Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διάβασα στο insomnia και στο miui.gr ότι και άλλοι έχουν πρόβλημα μετά την τελευταία αναβάθμιση.

Λένε ότι με την προηγούμενη έκδοση δουλεύει κανονικά.

Τσεκαρε το αν ισχύει. Απλά μπες να δεις αν συνδέεται. Τώρα ποιος είχε την εφαρμογή κρατημένη ο θεός και η ψυχή τους.

https://mega.nz/#!VZ0SnKIS!1IK6HCzPCMG2CcYgx3txlFomRa080O1ST3Tf8ICT35A

 

Ευχαριστώ cris , όμως για δοκιμή πρέπει να ξανά φλασαρω με full wipe λόγω encryption , εντομεταξυ η light με έχει βολέψει αρκετά και χωρίς προβλήματα, οπότε παραμένω έτσι και βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα στο insomnia και στο miui.gr ότι και άλλοι έχουν πρόβλημα μετά την τελευταία αναβάθμιση.

Λένε ότι με την προηγούμενη έκδοση δουλεύει κανονικά.

Τσεκαρε το αν ισχύει. Απλά μπες να δεις αν συνδέεται. Τώρα ποιος είχε την εφαρμογή κρατημένη ο θεός και η ψυχή τους.

https://mega.nz/#!VZ0SnKIS!1IK6HCzPCMG2CcYgx3txlFomRa080O1ST3Tf8ICT35A

Ευχαριστώ cris με αυτήν την έκδοση δούλεψε κανονικά ελπίζω μόνο να είναι ασφαλές το αρχείο γιατί όπως καταλαβαίνετε πρόκειται για τράπεζικους λογαριασμούς δεν διατρεχω κάποιο κίνδυνο?παντός σήμερα που επικοινωνησε η τράπεζα μαζί μου μου είπαν πως δεν είναι στάνταρ αν θα δούλευε με root ή όχι ούτε αυτοί δεν ξέρανε να μου πούνε με σιγουριά.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ cris με αυτήν την έκδοση δούλεψε κανονικά ελπίζω μόνο να είναι ασφαλές το αρχείο γιατί όπως καταλαβαίνετε πρόκειται για τράπεζικους λογαριασμούς δεν διατρεχω κάποιο κίνδυνο?παντός σήμερα που επικοινωνησε η τράπεζα μαζί μου μου είπαν πως δεν είναι στάνταρ αν θα δούλευε με root ή όχι ούτε αυτοί δεν ξέρανε να μου πούνε με σιγουριά.

 

Δεν μπορώ να εγγυηθώ γιατί δεν ξέρω τον χρήστη που την ανέβασε απλά είπε ότι είναι η προηγούμενη έκδοση.

Εγώ θα σου έλεγα να μην κάνεις συναλλαγές με αυτή την έκδοση αλλά να πάρεις την Πειραιώς και να τους πεις ότι έβαλες την προηγούμενη έκδοση και δουλεύει κανονικά άρα δεν φταίει το κινητό αλλά η εφαρμογή.

Είναι στο χέρι σου..

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ cris , όμως για δοκιμή πρέπει να ξανά φλασαρω με full wipe λόγω encryption , εντομεταξυ η light με έχει βολέψει αρκετά και χωρίς προβλήματα, οπότε παραμένω έτσι και βλέπουμε.

 

Ναι αν δεν θες πολλά πολλά μείνε unroot enforced and stable..;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να εγγυηθώ γιατί δεν ξέρω τον χρήστη που την ανέβασε απλά είπε ότι είναι η προηγούμενη έκδοση.

Εγώ θα σου έλεγα να μην κάνεις συναλλαγές με αυτή την έκδοση αλλά να πάρεις την Πειραιώς και να τους πεις ότι έβαλες την προηγούμενη έκδοση και δουλεύει κανονικά άρα δεν φταίει το κινητό αλλά η εφαρμογή.

Είναι στο χέρι σου..

