Jump to content

ZTE Axon 7


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω εχω την full εκδοση με τα 6 ραμ τα ξυλινα ηχεια και το 3d touch στην οθονη. Απλα απιστευτο κινητο, τι να λεμε.

 

μήπως θα μπορούσες να μας κάνεις ένα μικρό βίντεο να δούμε λίγο αυτές τις μικροδιαφορές?από καθαρή περιέργεια.Κρίμα που η zte δεν το έφερε και αυτό Ευρώπη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το amazon.de το έχει εδώ https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01I092IPC/ref=ox_sc_saved_image_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF στα 400€ που με τα μεταφορικά βγαίνει στα 430€ (με expedited shipping...Με απλή έρχεται περίπου 6€ φτηνότερα αλλά πιστεύω δεν αξίζει η διαφορά). Αξίζει τόσα ειδικά σε σχέση με το 1+3t? Ισχύει η τριετής εγγύηση από εκεί; Έχει κάποιο θέμα με τις μπάντες; Ξέρετε τι περιέχει το πακέτο γιατί από γερμανικά....Δε τοχω...

Και κάτι τελευταίο...Ραδιόφωνο έχει;

Ευχαριστώ πολυ

Link to comment
Share on other sites

μήπως θα μπορούσες να μας κάνεις ένα μικρό βίντεο να δούμε λίγο αυτές τις μικροδιαφορές?από καθαρή περιέργεια.Κρίμα που η zte δεν το έφερε και αυτό Ευρώπη.

 

 

Ειναι και αυτο 6 ραμ.

FLASHTOOL P780 - TWRP P780

http://ul.to/9txmvih8

Link to comment
Share on other sites

Το amazon.de το έχει εδώ https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01I092IPC/ref=ox_sc_saved_image_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF στα 400€ που με τα μεταφορικά βγαίνει στα 430€ (με expedited shipping...Με απλή έρχεται περίπου 6€ φτηνότερα αλλά πιστεύω δεν αξίζει η διαφορά). Αξίζει τόσα ειδικά σε σχέση με το 1+3t? Ισχύει η τριετής εγγύηση από εκεί; Έχει κάποιο θέμα με τις μπάντες; Ξέρετε τι περιέχει το πακέτο γιατί από γερμανικά....Δε τοχω...

Και κάτι τελευταίο...Ραδιόφωνο έχει;

Ευχαριστώ πολυ

 

Φυσικά και αξίζει .Μην λέμε τα ίδια.Ποιό one plus 3 τώρα?θα σε παραπέμψω στο βίντεο του καφετζοπουλου που τα λέει αντικειμενικά και όπως πρέπει.https://www.youtube.com/watch?v=BhA4CcKjjas

Φυσικά και ισχύει η τριετής εγγύηση όπως και η η 6μηνη κάλυψη για θραύση οθόνης.Στο πακέτο μέσα εκτός από το κινητό περιέχεται ένα ζευγάρι πολύ ποιοτικών ακουστικών,μία θήκη διάφανη,διάφορα χαρτιά οδηγιών και η κάρτα vip για την τριετή εγγύηση και θραύση οθόνης.Τα περί φορτιστή και καλώδιο συχρονισμού είναι αυτονόητα.Γενικώς η συσκευασία είναι πολύ προσεγμένη και έχει πλούτο αξεσουάρ.Κανένα θέμα με μπάντες εννοείται.Στα 420 που θα σου έρθει περίπου δεν αξίζει καν να σκεφτείς αγορά από Κίνα μιας και χάνεις την πολύτιμη εγγύηση καθώς επίσης και η κινέζικη έκδοση πάσχει λιγάκι στο σήμα σε σχέση με την δική μας.Αυτά τα ολίγα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις!! Θεωρώ ότι ελληνικά έχει στάνταρντ. Χρειάζεται root? Αν χρειαστεί γίνεται εύκολα; Αναβάθμιση παίρνει ΟΤΑ κανονικά? Ξέρετε να υπάρχει καμία θήκη με παραθυράκι για να βλέπεις τις βασικές πληροφορίες από εκεί;

Και τέλος πριν το παραγγείλω. Ραδιόφωνο έχει;

Edited by Georgema
Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με το g5 αξίζει η μετάβαση?

