Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

New RR-OS Andoid 10 build for LeEco LeMax2 (x2) is available

by CrisBalGreece

 

Build date: 05 September 2020

File size: 0.8G

Version: Unofficial

 

▫️ Download

https://drive.google.com/file/d/1fCxUMPXyI5pbH8CbgBQuuenXFijMike6/view?usp=sharing

 

▫️ Changelog

- Device tree updates

- More fixes on Greek translation

- BS 7.2 oc on board

-Added ported LetvCamera (fixes)

-Added LetvRemoteControl

-Build enforcing

More stuff...

 

Gapps not included. Flash OpenGapps nano/pico or other's

 

#x2 #Get_Resurrected

 

Έβαλα το build 28 August 2020 πάνω στη aosip που είχα, με wipe τα πάντα εκτός από internal. To μόνο που χρειάστηκε να κάνω πριν ήταν mount το vendor (και δεν ξέρω αν χρειαζόταν δλδ). Εγκαταστάθηκε σε χρόνο dt και έχω ένα καινούριο, γρήγορο και πανέμορφο κινητό. Έχει «πέσει» η μπαταρία και χρειαζόμουν με την aosip, αρκετές φορές, και δεύτερη φόρτιση να βγάλω τη μέρα. Τώρα έχω να το φορτίσω από προχτές.

Χρήστο σε ευχαριστώ πολύ γιατί όχι μόνο κρατάς το κινητό ζωντανό αλλά και γιατί εξακολουθεί να είναι κινητό πρώτης γραμμής. Τι να πω… υπόχρεος.

LeEco Le Max 2
Link to comment
Share on other sites

Cris απο τοτε που σε ειχα ρωτησει δεν το ειχα ξαναπιασει το κινητο στο χερι για φτιαξιμο μεχρι σημερα.

Ξεκιναω οπως θα επρεπε καθε ποστ σε αυτο το νημα να ξεκιναει.

 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕ ΑΟΜΑΤΟ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑΜΕ.

 

Συνεχιζω στο θεμα, εχω ενα X820 στο χερι το οποιο εσβησε απο μπαταρια (0%) και δεν αναψε ποτε ξανα. Οταν μπαινει σε φορτιστη αναβοσβηνει το κοκκινο led, οταν συνδεεται στον υπολογιστη δεν κανει απολυτως τιποτα ο,τι και αν πατησω για οση ωρα. Με λιγα λογια δειχνει να μη μπ[ορει να μπει σε QFIL Mode. Να ξεκινησω χειρουργειο για αποσυνδεση και επανασυνδεση μπαταριας;

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

Σε μια αλλη συσκευη εβαλα την τελευταια RR 28/8. Εκτος απο τα gapps υπαρχει καποιο αλλο απαραιτητο zip ή εφαρμογη να περασω;

Απο καμερα ποια χρησιμοποιειτε;

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Πηγα να κατεβασω το minimal_adb_fastboot_v1.4.1.zip απο το AndroidFileHost οπως ειναι στο συνδεσμο της πρωτης σελιδας και ξεκινουσε να κατεβει ενα αρχειο 10GB. Δεν ξερω αν υπαρχουν γνωριμιες για αναφορα σφαλματων/προβληματων εκει.

Εν τελει το βρηκα και το κατεβασα απο αλλου, απλως το αναφερω μιας και το παρατηρησα.

Edited by Christian27
~ Samsung Galaxy S10 ~
Link to comment
Share on other sites

F2fs θα είναι ποιο γρήγορο.20%

Splash είναι στο δικό μου 3.4.0 TWRP. Το βάζεις σε 1 δευτερόλεπτο από εκεί

2η sim εδώ δουλεύεια χαρά

Ήχος δεν έχω πρόβλημα εδώ και με Dolby το δικό μου σκοτώνει

https://t.me/CBG_LeMax2

 

Νασαι καλα παντα! Ευχαριστω!

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Cris απο τοτε που σε ειχα ρωτησει δεν το ειχα ξαναπιασει το κινητο στο χερι για φτιαξιμο μεχρι σημερα.

Ξεκιναω οπως θα επρεπε καθε ποστ σε αυτο το νημα να ξεκιναει.

