Jump to content

Αξεσουάρ για το ΗΤC 10


nek46
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γενικα ειμαι κατα των θηκων αλλα τη συγκεκριμενη την ερωτευτηκα, ειναι και η πρωτη θηκη που αγοραζω ποτε σε κινητο.

 

27974204034_745a8569f2_z.jpgIMG_2127 by Thanasis Liontiris, on Flickr

28512977711_2cf403e713_z.jpgIMG_2126 by Thanasis Liontiris, on Flickr

 

Φιλε ειναι πολυ ωραια, ταιριαζει απολυτα με το κινητο και παραλληλα το προστατευει απο τυχον πτωση.Να την χαρεις :):):)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 79
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μου ηρθε και εμενα αυτη η θηκη σημερα , το κινητο εχασε ολη του την χαρη , προστασια καλη αλλα γκουμουτσα.
Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες ημέρες, βλέπω τρελό battery drain εξαιτίας του ice view app..

 

Εδω ολα καλα. Δεν την ξαναπερνας καλου κακου?

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Εδω ολα καλα. Δεν την ξαναπερνας καλου κακου?

 

Σαααν να έστρωσε.. επανήλθε και το gesture για το άνοιγμα της κάμερας.

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Για διάφανη πολύ λεπτή θήκη πήρα αυτήν http://www.ebay.com/itm/252044750943. Είναι πολύ διακριτική. Σε carbon grey δεν κάνει αντανακλάσεις το flash.

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Για διάφανη πολύ λεπτή θήκη πήρα αυτήν http://www.ebay.com/itm/252044750943. Είναι πολύ διακριτική. Σε carbon grey δεν κάνει αντανακλάσεις το flash.

Προστατευει την καμερα? Δηλαδη εξεχει λιγο παραπανω?

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Είναι πρόσωπο με την κάμερα οπότε όσο μπορώ να δω, ακουμπάει το τζαμάκι στο τραπέζι πχ.

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Βάλε λίγο αλεύρι πάνω στο τραπέζι και ακουμπά το κινητό να δούμε αν θα ακουμπήσει η κάμερα.
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα το εννοείς; Τέλος πάντων. Είμαι διακοπές τώρα. Αν βρω ευκαιρία θα το κάνω το πείραμα

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αύριο θα έχω την HTC 10 IV C100 Perfume Ice View Case Black λέει τίποτα;; είναι ωραία;;;

Αν λες για την κλασσική την ice view, μια χαρά είναι, εφφετζιδικη με αρκετές λειτουργίες. Κατα τα άλλα, τίποτα ιδιαίτερο απο ποιότητα, μια νορμαλ θήκη.

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Αν λες για την κλασσική την ice view, μια χαρά είναι, εφφετζιδικη με αρκετές λειτουργίες. Κατα τα άλλα, τίποτα ιδιαίτερο απο ποιότητα, μια νορμαλ θήκη.

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

 

Προστασία έχει καθόλου το κινητό;;; η θέλει προτεκτορ ;;;αν πέσει κάτω;;

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Προστασία έχει καθόλου το κινητό;;; η θέλει προτεκτορ ;;;αν πέσει κάτω;;

 

Τι εννοείς; Αν θέλεις τη συσκευή σου ασημάδευτη τόσο σε οθόνη όσο και σε πλαίσιο, είναι απαραίτητη και η θήκη και η προστασία στην οθόνη. Αν πέσει κάτω ωστόσο ποτέ δεν ξέρεις γιατί μια ζημιά εξαρτάται από πολλούς παράγοντες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά τελικά βρέθηκε καμία καλή προστασία είτε tempered glass είτε screen protector film? Ότι review διαβάζω από σχεδόν όλα τις μάρκες, δεν υπάρχει τέλεια λύση. Όλα έχουν ατέλειες. Δυσκολεύομαι πολύ να βρώ κάτι που μεν να καλύπτει όλη την οθόνη μέχρι τα άκρα αλλά να μην ξεφλουδίσει μετά απο λίγες μέρες και αν δεν καλύπτει όλη την οθόνη τουλάχιστον να γλυστράει εύκολα και να μην εμφανίζει το φαινόμενο του ουράνιου τόξου.
Nokia 3310 -> Nokia 3410 -> Sony Ericson K700i -> Sony Ericson K800i -> iPhone 3G -> Motorola RAZR XT910 -> Nokia Lumia 1020 -> HTC 10
Link to comment
Share on other sites

Καλά η ice view τα σπάειιιιιιιι.....