Ναι cris ευχαριστώ απλά τώρα ξέρω ότι δεν φταίει το root την διέγραψα αυτήν την έκδοση και θα δω τι θα κάνω με την τράπεζα, ευχαριστώ .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολα τα παιδιά εδω!!! Εχω AOSiP υπαρχει περίπτωση να αλλάξω τη γραμματοσειρά του τηλεφώνου; Με την Aosp extended την άλλαζα. Ξέρει κάποιος τρόπο γι την AOSIP;

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι cris ευχαριστώ απλά τώρα ξέρω ότι δεν φταίει το root την διέγραψα αυτήν την έκδοση και θα δω τι θα κάνω με την τράπεζα, ευχαριστώ .
Μια ετσι σαν λυση θα το ελεγα. Μπορείς να βαλεις συντόμευση της εισοδου του λογαριασμου σου στη αρχικη οθόνη απο τον explorer. Οποτε εχεις εικονιδιο στη επιφανεια εργασιας του κινητου σου. Πατώντας το σε μεταφέρει στη σελιδα που βαζεις τους κωδικους σου. Αν είσαι γενναίος αποθηκεύεις και τους κωδικους σου στην αυτοματη συμπληρωση, οπωτε εχεις αμεση προσβαση καθε φορα

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολα τα παιδιά εδω!!! Εχω AOSiP υπαρχει περίπτωση να αλλάξω τη γραμματοσειρά του τηλεφώνου; Με την Aosp extended την άλλαζα. Ξέρει κάποιος τρόπο γι την AOSIP;

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μια ετσι σαν λυση θα το ελεγα. Μπορείς να βαλεις συντόμευση της εισοδου του λογαριασμου σου στη αρχικη οθόνη απο τον explorer. Οποτε εχεις εικονιδιο στη επιφανεια εργασιας του κινητου σου. Πατώντας το σε μεταφέρει στη σελιδα που βαζεις τους κωδικους σου. Αν είσαι γενναίος αποθηκεύεις και τους κωδικους σου στην αυτοματη συμπληρωση, οπωτε εχεις αμεση προσβαση καθε φορα

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Φίλε geoman αυτό το χω κάνει εδώ και μέρες για να κάνω τις δουλειές μου μια και δεν μπορώ με την εφαρμογή,η αλήθεια είναι ότι η εφαρμογή είναι πιο εύχρηστη και πιο save από το να μπαίνω από crome,τέλος πάντων θα την βρω την λύση ευχαριστώ πολλή παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε geoman αυτό το χω κάνει εδώ και μέρες για να κάνω τις δουλειές μου μια και δεν μπορώ με την εφαρμογή,η αλήθεια είναι ότι η εφαρμογή είναι πιο εύχρηστη και πιο save από το να μπαίνω από crome,τέλος πάντων θα την βρω την λύση ευχαριστώ πολλή παιδιά.
Κι εγω ειχα το ιδιο προβλημα με AOSP EXTENDED και μου την εσπαγε πολυ. Με την τελευταια AOSiP που εβαλα προσφατα μου τρεχει κανονικα η εφαρμογη της Πειραιώς με Magisk hide φυσικά ενεργοποιημενο

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Μπορεί κάποιος να μου πει πως απενεργοποιειται το φλας όταν ανάβει στις εισερχόμενες κλήσεις. Ενεργοποιηθηκε μετά το update από 30sV18a σε V19.

*** Update Βρέθηκε ***

Edited by gfaf
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Μπορεί κάποιος να μου πει πως απενεργοποιειται το φλας όταν ανάβει στις εισερχόμενες κλήσεις. Ενεργοποιηθηκε μετά το update από 30sV18a σε V19.

*** Update Βρέθηκε ***

 

Κι εγώ έκανα αμάν να το φτιάξω που είχε χαλάσει στην 30s από τους leeco devs...:lol::p

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

## CN-OFFICIAL-6.0.030s Latest V19 Modded 31.10.2019_le_x2 FullRom by C.B.G. ##

NO need to flash it if you are on OTA V19 already!

 

Flash it through TWRP with wipe caches or with FR from another EUI version. Wait 4 +min until finish.

 

Changelog

- Rom is mixed with LeMax2 EUI Nougat apps rom.

- Is pre-rooted with latest Magisk root 20.0 and manager 7.3.5and passes safety net by default

- Is mulilanguage (108)+ langs..

- Including latest OTA for updates.

- Several changes inside SystemUI with toggles and without notification dots for all regions

- Launcher is Leui cleaned and modded

- More Translations inside system apps

- Gapps and all Google services updated to latest open Gapps Stock 31.10.2019

- Including all latest framework patches amd modes

- Includes all latest changes and updates from LeMax2 and LePro3

- Includes latest LeEco apps updated (minimum LeEco apps)

- Latest Virtual buttons settings under display settings

- Screen recorder settings

- Dolby latest included under main settings

- (V4AFX) innludes all extra libs&kernels).. under main settings and sound settings

- Dual app is new under Double Apps tab

- Include xposed installer and root explorer

- Includes Leui Launcher with 2 options. Slide up Dialer and Slide up Google with notifications and available package themes.