 

Send from my awesome LG G5 leather black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με το g5 αξίζει η μετάβαση?

 

Send from my awesome LG G5 leather black

 

στο μόνο που υπερτερεί το g5 είναι η κάμερα και αυτό κυρίως σε συνθήκες με χαμηλό φωτισμό.Σε όλα τα άλλα είναι υποδεέστερο.Οπότε φυσικά και αξίζει η μετάβαση στο axon 7!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις!! Θεωρώ ότι ελληνικά έχει στάνταρντ. Χρειάζεται root? Αν χρειαστεί γίνεται εύκολα; Αναβάθμιση παίρνει ΟΤΑ κανονικά? Ξέρετε να υπάρχει καμία θήκη με παραθυράκι για να βλέπεις τις βασικές πληροφορίες από εκεί;

Και τέλος πριν το παραγγείλω. Ραδιόφωνο έχει;

Επειδή δεν σου απαντήθηκε η ερώτηση σου (2 φορές την έκανες) εδώ, https://www.kimovil.com/el/sygkrish/lg-g5-eu,zte-axon-74gb-128gb λέει δεν έχει....

 

Και μια σύγκριση χαρακτηριστικών για τον συνονόματο ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις!! Θεωρώ ότι ελληνικά έχει στάνταρντ. Χρειάζεται root? Αν χρειαστεί γίνεται εύκολα; Αναβάθμιση παίρνει ΟΤΑ κανονικά? Ξέρετε να υπάρχει καμία θήκη με παραθυράκι για να βλέπεις τις βασικές πληροφορίες από εκεί;

Και τέλος πριν το παραγγείλω. Ραδιόφωνο έχει;

 

root φυσικά και γίνεται αλλά για μένα δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος.Ραδιόφωνο δεν έχει .Για την θήκη που ρωτάς δεν ξέρω.Αν ψάξεις στο amazon ίσως βρείς κάτι σχετικό.Για τις αναβαθμίσεις ναι όπως και για τα ελληνικά φυσικά.

Link to comment
Share on other sites

στο μόνο που υπερτερεί το g5 είναι η κάμερα και αυτό κυρίως σε συνθήκες με χαμηλό φωτισμό.Σε όλα τα άλλα είναι υποδεέστερο.Οπότε φυσικά και αξίζει η μετάβαση στο axon 7!

Για κάντο μας "πενηνταράκια" αν έχεις τη καλοσύνη το γιατί είναι υποδεέστερο...

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Για κάντο μας "πενηνταράκια" αν έχεις τη καλοσύνη το γιατί είναι υποδεέστερο...

 

Ποιότητα κατασκευής,οθόνη,ήχος από τα ακουστικά,εξωτερικά ηχεία,δίκαρτο,καλύτερη αυτονομία κτλπ.Το g5 είτε σου αρέσει είτε όχι κινείται στην μετριότητα και δικαίως είναι μία από τις αποτυχίες της χρονιάς.

Link to comment
Share on other sites

Ταπεινή σου γνώμη και φυσικά δεν συμφωνώ.

Το γιατί;

Πιο ελαφρύ (προσωπικά το βάζω μέσα στο σακάκι και δεν φαίνεται ότι κουβαλάω πατάτες Κίνας)

Αποσπώμενη μπαταρία.

Κάμερα

Αλουμίνιο (καθόλου πλαστικό)

Ραδιόφωνο

Είμαι επίσημα στην 7

Και τη θύρα υπερύθρων

 

Το ότι όμως "εμένα" βολεύουν τα άνωθεν είναι προσωπικό θέμα

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Ταπεινή σου γνώμη και φυσικά δεν συμφωνώ.

