Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παυλο, τον Ανδρέα ρωτάω γιατί είναι απορίας άξιο το να υποστηρίζει το συγκεκριμένο twrp f2fs.

 

Εγώ μετα την αλλαγή με το fix 3.2.1 πέρασα αυτό εδώ που είναι φτιαγμένο για f2fs.

https://drive.google.com/file/d/1N8D4pQ2t2eGs2xUVyYRyZaFqk4_ZJ6TF/view

με αυτο που λες τωρα εδω στο λινκ εκανα και εγω f2fs..Αλλα για να ειμαι σιγουρος θα δοκιμασω εξ αρχης για f2fs το twrp-3.2.3-0-Pie_Treble&Tools_by_C.B.G και θα σας πω σε λιγο.Λοιπον με το twrp-3.2.3-0-Pie_Treble&Tools_by_C.B.G. απο f2fs γινεται ext4 στο καπακι που το εκανα απο ext4 σε f2s εβγαλε failed αλλα αυτο δεν λεει κατι γιατι αν βαλουμε το recovery-x2-quota-f2fs-data-fixed-20180620-0912 διορθωσουμε με format data cashe...λογικα μετα θα μπορει να γινει f2fs με το twrp-3.2.3-0-Pie_Treble&Tools_by_C.B.G

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παυλο, τον Ανδρέα ρωτάω γιατί είναι απορίας άξιο το να υποστηρίζει το συγκεκριμένο twrp f2fs.

 

Εγώ μετα την αλλαγή με το fix 3.2.1 πέρασα αυτό εδώ που είναι φτιαγμένο για f2fs.

https://drive.google.com/file/d/1N8D4pQ2t2eGs2xUVyYRyZaFqk4_ZJ6TF/view

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ήχο δεν έχω περάσει ποτέ, οπότε δεν μπορώ να απαντήσω με σιγουριά...

Όσο αφορά το BC kernel το είχε γράψει ο Ανδρέας πιο πάνω, ότι είναι μόνο για treble ROM. Και η revenge δεν είναι treble.

δεν το ειχα διαβασει οτι ειναι μονο για treble... Edited by olympiakos
Link to comment
Share on other sites

με αυτο που λες τωρα εδω στο λινκ εκανα και εγω f2fs..Αλλα για να ειμαι σιγουρος θα δοκιμασω εξ αρχης για f2fs το twrp-3.2.3-0-Pie_Treble&Tools_by_C.B.G και θα σας πω σε λιγο.Λοιπον με το twrp-3.2.3-0-Pie_Treble&Tools_by_C.B.G. απο f2fs γινεται ext4 στο καπακι που το εκανα απο ext4 σε f2s εβγαλε failed αλλα αυτο δεν λεει κατι γιατι αν βαλουμε το recovery-x2-quota-f2fs-data-fixed-20180620-0912 διορθωσουμε με format data cashe...λογικα μετα θα μπορει να γινει f2fs με το twrp-3.2.3-0-Pie_Treble&Tools_by_C.B.G

/QUOTE]

 

Το θέμα είναι ότι αν θα τρέχει σωστά τη rom...

O,τι θα μείνει, θα μείνει μετά τη αλλαγή από το fix twrp.

Le max 820 6/64 gold my device

AOSiP 10-Q by CrisBalGreece 10/1/2020 f2fs files TWRP 3.3.1

HERO VIII_6700k 4.3GHz 1.168v_CORSAIR 16G 3.3GHz_280x gaming

Link to comment
Share on other sites

με αυτο που λες τωρα εδω στο λινκ εκανα και εγω f2fs..Αλλα για να ειμαι σιγουρος θα δοκιμασω εξ αρχης για f2fs το twrp-3.2.3-0-Pie_Treble&Tools_by_C.B.G και θα σας πω σε λιγο.Λοιπον με το twrp-3.2.3-0-Pie_Treble&Tools_by_C.B.G. απο f2fs γινεται ext4 στο καπακι που το εκανα απο ext4 σε f2s εβγαλε failed αλλα αυτο δεν λεει κατι γιατι αν βαλουμε το recovery-x2-quota-f2fs-data-fixed-20180620-0912 διορθωσουμε με format data cashe...λογικα μετα θα μπορει να γινει f2fs με το twrp-3.2.3-0-Pie_Treble&Tools_by_C.B.G

/QUOTE]

 

Το θέμα είναι ότι αν θα τρέχει σωστά τη rom...

