Jump to content

Samsung Galaxy J5 2016


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειναι καλο σε γενικες γραμμες,γρηγορο ελαφρυ,μπαταρια σκυλος και καλη καμερα.Δεν ειναι σαν το S6 αλλα την δουλεια της την κανει.Τελικα εχω καταληξει οτι με 200 μαχ ευρω εχεις ενα πληρη πακετο.Απο εκει και πανω,φρου φρου και αρωματα.Με βλεπω να δινω το J7 και να παιρνω το 5αρι.ποιο νορμαλ μεγεθος,σε μαυρο χρωμα ομως,το ασπρο της γυναικας μου :-)....κατι που ειχα αναφερει παλιοτερα.Οποιος θελει καλυτερη εφαρμογη καμερας να βαλει την A better camera.Εκτοξευει το κινητο αλλου στην φωτο και αναπληρωνει τυχον ελλειψεις,πχ hdr κτλ.Βαλτε την και θα με θυμηθητε.

 

σε ασπρο το εκανε δωρο η μανα μου στην ξαδελφη μου. ειχε iphone 5s . επαθε σοκ απο την οθονη το ποσο γρηγορο ειναι τι κανει το αντροιντ, την μπαταρια.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 809
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπερα. θελω να αγορασω το j5 2016 με τις 2 καρτες σιμ,μπορει καποιος που το εχει να δει στο βιβλιαρακι μεσα στο κουτι ποιος ειναι ο δεικτης ακτινοβολιας sar της συσκευης.ευχαριστω πολύ:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πήρα και εγώ ένα J5 2016 απο skroutz και είναι απο ιταλία με το "προφίλ" της εταιρίας. To firmware είναι Ρωσίας!Πως Μπορώ να εγκαταστήσω το γνήσιο της samung? Το παρακάτω είναι αυτό που ψάχνω?

https://samsung-firmware.org/download/Galaxy%20J5%20%282016%29/7ye4/EUR/J510FNXXU1APCA/J510FNOXX1APC8/

Edited by akontes
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. θελω να αγορασω το j5 2016 με τις 2 καρτες σιμ,μπορει καποιος που το εχει να δει στο βιβλιαρακι μεσα στο κουτι ποιος ειναι ο δεικτης ακτινοβολιας sar της συσκευης.ευχαριστω πολύ:rolleyes:

 

Head SAR: 0.453 W/kg

Body-worn SAR: 1.17 W/kg

Link to comment
Share on other sites

Όταν στέλνεις μήνυμα πως επιλέγεις σε ποια από τις δύο γραμμές να φύγει;

Πρέπει να προεπιλέξεις το δίκτυο από πριν;

Επίσης όταν καλείς από αποθηκευμένο αριθμο στις επαφές;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στην ανωτέρω συσκευή γνωστού ενώ έχει σήμα κατά μεγάλα διαστήματα δε δέχεται μηνύματα και κλήσεις .Στις κλήσεις βγάζει ότι είναι πιθανά απενεργοποιημένο .Το κάνει σε συγκεκριμένα νούμερα αλλά ο κάτοχος της συσκευής μπορέι να καλέσει /στείλει σε αυτούς
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι μπορει να παιζει.Εγω εχω βοντα συνδεση και κοσμοτε καρτα,βοντα παντα ενεργοποιημενη,και τις δυο οταν περπαταω στην παρνηθα να με βρισκει η γυναικα :lol:.Δεχομαι κλησεις και μηνυματα και στις δυο και καλω και εγω χωρις θεμα....:confused:
Link to comment
Share on other sites

Στην ανωτέρω συσκευή γνωστού ενώ έχει σήμα κατά μεγάλα διαστήματα δε δέχεται μηνύματα και κλήσεις .Στις κλήσεις βγάζει ότι είναι πιθανά απενεργοποιημένο .Το κάνει σε συγκεκριμένα νούμερα αλλά ο κάτοχος της συσκευής μπορέι να καλέσει /στείλει σε αυτούς

Και στις δυο sim το παρουσιάζει? Ας κάνει αντικατάσταση της sim από τους παρόχους του...