- Include all updates and advanced apps and settings from my v18 LeMax2 rom

- Include new FP libs for faster responce

- Has AKT app with Latest kernel and battery Profiles on board

- Has Le face unlock modded-en by me on board. Unlocks your phone without swipe... Also Google FaceLock if you want it.

- Has build.prop and system scripts and adjustments for better battery

- Added AmoledMode background under display settings

- Added Multiled settings under main settings

- Added V4A and Dolby suite under Sound Settingssettings under main settings

- Added Ram management under main settings

- Added Launcher switch under main settings

- Added Phone management under main settings

- Added screen recorder under main settings and Display settings

- Added AOSP data-bt,wifi status bar style and EUI, iOs 11 Miui10 status bar style's.

- Added more switches for fast call and network choices under sim settings

- Added power notification sound under sound settings

- Added Virtual hardware keys under display settings

- Added more advanced settings under main settings

- Fixed le apps for all regions

- Added new APN configs

- Added new GPS configs

- Added new Samsung S10 sounds and ringtones

- Added new advanced settings under main settings (Many useful stuff inside). Many options inside. Read and apply.

- Added smart settings under main settings (Notification-app settings)

- Framework changes and patches

- System fixes

- More Translations inside Gallery and SuperManager

- Includes latest LeEco apps updated

- Latest Le virtual buttons settings under display settings (GitHub N sources)

- Screen recorder settings

- Include all the advanced apps and settings from V17 to V18 and updated leeco apps.

- Including FootejCamera

- Fast change Pie scripts

- Fixed watermark for both LeCameras

- Fixed battery calibration inside Advance settings

- Small build.prop adjustments -better response

 

Rom Link 31.Oct.2019

https://drive.google.com/uc?id=1RPNMo52L6OlHwSHH1ZWEDI2pyxnq0Ipx&export=download

 

Recomended TWRP

https://drive.google.com/open?id=1T3NQ_QQafWulIxtD9JT-yH0wYXZtK7Ye

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο, σε ευχαριστούμε για άλλη μια φορά!

 

Κάτι άσχετο με το κινητό μας, αν μου επιτρέπετε: Είδα χτες αυτό σε διαφήμιση. Γνωρίζει κανείς κάτι σχετικά;

 

https://gonoos.com/products/privilege-snapdragon-855-plus-mobile-phone-6-39-inch-amoled-48mp-triple-cameras-4000mah?variant=30870725361724

 

----- προσθήκη μηνύματος 20 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Screenshot-20191030-183811.jpg Screenshot-2019-10-30-18-37-25.jpg Screenshot-20191030-183740.jpg Screenshot-20191030-183816.jpg Screenshot-20191030-183830.jpg Screenshot-20191030-183836.jpg Screenshot-20191030-183841.jpg Screenshot-20191030-183847.jpg Screenshot-20191030-183852.jpg Screenshot-20191030-183856.jpg Screenshot-20191030-183909.jpg Screenshot-20191030-183917.jpg Screenshot-20191030-183929.jpg Screenshot-20191030-183946.jpg Screenshot-20191030-184002.jpg

 

Ερώτηση: Πώς ενεργοποιείται το μαύρο φόντο, και πού βρίσκονται οι ρυθμίσεις CrisBal;

Εντάξει, βρήκα τις ειδικές ρυθμίσεις, όμως γενικό μαύρο φόντο (amoled) στο γενικό μενού των ρυθμίσεων δεν μπορώ να βάλω ακόμη, παρόλο που το έχω γυρισμένο στο άμολεντ. Υπάρχει κάποιος τρόπος;

Edited by kak13000
Αλληλεγγύη, Ευγνωμοσύνη, Ηθική, Σύνεση
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε πολύ Χρήστο καλημέρα ειμαι με την 30s V19

ο εγγραφέας οθόνης δεν μου δουλεύει ούτε το εικονίδιο στις εφαρμογές βρίσκω πως περνουμε σκριν σοτ τώρα χωρίς τα κουμπιά βολιουμ και παουερ

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης όταν πάω να κάνω ένα pdf από οαεδ βεβεωση μου γράφει η εφαρμογή print spooler app σταμάτησε να λειτουργεί ενώ από άλλο τηλέφωνο το κάνει μήπως γνωρίζει κανείς τι μπορεί να φταίει

Edited by frits
Link to comment
Share on other sites

καλημερα στην παρεα !!! καταφερα αλλαξα το fp sensor τελικα στο δικο μου το προβλημα ειχε να κανει το hardware.. εχω πλεον fp:D

το θεμα που αντιμετωπιζω ειναι οτι σεταροντας το τηλεφωνο και εχοντας την eui 6.0.30s v18a μια μου δινει σημα κανονικα στην sim (wind) και μια γραφει "καμμια υπηρεσια"...

