Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα. Έχει βρει κάποιος usb type c ανταπτορα με θύρα ακουστικών και ταυτόχρονη φόρτιση του κινητού και να δουλευει σωστά; Δοκίμασα κάποιους από το eBay και πήγαν χαμένα τα χρήματα μου. καθώς κανεις δεν υποστηρίζει φόρτιση έστω 5v/1A
Link to comment
Share on other sites

Χρήστο τέτοιο είναι αυτό που δοκίμασες;

€ 1,09 40%OFF | USB Type C To 3.5mm Earphone Jack Adapter For Leeco Le Max 2/Pro 3 S3 Aux Audio Cable Headphone Charger Charging USB-C Converter

https://s.click.aliexpress.com/e/ZEZOHWC

 

Αυτό λέει ότι υποστηρίζει γρήγορη φόρτιση...στοιχίζει όμως 10$

https://www.aliexpress.com/item/4000030905927.html?spm=a2g0o.detail.1000023.1.14fa2fd2EYLQno

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by sso

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Στην 30s στις ρυθμισεις οθονης, υπαρχει η λειτουργια AMOLED..

Παντα το ενεργοποιουσα, αλλα δεν ειδα ποτε μαυρη οθονη, οπως γραφει..?

Επειδη δεν μ ενοιαζε και πολυ, δεν ειχα ρωτηση ποτε..

 

Ετσι ειπα τωρα να ρωτησω, (ενεργοποιηται αυτη η λειτουργια..??)

Και αν ενεργοποιηται, μηπως χρειαζεται και καποια αλλη ρυθμιση, Εκτος απο το κουμπι που ανοιγουμε, πανω δεξια???)

 

Το ίδιο και σε μένα Βασίλη μόνο σε μία γίνεται μαύρο Ρυθμίσεις >ρυθμίσεις εφαρμογών >συλλογή.

Link to comment
Share on other sites

Στην 30s στις ρυθμισεις οθονης, υπαρχει η λειτουργια AMOLED..

Παντα το ενεργοποιουσα, αλλα δεν ειδα ποτε μαυρη οθονη, οπως γραφει..?

Επειδη δεν μ ενοιαζε και πολυ, δεν ειχα ρωτηση ποτε..

 

Ετσι ειπα τωρα να ρωτησω, (ενεργοποιηται αυτη η λειτουργια..??)

Και αν ενεργοποιηται, μηπως χρειαζεται και καποια αλλη ρυθμιση, Εκτος απο το κουμπι που ανοιγουμε, πανω δεξια???)

 

Κάνει ακριβώς αυτό που λέει..

Μαύρο φόντο σε λευκή γραμματοσειρά. Στο UI και σε συγκεκριμένες εφαρμογές μαμά..

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο τέτοιο είναι αυτό που δοκίμασες;

Δεν έχω δοκιμάσει κανένα οπότε ότι σου πω θα είναι ψέματα..

Τσέκαρε πολλά feedbacks για να είσαι σίγουρος ότι δουλεύει..

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Χτές έβαλα την CN-OFFICIAL-6.0.030s Latest V17 Modded . Πάρα πολύ ωραία rom, ούτε κολλήματα, έκανε και 2 update , όμως αντιμετωπίζω πρόβλημα με την εφαρμογή της Πειραιώς. Δείχνει ότι πάει να συνδεθεί, αφού δώσω κωδικούς, αλλά δεν συνδέεται ποτε. Έχει αντιμετωπίσει κάποιος παρόμοιο προβλημα .

 

Πάντα με root τις βάζουμε σε hide mode sto Magisk.

Δεν θυμάμαι αν η Πειραιώς θέλει και Magisk core hide..

Alpha kai Eurobank που δουλεύω παίζουν μια χαρά

Αν δεν σου παίζει δοκίμασε μια με την Light Edition που θα παίξει σίγουρα χωρίςroot

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δοκιμάσει κανένα οπότε ότι σου πω θα είναι ψέματα..

Τσέκαρε πολλά feedbacks για να είσαι σίγουρος ότι δουλεύει..

Στον άλλο Χρήστο (bbbb) πήγαινε η ερώτηση:)

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο και σε μένα Βασίλη μόνο σε μία γίνεται μαύρο Ρυθμίσεις >ρυθμίσεις εφαρμογών >συλλογή.