Το γιατί;

Πιο ελαφρύ (προσωπικά το βάζω μέσα στο σακάκι και δεν φαίνεται ότι κουβαλάω πατάτες Κίνας)

Αποσπώμενη μπαταρία.

Κάμερα

Αλουμίνιο (καθόλου πλαστικό)

Ραδιόφωνο

Είμαι επίσημα στην 7

Και τη θύρα υπερύθρων

 

Το ότι όμως "εμένα" βολεύουν τα άνωθεν είναι προσωπικό θέμα

σεβαστή η γνώμη σου.Σε καμία περίπτωση όμως τα προαναφερθέντα δεν αποτελούν κατά την αντικειμενική ομολογία λόγους ανωτερότητας μιας συσκευής έναντι μιας άλλης!

Link to comment
Share on other sites

Το έχω βρει από εδώ https://www.amazon.de/ZTE-Smartphone-Display-Megapixel-Speicher/dp/B01I092IPC/ref=aag_m_pw_dp?_encoding=UTF8&m=A2GJ0VZ5N9JYXH που είναι πωλητής μέσασ το amazon αλλά υποθέτω όχι το ίδιο το amazon. Το ίδιο το amazon το έχει 399€ αλλά στην έξοδο χρεώνει τον ελληνικό ΦΠΑ οπότε βγαίνει μια διαφορά από εκεί συν τα μεταφορικά για να έρθει το πολύ 2-3 μέρες νωρίτερα φτάνει στα 430 ενώ με αυτόν το πωλητή βγαίνει στα 412€. Δηλαδή ουσιαστικά γλυτώνω 20€ που δε με χαλάνε!!

Πιστεύετε ότι θα υπάρχει κάποιο θέμα επειδή δεν είναι το ΙΔΙΟ το amazon αλλά πωλητής μέσα στο amazon όσον αφορά την αξιοπιστία του και τις εγγυήσεις του?

Link to comment
Share on other sites

Ταπεινή σου γνώμη και φυσικά δεν συμφωνώ.

Το γιατί;

Πιο ελαφρύ (προσωπικά το βάζω μέσα στο σακάκι και δεν φαίνεται ότι κουβαλάω πατάτες Κίνας)

Αποσπώμενη μπαταρία.

Κάμερα

Αλουμίνιο (καθόλου πλαστικό)

Ραδιόφωνο

Είμαι επίσημα στην 7

Και τη θύρα υπερύθρων

 

Το ότι όμως "εμένα" βολεύουν τα άνωθεν είναι προσωπικό θέμα

 

Φιλε ελπιζω να αστειευσαι. Το G5 βγαζει με την φοβερη αποσπωμενη μπαταρια με το ζορι την ημερα ενω το ΖΤΕ κραταει 2 ημερες με την ιδια χρηση. Το ραδιοφωνο πεθανε παρτε το χαμπαρι. Οι αναβαθμισεις καλυτερα να αργουν παρα να ειναι γεματες bug. Αλουμινιο εχει το ΖΤΕ οχι το αλουμινιο της LG που ειναι στην ουσια πλαστικο. Οι υπερυθρες ειναι συν και το δινω στην LG καθως και η καλυτερη καμερα σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου μονο.