για τα δεδομενα κινητης δεν το συζητω... τι μπορει να φταιει??

επισης να σας πω οτι απο λαθος του κινεζου μου εστειλε 4 fp sensor ετσι εχω 2 διαθεσιμα για οποιον ενδιαφερεται:D

βοηθατε πανω που το εστρωσα αλλα χαζα μπλεξαμε...:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο, σε ευχαριστούμε για άλλη μια φορά!

Ερώτηση: Πώς ενεργοποιείται το μαύρο φόντο, και πού βρίσκονται οι ρυθμίσεις CrisBal;

Εντάξει, βρήκα τις ειδικές ρυθμίσεις, όμως γενικό μαύρο φόντο (amoled) στο γενικό μενού των ρυθμίσεων δεν μπορώ να βάλω ακόμη, παρόλο που το έχω γυρισμένο στο άμολεντ. Υπάρχει κάποιος τρόπος;

Μαύρο φόντο σε ρυθμίσεις δεν υπάρχει στην EUI.

Background σε λευκό μόνο

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε πολύ Χρήστο καλημέρα ειμαι με την 30s V19

ο εγγραφέας οθόνης δεν μου δουλεύει ούτε το εικονίδιο στις εφαρμογές βρίσκω πως περνουμε σκριν σοτ τώρα χωρίς τα κουμπιά βολιουμ και παουερ

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης όταν πάω να κάνω ένα pdf από οαεδ βεβεωση μου γράφει η εφαρμογή print spooler app σταμάτησε να λειτουργεί ενώ από άλλο τηλέφωνο το κάνει μήπως γνωρίζει κανείς τι μπορεί να φταίει

 

Εγγραφεας. Δουλεύει κανονικά. Μπες ρυθμίσεις να δεις και να βάλεις την Παύση στην μπάρα

Επίσης πατάς το εικονίδιο CBG για να ξεκινήσει από την οθόνη που θέλεις και έχει και 2 δευτερόλεπτα καθυστέρηση.

Screen shot όπως έπαιρνες πάντα. με vol up +power η ορίζεις από την προσβασιμότητα κεντρικό πλήκτρο κάτω κάτω

Βεβαίωση ΟΑΕΔ δεν κατάλαβα ακριβώς αλλά εγώ με το WPS Offuce τα βλέπει κανονικά

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα παιδιά! Λοιπόν, χθες αποφάσισα από ROS 9 να πάω στην 10άρα...πέρασα το καινούργιο TWRP, έκανα backup, wipe, και περνάω την ρομ..μετά περνάω και τα gapps, όλα κομπλέ! κάνει πρώτο boot, και δεν λειτουργούσαν με τπτ οι σιμ, δεν έπιανε σήμα καθόλου! αφού δεν είχα πολύ χρόνο να το ψάξω και πολύ λέω θα γυρίσω στο μπακαπ και το βλέπω άλλη ώρα, και όταν πήγα να κάνω restore, μου έβγαλε ένα έρρορ σχετικό με το system, όπου τελικά απλά τα παράτησα και το έκανα σετ από την αρχή! ξέρει κανείς τι παίχτηκε? τόσο με τη 10άρα όσο και με το backup
LeEco Le Max 2 x820 6/128
Link to comment
Share on other sites

Update 30s V19a is up:D

Screenshot-2019-11-03-18-10-19.jpg Screenshot-2019-11-03-18-10-55.jpg Screenshot-2019-11-03-18-12-32.jpg Screenshot-20191103-181101.jpg Screenshot-20191103-181112.jpg Screenshot-20191103-181116.jpg Screenshot-20191103-182611.jpg Screenshot-20191103-184119.jpg Screenshot-20191103-184321.jpg

 

...Μαγικα πραγματα!!!! ..Δεν παιζεσαι, οχι απλως με ..σφαιρες.., αλλα ουτε με ..πυραυλους!!!!! :X

...Εγω.. τι κανω τωρα...? εχασα το 1 le max, εμεινα με την 18a και, φοβαμαι και το update, να κανω..