 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕ ΑΟΜΑΤΟ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑΜΕ.

 

Συνεχιζω στο θεμα, εχω ενα X820 στο χερι το οποιο εσβησε απο μπαταρια (0%) και δεν αναψε ποτε ξανα. Οταν μπαινει σε φορτιστη αναβοσβηνει το κοκκινο led, οταν συνδεεται στον υπολογιστη δεν κανει απολυτως τιποτα ο,τι και αν πατησω για οση ωρα. Με λιγα λογια δειχνει να μη μπ[ορει να μπει σε QFIL Mode. Να ξεκινησω χειρουργειο για αποσυνδεση και επανασυνδεση μπαταριας;

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

Σε μια αλλη συσκευη εβαλα την τελευταια RR 28/8. Εκτος απο τα gapps υπαρχει καποιο αλλο απαραιτητο zip ή εφαρμογη να περασω;

Απο καμερα ποια χρησιμοποιειτε;

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Πηγα να κατεβασω το minimal_adb_fastboot_v1.4.1.zip απο το AndroidFileHost οπως ειναι στο συνδεσμο της πρωτης σελιδας και ξεκινουσε να κατεβει ενα αρχειο 10GB. Δεν ξερω αν υπαρχουν γνωριμιες για αναφορα σφαλματων/προβληματων εκει.

Εν τελει το βρηκα και το κατεβασα απο αλλου, απλως το αναφερω μιας και το παρατηρησα.

Δοκίμασε να δεις κι ας μην το καταλαβαίνεις αν συνδέοντας το σε pc είναι σε Qualcomm qcom mode.

Αν ναι κάνε ένα qfil.

Λογικά αν το αφήσεις για φόρτιση μια μέρα απλά να βλέπεις αν ζεσταίνεται που σημαίνει ότι φορτίζει μπορεί και να ανάψει.

Αν δεν.αναψει και δεν μπαίνει σε well mode λυστο αποσύνδεσε μπαταρία για καμία ώρα και δεν μετά αν σε επανασύνδεση μπουταρει τουλάχιστον σε fastboot

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το build 28 August 2020 πάνω στη aosip που είχα, με wipe τα πάντα εκτός από internal. To μόνο που χρειάστηκε να κάνω πριν ήταν mount το vendor (και δεν ξέρω αν χρειαζόταν δλδ). Εγκαταστάθηκε σε χρόνο dt και έχω ένα καινούριο, γρήγορο και πανέμορφο κινητό. Έχει «πέσει» η μπαταρία και χρειαζόμουν με την aosip, αρκετές φορές, και δεύτερη φόρτιση να βγάλω τη μέρα. Τώρα έχω να το φορτίσω από προχτές.

Χρήστο σε ευχαριστώ πολύ γιατί όχι μόνο κρατάς το κινητό ζωντανό αλλά και γιατί εξακολουθεί να είναι κινητό πρώτης γραμμής. Τι να πω… υπόχρεος.

 

Τίποτα να μην πεις.. Απλά όταν και όποτε μπορείς κι εσύ να βοηθάς εκεί έξω όποιον έχει ανάγκη..;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Απο την 15s, με το χ829. πηγα κατευθειαν στην RROS-Q-8.5.9-20200907.. Τελειως καθαρη (φορματ ντατα και ολα τα wipe)

Χρειαζετε να περασω το firmware-30S-X820-le_x2 και το firmware-466D-X820-le_x2

λογω του οτι δεν περασα καθολου απο την 30s?? (..τωρα το σκεφθηκα)

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Μολις την περασα.. HSABAT 4800, στην RR

https://postimg.cc/gallery/zDLdGC0

Θα δουμε...

Αν ενδιαφερετε καποιος..

https://www.aliexpress.com/item/32875310678.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.33d44c4dEs6Rzl

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

New RR-OS Andoid 10 build for LeEco LeMax2 (x2) is available

by CrisBalGreece

 

Build date: 10 September 2020

File size: 0.8G

Version: Unofficial

 

▫️ Download

https://drive.google.com/file/d/1M6SH4Nc-fYVYYbGY-xPZA98oj7v1rV_c/view?usp=sharing

 

▫️ Changelog

- Device tree updates

- September security patches

-Build enforcing

More ...