Μην εισαι κολημενος και ψαξε πριν πεις κοτσανες. Και πατατα το πανεμορφο ΖΤΕ σε σχεση με τον Κουασιμοδο των κινητων του 2016 το G5;

Αν ειναι δυνατον.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω βρει από εδώ https://www.amazon.de/ZTE-Smartphone-Display-Megapixel-Speicher/dp/B01I092IPC/ref=aag_m_pw_dp?_encoding=UTF8&m=A2GJ0VZ5N9JYXH που είναι πωλητής μέσασ το amazon αλλά υποθέτω όχι το ίδιο το amazon. Το ίδιο το amazon το έχει 399€ αλλά στην έξοδο χρεώνει τον ελληνικό ΦΠΑ οπότε βγαίνει μια διαφορά από εκεί συν τα μεταφορικά για να έρθει το πολύ 2-3 μέρες νωρίτερα φτάνει στα 430 ενώ με αυτόν το πωλητή βγαίνει στα 412€. Δηλαδή ουσιαστικά γλυτώνω 20€ που δε με χαλάνε!!

Πιστεύετε ότι θα υπάρχει κάποιο θέμα επειδή δεν είναι το ΙΔΙΟ το amazon αλλά πωλητής μέσα στο amazon όσον αφορά την αξιοπιστία του και τις εγγυήσεις του?

 

Ρώτησε τον πωλητή αν η συσκευή που διαθέτει είναι αυτή που προορίζεται για την ευρωπαϊκή αγορά με την 3ετη VIP εγγύηση.

 

Κατά τα αλλά σε τρίτο πωλητή δεν έχεις την ίδια πολιτική επιστροφών που έχει το ίδιο το amazon de ως πωλητή.

 

Απλα σε περίπτωση service απευθύνεσαι στην procordia εφόσον δεν παρέχει DOA ο πωλητής στην αρχική περίοδο που έχεις την συσκευή.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Φιλε ελπιζω να αστειευσαι. Το G5 βγαζει με την φοβερη αποσπωμενη μπαταρια με το ζορι την ημερα ενω το ΖΤΕ κραταει 2 ημερες με την ιδια χρηση. Το ραδιοφωνο πεθανε παρτε το χαμπαρι. Οι αναβαθμισεις καλυτερα να αργουν παρα να ειναι γεματες bug. Αλουμινιο εχει το ΖΤΕ οχι το αλουμινιο της LG που ειναι στην ουσια πλαστικο. Οι υπερυθρες ειναι συν και το δινω στην LG καθως και η καλυτερη καμερα σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου μονο.

Μην εισαι κολημενος και ψαξε πριν πεις κοτσανες. Και πατατα το πανεμορφο ΖΤΕ σε σχεση με τον Κουασιμοδο των κινητων του 2016 το G5;

Αν ειναι δυνατον.

 

Συμφωνώ ότι διαφωνούμε αλλά το ότι λες ανακρίβειες για την μπαταρία και την ποιότητα (ΖΤΕ, αλουμίνιο + πλαστικό γράφει στα χαρακτηριστικά) και ποια bug;; για έλα να δουλέψεις ένα που έχω μπροστά μου με 197 εφαρμογές και ξαναγύρνα πιο ενήμερος.

 

Αν ήμουν κολλημένος δεν θα είχα αλλάξει πάνω από 150+ συσκευές!!!

 

Και κάτι άλλο, όποια εταιρεία έχει βγάλει το ράδιο (δέκτη) από τις συσκευές έχει φάει ΜΕΓΑΛΟ ΑΚΥΡΟ και από μένα και από πολλούς χρήστες.

 

(τις "κοτσάνες" που μου γράφεις δεν τις σχολιάζω γιατί έχω μάθει να κρατάω επίπεδο ;) )

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ ότι διαφωνούμε αλλά το ότι λες ανακρίβειες για την μπαταρία και την ποιότητα (ΖΤΕ, αλουμίνιο + πλαστικό γράφει στα χαρακτηριστικά) και ποια bug;; για έλα να δουλέψεις ένα που έχω μπροστά μου με 197 εφαρμογές και ξαναγύρνα πιο ενήμερος.

 

Αν ήμουν κολλημένος δεν θα είχα αλλάξει πάνω από 150+ συσκευές!!!