 

Το ειδα.. ευχαριστω

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Πάντα με root τις βάζουμε σε hide mode sto Magisk.

Δεν θυμάμαι αν η Πειραιώς θέλει και Magisk core hide..

Alpha kai Eurobank που δουλεύω παίζουν μια χαρά

Αν δεν σου παίζει δοκίμασε μια με την Light Edition που θα παίξει σίγουρα χωρίςroot

 

έβαλα την light. Μ'αυτή δουλεύει. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχει βρει κάποιος usb type c ανταπτορα με θύρα ακουστικών και ταυτόχρονη φόρτιση του κινητού και να δουλευει σωστά; Δοκίμασα κάποιους από το eBay και πήγαν χαμένα τα χρήματα μου. καθώς κανεις δεν υποστηρίζει φόρτιση έστω 5v/1A
Κι εγω τα ιδια. Παραγγειλα 3 αλλα τιποτα. Πρεπει να ψαξουμε. Κοιταζε τα χαρακτηριστικα. Οποιος βρει κατι ενημερωνει..

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ηθελα να αναφέρω ενα πρόβλημα μηπως μπορει να με βοηθήσει καποιος. Εχω την τελευταια Aosp extended semi official. Εχω παρει τον συναγερμο της Hama απο το bangood. Εχει μια εφαρμογή που συνδέεται με τον συναγερμο και μπορεις να τον ελέγξεις απομακρυσμενα απο το κινητο σου. Η εφαρμογη λεγετα easy security. Μετα λοιπον απο την εγκατασταση οταν παω να κανω log in στην εφαρμογη μου βγαζει το παρακατω μυνημα Network error, please try again later . Και δεν με αφηνει να μπω. Ενω εχω ιντερνετ κανονικα. Δε μπορω να καταλαβω τι μπλοκαρει την εφαρμογη. Θα εκτιμουσα καθε βοηθεια

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω τα ιδια. Παραγγειλα 3 αλλα τιποτα. Πρεπει να ψαξουμε. Κοιταζε τα χαρακτηριστικα. Οποιος βρει κατι ενημερωνει..

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ηθελα να αναφέρω ενα πρόβλημα μηπως μπορει να με βοηθήσει καποιος. Εχω την τελευταια Aosp extended semi official. Εχω παρει τον συναγερμο της Hama απο το bangood. Εχει μια εφαρμογή που συνδέεται με τον συναγερμο και μπορεις να τον ελέγξεις απομακρυσμενα απο το κινητο σου. Η εφαρμογη λεγετα easy security. Μετα λοιπον απο την εγκατασταση οταν παω να κανω log in στην εφαρμογη μου βγαζει το παρακατω μυνημα Network error, please try again later . Και δεν με αφηνει να μπω. Ενω εχω ιντερνετ κανονικα. Δε μπορω να καταλαβω τι μπλοκαρει την εφαρμογη. Θα εκτιμουσα καθε βοηθεια

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

δεν ξερω πολλα απο συναγερμους αλλα θα σου πω να δοκιμασεις 2 πραγματα (αν και ειμαστε στα ορια του off topic :-) )..αρχικα αν εισαι ρουτ κανε μεσα απο το magisk hide την εφαρμογη του συναγερμου (λογικα ειναι το μοναδικο που ισως ευθυνεται το κινητο η η ρομ)..το πιθανοτερο ειναι ομως οτι πρεπει να ρυθμιστει ο συναγερμος σου μεσα στο δικτυο σου..δηλαδη να του δωσεις στατικο ip μεσα στο ευρος που αναγνωριζει το ρουτερ σου...