 

Gapps not included. Flash OpenGapps nano/pico or other's

 

#x2 #Get_Resurrected

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Μολις την περασα.. HSABAT 4800, στην RR

https://postimg.cc/gallery/zDLdGC0

Θα δουμε...

Αν ενδιαφερετε καποιος..

https://www.aliexpress.com/item/32875310678.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.33d44c4dEs6Rzl

Οταν θα εχεις μια ολοκληρωμενη εικονα δωσε σχετικες πληροφοριες για sot και αν αξιζει η αγορα της. Περασε καποιο zip για την χωρητικοτητα της η οχι;

Coolpad f1 (Great F1) - AEX MODDED LITE by jpower

Leeco Le Max 2 X820 6gb - 64gb (RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-20210920)

19/March/2020 by C.B.G.)

Link to comment
Share on other sites

Οταν θα εχεις μια ολοκληρωμενη εικονα δωσε σχετικες πληροφοριες για sot και αν αξιζει η αγορα της. Περασε καποιο zip για την χωρητικοτητα της η οχι;

 

Καλως τον! Χαθηκες..

Φυσικα, θα τσεκαρω και θα ενημερωσω

Ζιπ προς το παρον δεν υπαρχει.. Μονο στην 30s εχω περασει την χωριτικοτητα, στην 4100

(αλλα στην 30s και παλια ναχεις, νομιζεις οτι ειναι καινουργια):lol::)

 

Derpfest με 4100 και RR_Q με 4800, ..αν μας φτιαξει κανα ζιπ ο Cris, τοτε θα ..μαθουμε..

Προς το παρον τσεκαρεις τη διαρκεια-σοτ και υπολογιζεις.. δεν ξερω αν υπαρχει καποιο προγραμμα

που να μπορει να διαβαζει την παγματικη μπανταρια, αυτη που εχεις μεσα δηλαδη..?

 

Στην Derpfest ειχα περασει το Acubattery, οταν εβαλα την 4100, καινουργια, και μουγραφε (υγεια μπανταριας 72%):lol:

οποτε εφαγε σουτ:D

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Καλως τον! Χαθηκες..

Φυσικα, θα τσεκαρω και θα ενημερωσω

Ζιπ προς το παρον δεν υπαρχει.. Μονο στην 30s εχω περασει την χωριτικοτητα, στην 4100

(αλλα στην 30s και παλια ναχεις, νομιζεις οτι ειναι καινουργια):lol::)

 

Derpfest με 4100 και RR_Q με 4800, ..αν μας φτιαξει κανα ζιπ ο Cris, τοτε θα ..μαθουμε..

Προς το παρον τσεκαρεις τη διαρκεια-σοτ και υπολογιζεις.. δεν ξερω αν υπαρχει καποιο προγραμμα

που να μπορει να διαβαζει την παγματικη μπανταρια, αυτη που εχεις μεσα δηλαδη..?

 

Στην Derpfest ειχα περασει το Acubattery, οταν εβαλα την 4100, καινουργια, και μουγραφε (υγεια μπανταριας 72%):lol:

οποτε εφαγε σουτ:D

Η αληθεια ειναι οτι ολο το καλοκαιρι μου ετυχαν δουλειες και εμπαινα για ελαχιστα στο φορουμ. Αν τα αποτελεσματα της αντικαταστασης μπαταριας ειναι αρκετα ενθαρρυντικα θα προβω με τη σειρα μου και εγω στην αντικατασταση της.

Coolpad f1 (Great F1) - AEX MODDED LITE by jpower

Leeco Le Max 2 X820 6gb - 64gb (RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-20210920)

19/March/2020 by C.B.G.)

Link to comment
Share on other sites

New RR-OS Andoid 10 build for LeEco LeMax2 (x2) is available

by CrisBalGreece

 

Build date: 14 September 2020

File size: 0.8G

Version: Unofficial

 

▫️ Download

https://drive.google.com/file/d/1w0q6Reuq9l916UkEceQ47oJq-qnMoc1d/view?usp=sharing

 

▫️ Changelog

- Device tree updates/fixes

- Hardware Button brightness settings

- Ram adjustments

- Earpiece sound improvements

- Sound adjustments for several apps

-Including LetvCamera

More stuff...

