέρα :rotfl: Η θήκη είχε χαλάσει γύρω γύρω, την άλλαξα αλλά το κινητό δεν έπαθε τίποτα.

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Να φανταστείτε για να το δω έπρεπε να βάλω το κινητό στα είκοσι εκατοστά από τα μάτια μου για τόσο μικρές αμιχες μιλαω

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πιστεύω αν ειχα μαύρο μπορεί και να μην τις έβλεπα

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολα πολύ φίλε η ίδια η Lenovo αρχίζει να δίνει στοκ αντροιντ εμείς που έχουμε zui δύσκολα πολύ μόνο η Sony έχει κάνει κάτι αντίστοιχο με δύο λειτουργικά
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
μου επεσε το κινητο το συγκεκριμένο με την οθονη,οπτικα δεν επαθε κατι,στην αρχη εδειχνε κομπλε μετα ομως απο μια επαννεκινηση η αφη δουλευε για 2-3 δευτερολεπτα και σταματουσε μετα ,μολις εκλεινα την οθονη κλειδωνοντας το τηλ με το δεξι κουμπι ξαναδουλευε η αφη παλι για τοσο,ξερει κανείς τι μπορώ να κάνω?
Link to comment
Share on other sites

Λεω να φλασαρω νεα Ρομ γτ η κινέζικη με εχει ξενερώσει αρκετά.. Της λείπουν αρκετά. Δεν εχω όμως κ πολύ εμπειρία. Με το ζόρι έβαλα την official.. Θα χω θέμα αν ακολουθήσω κάποιον οδηγό κ ξεκινήσω να το κάνω?
Link to comment
Share on other sites

μου επεσε το κινητο το συγκεκριμένο με την οθονη,οπτικα δεν επαθε κατι,στην αρχη εδειχνε κομπλε μετα ομως απο μια επαννεκινηση η αφη δουλευε για 2-3 δευτερολεπτα και σταματουσε μετα ,μολις εκλεινα την οθονη κλειδωνοντας το τηλ με το δεξι κουμπι ξαναδουλευε η αφη παλι για τοσο,ξερει κανείς τι μπορώ να κάνω?

 

Για δες κανα disassembly video πιθανό να έχει χαλαρώσει ο κονεκτορας οθόνης με τη μητρική, κάνε και μια αναζήτηση στο zukfans έχει αρκετά αντίστοιχα θέματα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Υπάρχει στην Ελλάδα αντιπροσωπία της ZUK

Γιατί έχω πρόβλημα με το τηλέφωνο μου ZUK Z2 (131)

ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Υπάρχει στην Ελλάδα αντιπροσωπία της ZUK

Γιατί έχω πρόβλημα με το τηλέφωνο μου ZUK Z2 (131)

ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Όχι, δεν υπάρχει. Τι πρόβλημα έχει;

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν υπάρχει. Τι πρόβλημα έχει;

 

Στην αρχή ανεβοκατέβαινε ο ήχος και δεν αποκρινόταν το κεντρικό κουμπί. Μετά η μπαταρία εξαντλούνταν πολύ γρήγορα. Έκλεισε από μπαταρία δεν φόρτιζε αρχικά και μετά από δύο μέρες ξεκίνησε να φορτίζει κανονικά. Τώρα φορτίζει κανονικά ,το κεντρικό κουμπί δεν κάνει τίποτα και κάθε ένα με δύο λεπτά ανοίγει η οθόνη χωρίς να πατήσεις τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Το επνιξες στο νερο;

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Βαλτο σε βαζο με ρυζι για λιγες μερες.

Ασπρο ειναι ή μαυρο;

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Οπότε μακαρι να το φτιαξεις, δε μπορω να παρω ανταλλακτικα.. :p

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Lenovo ZUK Z2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...