Jump to content

Samsung Galaxy J5 2016


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πριν 10 μερες απο media markt αγιας παρασκευης. Κοτσανα τεραστιων διαστασεων. Δεν φταιει κανεις αλλος εγω φταιω π βιαστηκα και πηγα και το πηρα. Το μοντελο ειναι πολυ καλο και βγαζει αρκετα καλες φωτος. Σιγουρα το σ6 θα βγαζει καλυτερες αλλα παραπονεμενη δεν θα μεινει.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 809
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πριν 10 μερες απο media markt αγιας παρασκευης. Κοτσανα τεραστιων διαστασεων. Δεν φταιει κανεις αλλος εγω φταιω π βιαστηκα και πηγα και το πηρα. Το μοντελο ειναι πολυ καλο και βγαζει αρκετα καλες φωτος. Σιγουρα το σ6 θα βγαζει καλυτερες αλλα παραπονεμενη δεν θα μεινει.

Media markt ειπες?? 14 μερες εχεις ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Η ΠΛΗΡΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ. Το γραφει και στο Site τους και το εχω κανει και εγω . Πηγαινε ΑΜΕΣΑ και ζητησε τους τα χρηματα σου πισω. Απολυτα επιβεβαιωμενο αυτό που σου λεω. Πηγαν προφανως να σε ριξουν εσενα επειδή ειδαν δεν ηξερες. Πηγαινε Σημερα κι ολας και ζητα τους τα χρηματα σου πισω. Κανουν επιστροφή χρηματων ΣΕ ΟΛΟΥΣ οποιος το ζητησει ακομη και χωρις λογο απλα να μετανοιωσαν για την αγορα . Edit: Διαβασε εδώ να δεις ότι ότι σου λεω ισχυει: http://www.mediamarkt.gr/el/shop/return.html

Edited by aby
Link to comment
Share on other sites

Σευχαριστω παρα πολύ για την απάντηση σου.το είδα τώρα γράφει για αγορές ονλαιν και πληρωμη μέσω πιστωτικής.εγω το αγόρασα κανονικά με μετρητά απτό κατάστημα.και αντικατάσταση να γίνει ποιος μου εγγυάται ότι δεν θα μ δώσουν μούφα πάλι?άσε που θέλω το χρυσό και δεν θα τοχουν πια.
Link to comment
Share on other sites

Σευχαριστω παρα πολύ για την απάντηση σου.το είδα τώρα γράφει για αγορές ονλαιν και πληρωμη μέσω πιστωτικής.εγω το αγόρασα κανονικά με μετρητά απτό κατάστημα.και αντικατάσταση να γίνει ποιος μου εγγυάται ότι δεν θα μ δώσουν μούφα πάλι?άσε που θέλω το χρυσό και δεν θα τοχουν πια.
Ισχυει ΚΑΙ για αγορες από τα φυσικα καταστήματα και για μετρητα. Εξακριβωμενο ότι λεω. Κι εγω αγορες από κατάστημα εκανα και το επεστρεψα και πηρα τα χρηματα μου πισω . Απολυτα σιγουρος σε ότι λεω. Πηγαινε και παρε τα χρηματα σου πισω. Edited by aby
Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνω τώρα?αν το ήξερα πιο πριν θα πήγαινα κατευθείαν και θα τα ζητούσα.τωρα θα πρέπει να περιμένω μέχρι αύριο να δω τι άλλη μπούρδα θα μου πουν.
Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνω τώρα?αν το ήξερα πιο πριν θα πήγαινα κατευθείαν και θα τα ζητούσα.τωρα θα πρέπει να περιμένω μέχρι αύριο να δω τι άλλη μπούρδα θα μου πουν.������
Όχι να μη περιμενεις, γιατι πολύ απλα θα πεις να σου δωσουν τα χρηματα σου πισω. Μα δε καταλαβαίνεις ότι το κανουν καποιοι υπαλληλοι σε καποια ατομα που απλα δε το ξερουν και δε τα ζητανε? Αν θες με ακους, για να επιμενω τοσο σημαινει ότι είμαι απολυτα σιγουρος σε ότι λεω.
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω μαζί σου αλλά δεν είμαι κοντά για να πάω!έπρεπε να το ήξερα και θα το επεστρεφα τη δεύτερη μέρα.η στη χειρότερη,σήμερα.
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω μαζί σου αλλά δεν είμαι κοντά για να πάω!έπρεπε να το ήξερα και θα το επεστρεφα τη δεύτερη μέρα.η στη χειρότερη,σήμερα.