O,τι θα μείνει, θα μείνει μετά τη αλλαγή από το fix twrp.

...φωτη και ανδρεα τελικα με το twrp-3.2.3-0-Pie_Treble&Tools_by_C.B.G δεν γινεται f2fs εκανα την δοκιμη και δεν αρα γυρναμε σε le_x2-TWRP-3.2.3-0-quota-fs&tools_CBG που το κανει f2fs...
Edited by olympiakos
Link to comment
Share on other sites

...φωτη και ανδρεα τελικα με το twrp-3.2.3-0-Pie_Treble&Tools_by_C.B.G δεν γινεται f2fs εκανα την δοκιμη και δεν αρα γυρναμε σε le_x2-TWRP-3.2.3-0-quota-fs&tools_CBG που το κανει f2fs...

 

Έχεις απόλυτο δίκιο και συγνώμη γιατί από βιασύνη σου απάντησα λάθος. Μην βαράται. Το σωστό twrp είναι το le_x2-TWRP-3.2.3-0-quota-fs&tools_CBG. Είναι τόσο παραπλήσια τα ονόματα που μπερδεύεσαι .:):):):) Συγνώμη και πάλι για την ταλαιπωρία.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παλικαρια οποιος θελει να βαλει dolby atmos και μαλιστα να ειναι το τηλ.. σε f2fs η μνημη του κανενα προβλημα πλεον..... αυτο εδω https://wetransfer.com/downloads/0dca66434eee1ac1ae494a29a80906b120190224011056/bb89117652971b433297fa77c98c4d7f20190224011056/cefeeb που ανεβασα σε αυτο το λινκ θα ειναι ενεργο μεχρι τις 2 μαρτιου οποτε ας το ανεβασει καποιος κανονικα σε κανα server MEGA π.χ ωστε να ειναι ενεργο συνεχεια,,,,,,, δουλευει και εγκαθισταται κανονικα και σε μνημη f2fs... Edited by olympiakos
Link to comment
Share on other sites

 

Έχεις απόλυτο δίκιο και συγνώμη γιατί από βιασύνη σου απάντησα λάθος. Μην βαράται. Το σωστό twrp είναι το le_x2-TWRP-3.2.3-0-quota-fs&tools_CBG. Είναι τόσο παραπλήσια τα ονόματα που μπερδεύεσαι .:):):):) Συγνώμη και πάλι για την ταλαιπωρία.

 

Σιγά βρε που ζητάς και συγνώμη!!!

Δεν έγινε και τίποτα! Απλά κουβέντα κάνουμε!!

Le max 820 6/64 gold my device

AOSiP 10-Q by CrisBalGreece 10/1/2020 f2fs files TWRP 3.3.1

HERO VIII_6700k 4.3GHz 1.168v_CORSAIR 16G 3.3GHz_280x gaming

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.το bluetooth ,στην revenge os pasta την τελευταία δουλεύει σωστά;;;;όταν κάνω αναζήτηση δεν βρίσκει καμία συσκευή..το έχει δει κανείς αν είναι οκ;;;;
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.το bluetooth ,στην revenge os pasta την τελευταία δουλεύει σωστά;;;;όταν κάνω αναζήτηση δεν βρίσκει καμία συσκευή..το έχει δει κανείς αν είναι οκ;;;;
Κανένα πρόβλημα.

 

0821d44909b868254d41aac81903af77.jpg

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Παλικαρια οποιος θελει να βαλει dolby atmos και μαλιστα να ειναι το τηλ.. σε f2fs η μνημη του κανενα προβλημα πλεον..... αυτο εδω https://wetransfer.com/downloads/0dca66434eee1ac1ae494a29a80906b120190224011056/bb89117652971b433297fa77c98c4d7f20190224011056/cefeeb που ανεβασα σε αυτο το λινκ θα ειναι ενεργο μεχρι τις 2 μαρτιου οποτε ας το ανεβασει καποιος κανονικα σε κανα server MEGA π.χ ωστε να ειναι ενεργο συνεχεια,,,,,,, δουλευει και εγκαθισταται κανονικα και σε μνημη f2fs...
Έλα και σε mega https://mega.nz/#!CocWxaxA!8Md22uOiQiNKwRi5r5TXzM5YzOUe-uRW4K8eZ9MY3Wg

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 89 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κανένα πρόβλημα.