Le max2 6/64 (rr oreo rom)
Link to comment
Share on other sites

Samsung latest Fonts for all ROMs

 

Instructions

Download zip

Extract it somewhere inside sdcard

Reboot to TWRP

Flash any of three zips without wipe

Enjoy

 

Link

https://mega.nz/#!RaIwCKia!S86OLSLzIVqfvf3sCM-_fFZQyeScj9SYD8ADzpfG8l0

 

Find more stuff here (Telegram group)

t.me/CBG_LeMax2

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα , κάποιο λινκ υπάρχει για αγορά οθόνης και να είναι έμπιστο ?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Samsung latest Fonts fir all ROMs

 

Instructions

Download zip

Extract it somewhere inside sdcard

Reboot to TWRP

Flash any of three zips without wipe

Enjoy

 

Link

https://mega.nz/#!RaIwCKia!S86OLSLzIVqfvf3sCM-_fFZQyeScj9SYD8ADzpfG8l0

 

Find more stuff here (Telegram group)

t.me/CBG_LeMax2

Μια χαρά Χρήστο.

Πώς γυρνάμε στα μαμίσια αν θέλουμε ;

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά Χρήστο.

Πώς γυρνάμε στα μαμίσια αν θέλουμε ;

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τα δοκίμασα όλα και παίζουν μια χαρά..Δεν νομίζω να θελήσεις να πας πίσω στα leeco.. ειδικά το rounded είναι σούπερ..

Το κάναμε Samsung s10+ το leeco..:lol::p

Παρόλα αυτά θα ετοιμάσω κι ένα ζιπ επαναφοράς..

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα , κάποιο λινκ υπάρχει για αγορά οθόνης και να είναι έμπιστο ?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στην αρχική σελίδα έχεις τα πάντα.. Αγορά αλλαγή original οθόνης και βίντεο..

Αγορά μέσω eBay για προστασία των χρημάτων κι επιστροφή αν κάτι δεν πάει καλά.

Το βρήκα.. εδώ..

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7233512#post7233512

Φυσικά από AliExpress θα βρεις και πιο φθηνά..

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω πολλα απο συναγερμους αλλα θα σου πω να δοκιμασεις 2 πραγματα (αν και ειμαστε στα ορια του off topic :-) )..αρχικα αν εισαι ρουτ κανε μεσα απο το magisk hide την εφαρμογη του συναγερμου (λογικα ειναι το μοναδικο που ισως ευθυνεται το κινητο η η ρομ)..το πιθανοτερο ειναι ομως οτι πρεπει να ρυθμιστει ο συναγερμος σου μεσα στο δικτυο σου..δηλαδη να του δωσεις στατικο ip μεσα στο ευρος που αναγνωριζει το ρουτερ σου...
Θα το δοκιμάσω. Σ ευχαριστω. Πάντως με AOSIP που ημουν δε μου το εκανε

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα το δοκιμάσω. Σ ευχαριστω. Πάντως με AOSIP που ημουν δε μου το εκανε

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για την πιθανότητα να έχει κάποιος το ιδιο πρόβλημα στο μέλλον γράφω την λύση. Βρήκα τι φταίει τελικα. Αν και είμαστε οπως ειπαμε πριν στα ορια του off topic. Φταιει η εφαρμογη Add away. Οταν πατάς ενημερωση κατεβαζει τα hosts. Δημιουργει ενα αρχειο που ονομάζεται hosts.txt στη διαδρομη system\etc\hosts.txt Με ενα root explorer σβήνουμε αυτο το αρχείο και η εφαρμογη μετά δουλεύει κανονικα. Σ εμένα τουλάχιστον δούλεψε αυτη η ενέργεια

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κι εγω τα ιδια. Παραγγειλα 3 αλλα τιποτα. Πρεπει να ψαξουμε. Κοιταζε τα χαρακτηριστικα. Οποιος βρει κατι ενημερωνει..

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ηθελα να αναφέρω ενα πρόβλημα μηπως μπορει να με βοηθήσει καποιος. Εχω την τελευταια Aosp extended semi official. Εχω παρει τον συναγερμο της Hama απο το bangood. Εχει μια εφαρμογή που συνδέεται με τον συναγερμο και μπορεις να τον ελέγξεις απομακρυσμενα απο το κινητο σου. Η εφαρμογη λεγετα easy security. Μετα λοιπον απο την εγκατασταση οταν παω να κανω log in στην εφαρμογη μου βγαζει το παρακατω μυνημα Network error, please try again later . Και δεν με αφηνει να μπω. Ενω εχω ιντερνετ κανονικα. Δε μπορω να καταλαβω τι μπλοκαρει την εφαρμογη. Θα εκτιμουσα καθε βοηθεια