Τοτε αφου εισαι μακρυα πηγαινε αυριο, και πες απλα θελω πισω τα χρηματα μου, είμαι μεσα στις 14 μερες από την ημ αγορας. Στο ξαναλεω θα σου δωσουν τα χρηματα σου πισω οπωσδήποτε. Εγω ταμπλετ 450 ευρω ειχε απλα λιγο φωτισμο παραπανω σε καποιο σημειο, που ελαχιστα φαινοταν, και μου δωσανε τα χρηματα μου πισω με το που τα ζητησα. Αγορα 8 ημερων στο mediamarkt στο περιστερι.

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα τελικα. Μ επεστρεψαν τα χρηματα με μια μικρη μειωση βεβαια λογω χρησης αλλα αυτο λιγο με νοιαζει. Εντελει λεει, το κιν δεν εχει τιποτα!!!! Τι να πεις! Τεσπα, να το ρισκαρω να το παρω απο καποιο καταστημα σκρουτζ η παμπλικ? Η να το αφησω και να ψαξω για κατι αλλο? Θελω ενα κινητο σαμσουνγκ με οσο γινεται καλυτερη καμερα!
Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα τελικα. Μ επεστρεψαν τα χρηματα με μια μικρη μειωση βεβαια λογω χρησης αλλα αυτο λιγο με νοιαζει. Εντελει λεει, το κιν δεν εχει τιποτα!!!! Τι να πεις! Τεσπα, να το ρισκαρω να το παρω απο καποιο καταστημα σκρουτζ η παμπλικ? Η να το αφησω και να ψαξω για κατι αλλο? Θελω ενα κινητο σαμσουνγκ με οσο γινεται καλυτερη καμερα!

Κοίτα αν μου έλεγες πριν 3μηνες θα σου έλεγα παρτο.. Αλλα τώρα έχουν βγει καλύτερα, θα σου πρότεινα να κοιτάξεις και την xiaomi εφόσον οι αγορές σου θα γίνουν από το σκρουτζ

 

Στάλθηκε από το SM-J510FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

MODEL: Xiaomi Redmi 5 Plus 4/64gb

MODEL: Samsung Galaxy J5 (6)

MODEL: iPHONE 5 16GB

MODEL: iPHONE 4 16Gb

MODEL: SONY(ericsson)XPERIA Neo V, X8,k770i,k750i,k300i.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Να ρωτήσω λίγο κάτι στα γρήγορα.

Τα πλήκτρα πίσω και πρόσφατες πως φωτίζουν?

Έχει led notification?

Για το galaxy j5 2016 douos αν παίζει κάποιο ρόλο.

Ευχαριστώ

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Να ρωτήσω λίγο κάτι στα γρήγορα.

Τα πλήκτρα πίσω και πρόσφατες πως φωτίζουν?

Έχει led notification?

Για το galaxy j5 2016 douos αν παίζει κάποιο ρόλο.

Ευχαριστώ

 

Οχι δεν φωτίζουν τα πλήκτρα , και ούτε led notification έχει!

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν φωτίζουν τα πλήκτρα , και ούτε led notification έχει!

 

Ευχαριστώ και ήμουν έτοιμος να το επιστρέψω.

Για το led notification οκ.

Αλλά να μην φωτίζουν τα πλήκτρα?

Πολύ παράξενο μου φάνηκε.

Ούτε ανάδραση δόνησης τα πλήκτρα?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και ήμουν έτοιμος να το επιστρέψω.

Για το led notification οκ.

Αλλά να μην φωτίζουν τα πλήκτρα?

Πολύ παράξενο μου φάνηκε.