 

0821d44909b868254d41aac81903af77.jpg

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Jonos τι λέει το Poco σε σχέση με το Leeco? Εκτός βέβαια από την μεγαλύτερη μπαταρία.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Νεα Pie Tpeble..

RR-P-v7.0.0-20190127-x2-Unofficial

Μολις την περασα!!! Μετρωγε το χερι μου..

Με μια πρωτη ματια.. Παει ..σφαιρα!!! Ελληνικα σχεδον ολα!!! (Οταν ανοιξε, ανοιξε κατευθειαν στα ελληνικα!!!)

Ρυθμισεις εξτρα, σχεδον οσες εχει η RR_N!!!, ισως και περισοτερες!!!

Περασμα Magisk με τη μια.. συνεχιζω το ψαξιμο αλλα.. μη με ρωτατε και πολλα, Λογω του οτι δεν τα ξερω

και καλα τα πραγματα.. Οτι καταλαβω, θα το μεταφερω εδω.

 

Περισοτερες πληροφοριες:

https://forum.xda-developers.com/le-max-2/development/rom-resurrection-remix-p-7-0-0-t3894205

 

Πρωτες εντυπωσεις:

1.Πολυ καλη μπανταρια!!! (μπορει να συγκριθει με την 30s)!!! (εκανα και 1 καλιμπρεισιον και θα την ξαναδω)

2.πολυ γρηγορη!

3.περασμενη με ext4.. (δεν ξερω αν δουλευει με f2fs) Γκαμπς εβαλα τα μαικρο.. με TWRP le_x2-TWRP-3.2.3-0-quota-fs&tools_CBG

Δοκιμασα πρωτα να περασω την οφισιαλ αλλα μουβγαζε error7.. Μετα απο ψαξιμο, διαβασα οτι θελει το τελευταιο νεοτερο twrp..

Αν ξερει καποιος ποιο twrp ειναι αυτο, ας δωσει ενα λινκ, να το κατεβασω.. (νομιζω η οφισιαλ ισως ναναι πολυ καλυτερη...?)

Επισης δεν μπορεσα να καταλαβω αν ο προγραματιστης, θα συνεχιση την υποστηριξη.

 

4.Παρα πολλες ρυθμισεις και μεχρι στιγμης, δεν εχω βρει κατι που να μην δουλευει.. εκτος του οτι.. Στο σβησιμο και ξανανοιγμα

της οθονης κλειδωματος & στην επανεκινηση, αλλαζει την γραμματοσειρα του ρολογιου.. (μικρο το κακο..)

 

5.Καπου στις εξτρα ρυθμισεις σε καποιους υποφακελους, εχει καποια αγγλικα.. (σπαστικο για μενα..)

6.Τελικα δεν εχει τις ρυθμισεις της RR_N, αλλα αρκετα λιγοτερες.. Πολυ περισοτερες παντως απο την AOSP

7.Δεν δοκιμασα την Ρεβειντζ, να δω τις ρυθμισεις, γιατι εχετε αναφερει οτι, εχει αρκετα αγγλικα στα εχτρα.

8.Ξαναδουλευει το omnijaws-->(δειχνει το winget του καιρου, στην οθονη κλειδωματος), ...ενω στην RR_N, σταματησε να δουλευει.??. Εδω αν καποιος ξερει τι παιζει, πολυ θα το εκτιμουσα..

 

Τελικη εντυπωση.. Νομιζω αξιζει καποιος να την δοκιμασει, αν συνεχειστη η υποστηριξη.

https://postimg.cc/gallery/36f1thfg0/

Edited by vasillis2

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!! Παιδια γνωρίζει κανείς αν η καινούρια ΑΕΧ 17/2 Υποστηρίζει τηλεκοντρολ, viper, και αν θα βγαλει ο cris πατσακι για εμας που εχουμε βαλει την 4100 μπαταρια

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jonos τι λέει το Poco σε σχέση με το Leeco? Εκτός βέβαια από την μεγαλύτερη μπαταρία.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μια βδομάδα το εχω.

Πίστευα ότι δεν θα δω μεγάλη διαφορά στην ταχύτητα αλλά είναι σφαίρα.

Σίγουρα 820 vs 845 αλλά τόσο πολύ δεν το περίμενα.

