Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χρήστο, είμαι με την MIUI 10. Εξαιρετική. Κανένα κόλλημα, μετά από καιρό παιδεματος με διάφορες άλλες που αργά η γρήγορα είχα θέματα. Έχω παραγγείλει πλέον ΜΙ8 αλλά θέλω να στρώσω το κινητό να το χαρίσω στον αδερφό μου. Έχω ένα δύο θεματακια. Όταν σκάνε ειδοποιήσεις toast είναι λευκό το κείμενο σε λευκό background και δε φαίνεται τι γράφει η ειδοποίηση. Επίσης από τα προφίλ που εχεις ποσταρει, το τελευταίο που λέει Dos τι είναι; Σε ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

1,5 μερα χρήση με την LOS_RRR , πολύ ευχαριστημένος , πολλά extra μέσα , καλύτερα διάρκεια μπαταρίας ... Cris απογειώνεις με κάθε ROM το le max μας ..

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ποια είχες πριν και πως την έβαλες; Πάνω από την προηγούμενη η από την αρχή όλα?

Link to comment
Share on other sites

Ποια είχες πριν και πως την έβαλες; Πάνω από την προηγούμενη η από την αρχή όλα?
Los rev7 είχα .. έκανα wipe όλα εκτός από internal και otg ! Και την πέρασα με OTG και δουλεύει άψογα

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά δεν ξέρω αν έχει ήδη απαντηθεί αλλά με 1300 σελίδες είναι δύσκολο να βρω τι γίνεται.Από χθες το le max 2 που έχω δεν ανοίγει με το power button.Προς το παρόν το ανοίγω με το fingerprint αλλά αν μείνω από μπαταρία δεν θα ανοίξει ποτέ ξανά.Να αγοράσω από Κίνα άλλο power butoon ή αν κάποιος ξέρει μαγαζί στην Ελλάδα που μπορεί να έχει ή παίζει να είναι και θέμα software/hardware . Τα κουμπιά voulume down και up δουλεύουν κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να πας σε KPM Profiles...

Καλημερα εβαλα την LOS RR και ολα πανε πολυ καλα ευχαριστώ Chris,θα ήθελα να ρωτήσω ομως πιο προφιλ AKT προτείνεται?

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν σου μπλοκάρει το leeco le max 2 η τελευταία xiaomi rom τι κάνεις .Μου βγάζει μήνυμα factory reset ?

 

Γίνε ποιο συγκεκριμένος..

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο, είμαι με την MIUI 10. Εξαιρετική. Κανένα κόλλημα, μετά από καιρό παιδεματος με διάφορες άλλες που αργά η γρήγορα είχα θέματα. Έχω παραγγείλει πλέον ΜΙ8 αλλά θέλω να στρώσω το κινητό να το χαρίσω στον αδερφό μου. Έχω ένα δύο θεματακια. Όταν σκάνε ειδοποιήσεις toast είναι λευκό το κείμενο σε λευκό background και δε φαίνεται τι γράφει η ειδοποίηση. Επίσης από τα προφίλ που εχεις ποσταρει, το τελευταίο που λέει Dos τι είναι; Σε ευχαριστώ

 

Ναι το ξέρω ..είναι beta bug...Αν βρω χρόνο θα το φτιάξω...για το φόντο..

Dot os είναι κερνελ για την miui δοκιμάζεις αν θες... προαιρετικά..

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

..

Τελικά την έβαλα από πάνω και δούλεψε, αφού όπως είπες έσβησα το pin. Είχα συνηθίσει και έβαζα τις los dirty χωρίς κανένα θέμα και την πάτησα.

Ευχάριστη έκπληξη η ΡΟΜ και πανέξυπνη η μίξη των καλύτερων χαρακτηριστικών από κάθε μία σε ένα πακέτο. Νομίζω ότι ήταν η ευχή καθενός που έχει δουλέψει και την RR & LOS

Μπράβο για άλλη μια φορά και για την ιδέα αλλά και την άψογη εκτέλεση.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά την έβαλα από πάνω και δούλεψε, αφού όπως είπες έσβησα το pin. Είχα συνηθίσει και έβαζα τις los dirty χωρίς κανένα θέμα και την πάτησα.

