Jump to content

Αξεσουάρ για το ΗΤC 10


nek46
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αξεσουάρ για το ΗΤC 10 :)

Αυτην παραγγειλα εγω

http://www.ebay.com/itm/401128779478?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=670668806769&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Oι ice view ειναι ακομα στο θεο οι τιμες τους στο ebay δεν εχει ακομα πολλες επιλογες

http://www.ebay.com/itm/New-HTC-10-m10-Ice-View-IceView-Case-/401128344512?hash=item5d651ccbc0:g:JUYAAOSwUfNXSqFa

Edited by nek46
more info

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 79
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κανένα καλό screen protector έχουμε βάλει στο τουμπανακι μας;;; έχετε καμία πρόταση;;
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Εγω εκανα προπαραγγελια την ice view απο amazon και πηρα μια σιλικονης απο σκρουτζ μεχρι να ρθει. Οριακα βλεπω να την εχω πριν τις διακοπες και δεν θελω να το σκεφτομαι καθολου αυτο σεναριο.

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα αυτό το protector και μπήκε άψογα κόλλησε ωραία.και έχει και ωραία υφή

http://www.spigen.com/collections/htc/products/htc-one-m10-screen-protector-crystal

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

@ Φιλε bvb:) ποσο πηγε η ice view?

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα αυτό το protector και μπήκε άψογα κόλλησε ωραία.και έχει και ωραία υφή

http://www.spigen.com/collections/htc/products/htc-one-m10-screen-protector-crystal

Απο που το πηρες?εδω Ελλαδα? Διαβασα στο xda οτι προς το παρων ειναι η καλητερη επιλογη.Απο glass protector δεν εφαρφοζει κανενα λογω που η οθονη ειναι λιγο curved στις ακρες

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απο που το πηρες?εδω Ελλαδα? Διαβασα στο xda οτι προς το παρων ειναι η καλητερη επιλογη.Απο glass protector δεν εφαρφοζει κανενα λογω που η οθονη ειναι λιγο curved στις ακρες

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Από Amazon.uk έκανε να έρθει βέβαια 8 μέρες...εχει κάτσει τέλεια πάντως.και έχει ωραία υφή..

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Από Amazon.uk έκανε να έρθει βέβαια 8 μέρες...εχει κάτσει τέλεια πάντως.και έχει ωραία υφή..

 

A ok ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Η Ice view παιζει στο ebay σε τσουχτερη τιμη 60 ευρω (+ 12€ μεταφορικα) απο Γερμανια. :cry:

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

 

Οι rugged armor της Spigen κατά τη γνώμη μου είναι οι πιο value for money θήκες της εταιρίας και σε όσες συσκευές την έχω δοκιμάσει έχω μείνει εξίσου απόλυτα ευχαριστημένος. Από θέμα ποιότητας είναι κορυφή, από εκεί και πέρα είναι και θέμα γούστου βέβαια...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ακυρωσα την ice view απο αμαζον και την πηρα απο mobilefun που την εχει διαθεσιμη, τιμη 54€.

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Να παραθέσω και εγώ πως αγόρασα την spigen ultra hybrid (το hybrid αφορά στο ότι το bumper είναι από μαλακό υλικό (TPU) και η πλάτη από σκληρό (PC) ).

 

+

● Ωραίος συνδυασμός των υλικών!

● Είναι πράγματι διάφανη και προστατεύει ό,τι δηλώνει, π.χ. εξέχει από την οθόνη ώστε να μπορείς να ακουμπήσεις (σε απόλυτα επίπεδη επιφάνεια) το κινητό σου όπως θέλεις χωρίς να φοβάσαι για γρατζουνιές στην οθόνη.

● Όλες οι θύρες "κάθονται" τέλεια και με σωστό χώρο για usb c (τι ωραίο αυτό το c! :happy: ) και το jack των ακουστικών

 

-

● Ένα και καλό, πυγολαμπίδα... Με το που ανάψει το φλας "περνάει" σε όλη την κρυστάλλινη θήκη (μέχρι και το πρόσωπο μου φωτίζεται) και κάνει κάποια (μικρή) θαμπάδα στην νυχτερινή φωτογραφία.

The HD2 has no limits. It's middle name is INFINITE!

P800, P990i, P1, LEO(!), Sensation, Lg Nexus4, Lg Nexus5, One M8(!), Z5_6853

Αντώνης.

Link to comment
Share on other sites

Να παραθέσω και εγώ πως αγόρασα την spigen ultra hybrid (το hybrid αφορά στο ότι το bumper είναι από μαλακό υλικό (TPU) και η πλάτη από σκληρό (PC) ).

 

+

● Ωραίος συνδυασμός των υλικών!

● Είναι πράγματι διάφανη και προστατεύει ό,τι δηλώνει, π.χ. εξέχει από την οθόνη ώστε να μπορείς να ακουμπήσεις (σε απόλυτα επίπεδη επιφάνεια) το κινητό σου όπως θέλεις χωρίς να φοβάσαι για γρατζουνιές στην οθόνη.

● Όλες οι θύρες "κάθονται" τέλεια και με σωστό χώρο για usb c (τι ωραίο αυτό το c! :happy: ) και το jack των ακουστικών

 

-

● Ένα και καλό, πυγολαμπίδα... Με το που ανάψει το φλας "περνάει" σε όλη την κρυστάλλινη θήκη (μέχρι και το πρόσωπο μου φωτίζεται) και κάνει κάποια (μικρή) θαμπάδα στην νυχτερινή φωτογραφία.