Το poco είναι με ufs 2.1 το le max δεν ξέρω.

Παραμένω λάτρης της οθόνης του leeco οπως και της αναλογίας 16:9.

Αν θες κάτι πιο συγκεκριμένο είτε εδώ είτε δίπλα ρώτησε με.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!! Παιδια γνωρίζει κανείς αν η καινούρια ΑΕΧ 17/2 Υποστηρίζει τηλεκοντρολ, viper, και αν θα βγαλει ο cris πατσακι για εμας που εχουμε βαλει την 4100 μπαταρια

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Μόνο στο πρώτο μπορώ να σου απαντήσω, τι οποίο είναι ναι, έχει ενσωματωμένη την εφαρμογή γιατί τηλεκοντρόλ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πρωτες εντυπωσεις:

1.Πολυ καλη μπανταρια!!! (μπορει να συγκριθει με την 30s)!!! (εκανα και 1 καλιμπρεισιον και θα την ξαναδω)

2.πολυ γρηγορη!

3.περασμενη με ext4.. (δεν ξερω αν δουλευει με f2fs) Γκαμπς εβαλα τα μαικρο.. με TWRP le_x2-TWRP-3.2.3-0-quota-fs&tools_CBG

Δοκιμασα πρωτα να περασω την οφισιαλ αλλα μουβγαζε error7.. Μετα απο ψαξιμο, διαβασα οτι θελει το τελευταιο νεοτερο twrp..

Αν ξερει καποιος ποιο twrp ειναι αυτο, ας δωσει ενα λινκ, να το κατεβασω.. (νομιζω η οφισιαλ ισως ναναι πολυ καλυτερη...?)

Επισης δεν μπορεσα να καταλαβω αν ο προγραματιστης, θα συνεχιση την υποστηριξη.

 

4.Παρα πολλες ρυθμισεις και μεχρι στιγμης, δεν εχω βρει κατι που να μην δουλευει.. εκτος του οτι.. Στο σβησιμο και ξανανοιγμα

της οθονης κλειδωματος & στην επανεκινηση, αλλαζει την γραμματοσειρα του ρολογιου.. (μικρο το κακο..)

 

5.Καπου στις εξτρα ρυθμισεις σε καποιους υποφακελους, εχει καποια αγγλικα.. (σπαστικο για μενα..)

6.Τελικα δεν εχει τις ρυθμισεις της RR_N, αλλα αρκετα λιγοτερες.. Πολυ περισοτερες παντως απο την AOSP

7.Δεν δοκιμασα την Ρεβειντζ, να δω τις ρυθμισεις, γιατι εχετε αναφερει οτι, εχει αρκετα αγγλικα στα εχτρα.

8.Ξαναδουλευει το omnijaws-->(δειχνει το winget του καιρου, στην οθονη κλειδωματος), ...ενω στην RR_N, σταματησε να δουλευει.??. Εδω αν καποιος ξερει τι παιζει, πολυ θα το εκτιμουσα..

 

Τελικη εντυπωση.. Νομιζω αξιζει καποιος να την δοκιμασει, αν συνεχειστη η υποστηριξη.

https://postimg.cc/gallery/36f1thfg0/

 

Πέρασες treble rom σε twrp f2fs;;;;;;;

Πώς το κατάφερες βρε θεέ;;;

 

Δοκίμασες με το twrp treble του cris;;

Le max 820 6/64 gold my device

AOSiP 10-Q by CrisBalGreece 10/1/2020 f2fs files TWRP 3.3.1

HERO VIII_6700k 4.3GHz 1.168v_CORSAIR 16G 3.3GHz_280x gaming

Link to comment
Share on other sites

Μόνο στο πρώτο μπορώ να σου απαντήσω, τι οποίο είναι ναι, έχει ενσωματωμένη την εφαρμογή γιατί τηλεκοντρόλ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Πέρασες treble rom σε twrp f2fs;;;;;;;

Πώς το κατάφερες βρε θεέ;;;

 

Δοκίμασες με το twrp treble του cris;;

 

 

Τωρα που το λες..:lol::lol:

το προσεξα και γω!!! :lol::D

Παντως μια χαρα δουλευει!!!!!!!!!!:):p

 

Αυτο επρεπε να βαλω??? (twrp-3.2.3-0-Pie_Treble&Tools_by_C.B.G.13.10.2018)..