 

Ετσι, μολις πεσει θα την χτυπησω και σε μπλε.

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Περί Ice View.... μου φαίνεται αντιγραφή μια θήκης της rock από το htc m8, την οποία και είχα, όχι πως αυτό είναι κακό για εμάς.

Ερώτηση αξιώθηκαν να βάλουν κάποιο μαγνητάκι να μένει κλειστή η θήκη σε περίπτωση πτώσης ή κλασσικά 80% να πέσει με γυαλί προς τα κάτω και ορθάνοιχτη η θήκη ;;;:O

The HD2 has no limits. It's middle name is INFINITE!

P800, P990i, P1, LEO(!), Sensation, Lg Nexus4, Lg Nexus5, One M8(!), Z5_6853

Αντώνης.

Link to comment
Share on other sites

Έχει έναν πιο μεγάλο μαγνήτη κάτω αριστερά. Τώρα σε περίπτωση πτώσης θα σε γελάσω πως θα πέσει.

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Περί Ice View.... μου φαίνεται αντιγραφή μια θήκης της rock από το htc m8, την οποία και είχα, όχι πως αυτό είναι κακό για εμάς.

Ερώτηση αξιώθηκαν να βάλουν κάποιο μαγνητάκι να μένει κλειστή η θήκη σε περίπτωση πτώσης ή κλασσικά 80% να πέσει με γυαλί προς τα κάτω και ορθάνοιχτη η θήκη ;;;:O

 

Όχι, δεν έχει τόσο δυνατό.

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

αγορασα ζελατινες spigen.οτι καλυτερο.λεπτες πολυ.λες και δε φοραει τιποτα το τηλεφωνο.και ο τροπος που δειχνει για τη τοποθετηση βοηθησε στη τελεια εφαρμογη.Και φυσικα καλυπτουν ολη την οθονη.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μορει να γραφω ε λαθος εννοτητα αν ναι συγνωμη αλλα ειμαι καινουργιος εδω μεσα.εχω το htc one m8 κ ψαχνω διαφορα σαιτ να κανω rooting μπηκα κ στην σελιδα τις xdadevelopers που σου δειχνει πως κ προσπαθησα να κανω rooting με το προγραμα one m8 kit αλλα τιποτα ενω τα εκανα οπως τα εδειχνε στο βιντεο δεν εκανε τιποτα.ξερετε καποιο αλλο σαιτ πιο ευκολο κ πιο αναλυτικο?ευχαριστω εκ των προτερων.:D
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μορει να γραφω ε λαθος εννοτητα αν ναι συγνωμη αλλα ειμαι καινουργιος εδω μεσα.εχω το htc one m8 κ ψαχνω διαφορα σαιτ να κανω rooting μπηκα κ στην σελιδα τις xdadevelopers που σου δειχνει πως κ προσπαθησα να κανω rooting με το προγραμα one m8 kit αλλα τιποτα ενω τα εκανα οπως τα εδειχνε στο βιντεο δεν εκανε τιποτα.ξερετε καποιο αλλο σαιτ πιο ευκολο κ πιο αναλυτικο?ευχαριστω εκ των προτερων.:D

Ρώτα εδώ φιλαράκι:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=392017

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ακυρωσα την ice view απο αμαζον και την πηρα απο mobilefun που την εχει διαθεσιμη, τιμη 54€.

Τα σπάει την έχω δυο εβδομάδες και είναι σούπερ..

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...