Ευχάριστη έκπληξη η ΡΟΜ και πανέξυπνη η μίξη των καλύτερων χαρακτηριστικών από κάθε μία σε ένα πακέτο. Νομίζω ότι ήταν η ευχή καθενός που έχει δουλέψει και την RR & LOS

Μπράβο για άλλη μια φορά και για την ιδέα αλλά και την άψογη εκτέλεση.

Συμφωνώ σε όλα. Πολύ καλή ρομ, η καλύτερη που έχω βάλει και έχω δοκιμάσει πολλές . Η πιο γρήγορη επισης,170.000 στο antutu με όλα stock χωρίς ρουτ. Κανένα παράπονο μέχρι τώρα.

 

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Όντως.... Την περασα και εγώ και απογειώθηκε το κινητό. Κάνει μαγικά τελικά ο Cris!!!

Νωρίτερα είχα την RR Oreo και ρουφαγε πολύ μπαταρία.

Να δω πως θα πάει αυτή από μπαταρία. Φαίνεται να τα πάει πολύ καλύτερα

Επειδή απείχα αρκετούς μήνες από τα δρώμενα με το Le Max2 να ρωτήσω δυο πραγματάκια που δεν κατάλαβα.

Στις Οδηγίες εγκατ'αστασης λέει:

"Boot again to recovery...

Flast Root zip which provided inside LOS-RR-EXTRAS..to have all root needed etras working..

Reboot to system...Login to Google...SafetyNet and Certified device ok..Finish"

1. Έκανα reboot to recovery, πήγα από τα Tools να βάλω το magisk, αλλά μου έβγαλε failed. Μετά έκανα install to supersu με επιτυχία αλλά δεν είμαι root. Τι δεν κάνω σωστά εδώ;

2. Τι ακριβώς πρέπει να κάνω εδώ;..."Reboot to system...Login to Google...SafetyNet and Certified device ok"

 

f8f00a1b3726e9ea3853352133f84092.jpg

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by sso

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Βάζεις την rom ανοίγει το κινητό κανονικά , μετά ξανά πας σε recovery mode (TWRP) και μέσα στα leeco extra έχει το τελευταίο magisk το φλασαρεις και τζι τζι

 

----- προσθήκη μηνύματος 74 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θα ήταν ωραίο να είχαμε και ένα νήμα , να ποσταρουμε homescreen , ειδικά τώρα με την LOS_RR remixed

Link to comment
Share on other sites

Όντως.... Την περασα και εγώ και απογειώθηκε το κινητό. Κάνει μαγικά τελικά ο Cris!!!

Νωρίτερα είχα την RR Oreo και ρουφαγε πολύ μπαταρία.

Να δω πως θα πάει αυτή από μπαταρία. Φαίνεται να τα πάει πολύ καλύτερα

Επειδή απείχα αρκετούς μήνες από τα δρώμενα με το Le Max2 να ρωτήσω δυο πραγματάκια που δεν κατάλαβα.

Στις Οδηγίες εγκατ'αστασης λέει:

"Boot again to recovery...

Flast Root zip which provided inside LOS-RR-EXTRAS..to have all root needed etras working..

Reboot to system...Login to Google...SafetyNet and Certified device ok..Finish"

1. Έκανα reboot to recovery, πήγα από τα Tools να βάλω το magisk, αλλά μου έβγαλε failed. Μετά έκανα install to supersu με επιτυχία αλλά δεν είμαι root. Τι δεν κάνω σωστά εδώ;

2. Τι ακριβώς πρέπει να κάνω εδώ;..."Reboot to system...Login to Google...SafetyNet and Certified device ok"

 

f8f00a1b3726e9ea3853352133f84092.jpg

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

1. Κανεις install to Magisk 16.8.zip που έχει μέσα στον φάκελο Los extras.

 

2. Όταν θα ξαναμπείς μετά το ρουταρισμα τότε κάνεις login στον Google account που έχεις για να ειναι certified η συσκευή σου.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

1. Κανεις install to Magisk 16.8.zip που έχει μέσα στον φάκελο Los extras.