Έμ το ανέφερα ότι η διάφανη θήκη φώτιζε όλο το κινητό και χάλαγε την λήψη φώτο το βραδύ.αλλα δεν με ακούγατε.τζαμπα τα λεφτά που δώσατε...

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη ρε παιδιά. Παίζει αυτό;

http://www.ebay.com/itm/131854946075

 

Εντωμεταξύ πήρα την πολύ λεπτή θήκη της spigen την έβαλα και την έβγαλα. Πολύ άγχος. Είναι τρομερή η προσαρμογή της σε τέτοιο σημείο που όταν την βάζεις είσαι σίγουρος ότι σου έχει γδάρει το κινητό. Την κρατάω για καβάτζα αλλά επειδή είναι πανδύσκολο να την βγάλεις κι εγώ το έχω το χούι του βάλε-βγάλε, δε θα την χρησιμοποιώ εκτός απροόπτου.

 

Οι διάφανες λέτε να κάνουν αντανακλάσεις και στο carbon grey;

Edited by Fick

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

@Fick πιθανων και να παιζει η τιμη εκανα μια αναζητηση και βλεπω και αλλους πωλητες να παιζουν σε αυτη τιμη με τις ice

το μονο σιγουρο ειναι πως δεν ειναι γνησια ,οχι οτι θα εχεις θεμα .

Με την spigen μια απο τα ιδια μου εδωσαν μια και μενα για το 9 μπηκε βγηκε.

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ειναι μαιμου διαβαστε τα χαρακτηριστικα.

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Να παραθέσω και εγώ πως αγόρασα την spigen ultra hybrid (το hybrid αφορά στο ότι το bumper είναι από μαλακό υλικό (TPU) και η πλάτη από σκληρό (PC) ).

 

+

● Ωραίος συνδυασμός των υλικών!

● Είναι πράγματι διάφανη και προστατεύει ό,τι δηλώνει, π.χ. εξέχει από την οθόνη ώστε να μπορείς να ακουμπήσεις (σε απόλυτα επίπεδη επιφάνεια) το κινητό σου όπως θέλεις χωρίς να φοβάσαι για γρατζουνιές στην οθόνη.

● Όλες οι θύρες "κάθονται" τέλεια και με σωστό χώρο για usb c (τι ωραίο αυτό το c! :happy: ) και το jack των ακουστικών

 

-

● Ένα και καλό, πυγολαμπίδα... Με το που ανάψει το φλας "περνάει" σε όλη την κρυστάλλινη θήκη (μέχρι και το πρόσωπο μου φωτίζεται) και κάνει κάποια (μικρή) θαμπάδα στην νυχτερινή φωτογραφία.

Συμφωνώ σε όλα. Και αντιπαρέρχομαι την βραδυνή θαμπάδα καθώς προσπαθώ να μην χρησιμοποιώ φλας εν γένει. Τις κλασικές hybrid τις είδα από κοντά και παρόλο που τις έχω σε εκτίμηση μου φάνηκαν αρκετά πιο χοντρές. Και είπα να ξεφύγω από τη μαυρίλα.

 

Επίσης έβαλα και την προστασία οθόνης της Spigen και ειναι πραγματικά εξαιρετική. Πολύ λεπτή, ωραία υφή στο δάκτυλο. Αξίζει και αυτή τα χρήματα της. Αυτή την φορά πήρα το μάθημα μου και δεν ξόδεψα χρήματα σε tempered αφού δεν κάθονται καλά λόγω της μικρής καμπύλης.

 

Τα πήρα όλα από Ελλάδα, εδώ:

 

http://www.e-experts.gr/10-c-253_256_281_412.html

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη ρε παιδιά. Παίζει αυτό;

http://www.ebay.com/itm/131854946075

 

Εντωμεταξύ πήρα την πολύ λεπτή θήκη της spigen την έβαλα και την έβγαλα. Πολύ άγχος. Είναι τρομερή η προσαρμογή της σε τέτοιο σημείο που όταν την βάζεις είσαι σίγουρος ότι σου έχει γδάρει το κινητό. Την κρατάω για καβάτζα αλλά επειδή είναι πανδύσκολο να την βγάλεις κι εγώ το έχω το χούι του βάλε-βγάλε, δε θα την χρησιμοποιώ εκτός απροόπτου.

 

Οι διάφανες λέτε να κάνουν αντανακλάσεις και στο carbon grey;

 

Δεν είναι original, της htc έχει το logo της κάτω αριστερά στον κύκλο.

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να παρω κατι τετοιο

https://www.amazon.com/Full-Coverage-Glass-Screen-Protector/dp/B01COLUUE8?ie=UTF8&linkCode=sl1&linkId=53f414f552fc194f6d3d01cd522a6072&psc=1&ref_=as_li_ss_tl&ref_=redir_mobile_desktop&ref_=yo_ii_img&tag=myyoutucomacc-20

 

Εχει δοκιμασει καποιος;

 

Ειδικα οσοι θελουν να κανουν το λευκο σε μαυρο ετσι γι αλλαγη!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

εχω παραγγειλει και το περιμενω .και σε μαυρο και σε ασπρο.θα δω πως θα κατσει και θα ανεβασω φωτογραφια..

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αναμενουμε νεα σου λοιπον...:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Γενικα ειμαι κατα των θηκων αλλα τη συγκεκριμενη την ερωτευτηκα, ειναι και η πρωτη θηκη που αγοραζω ποτε σε κινητο.

 

27974204034_745a8569f2_z.jpgIMG_2127 by Thanasis Liontiris, on Flickr

28512977711_2cf403e713_z.jpgIMG_2126 by Thanasis Liontiris, on Flickr

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...