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Μικρο το κακο.Με το transparrent weather βλεπω ταυτοχρονα στο widget,μνημη εσωτερικη και εξωτερικη,ραμ,θερμοκρασια και ολα τα του καιρου χωρις να ψαχνομαι.....
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια και εγω στην παρεα απο εχθες και τσεκαρα τυχαια οτι εβαλα να το φορτησω με τον ταχυφορτηστη απο note 5 EP-TA20EWE και δεν το φορτηζε και κολαγε και το touch ενω με το δικο του μια χαρα. επειδη του note εχει output 9.0v-1.67a or 5.0v-2.0a
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. θέλω να πάρω κινητό γύρω στα 200 ευρώ και βρήκα αυτό στο σκρουτζ. Έχει καλή κάμερα; Σε σχέση με το xiaomi note 4 είναι καλύτερη ή χειρότερη; Μήπως έχετε να προτείνετε κάτι άλλο; Η κάμερα είναι το βασικό που με ενδιαφέρει και η τιμή. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Για επιλογή συσκευής θα πρέπει να ρωτήσεις στο κατάλληλο θέμα Επιλογή συσκευής
Link to comment
Share on other sites

Απο τις αλλες εταιρειες σονυ,χιαομι κτλ η καμερα του ειναι καλύτερη. Ελαχιστως ανωτερη ειναι απο σαμμυ το Α5 2016 και αρκετα καλυτερη του s6.Απο συσκευη γενικοτερα το δικαρτο που εχω εγω καλυτερο απο ολα
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα..επειδη το σκεφτομαι η αυτο η το j7..πως ειναι η οθονη γιατι καπου διαβασα οτι σε σχεση με το 2015 μοντελο πιξελιαζει δεν ειναι κ οτι καλυτερο κ.τ.λ..ισχυει;εχει καλη οθονη;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα..επειδη το σκεφτομαι η αυτο η το j7..πως ειναι η οθονη γιατι καπου διαβασα οτι σε σχεση με το 2015 μοντελο πιξελιαζει δεν ειναι κ οτι καλυτερο κ.τ.λ..ισχυει;εχει καλη οθονη;

 

φιλε μου εχει πολυ καλη οθωνη πραγματικα διπλα διπλα με το νοτε 5 ειναι αριστο πολυ καλο για τα λεφτα του με ωραιο design.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εχει πολυ καλη οθωνη πραγματικα διπλα διπλα με το νοτε 5 ειναι αριστο πολυ καλο για τα λεφτα του με ωραιο design.

 

Εχεις το νοτε 5;αφου δεν ηρθε ευρωπη;φανταζομαι ετσι οπως το λες εχει μια χαρα οθονη.αλλα δεν νομιζω να συγκρινεται με το νοτε 5!!

Link to comment
Share on other sites

:):):):):):):)
Εχεις το νοτε 5;αφου δεν ηρθε ευρωπη;φανταζομαι ετσι οπως το λες εχει μια χαρα οθονη.αλλα δεν νομιζω να συγκρινεται με το νοτε 5!!
Link to comment
Share on other sites

Νεος κατοχος της συγκεκριμενης συσκευης.

Δεν εχω ασχοληθει κ πολυ μαζι της. Απλα κατεβσα τις απαραιτιτες εφαρμογς.

Εφαρμογη που να δουλευει σαν notification led υπαρχει?

Επισης, που μπορω να δω την μνημη ραμ?

http://www.xperiagamer.com/images/Android_Menu_Icons.jpg
Link to comment
Share on other sites

Στους εχοντες vodafone, γραφει κ σε εσας fodafone gr αντι vodafone gr?

Η συσκευη ειναι αγορασμενη απο το πλαισιο

http://www.xperiagamer.com/images/Android_Menu_Icons.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy J5 2016

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...