 

2. Όταν θα ξαναμπείς μετά το ρουταρισμα τότε κάνεις login στον Google account που έχεις για να ειναι certified η συσκευή σου.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις:)

Επομένως τώρα που έχω κάνει Login στο Google account να κάνω αποσύνδεση, μετά να μπω στο recovery, να κάνω uninstall το supersu και μετά να φλασάρω το magisk που βρίσκεται στο φάκελλο LOS_RR_EXTRAS στην εσωτερική μνήμη;

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

1. Κανεις install to Magisk 16.8.zip που έχει μέσα στον φάκελο Los extras.

 

2. Όταν θα ξαναμπείς μετά το ρουταρισμα τότε κάνεις login στον Google account που έχεις για να ειναι certified η συσκευή σου.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ειμαι με την TWRP του Cris 3.2.1-1 και την LeMax2 Nougat Google +RR+GAPPS+Dual camera by CrisBalGreece

Για να την περασω πρεπει να κανω μετατροπη των αρχειων σε f2fs πρωτα?

 

Και με ποια TWRP το κανω? Μ αυτη που εχω η αυτη που προτεινη ο Χρηστος?

Καποια βοηθεια παιδια για την σειρα των κινησεων στα ..ελληνικα..? (γιατι με την μεταφραση google.. ΔΕΝ):)

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις:)

Επομένως τώρα που έχω κάνει Login στο Google account να κάνω αποσύνδεση, μετά να μπω στο recovery, να κάνω uninstall το supersu και μετά να φλασάρω το magisk που βρίσκεται στο φάκελλο LOS_RR_EXTRAS στην εσωτερική μνήμη;

 

Επειδή έβαλες SU καλύτερα να την περάσεις μια καθαρή ξανά. Κάνε όλα τα Wipe internalαν έχεις αρχεία εκεί...Αν θες πάντα με το τελευταίο TWRP 3.2.3-0 κάνε και τα data and cache f2fs για να τρέχει σφαίρα... Φλάσαρε....Μπες σύστημα... βάλε γλώσσα κλπ...

Βγες πάλι TWRP....βρες το 16.8 root....φλάσαρέ το...Μπες σύστημα Μπες Google login.... Και είσαι έτοιμος.... Δοκίμασε τον BS3 και αν δεν σ αρέσει βάζεις της RR που είναι και αυτός εκεί μέσα....Αν αλλάξεις κερνελ θα χρειαστεί root... αυτά...

ΥΓ Ανεβαίνει σήμερα και η v.2 με βελτιώσεις....

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι με την TWRP του Cris 3.2.1-1 και την LeMax2 Nougat Google +RR+GAPPS+Dual camera by CrisBalGreece

Για να την περασω πρεπει να κανω μετατροπη των αρχειων σε f2fs πρωτα?

 

Και με ποια TWRP το κανω? Μ αυτη που εχω η αυτη που προτεινη ο Χρηστος?

Καποια βοηθεια παιδια για την σειρα των κινησεων στα ..ελληνικα..? (γιατι με την μεταφραση google.. ΔΕΝ):)

Ναι βάζεις το τελευταίο TWRP που λέω...Πας αρχική ρίχνεις ματιά για OREO... ή κοίτα πάνω..:lol:

Πας κάνεις τα Data and caches f2fs....Αν θες να γυρίσεις σε άλλες η στο backup tτης Ν δεν θα γίνετε άρα μείνε με ext4 partitions όπως είναι... Κάνεις όλα τα wipe internal και μετά βλέπεις τα βήματα από πάνω..

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι με την TWRP του Cris 3.2.1-1 και την LeMax2 Nougat Google +RR+GAPPS+Dual camera by CrisBalGreece

Για να την περασω πρεπει να κανω μετατροπη των αρχειων σε f2fs πρωτα?

 

Και με ποια TWRP το κανω? Μ αυτη που εχω η αυτη που προτεινη ο Χρηστος?

Καποια βοηθεια παιδια για την σειρα των κινησεων στα ..ελληνικα..? (γιατι με την μεταφραση google.. ΔΕΝ):)

Βασίλη εγώ θα σου πρότεινα τα πιο κάτω βήματα!