 

Και κάτι άλλο, όποια εταιρεία έχει βγάλει το ράδιο (δέκτη) από τις συσκευές έχει φάει ΜΕΓΑΛΟ ΑΚΥΡΟ και από μένα και από πολλούς χρήστες.

 

(τις "κοτσάνες" που μου γράφεις δεν τις σχολιάζω γιατί έχω μάθει να κρατάω επίπεδο ;) )

 

Συνηθως δεν απαντω σε κολλημενους που λενε οτι εχουν αλλαξει πολλες συσκευες (πεταξει χρηματα) και νομιζουν οτι ειναι γκουρου αλλα θα κανω μια εξαιρεση.

Δες αυτο το βιντεο

στο 1:25-1:39 που λεει ο ανθρωπος και το αποδεικνυει οτι ειναι πλαστικο το G5 μεταφιεσμενο σε αλουμινιο. Μετα το LG G5 συμφωνα με μετρησεις (οχι εμενα και εσενα) εχει την χειροτερη μπαταρια απο ολες τις ναυαρχιδες του 2016, κανε google search. Τα bug ειναι συννωνυμο των αναβαθμισεων της LG για τα G4 και G5.

Οποτε μεχρι τωρα ολα αυτα που ειπες ηταν κοτσανες και δεν θα το συνεχισω. Καλυτερα να μην απαντησεις η αν εισαι γενναιος παραδεξου τα λαθη σου, επισης πως εχεις αλλαξει τοσες συσκευες αφου δεν αγοραζεις εκεινες χωρις ραδιοφωνο δηλαδη...ολες, μιλας για 10 χρονια πριν;

Link to comment
Share on other sites

To axon 7 δεν το εχω δουλεψει αλλα το 5αρι ειναι ενα απο τα πιο ολοκληρωμενα κινητα που εχω δει.(Sd-υπερυθρες-ραδιοφωνο-αποσπωμενη μπαταρια)

Επισης το μεγεθος και το κρατημα του ειναι φοβερο.Η μπαταρια ανετα βγαζει την μερα και εχω 150 εφαρμογες.

Η nougat δεν εχει κανενα bug και ολα τρεχουν ρολοι.

Το κινητο δεν ειναι πλαστικο αλλα επιστρωμενο αλουμινιο.Aκομη ειναι το πιο ευκολο κινητο για επιδιορθωση λογω του modular design.

 

Αυτα απο μενα!Ας σταματησει εδω γιατι βγαινουμε offtopic. :)

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ, προσωπικά έχω κινητό από το 1995. Panafon τότε.

 

Είναι η 2η φορά που με προσβάλεις αλλά και πάλι θα σε αγνοήσω.

 

Ο καθένας έχει τη γνώμη του και αυτό είναι που λέμε δημοκρατία που μάλλον προφανώς δεν το γνωρίζεις.

 

Και στην ουσία,το τι λένε οι "διάφοροι" που κάνουν τα τεστ με αφήνει αδιάφορο αφού έχω εξ ιδίων άποψη και γνώμη. ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ, προσωπικά έχω κινητό από το 1995. Panafon τότε.

 

Είναι η 2η φορά που με προσβάλεις αλλά και πάλι θα σε αγνοήσω.

 

Ο καθένας έχει τη γνώμη του και αυτό είναι που λέμε δημοκρατία που μάλλον προφανώς δεν το γνωρίζεις.

 

Και στην ουσία,το τι λένε οι "διάφοροι" που κάνουν τα τεστ με αφήνει αδιάφορο αφού έχω εξ ιδίων άποψη και γνώμη. ;)

 

Συγγνωμη αν σε προσβαλα απλα δεν μπορω να βλεπω ανακριβειες. Και ναι ειναι ενα κραμα πλαστικου με αλουμινιο που στην ουσια ειναι πλαστικο. Μεγαλο φαουλ της Lg που το πουλαει ως full metal κινητο. Επισης αυτα ειναι αποδειξεις οχι "λενε οι διαφοροι" αν θες τσεκαρε το εσυ θα επωφεληθεις οχι εγω που το γνωριζω ηδη.