 

Gapps not included. Flash OpenGapps nano/pico or other's

 

#x2 #Get_Resurrected

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

New RR-OS Andoid 10 build for LeEco LeMax2 (x2) is available

by CrisBalGreece

 

Build date: 14 September 2020

File size: 0.8G

Version: Unofficial

 

▫️ Download

https://drive.google.com/file/d/1w0q6Reuq9l916UkEceQ47oJq-qnMoc1d/view?usp=sharing

 

▫️ Changelog

- Device tree updates/fixes

- Hardware Button brightness settings

- Ram adjustments

- Earpiece sound improvements

- Sound adjustments for several apps

-Including LetvCamera

More stuff...

 

Gapps not included. Flash OpenGapps nano/pico or other's

 

#x2 #Get_Resurrected

 

Καταιγισμος!!!!! Ευχαριστουμε!:D

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα είμαι ακόμα με την Derpfest vanilla αξίζει η καινούργια ρομ ? Και αν ναι ποιος μπορεί να μου θυμίσει την διαδικασία τι πρέπει να διαγράψω (dalvik ,system κλπ) και τα gapps τα παίρνω καπάκια αφού βάλω την ρομ χωρίς να έχει γίνει κάποιο ριμπουτ σωστά?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα είμαι ακόμα με την Derpfest vanilla αξίζει η καινούργια ρομ ? Και αν ναι ποιος μπορεί να μου θυμίσει την διαδικασία τι πρέπει να διαγράψω (dalvik ,system κλπ) και τα gapps τα παίρνω καπάκια αφού βάλω την ρομ χωρίς να έχει γίνει κάποιο ριμπουτ σωστά?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Για μενα προσωπικα, η ρομ ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ! Πρωτεινω σε ολους να την δοκιμασουν!

Διαγραφη ολων εκτος internal και φλας ρομ..

Εγω με OTG κανω: Διαγραφη ολα και internal > φλας ρομ > reboot recovery > flash open_Gapps > reboot system

Δεν ειχα ποτε προβλημα, θεορω οτι τελειως καθαρη ειναι καλυτερα

Και απολάυσε!!!!! Απο το 2016 που ειμαι εδω, τετοια ρομ δεν εχω ξαναδει!

Ρυθμισεις για τα ΠΑΝΤΑ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ! Οτι απιθανο μπορεις να φανταστεις αυτη η ρομ το κανει!

Το ποιο ωραιο.. 2 μερες ρυθμιζω (και πουσαι ακομα) και λαθος πουθενα!!!!!

Ναναι καλα ο Χρησταρας!!!!!

 

Περνα την τελευταια ποιο πανω.. Build date: 14 September 2020

Edited by vasillis2

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Για μενα προσωπικα, η ρομ ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ! Πρωτεινω σε ολους να την δοκιμασουν!

Διαγραφη ολων εκτος internal και φλας ρομ..

Εγω με OTG κανω: Διαγραφη ολα και internal > φλας ρομ > reboot recovery > flash open_Gapps > reboot system

Δεν ειχα ποτε προβλημα, θεορω οτι τελειως καθαρη ειναι καλυτερα

Και απολάυσε!!!!! Απο το 2016 που ειμαι εδω, τετοια ρομ δεν εχω ξαναδει!

Ρυθμισεις για τα ΠΑΝΤΑ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ! Οτι απιθανο μπορεις να φανταστεις αυτη η ρομ το κανει!

Το ποιο ωραιο.. 2 μερες ρυθμιζω (και πουσαι ακομα) και λαθος πουθενα!!!!!

Ναναι καλα ο Χρησταρας!!!!!

 

Περνα την τελευταια ποιο πανω.. Build date: 14 September 2020

Ωραια σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση λεω να την δοκιμασω

Αρα αν καταλαβα καλα για να μην κανω καμια πατατα,κανω wipe dalvik,cache,data και system και αφηνω internal ,vendor και otg ανεπαφα

και απο gapps ποια προτεινεις ?

Link to comment
Share on other sites

Ωραια σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση λεω να την δοκιμασω

Αρα αν καταλαβα καλα για να μην κανω καμια πατατα,κανω wipe dalvik,cache,data και system και αφηνω internal ,vendor και otg ανεπαφα

και απο gapps ποια προτεινεις ?