Χμμ.. Μαλλον γιαυτο μουβγαζε error στην οφισιαλ..? Και εχει κατσει καλα, ρε ****το!!!:confused:

 

Οποτε.. Ωχχχ.. Μπακαπ/αλλαγη τουρπ/ξαναδοκιμη οφισιαλ/ξανα την ιδια με το σωστο τουρπ..:lol:

Ω..ρε..Μανα...:wacko:

 

Βρηκα και αυτο: https://postimg.cc/gallery/ekdxlegg/

 

Καλο ειναι..

 

EDIT Μετα απο ψαξιμο (γιατι βαργιωμουνα να κανω ολα αυτα που ελεγα.. ποιο πανω

Βρηκα οτι το ΤΟΥΡΠ που τα περασα, ειναι αυτο που γραφω ποιο πανω.. (twrp-3.2.3-0-Pie_Treble&Tools_by_C.B.G.13.10.2018)

Ειχα κρατηση τα αρχεια σε φακελο.. μετα ανοιξα και το ρεκοβερυ και το ειδα.. Σορυ για το λαθος

Φωτη επιβαιβεωσε.. γιαυτο το τουρπ δεν ελεγες???

 

Αρα ισχυει η πρωτη αναρτηση που εχω κανει, οτι με το twrp αυτο του Χρηστου, δεν μπορω να περασω την οφισιαλ..

Φωτη εχουμε καποιο αλλο, ποιο φρεσκο??

Edited by vasillis2

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που το λες..:lol::lol:

το προσεξα και γω!!! :lol::D

Παντως μια χαρα δουλευει!!!!!!!!!!:):p

 

Αυτο επρεπε να βαλω??? (twrp-3.2.3-0-Pie_Treble&Tools_by_C.B.G.13.10.2018)..

Χμμ.. Μαλλον γιαυτο μουβγαζε error στην οφισιαλ..? Και εχει κατσει καλα, ρε ****το!!!:confused:

 

Οποτε.. Ωχχχ.. Μπακαπ/αλλαγη τουρπ/ξαναδοκιμη οφισιαλ/ξανα την ιδια με το σωστο τουρπ..:lol:

Ω..ρε..Μανα...:wacko:

 

Βρηκα και αυτο: https://postimg.cc/gallery/ekdxlegg/

 

Καλο ειναι..

 

EDIT Μετα απο ψαξιμο (γιατι βαργιωμουνα να κανω ολα αυτα που ελεγα.. ποιο πανω

Βρηκα οτι το ΤΟΥΡΠ που τα περασα, ειναι αυτο που γραφω ποιο πανω.. (twrp-3.2.3-0-Pie_Treble&Tools_by_C.B.G.13.10.2018)

Ειχα κρατηση τα αρχεια σε φακελο.. μετα ανοιξα και το ρεκοβερυ και το ειδα.. Σορυ για το λαθος

Φωτη επιβαιβεωσε.. γιαυτο το τουρπ δεν ελεγες???

 

Αρα ισχυει η πρωτη αναρτηση που εχω κανει, οτι με το twrp αυτο του Χρηστου, δεν μπορω να περασω την οφισιαλ..

Φωτη εχουμε καποιο αλλο, ποιο φρεσκο??

 

Αν το πέρασες με το 3.2.3-0-Pie_Treble&Tools_by_C.B.G.13.10.2018) είσαι μια χαρά....

 

Δεν έχω ψάξει αν έχει βγει νεότερο official twrp, αλλά και να έχει βγει, δεν θα έχει τα καλουδια του Cris...

Le max 820 6/64 gold my device

AOSiP 10-Q by CrisBalGreece 10/1/2020 f2fs files TWRP 3.3.1

HERO VIII_6700k 4.3GHz 1.168v_CORSAIR 16G 3.3GHz_280x gaming

Link to comment
Share on other sites

Μόνο στο πρώτο μπορώ να σου απαντήσω, τι οποίο είναι ναι, έχει ενσωματωμένη την εφαρμογή γιατί τηλεκοντρόλ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Πέρασες treble rom σε twrp f2fs;;;;;;;

 

Πώς το κατάφερες βρε θεέ;;;

 

 

 

Δοκίμασες με το twrp treble του cris;;

Δεν εχει τηλεκοντρολ. Το βαζουμε χωριστα; γιατι στην προηγούμενη έκδοση αν το εβαζες χωριστα μετα μπρικαρε το τηλ

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 μέρες και 2,5 ώρες οθόνη!!!