1. Βάζεις το twrp που προτείνει ο Χρήστος στην μνήμη του κινητού και την Ρομ σ' ένα στικάκι.

2. Μπαίνεις twrp και φλασάρεις το νέο του Cris (αυτό που έβαλες στην μνήμη του κινητού στο 1ο βήμα) και καπάκι κάνεις reboot to recovery για να φορτώσει το νέο twrp.

3. Πηγαίνεις Wipe--->advanced wipe--->Τικάρεις το data και πατάς Repaire or change file system--->change file system--->f2fs

4. Επαναλαμβάνεις το βήμα 3 τικάροντας τώρα το cache

5. Reboot to recovery

6. wipe all

7. Flash Rom

8. Μπουτάρεις, κάνεις το setup, εκτός από το google account

9. ξαναμπαίνεις recovery και φλασάρεις το magisk root που θα βρεις στον φάκελλο LOS_RR_EXTRAS (και αν θέλεις και kernel)

 

Μπουτάρεις και κάνεις Login sto google account.

 

Αυτά....Ελπίζω να τα έγραψα σωστά

 

EDIT: Χρήστο σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντηση και Σορρυ για την απάντηση στον Βασίλη...μαζί γράφαμε

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Ναι βάζεις το τελευταίο TWRP που λέω...Πας αρχική ρίχνεις ματιά για OREO... ή και ΠΑΟ πάνω..:lol:

Πας κάνεις τα Data and caches f2fs....Αν θες να γυρίσεις σε άλλες η στο backup tτης Ν δεν θα γίνετε άρα μείνε με ext4 partitions όπως είναι... Κάνεις όλα τα wipe internal και μετά βλέπεις τα βήματα από πάνω..

 

Ευχαριστω Χρηστο.. Βλεπω ομως (ΥΓ Ανεβαίνει σήμερα και η v.2 με βελτιώσεις....)

Λεω να περιμενω ..λιγο

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Χρηστο.. Βλεπω ομως (ΥΓ Ανεβαίνει σήμερα και η v.2 με βελτιώσεις....)

Λεω να περιμενω ..λιγο

Όχι εμένα τον sso...Στα έγραψε πολύ πιο αναλυτικά από μένα..:p

Ότι θες... Ανέβαινει το απόγευμα-βράδυ...

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Instructions how to treblize le_x2 device...

 

1st you must treblize your device..

How to Treblize ur device :

 

Twrp Link 3.2.3-0 Pie Oreo and Tools by C.B.G.

https://mega.nz/#!wCAByQiJ!-odX-v8wjIQap6W8C3_5EwElMTfCitjJb4rLYxYSglU

 

Instructions :

1) Flash the above downloaded Treble TWRP. Again there are multiple ways to flash TWRP like :

Use TWRP and flash the new recovery as an image in the recovery partition.

Use fastboot on the computer to flash the recovery image.

If you have root access then you can use an app like Flashify to flash the recovery.

2) Reboot to recovery to ensure the treble version is launched.

3) In the "Advanced" menu go to Tools and then to Leeco. Inside there please click and swipe on "Trebllize"

4) Then Click wipe on TWRP homepageselect vendor and uncheck all other partitions and swipe to wipe. Nice you have successfully

created vendor partition.

5)Optionally, you can also try to mount Vendor partition to see if it mounts without errors to

6) After these make wipe system data dalvik cache and cache and vendor and flash rom..

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Χρηστο.. Βλεπω ομως (ΥΓ Ανεβαίνει σήμερα και η v.2 με βελτιώσεις....)

Λεω να περιμενω ..λιγο

και εγώ θα περιμένω την v.2 για να "διορθωθώ" τότε :lol:. f2fs έχω κάνει ήδη από όταν έβαλα τον RR oreo.

 

Βασίλη μην ξεχάσεις να πάρεις backup την internal. Θα σβηστούν όλα αν κάνεις το f2fs. Αν θελήσεις μετά να κάνεις πισωγύρισμα (να φλασάρεις παλιότερη Ρομ ή να επαναφέρεις backup από παλιότερη Ρομ) θα πρέπει να επαναλάβεις την διαδικασία και αντί f2fs να επιλέξεις ext4:)

Edited by sso

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη εγώ θα σου πρότεινα τα πιο κάτω βήματα!