 

Gapps..Εγω περναω τα micro.

 

ΟΧΙ!!! Δεν καταλαβες καλα. Διαβασε ποιο προσεκτικα.. δεν γραφω αυτο

Γραφω:Εγω με OTG κανω: Διαγραφη ΟΛΑ και internal > φλας ρομ > reboot recovery > flash open_Gapps > reboot system

 

Αφου εχεις OTG, θα σου προτεινα να κανεις ενα backup την rom και την Internal, και να την περασεις τελειως καθαρη.

Αρα.. Τα διαγραφεις ολα. Δεν αφηνεις τιποτα, (και internal και Vendor) εκτος απο το OTG. Στο οποιο εχεις περασει τη ρομ

και τα Gapps και κανεις τελειως καθαρη εγκατασταση, απο το OTG.

 

Τωρα μπορεις κι ετσι να την περασεις και να ειναι ενταξει. Εσυ θα αποφασισεις, γιατι με τα backup εχει ποιο πολυ φασαρια,

αλλα αν σου βγαλει μετα καποιο θεμα, Θα πρεπει να την ξαναπερασεις, τελειως καθαρη, ΠΑΛΙ..

Δηλαδη ΟΛΑ + τα Backup

 

Εγω τογραψα αυτο: (Διαγραφη ολων εκτος internal και φλας ρομ..), γιατι δεν ηξερα αν εχεις OTG

(μπορεις βεβαια εδω και με εντολες adb)... Τελος παντων

Ελπιζω να το ξεκαθαρισα, αλλιως μην κολλας, ξαναρωτα..

Καλη επιτυχια..

Edited by vasillis2

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Gapps..Εγω περναω τα micro.

 

ΟΧΙ!!! Δεν καταλαβες καλα. Διαβασε ποιο προσεκτικα.. δεν γραφω αυτο

Γραφω:Εγω με OTG κανω: Διαγραφη ΟΛΑ και internal > φλας ρομ > reboot recovery > flash open_Gapps > reboot system

 

Αφου εχεις OTG, θα σου προτεινα να κανεις ενα backup την rom και την Internal, και να την περασεις τελειως καθαρη.

Αρα.. Τα διαγραφεις ολα. Δεν αφηνεις τιποτα, (και internal και Vendor) εκτος απο το OTG. Στο οποιο εχεις περασει τη ρομ

και τα Gapps και κανεις τελειως καθαρη εγκατασταση, απο το OTG.

 

Τωρα μπορεις κι ετσι να την περασεις και να ειναι ενταξει. Εσυ θα αποφασισεις, γιατι με τα backup εχει ποιο πολυ φασαρια,

αλλα αν σου βγαλει μετα καποιο θεμα, Θα πρεπει να την ξαναπερασεις, τελειως καθαρη, ΠΑΛΙ..

Δηλαδη ΟΛΑ + τα Backup

 

Εγω τογραψα αυτο: (Διαγραφη ολων εκτος internal και φλας ρομ..), γιατι δεν ηξερα αν εχεις OTG

(μπορεις βεβαια εδω και με εντολες adb)... Τελος παντων

Ελπιζω να το ξεκαθαρισα, αλλιως μην κολλας, ξαναρωτα..

Καλη επιτυχια..

 

SOS

Μου βγζει Updter process ended with ERROR 7

Error installing zip file '/usbstorage/RROS-Q-8.6.0-20200914-x2-unofficial.zip/'

ολα καλα τελικα το ξανακατεβασα και το εβαλα ν γινει εγκατασταση στο στικακι κατι που δεν ειχα κανει πριν

Αν αντιμετωπισω καποιο αλλο θεμα θα ρωτησω

Και σε ευχαριστω για την πολυτιμη βοηθεια βασιλη

Edited by mosxotrelos
Link to comment
Share on other sites

SOS

Μου βγζει Updter process ended with ERROR 7

Error installing zip file '/usbstorage/RROS-Q-8.6.0-20200914-x2-unofficial.zip/'

 

Με ποιο twrp εισαι?