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για την πιθανότητα να έχει κάποιος το ιδιο πρόβλημα στο μέλλον γράφω την λύση. Βρήκα τι φταίει τελικα. Αν και είμαστε οπως ειπαμε πριν στα ορια του off topic. Φταιει η εφαρμογη Add away. Οταν πατάς ενημερωση κατεβαζει τα hosts. Δημιουργει ενα αρχειο που ονομάζεται hosts.txt στη διαδρομη system\etc\hosts.txt Με ενα root explorer σβήνουμε αυτο το αρχείο και η εφαρμογη μετά δουλεύει κανονικα. Σ εμένα τουλάχιστον δούλεψε αυτη η ενέργεια

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Θέλω να κάνω μια ερώτηση. Όταν κάνει boot το κινητό βγαίνει στη αρχή μια οθόνη. Στο δικό μου λοιπόν βγαίνει η αρχική της Leeco.

Στην συσκευή ενός φίλου που τώρα έχει Revenge Pie και πριν είχε την V30 του Chris, βγαίνει η αρχική από την V30 Chris (το σημα της leeco οπου αναγράφει από κάτω Heavily Modified) και επίσης ακόμα βγαίνει το AH telegram group.

 

Αυτό από περιέργεια πως αλλάζει? Εννοώ πως μπορείς να επιλέξεις τι θα εμφανίζεται στην οθόνη εκκίνησης?

Ευχαριστώ

8c1df965939349beb6d985a89aa3a434.jpg

Edited by ironbum2

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Θέλω να κάνω μια ερώτηση. Όταν κάνει boot το κινητό βγαίνει στη αρχή μια οθόνη. Στο δικό μου λοιπόν βγαίνει η αρχική της Leeco.

Στην συσκευή ενός φίλου που τώρα έχει Revenge Pie και πριν είχε την V30 του Chris, βγαίνει η αρχική από την V30 Chris (το σημα της leeco οπου αναγράφει από κάτω Heavily Modified) και επίσης ακόμα βγαίνει το AH telegram group.

 

Αυτό από περιέργεια πως αλλάζει? Εννοώ πως μπορείς να επιλέξεις τι θα εμφανίζεται στην οθόνη εκκίνησης?

Ευχαριστώ]

Θα πρέπει να φτιάξει ο Cris ένα zip για να το αλλάξεις σε κάτι άλλο εκτός αν αυτό το εμπεριέχει η ρομ που θα κάνεις εγκατάσταση. Σε τελική ανάλυση άστο και έτσι τι έγινε?

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by CrisBal
Αφαίρεση φωτογραφιών λόγω μεγέθους

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να φτιάξει ο Cris ένα zip για να το αλλάξεις σε κάτι άλλο εκτός αν αυτό το εμπεριέχει η ρομ που θα κάνεις εγκατάσταση. Σε τελική ανάλυση άστο και έτσι τι έγινε?

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν έγινε τίποτα, ούτε ενοχλεί σε κάτι. Από καθαρή περιέργεια ρώτησα. Επειδή και τα δύο κινητά τρέχουν πλέον την ίδια Rom, μου έκανε εντύπωση και είπα να θέσω το ερώτημα:)

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Δεν έγινε τίποτα, ούτε ενοχλεί σε κάτι. Από καθαρή περιέργεια ρώτησα. Επειδή και τα δύο κινητά τρέχουν πλέον την ίδια Rom, μου έκανε εντύπωση και είπα να θέσω το ερώτημα:)

Προφανώς του φίλου έχει κρατήσει το boot logo από την προηγούμενη Ρομ του Cris, και προφανώς και το δικό σου έχει μεν την ίδια Ρομ τώρα (revengeos) αλλά πριν από αυτήν είχε άλλη ρομ:)

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Δεν έγινε τίποτα, ούτε ενοχλεί σε κάτι. Από καθαρή περιέργεια ρώτησα. Επειδή και τα δύο κινητά τρέχουν πλέον την ίδια Rom, μου έκανε εντύπωση και είπα να θέσω το ερώτημα:)
Καλοπροαίρετα πάντα.

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλοπροαίρετα πάντα.

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το γνωρίζω :)

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...