1. Βάζεις το twrp που προτείνει ο Χρήστος στην μνήμη του κινητού και την Ρομ σ' ένα στικάκι.

2. Μπαίνεις twrp και φλασάρεις το νέο του Cris (αυτό που έβαλες στην μνήμη του κινητού στο 1ο βήμα) και καπάκι κάνεις reboot to recovery για να φορτώσει το νέο twrp.

3. Πηγαίνεις Wipe--->advanced wipe--->Τικάρεις το data και πατάς Repaire or change file system--->change file system--->f2fs

4. Επαναλαμβάνεις το βήμα 3 τικάροντας τώρα το cache

5. Reboot to recovery

6. wipe all

7. Flash Rom

8. Μπουτάρεις, κάνεις το setup, εκτός από το google account

9. ξαναμπαίνεις recovery και φλασάρεις το magisk root που θα βρεις στον φάκελλο LOS_RR_EXTRAS (και αν θέλεις και kernel)

 

Μπουτάρεις και κάνεις Login sto google account.

 

Αυτά....Ελπίζω να τα έγραψα σωστά

 

EDIT: Χρήστο σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντηση και Σορρυ για την απάντηση στον Βασίλη...μαζί γράφαμε

 

Φιλε sso

Ειναι παρα μα πααρα πολυ αναλυτικη και σημαντικη η απαντηση σου! (για καποιους που δεν σκαμπαζουν τοσα πολλα και που θελουν να περασουν μια καινουργια ρομ Να Ξερεις οτι ειναι πολυτιμη βοηθεια)

 

Επισης δεν νομιζω οτι χρειαζεται καποια συγνωμη απο τον Χρηστο

Ολοι εδω μεσα ΞΕΡΟΥΜΕ και ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΒΕ ποσο φορτωμενος ειναι ο Χρηστος

Βοηθωντας λοιπον τα μελη, (αυτοι δηλαδη που ξερουν περισοτερα)

Αυτους που δεν σκαμπαζουν πολλα προσωπικα πιστευω

οτι αφαιρουμε καποιο βαρος εργασιας απο τον Χρηστο (πολυ σημαντικο )

Για αυτους του λογους πιστευω οτι ο Χρηστος χαιρεται οταν βλεπει οτι ο ενας βοηθαει τον αλλον

 

Γιαυτο λοιπον συνεχισε την καλη δουλεια που κανεις και βοηθησε οπου μπορεις..

Ξεκουραζουμε τον Χρηστο με αυτο και συνεχιζουμε να περνουμε απο αυτον ολα αυτα τα Απιστευτα πραγματα που φτιαχνει..

(Γιατι ..αν κουραστει ... Καλα κρασια..)

 

Και παλι σ ευχαριστω

Βασιλης

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

και εγώ θα περιμένω την v.2 για να "διορθωθώ" τότε :lol:. f2fs έχω κάνει ήδη από όταν έβαλα τον RR oreo.

 

Βασίλη μην ξεχάσεις να πάρεις backup την internal. Θα σβηστούν όλα αν κάνεις το f2fs. Αν θελήσεις μετά να κάνεις πισωγύρισμα (να φλασάρεις παλιότερη Ρομ ή να επαναφέρεις backup από παλιότερη Ρομ) θα πρέπει να επαναλάβεις την διαδικασία και αντί f2fs να επιλέξεις ext4:)

 

Μαλλον γραφαμε ολοι μαζι..:lol:

Ακριβως αυτο ηθελα να σε ρωτησω αλλα με προλαβες!

Λογω του οτι ο Χρηστος ποιο πανω μου γραφει: (Αν θες να γυρίσεις σε άλλες η στο backup tτης Ν δεν θα γίνετε άρα μείνε με ext4 partitions όπως είναι) και μπερδευτικα.. Ξεκαθαρισε τωρα

Απ οτι καταλαβαινω η ρομ ειναι Νουγκατ?

 

Και παλι ευχαριστω

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...