Βαλε το 3.3.1.1 η το 3.4.0 του Crisbal (οταν αλλαξεις twrp, ξανακανε τα wipe)

Πες με ποιον τροπο κανεις εγκατασταση..?

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Με ποιο twrp εισαι?

Βαλε το 3.3.1.1 η το 3.4.0 του Crisbal (οταν αλλαξεις twrp, ξανακανε τα wipe)

Πες με ποιον τροπο κανεις εγκατασταση..?

 

το 3.4.0 οπως μου ειπες καθαρη , σβησιμο ολα εκτος otg

απλα για καποιο λογο την πρωτη φορα το κατεβασα το αρχειο της ρομ στο πς και μετα το εβαλα στο στικακι ετσι δεν μου το εγκαθηστουσε στο κινητο και εβγαζε το ερρορ που σου ειπα

Ενω μετα που το εκανα κατευθειαν εγκατασταση στο στικακι μου την εκανε μια χαρα την εγκατασταση

Ολα μια χαρα μεχρι στιγμης ανοιξε το κινητο και φαινεται μια χαρα σε εθχαριστω για την βοηθεια παντως

Λογικα στο μελλον θα ξαναστειλω γιατι βλεπω εχει παρααα πολλες ρυθμισεις :lol::lol:

Και μου αρεσε πολυ που υπαρχει η καμερα της letv ειχα 3+ χρονια να την δω την εφαρμογη της :p

Link to comment
Share on other sites

το 3.4.0 οπως μου ειπες καθαρη , σβησιμο ολα εκτος otg

απλα για καποιο λογο την πρωτη φορα το κατεβασα το αρχειο της ρομ στο πς και μετα το εβαλα στο στικακι ετσι δεν μου το εγκαθηστουσε στο κινητο και εβγαζε το ερρορ που σου ειπα

Ενω μετα που το εκανα κατευθειαν εγκατασταση στο στικακι μου την εκανε μια χαρα την εγκατασταση

Ολα μια χαρα μεχρι στιγμης ανοιξε το κινητο και φαινεται μια χαρα σε εθχαριστω για την βοηθεια παντως

Λογικα στο μελλον θα ξαναστειλω γιατι βλεπω εχει παρααα πολλες ρυθμισεις :lol::lol:

Και μου αρεσε πολυ που υπαρχει η καμερα της letv ειχα 3+ χρονια να την δω την εφαρμογη της :p

 

Ωραια! Απολαυσε το, και, καποια στιγμη, πες και τις εντυπωσεις σου...

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Ωραια! Απολαυσε το, και, καποια στιγμη, πες και τις εντυπωσεις σου...

 

Βεβαιως και θα στειλω οταν θα το εχω εξερευνησει ολο :lol:

Βλεπω εχουμε και αλλο ενα κοινο ειχες και εσυ το αθανατο Elephone P2000 απο οτι βλεπω :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ωραια! Απολαυσε το, και, καποια στιγμη, πες και τις εντυπωσεις σου...

 

Βεβαιως και θα στειλω οταν θα το εχω εξερευνησει ολο :lol:

Βλεπω εχουμε και αλλο ενα κοινο ειχες και εσυ το αθανατο Elephone P2000 απο οτι βλεπω :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαστε καθόλου καλά!!!

RevengeOS 4.0 based on android 11:

https://drive.google.com/file/d/1vNMCLLYFVaTf3KGIalYa3nxX99zZxCyV/view?usp=sharing

 

RevengeOS 4.0 based on android 11:

17/09/2020

Changes:

- Wifi hotspot

Please test bluetooth and boot without gapps

https://drive.google.com/file/d/1J7B5w01Fake04yM7ef3d_KN215KljgQZ/view?usp=sharing

 

https://t.me/lemax2roms/202

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Ωραια! Απολαυσε το, και, καποια στιγμη, πες και τις εντυπωσεις σου...

Δωσε μερικες εντυπωσεις για τη μπαταρια γιατι με ενδιαφερει πολυ και ειδικα στη ρομ που εισαι.

Coolpad f1 (Great F1) - AEX MODDED LITE by jpower

Leeco Le Max 2 X820 6gb - 64gb (RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-20210920)

19/March/2020 by C.B.G.)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...