γιατι αν γινει καμια στραβη, θα μεινω χωρις τηλ.. (ηδη ψαχνω για μεταχειρισμενο..)

Μηπως μας πεις και πως την αλλαξες, η καποιος να την ..αλλαξει..?

 

Βασικα οταν εκανα την αλλαγη, βασιστικα ποιο πολυ σε αυτο:

https://forum.xda-developers.com/le-max-2/how-to/guide-battery-screen-replacement-t3844222 (ΠΑΙΖΕΙ ΑΥΤΟ?)

 

Ρωταω γιατι δεν ειμαι και σιγουρος, αν εγω εκανα καμια πατατα, και δεν πηρα χαμπαρι..

 

(να πω εδω οτι, παρολο που κολησα τη μητρικη, σχεδον τελεια ..νομιζω..

εχω παραμεινη με μαυρη οθονη)

 

αλλα επειδη, βλεπω στο τελος, να ξανακανω την επομενη αλλαγη, μονος μου παλι, αν νομιζεις

οτι το λινγ ειναι σωστο, (..ισως να μπορει να μπει και στην πρωτη σελιδα...?,) θα ηταν πολυ χρησιμη η γνωμη σου!

 

Παντα υποχρεοι ολοι μας, μεχρι τα ..μπουνια..

Νασαι καλα

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλοι μου Χρηστο σ ευχαριστουμε και παλι

Δυστυχώς το Σαββάτο έσπασα την οθόνη εχει παραγγείλει καποιος φιλος και απο που?

 

Η αν υπαρχει διαθέσιμη απο καποιον φιλο να την δοκιμασω να δω αν δουλευει στο τηλ γιατι ειχε μεγαλη πτωση να μην αγοράσω και παει χαμένη

Μένω στην Κοζανη αν υπαρχει καποιος απο εδω κοντα?:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

....(..ισως να μπορει να μπει και στην πρωτη σελιδα...?,) .....

Στην πρώτη σελίδα υπάρχει link με βίντεο για αλλαγή οθόνης και μάλιστα στα Ελληνικά...

Αλλά και στο YouTube υπάρχουν αρκετά βίντεο για αλλαγή οθόνης και μπαταρίας...

https://www.youtube.com/watch?v=HuWRifNAz2g

 

Υπάρχει περίπτωση όταν κάνουμε τέτοιες "επεμβάσεις" να δημιουργηθούν προβλήματα αν δεν φοράμε γάντια ή αν δεν απομαγνητιστούμε!!

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

...

 

αλλα επειδη, βλεπω στο τελος, να ξανακανω την επομενη αλλαγη, μονος μου παλι, αν νομιζεις

οτι το λινγ ειναι σωστο, (..ισως να μπορει να μπει και στην πρωτη σελιδα...?,) θα ηταν πολυ χρησιμη η γνωμη σου!

Νασαι καλα

 

Υπάρχει ένα μαγαζί που αλλάζει οθόνες και κάνει και επεμβάσεις hardware αν χρειαστεί .

Έχω πάει το δικό μου rn3 δύο φορές και είναι μία χαρά. Αν θες να σου στείλω πμ που είναι ..πας μιλάτε και ανάλογα πράττεις..

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

 

Υπάρχει περίπτωση όταν κάνουμε τέτοιες "επεμβάσεις" να δημιουργηθούν προβλήματα αν δεν φοράμε γάντια ή αν δεν απομαγνητιστούμε!!

Μόνος σου έχεις δώσει την απάντηση με το βίντεο που ο τύπος το ανοίγει με τα χέρια χωρίς αντιστατικά γάντια και μάλιστα σε fastboot mode άρα ανοιχτό..

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Μόνος σου έχεις δώσει την απάντηση με το βίντεο που ο τύπος το ανοίγει με τα χέρια χωρίς αντιστατικά γάντια και μάλιστα σε fastboot mode άρα ανοιχτό..

Γι αυτό λέω "υπάρχει περίπτωση"....

Δεν συμβαίνει πάντα, δεν έχουμε πάντα στατικό ηλεκτρισμό πάνω μας. Αν όμως έχουμε υπάρχει περίπτωση να συμβεί η στραβή:)

Edited by sso

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...