Μακαρι να μπορουσαμε να βαζουμε στην ακρη τον εγωισμο μας και να βλεπαμε καθαρα διαφορα forums.

Για on topic το ΖΤΕ ειναι το καλυτερο φθηνο all around κινητο του 2016 με την καλυτερη εγγυηση και αυτο δεν χωραει συγκρισεων κλπ.

Edited by GeorgeAl92
Link to comment
Share on other sites

Ταπεινή σου γνώμη και φυσικά δεν συμφωνώ.

Το γιατί;

Πιο ελαφρύ (προσωπικά το βάζω μέσα στο σακάκι και δεν φαίνεται ότι κουβαλάω πατάτες Κίνας)

Αποσπώμενη μπαταρία.

Κάμερα

Αλουμίνιο (καθόλου πλαστικό)

Ραδιόφωνο

Είμαι επίσημα στην 7

Και τη θύρα υπερύθρων

 

Το ότι όμως "εμένα" βολεύουν τα άνωθεν είναι προσωπικό θέμα

Ξέχασες το bleeding που χει γίνει feature της συσκευής κατά την procordia.

 

Ξέρει κανείς αν το you.gr πουλάει την ευρωπαική έκδοση; γιατί βλέπω να γράφουν 2ετή εγγύηση κι όχι 3ετή.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη αν σε προσβαλα απλα δεν μπορω να βλεπω ανακριβειες. Και ναι ειναι ενα κραμα πλαστικου με αλουμινιο που στην ουσια ειναι πλαστικο. Μεγαλο φαουλ της Lg που το πουλαει ως full metal κινητο. Επισης αυτα ειναι αποδειξεις οχι "λενε οι διαφοροι" αν θες τσεκαρε το εσυ θα επωφεληθεις οχι εγω που το γνωριζω ηδη.

Μακαρι να μπορουσαμε να βαζουμε στην ακρη τον εγωισμο μας και να βλεπαμε καθαρα διαφορα forums.

Για on topic το ΖΤΕ ειναι το καλυτερο φθηνο all around κινητο του 2016 με την καλυτερη εγγυηση και αυτο δεν χωραει συγκρισεων κλπ.

 

με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο.Ειδικά η τελευταία πρόταση σου δεν χωράει αμφιβολία.Η τριετή εγγύηση σε συνδυασμό με τα καλύτερα δυνατά χαρακτηριστικά ,συνοδευόμενα από μια τίμια τιμή το καθιστούν το vfm του 2016!

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασες το bleeding που χει γίνει feature της συσκευής κατά την procordia.

 

 

 

Ξέρει κανείς αν το you.gr πουλάει την ευρωπαική έκδοση; γιατί βλέπω να γράφουν 2ετή εγγύηση κι όχι 3ετή.

 

Το κόβω απίθανο να είναι μη ευρωπαϊκή version.

Πάντως σε συσκευές από Γερμανία,Ιταλία,Γαλλία,Ισπανία και Αγγλία σε κάθε συσκευή έχει VIP card εντός της συσκευασίας όπου γίνεται αναφορά για την 3ετη εγγύηση.

 

Αλλά μπορεις να τους κανεις ένα ερώτημα από που κάνουν εισαγωγή την συσκευή,δεν χάνεις τίποτα.

 

Λογικά 3ετη εγγύηση έχουν και του you.gr απλά το πιθανό ανενημέρωτοι είναι.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα και εγώ κάτοχος αυτού του εξαιρετικού τηλεφώνου!!!

Οι προδιαγραφές του σε σχέση με τα χρήματα που δαπάνησα (400€) το κάνουν μακράν το καλύτερο value for money!!

iMac 27 - MacBook Pro - iPad Pro 12.9 - Iphone 11 pro max
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Axon 7 (A2017)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...