Σε πολλά τηλ δεν φωτίζουν τα πλήκτρα , και είναι σπαστικό!

Link to comment
Share on other sites

Ούτε ανάδραση δόνησης?

Ανάδραση έχουν όλα, αν υπαρχει η επιλογη για τα capacitive buttons!

Edited by memostrikas
Link to comment
Share on other sites

Ανάδραση έχουν όλα!

 

Πως ενεργοποιητε?

Αυτό που παρέλαβα σήμερα δεν έχει ανάδραση.

Μόλις το άνοιξα μου ζήτησε και έκανε μια μικρή ενημέρωση λογισμικού.

Τώρα το έκανα μια επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων μήπως κάτι δεν καθησε καλά.

Edited by kountoura
kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Πως ενεργοποιητε?

Αυτό που παρέλαβα σήμερα δεν έχει ανάδραση.

Μόλις το άνοιξα μου ζήτησε και έκανε μια μικρή ενημέρωση λογισμικού.

Τώρα το έκανα μια επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων μήπως κάτι δεν καθησε καλά.

 

Ηχοι και ειδοποιήσεις και καπου έχει ενα μενού που το λέει άλλοι ήχοι (η κάπως έτσι) και εκεί έχει την επιλογή δόνηση κατα την αφή!

Link to comment
Share on other sites

Ηχοι και ειδοποιήσεις και καπου έχει ενα μενού που το λέει άλλοι ήχοι (η κάπως έτσι) και εκεί έχει την επιλογή δόνηση κατα την αφή!

 

Αν μπορείς να βοηθήσεις ακόμα λίγο γιατί δεν το βρίσκω .Στο ήχοι και δονήσεις.

Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς να βοηθήσεις ακόμα λίγο γιατί δεν το βρίσκω .Στο ήχοι και δονήσεις.

Επειδή δεν το έχω μπροστά μου και δεν τα θυμάμαι , στο ήχοι και δονήσεις τι επιλογές έχει;

Και θα σου πω πια είναι!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν το έχω μπροστά μου και δεν τα θυμάμαι , στο ήχοι και δονήσεις τι επιλογές έχει;

Και θα σου πω πια είναι!

Λειτουργία ήχου

Δόνηση κατα την κληση

Ένταση

Ήχος κλήσης

Μοτίβο δονήσεων

Ήχοι ειδοποιήσεων

Ήχοι αφής

Ηχοι κλειδώματος οθόνης

Ηχοι φόρτισης

Ήχος πληκτρολογίου

Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Λειτουργία ήχου

Δόνηση κατα την κληση

Ένταση

Ήχος κλήσης

Μοτίβο δονήσεων

Ήχοι ειδοποιήσεων

Ήχοι αφής

Ηχοι κλειδώματος οθόνης

Ηχοι φόρτισης

Ήχος πληκτρολογίου

Μεσα στο ήχοι αφής θα το βρεις, αλλά δεν το λέει ανάδραση δόνησης.

Νομίζω το λεει δόνηση κατά την αφή!

Link to comment
Share on other sites

Μεσα στο ήχοι αφής θα το βρεις, αλλά δεν το λέει ανάδραση δόνησης.

Νομίζω το λεει δόνηση κατά την αφή!

 

Το μόνο δόνηση που έχει είναι το δεύτερο,δεν βλέπω κάτι άλλο.Στο ήχοι αφής είναι ον-οφ.Τελοσπαντων σ ευχαριστώ, αν μπορεί και κανείς αλλος να βοηθησει,ευπρόσδεκτος.

Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει παιδιά ανάδραση δόνησης.

Μόνο ήχος μπορεί να βγει όταν πατάμε τα κουμπιά πίσω και πρόσφατες.

Τουλάχιστον αυτό συμβαίνει τώρα στο Android 6.

Δεν ξέρω σε προηγούμενες εκδόσεις λογισμικού αν είχε κάποιες άλλες ρυθμίσεις.

Το έψαξα από το πρωί, εκτός αν είναι εξαιρετικά κρυμμένη η ρύθμιση αυτή.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy J5 2016

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...