 

Και που να βάλω και την 4100mAh!!!0df71c2d21a2ed13a72a7922c2406cfd.jpg

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα

υπάρχει κάνα λινκ για adAway για την pasta?

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

LeEco Le Max 2 x829 6/128 RevengeOS-2.2-Pasta-OFFICIAL-x2-20190304
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα

υπάρχει κάνα λινκ για adAway για την pasta?

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Eδώ είσαι. :):):):)

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει τηλεκοντρολ. Το βαζουμε χωριστα; γιατι στην προηγούμενη έκδοση αν το εβαζες χωριστα μετα μπρικαρε το τηλ

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγώ το είχα από την προηγούμενη, την 17/2 την πέρασα από πάνω.

H 4/2 λοιπόν, είχε ενσωματωμένο το τηλεκοντρόλ...

Τη 17/2 δεν την έχω βάλει καθαρή ποτέ, οπότε μη σε μπερδέψω...

Le max 820 6/64 gold my device

AOSiP 10-Q by CrisBalGreece 10/1/2020 f2fs files TWRP 3.3.1

HERO VIII_6700k 4.3GHz 1.168v_CORSAIR 16G 3.3GHz_280x gaming

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το είχα από την προηγούμενη, την 17/2 την πέρασα από πάνω.

H 4/2 λοιπόν, είχε ενσωματωμένο το τηλεκοντρόλ...

Τη 17/2 δεν την έχω βάλει καθαρή ποτέ, οπότε μη σε μπερδέψω...

 

εγώ που την έβαλα καθαρή το έχει μέσα το remote control.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Revenge Bot:

Gcam mod settings - MGC6.1.021BSGArnova-basedv.1.4_TlnNeun

Instructions from the respected @ Saku00

 

Basic settings:

 

• HDR parameters - {12-25 possible and more, but the more frames, the longer the photo processing takes}

• Remove the ISO limit in the dark - ✔

 

Advanced settings:

 

• Basic

- Config - auto

- Main camera model - Pixel 3 xl

- Model front camera - Nexus 6p

• Compression quality - 97%

• Libraries - custom from Eszdman / CSeUS

 

• FIX

- Init SlowMo with -120FPS

- Front camera ✔ Removes the main camera's pink

- Pixel III AWB ✔ - corrects white balance

 

https://f.celsoazevedo.com/file/gcamera/MGC_6.1.021_BSG_Arnova-based_v.1.4_TlnNeun.apk

 

Δες και αυτήν.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

δοκιμάστε βίντεο και με 60fps για ακόμα καλύτερο βίντεο. στο αυτόματο καμιά φορά ρίχνει πολύ τα καρέ οπότε το βίντεο είναι λίγο ψιλό slow motion, στο 30fps είναι ψιλοσκοτεινό, οπότε βάλτε το στο 60fps για σίγουρα πράγματα.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

δοκιμάστε βίντεο και με 60fps για ακόμα καλύτερο βίντεο. στο αυτόματο καμιά φορά ρίχνει πολύ τα καρέ οπότε το βίντεο είναι λίγο ψιλό slow motion, στο 30fps είναι ψιλοσκοτεινό, οπότε βάλτε το στο 60fps για σίγουρα πράγματα.

 

Που το αλλάζουμε αυτό;

Γιατί στις ρυθμίσεις έχει μόνο το bitrate,

Δεν έχει για fps...

Και 60fps στο 1080 να φανταστώ ε;

Le max 820 6/64 gold my device

AOSiP 10-Q by CrisBalGreece 10/1/2020 f2fs files TWRP 3.3.1

HERO VIII_6700k 4.3GHz 1.168v_CORSAIR 16G 3.3GHz_280x gaming

Link to comment
Share on other sites

3 μέρες και 2,5 ώρες οθόνη!!!

 

Και που να βάλω και την 4100mAh!!!0df71c2d21a2ed13a72a7922c2406cfd.jpg

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σαν την 30s 16 δεν πιστεύω να ειναι:D:D:D

 

https://i.postimg.cc/2yktpxBx/2019-02-24-15-57-16.png

https://i.postimg.cc/6pcLgNfF/2019-02-24-15-57-31.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...